Lubos Michel

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό Kostas_Peraia4 » Πέμ 15 Νοέμ 2018, 01:33

rainmaker έγραψε:Δηλαδή οκ συζητάμε μήνες τώρα ότι μια φορά του είπα ότι καταντάει ύποπτο να επιμένει τόσο πολύ να βγάζει χολή κατά στελεχών του ΠΑΟΚ ή της οικογένειας Σαββίδη και από τότε έχω διαβάσει περί ηθικης, περι ακεραιότητας και δε ξέρω γω τι άλλο.



Και να το κάνει, που δεν το κάνει, δεν έχει το δικαίωμα της κρίσης και την κριτικής;

Αν δε φαίνεται κάτι σωστό σε ένα μέλος του paokmania δεν έχει το δικαίωμα του να διατυπώσει την άποψη του από τη στιγμή που δεν παραβαίνει τους κανόνες;

Ποιος θα του το απαγορέψει;

Όλοι εδώ μέσα πρέπει να έχουν την ίδια αποθεωτική άποψη για όλα τα μέλη της ΠΑΕ, του ΔΣ, του αγωνιστικού τμήματος κτλ;

ΥΓ. Να το πάλι το γαμημένο το τσατ...
Ανήκω κι εγώ στο παρεάκι του chat
Άβαταρ μέλους
Kostas_Peraia4
 
Δημοσιεύσεις: 4817
Εγγραφή: Κυρ 10 Αύγ 2014, 20:40

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό Ksenitemenos4 » Πέμ 15 Νοέμ 2018, 01:50

φανταζομαι κωστα οτι ξερεις πολυ καλα σαν πρωην μοντ ειδικα τη διαφορα μεταξυ ΄κρισης και κριτικης΄ και απαξιωτικων η υποπτων σχολιων...και δεν εννοω οτι ο κατ ειναι υποπτος η αλλοθρησκος η οτιδηποτε...εγω προσωπικα οταν αρχισα να διαβαζω και να γραφω πιο ενεργα στο φορουμ, πραγματικα δεν υπηρχε ποστ του κατ που να μην συμφωνω χιλια τα εκατο...τελευταια διαφωνω σχεδον στα παντα που αναφερει, απλα θεωρω οτι κανει λανθασμενη αναγνωση και ερμηνεια καποιων γεγονοτων...και ναι θεωρω οτι εστω και υπονοια οτι ο σαββιδης επιτηδες κραταει πισω τον ΠΑΟΚ κτλ ειναι λογικο να προκαλεσει αντιδρασεις οπως του ρειν...αν μια τετοια αποψη την εξεφραζε καποιος εκτος του κατ, θα ειχε φαει ηδη μπαν η τρελο κραξιμο απο το φορουμ....

οσο για το τσατ δεν ξερω γιατι εχει γινει τοσο φοβερο θεμα τελευταια...αποσο καταλαβα στο φορουμ δεν μπορει καποιος να αλλαξει ονομα ευκολα, και δευτεροι λογαριασμοι απαγορευονται, αλλα στο τσατ το να αλλαξεις ονομα ειναι ευκολο και υποθετω δεν παραβαινει κανονισμους...αποφασιστε λοιπον αφου θελετε τοσο πολυ το τσατ καποιοι, γιατι δεν ζητατε να κανετε moderation με βαση τους κανονισμους του παοκμανια ωστε να λυθουν πολλα απο τα θεματα? επισης διακρινω εντονη επιθετικοτητα και νευρα εναντια στους υπολοιπους μοντ? παιχτηκε κατι το οποιο δεν γνωριζουμε, γιατι μου κανει τρομερη εντυπωση ολο αυτο ξαφνικα
Ksenitemenos4
 
Δημοσιεύσεις: 2739
Εγγραφή: Πέμ 07 Αύγ 2014, 23:21

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό Γιώργος Μάτζου 4 » Πέμ 15 Νοέμ 2018, 02:01

Ksenitemenos4 έγραψε: οσο για το τσατ δεν ξερω γιατι εχει γινει τοσο φοβερο θεμα τελευταια...αποσο καταλαβα στο φορουμ δεν μπορει καποιος να αλλαξει ονομα ευκολα, και δευτεροι λογαριασμοι απαγορευονται,


Όσο γι αυτό μην ορκίζεσαι
Άβαταρ μέλους
Γιώργος Μάτζου 4
 
Δημοσιεύσεις: 396
Εγγραφή: Πέμ 11 Μάιος 2017, 13:17
Τοποθεσία: Καλαμαριά

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό Ksenitemenos4 » Πέμ 15 Νοέμ 2018, 02:09

καλα το οτι συμβαινει δεν το αμφισβητω, αλλα τουλαχιστον για να αλλαξεις ονομα πρεπει να το ζητησεις απο μοντ και αν θελεις να κανεις δευτερο λογαριασμο το κανεις γνωριζοντας οτι απαγορευεται...αλλα στο τσατ αποτι φαινεται μπορεις απλα να αλλαξεις το ονομα σου μια μερα και δεν απαγορευεται...νομιζω ειναι θεμα ντισκορντ ετσι και αλλιως...
Ksenitemenos4
 
Δημοσιεύσεις: 2739
Εγγραφή: Πέμ 07 Αύγ 2014, 23:21

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό Kostas_Peraia4 » Πέμ 15 Νοέμ 2018, 02:10

Θίγεις πολλά θέματα φίλε ksenitemene και θα προσπαθήσω να απαντήσω σύντομα σε κάποια απ' αυτά.

Ακόμα και να θεωρεί ένα μέλος ότι ο Χ-Ψ Σαββίδης κρατάει τον ΠΑΟΚ πίσω σε κάποια θέματα, με γεια του με χαρά του. Δε βρίσκω το λόγο που κάτι τέτοιο είναι «ban-ίσιμο» από τη στιγμή που δε βρίζει ή δεν θίγει την προσωπικότητα κάποιου. Δε γίνεται να έχουν όλοι την ίδια άποψη ούτε όλοι είναι «χειροκροτητές». Αυτό δε τους κάνει να είναι λιγότερο ΠΑΟΚ ή να μην αγαπάνε και να μη θέλουν το καλό του ΠΑΟΚ όσο οι άλλοι.

Το τσατ είναι μεγάλη κουβέντα. Δέχομαι προσωπικά(!!!!) ότι έγιναν λάθη και από τις δύο πλευρές, αλλά δε βλέπω το λόγο για αφορισμούς ή υποτιμητικούς χαρακτηρισμούς από συγκεκριμένα μέλη που είτε δε τους άρεσε το κλίμα του τσατ, είτε δεν είχαν μπει ποτέ.

Ο despe εμφανίστηκε με διαφορετικά nick στο chat και μάλιστα την τελευταία φορά που μπήκε ανέφερε ότι δεν είναι κάποιο άλλο μέλος με διπλό account. Επίσης στο forum χωρίς να έχει ειδοποιήσει κάποιον mod έκανε διπλό λογαριασμό, κατηγορώντας το chat. Αν έμπαινε και έγραφε σαν despe ότι δεν γουστάρει για τον οποιοδήποτε λόγο το τσατ δε θα είχα λόγο να το τραβήξω τόσο το θέμα. Θα είχε την άποψή του και θα ήταν σεβαστή από τη στιγμή που θα ήξερα ποιον έχω απέναντί μου. Όμως για κακή του τύχη, κράτησε τον ίδιο λογαριασμό στο τσατ και όταν σε ένα συγκεκριμένο λογαριασμό αλλάζεις το nickname, το discord κρατάει και τα προηγούμενα σου post με τα παλιά σου nicks.

Κάπως έτσι βρήκαμε ότι ο giagoylas είναι ο despe. Στο παρελθόν είχε εμφανιστεί με τα ονόματα dark_matter, froura και τις προάλλες σαν giagoylas. Σαν giagoylas μπήκε και «καλά» πρώτη φορά για να ζητήσει τα ρέστα. Στο φόρουμ σαν giagoylas έκραζε το τσατ χωρίς να ξέρουμε καν ποιος είναι. Ευτυχώς ή δυστυχώς, ο ψεύτης και ο κλέφτης τον πρώτο χρόνο χαίρονται. Eίναι τουλάχιστον ανήθικο να μπαίνεις σαν διαφορετικό άτομο σε τσατ και φόρουμ και να κατηγορείς-ρουφιανεύεις. Αν έχεις τα αρχίδια έλα σα Ντέσπε και σκίσε με αν δε με γουστάρεις. Μάλλον όμως δεν τα έχει

Όσο για τους mod δεν έχω καμία προσωπική κόντρα με κανένα από τα παιδιά. Ίσα ίσα που η συνεργασία μας ήταν άψογη και μάλιστα κάποιους απ' αυτούς τους θεωρώ φίλους μου και τους έχω βάλει και μέσα στο σπίτι μου. Έχω θέματα στο moderating τους σε συγκεκριμένες περιπτώσεις, που ωστόσο δεν είναι λόγος για να χαλάσουμε τις καρδιές μας, πόσο μάλλον για να μαλώσουμε.

ΥΓ. Μόνο ένα προσωπικό παράπονο έχω, το οποίο όμως δεν νομίζω να έχει να κάνει με τους mod, αλλά με τους admin και γενικότερα τη διαχείριση της σελίδας, αλλά και τη στάση τους απέναντί μου σαν Κώστα Γαλάνη. Αυτό όμως είναι ένα θέμα που δεν ενδιαφέρει το forum ή το chat
Ανήκω κι εγώ στο παρεάκι του chat
Άβαταρ μέλους
Kostas_Peraia4
 
Δημοσιεύσεις: 4817
Εγγραφή: Κυρ 10 Αύγ 2014, 20:40

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό Ksenitemenos4 » Πέμ 15 Νοέμ 2018, 02:25

Σε ευχαριστω που μπηκες στον κοπο να απαντησεις αναλυτικα... παντως οποιος δεν θεωρει οτι ο χ ψ σαββιδης κραταει τον ΠΑΟΚ επιτηδες πισω δεν ειναι και χειροκροτητης...με αυτο το σκεπτικο μπαινουμε σε περιεργα μονοπατια, και τα ορια μεταξυ συκοφαντιας/λασπης και κριτικης αρχιζουν να θολωνουν..επισης κανενας κατ ουτε μανιακος εφαγε καποιο μπαν για αυτο το θεμα αποσο γνωριζω, αλλα το να δεχονται κριτικη για τις αποψεις τους δεν βλεπω πως μπορει να τους εκπλησσει...ακομα και αν πολλες φορες οι απαντησεις, οπως του ρειν, ειναι πιο εντονες...

οσο για το τσατ νομιζω οτι δεν χρειαζεται υπεραναλυση του θεματος (δεν μιλαω για τον ντεσπε αλλα γενικα)...αποφασιστε τι επιτρεπεται και τι οχι, ποιοι κανονες του φορουμ ισχυουν για το τσατ και ποιοι οχι, βρειτε μοντ που θα ελεγχουν το τσατ οσο πιο συχνα γινεται και προχωρηστε το...ενα χυμα τσατ με χιλιες δυο αλλαγες ονοματων, με αδυναμια ελεγχου λογω ελλειψης μοντ και αποσο εχω καταλαβει και διαβασει με αρκετα ακραια σχολια που ποτε δεν θα περνουσαν στο φορουμ, ε δεν μου φαινεται προσωπικα οτι θα λειτουργησει, τουλαχιστον οχι στο επιπεδο που ειναι το φορουμ τοσα χρονια...
Ksenitemenos4
 
Δημοσιεύσεις: 2739
Εγγραφή: Πέμ 07 Αύγ 2014, 23:21

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό Kostas_Peraia4 » Πέμ 15 Νοέμ 2018, 02:30

Ksenitemenos4 έγραψε:Σε ευχαριστω που μπηκες στον κοπο να απαντησεις αναλυτικα... παντως οποιος δεν θεωρει οτι ο χ ψ σαββιδης κραταει τον ΠΑΟΚ επιτηδες πισω δεν ειναι και χειροκροτητης


Συμφωνώ απόλυτα σ' αυτό, οπότε δεν υπάρχει λόγος να το πλατιάσουμε ;)

Το τσατ πλέον διαχωρίστηκε και αυτό είναι αμετάκλητο, έπειτα από την επιλογή των mods και των admin του paokmania. Το chat πλέον είναι αυτόνομο και έχει τους όποιους δικούς του κανόνες
Ανήκω κι εγώ στο παρεάκι του chat
Άβαταρ μέλους
Kostas_Peraia4
 
Δημοσιεύσεις: 4817
Εγγραφή: Κυρ 10 Αύγ 2014, 20:40

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό Equalizer » Πέμ 15 Νοέμ 2018, 09:54

Kostas_Peraia4 έγραψε:
rainmaker έγραψε:Δηλαδή οκ συζητάμε μήνες τώρα ότι μια φορά του είπα ότι καταντάει ύποπτο να επιμένει τόσο πολύ να βγάζει χολή κατά στελεχών του ΠΑΟΚ ή της οικογένειας Σαββίδη και από τότε έχω διαβάσει περί ηθικης, περι ακεραιότητας και δε ξέρω γω τι άλλο.



Και να το κάνει, που δεν το κάνει, δεν έχει το δικαίωμα της κρίσης και την κριτικής;

Αν δε φαίνεται κάτι σωστό σε ένα μέλος του paokmania δεν έχει το δικαίωμα του να διατυπώσει την άποψη του από τη στιγμή που δεν παραβαίνει τους κανόνες;

Ποιος θα του το απαγορέψει;

Όλοι εδώ μέσα πρέπει να έχουν την ίδια αποθεωτική άποψη για όλα τα μέλη της ΠΑΕ, του ΔΣ, του αγωνιστικού τμήματος κτλ;

ΥΓ. Να το πάλι το γαμημένο το τσατ...



Καλά με κοροϊδεύεις τώρα;


Δηλαδή από όλα όσα θα γγραψα το συμπέρασμα είναι ότι απαγορεύεται να υπάρχει άλλη άποψη και ότι εστιασα στο τσατ;



Ρε παιδες σταματήστε να εισάγετε τα θεματα που θέλετε με το ζόρι.
Άβαταρ μέλους
Equalizer
 
Δημοσιεύσεις: 13089
Εγγραφή: Τετ 06 Μάιος 2009, 16:48

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Πέμ 15 Νοέμ 2018, 12:45

Εσένα ρειν ποια είναι η ερμηνεία σου για τα τραγικά αυτογκόλ της ομάδας κάθε χρόνια ;

Κπων είναι ότι πλέον τα επαναλαμβανόμενα λαθη ΔΕν είναι λαθη πχ η μπορεί κ να μην είναι
Κανεις μας δε μπορει να ξερει
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό Equalizer » Πέμ 15 Νοέμ 2018, 13:09

Ειλικρινά;

Η ερμηνεία μου είναι οτι ο Ιβάν είναι απίστευτα ισχυρογνώμων και εγωιστής άνθρωπος (λογικό θα μ πεις αλλιώς δε βγάζεις δις με το "σεις και με το σας") που προσλαμβάνει και απολύει κόσμο με φοβερή ευκολία, αλλά έχοντας και φοβερή διάθεση να πετύχει κάτι καλό

Οτι ο Γιώργης έχει μυαλό μικρού παιδιού και τσαλαβουτάει έχοντας την άνεση να το κάνει χωρίς να το "σπουδάζει" το πράγμα, αλλά έχοντας και φοβερή διάθεση να πετύχει κάτι καλό

Και οτι 2 στους 3 εργαζόμενους - υπαλλήλους δεν έχουν το θάρρος της γνώμης τους, ούτε και καμιά φοβερή εξειδίκευση ώστε να σχεδιάσουν και να εφαρμόσουν με επιτυχία πράγματα. Πρώτη τους έγνοια είναι να μην ακούνε κράξιμο απ τον Ιβάν (το οποίο έρχεται με φοβερή ευκολία όντως) και συνεπώς είναι πολύ μαζεμένοι και αυτό οδηγεί σε ατονία και αντιπαραγωγικότητα.

Γενικά το κλίμα που αντιλαμβάνομαι εγώ είναι πως επικρατεί μια φοβία και μια καθυστέρηση. Υπάρχει ένας συγκεντρωτισμός άνευ λογικής που οδηγεί τα πράγματα σε εσωστρέφεια.


Αυτό δε σημαίνει οτι συμβαίνει κάτι επίτηδες, ούτε οτι δε γίνεται δουλειά, ούτε οτι υπάρχει έστω και ένας που να μη προσπαθεί να πάει την ομάδα ένα σκαλί πιο πάνω. Άλλωστε το πέτυχαν αυτό, ο ΠΑΟΚ από το 2014 και μετά έχει ανέβει πολλά σκαλιά, δεν είναι απλά μια ομάδα που κάνει φαντεζί πράγματα επειδή έχει λεφτά όπως π.χ. το 2013.

Συνεπώς το να λέμε χοντράδες πάνω στα νεύρα μας για την ομάδα ή επειδή κάτι δε μας αρέσει σε αυτή, είναι άδικο και λάθος και κυρίως κακό για τον ΠΑΟΚ και το μέλλον του. Είμαστε υποχρεωμένοι να πετύχουμε αυτή τη φορά ως σύλλογος και σε αυτό ποντάρω εγώ. Γι αυτό και επιμένω οτι δεν ψάχνω χειροκροτητές. Να αποφύγουμε την κλασσική πια ΠΑΟΚτσήδικη αυτοκτονία ψάχνω!!!

Υπάρχει πολύ αυστηρή κριτική στο εσωτερικό της ομάδας και είναι αδιανόητο να λέμε οτι αυτό συμβαίνει ταυτόχρονα με μια προσπάθεια "να κρατηθεί ο ΠΑΟΚ πίσω". Είναι αδύνατον.



Από εκεί και πέρα προσωπικά επιμένω, από το Λούμπος, όπως άλλωστε και από τον Άρνεσεν, περίμενα πάρα πολλά περισσότερα. Και πιο έξυπνες κινήσεις. Ο Μίχελ με τη φοβερή εμπειρία από πολλές καταστάσεις στο ποδόσφαιρο, είναι τερατώδη τα λάθη που έκανε σε διάφορους καυγάδες στα γήπεδα, σε αντεγκλήσεις με παράγοντες και διαιτητές. Εκτέθηκε και εξέθεσε τον ΠΑΟΚ χωρίς λόγο. Γενικά άποψή μου είναι πως είναι ακατάλληλος για τη θέση που είχε. Αυτό που έκανε πριν έρθει στον ΠΑΟΚ, υπεύθυνος ανάπτυξης διεθνών σχέσεων κλπ (ή γουατέβερ έκανε στην Ουκρανία) είναι πολύ πιο ταιριαστό στον Λούμπος.

Γι αυτό και συμφωνώ με την έλευση Μπράνκο, που έστω και θεωρητικά εξειδικεύεται πιο πολύ στο μάρκετινγκ του αγωνιστικού τμήματος, τομέα με τον οποίο ο Μίχελ δεν έχει καμία επαφή ΝΟΜΙΖΩ, και φαίνεται από διαπραγματεύσεις, πωλήσεις, καθυστερήσεις σε συμβόλαια κ.α. που είδαμε τα τελευταία χρόνια. Θα δούμε πως θα τα πάει κι αυτός σε ζόρικες στιγμές.




Γενικώς άποψή μου είναι πως πρέπει να προσληφθούν κι άλλοι υπάλληλοι στην ομάδα. Να αποσυμπιεστεί και να αποκεντρωθεί λίγο η διαχείριση του κάθε τομέα. Αυτό θα αναδείξει καλύτερα ποιος κάνει και ποιος δεν κάνει δουλειά.
Άβαταρ μέλους
Equalizer
 
Δημοσιεύσεις: 13089
Εγγραφή: Τετ 06 Μάιος 2009, 16:48

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό Odi » Πέμ 15 Νοέμ 2018, 13:23

Εγώ με την σειρά μου να πω οτι οι απόψεις είναι σαν τον κώλο.Όλοι έχουν. Το ότι τις έχουν δεν σημαίνει ούτε οτι πρέπει να παίρνονται σοβαρά,ούτε οτι πρέπει να γίνονται θέμα συζήτησης.

Όσο για τα υπόλοιπα,λίγος σεβασμός στο site που σε ανέδειξε Περαία θα ήταν επιθυμητός. Και πόσο μάλλον στους Mods (και ειδικά σε εμένα που σε είχα προτείνει κιόλας) από την στιγμή που έχεις ζήσει από κοντά πόσο δύσκολο είναι και πόσο δύσκολα βγαίνει το site γενικά με την διαχείριση.

Επίσης το ίδιο site σας έδωσε το chat Ως βήμα έκφρασης και διαλόγου. Κάποιοι από τους συμμετέχοντες εκεί το μετέτρεψαν σε κάτι άλλο. Όσο για τον ντέσπε,δεν είναι ο μοναδικός που έγραφε με άλλο όνομα στο τσατ.Αν δεν το βλέπεις, δεν πειράζει. Άποψη μας είναι και αυτή.
Μόνο ΠΑΟΚ
Άβαταρ μέλους
Odi
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 11044
Εγγραφή: Τρί 17 Ιουν 2008, 15:50
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό Kostas_Peraia4 » Πέμ 15 Νοέμ 2018, 13:41

Πες μου γιατί δε σέβομαι το site. Έγραψα ή έκανα κάτι μεμπτό;

Όταν ένα μέλος άλλαζε όνομα στο chat ξέραμε πάντα ποιος είναι και δεν είχε σκοπό να κρυφτεί πίσω από την ανωνυμία. Το ότι παρουσιαζόταν με διαφορετικά ονόματα τόσο στο τσατ όσο και στο φόρουμ, μόνο και μόνο για να θίξει το τσατ δεν είναι ρουφιανιά;

Τώρα το πόσους λογαριασμούς έχει το κάθε μέλος στο φόρουμ αυτό είναι δικό σας πρόβλημα...

Με κούρασε η όλη κατάσταση και δεν έχει και νόημα. Το κόβω εδώ. Θα εκτιμούσα αν διαγράφατε το λογαριασμό μου

ΥΓ. Όσο για τους μοντ, θα παραθέσω και πάλι αυτό

Όσο για τους mod δεν έχω καμία προσωπική κόντρα με κανένα από τα παιδιά. Ίσα ίσα που η συνεργασία μας ήταν άψογη και μάλιστα κάποιους απ' αυτούς τους θεωρώ φίλους μου και τους έχω βάλει και μέσα στο σπίτι μου. Έχω θέματα στο moderating τους σε συγκεκριμένες περιπτώσεις, που ωστόσο δεν είναι λόγος για να χαλάσουμε τις καρδιές μας, πόσο μάλλον για να μαλώσουμε.
Ανήκω κι εγώ στο παρεάκι του chat
Άβαταρ μέλους
Kostas_Peraia4
 
Δημοσιεύσεις: 4817
Εγγραφή: Κυρ 10 Αύγ 2014, 20:40

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Πέμ 15 Νοέμ 2018, 13:47

Ρειν μεγάλη κουβέντα

Εγώ συμφωνώ πχ αλλά πλέον κρατάω κ σαν πισινή πχ να τον νοιάζει πιο ποκυ οι άλλες δουλειές παρα ο ΠΑΟΚ

Τώρα για ποιες απόψεις είναι σαν τον κωλο που πε ο οντι θ θελα να πει συγκεκριμένα ποιους εννοεί
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Πέμ 15 Νοέμ 2018, 13:50

Φτανει με τα οφτοπικ!!
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27766
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Πέμ 15 Νοέμ 2018, 13:52

MANIAKOS έγραψε:Ρειν μεγάλη κουβέντα

Εγώ συμφωνώ πχ αλλά πλέον κρατάω κ σαν πισινή πχ να τον νοιάζει πιο ποκυ οι άλλες δουλειές παρα ο ΠΑΟΚ

Τώρα για ποιες απόψεις είναι σαν τον κωλο που πε ο οντι θ θελα να πει συγκεκριμένα ποιους εννοεί

Αυτο που εννοει ειναι οτι ολοι εχουμε απο μια αποψη.
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27766
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 13 επισκέπτες