11.Leonardo Rodrigues Lima "Léo Jabá"

Συζήτηση για το έμψυχο υλικό της ομάδας

Re: 98.Leonardo Rodrigues Lima

Δημοσίευσηαπό obanebane » Δευτ 08 Οκτ 2018, 14:25

beeman έγραψε:Το σχόλιο του εν κατακλείδι έλεγε ότι ο jaba έβαλε αυτό το γκολ επειδή ήταν κωλοφαρδος.
Επίσης μπες αν θες στο τοπικ του lucescu να δεις για αγωνιστικά ηλεκτροσόκ και άλλες υποδείξεις που όπως αναφέρει: τα λέγαμε εδώ και καιρό αλλά νταξ κατηγορούμε το τιμ.
Δικά του λόγια.
Δεν έχω καμία διάθεση να το συνεχίσω, αλλά έχει ένα μόνιμο αρνητισμό, όταν ο ΠΑΟΚ διανύει την καλύτερη περίοδο τα τελευταία 30 χρόνια, βασικά όσο τον βλέπω.
Εγω αυτό που λέω είναι ότι τωρα η ομάδα χρειάζεται την καλύτερη διάθεση από εμάς και όχι αυτού του είδους την αντιμετώπιση.
Τέλος, σε παρακαλώ πες μου και την δική σου άποψη για το γκολ.

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk



Κανε σε παρακαλω τη χαρη στον εαυτο σου και σταματα να ασχολεισαι με τον συγκεκριμενο,τσαμπα χρονο απο τη μερα σου χανεις.
Άβαταρ μέλους
obanebane
 
Δημοσιεύσεις: 24567
Εγγραφή: Τρί 10 Μαρ 2009, 00:51
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

Re: 98.Leonardo Rodrigues Lima "Léo Jabá"

Δημοσίευσηαπό beeman » Δευτ 08 Οκτ 2018, 14:33

Φυσικά να μην το συνεχίσουμε.Απλά καλό θα είναι να υπάρχει και κάποιο φίλτρο σε αυτά που λέμε.
Η δική μου άποψη για το γκολ.
Ο Jaba πήγε με μεγάλη ορμή στη φάση (όπως σε όλες τις φάσεις), έχει πολύ καλή τεχνική κατάρτιση και έριξε κάτω τον αμυντικό γιατί δεν πήγε πάνω στη μπάλα. Τα σωματικά του προσόντα είναι για παραπάνω πράγματα από το ελληνικό πρωτάθλημα.
τώρα όντως ήταν λίγο τυχερός στο τελείωμα. αλλά άλλο πράγμα έβαλε γκολ από κωλοφαρδία και άλλο ήταν και λίγο τυχερός.
Η φάση ήταν δικη του από την αρχή μέχρι το τέλος χωρίς να είναι προϊόν κωλοφαρδίας.
Επίσης κάτι που ποτέ δεν θα καταλάβει κάποιος που δεν έχει πατήσει γήπεδο, είναι ο φόβος που πάει ο αμυντικός στην κάθε φάση, όταν βλέπει ότι ο αντίπαλος είναι πολύ ανώτερος του.

Το οποίο συνέβη και στο επόμενο γκολ. Το τρίτο. Φοβήθηκαν την επαφή, ο Jaba πήρε την μπάλα υπέροχα μπροστά του και δεν είχε αντίπαλο.



Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
beeman
 
Δημοσιεύσεις: 208
Εγγραφή: Τετ 31 Ιαν 2018, 10:43

Re: 98.Leonardo Rodrigues Lima "Léo Jabá"

Δημοσίευσηαπό beeman » Δευτ 08 Οκτ 2018, 14:35

obanebane έγραψε:
beeman έγραψε:Το σχόλιο του εν κατακλείδι έλεγε ότι ο jaba έβαλε αυτό το γκολ επειδή ήταν κωλοφαρδος.
Επίσης μπες αν θες στο τοπικ του lucescu να δεις για αγωνιστικά ηλεκτροσόκ και άλλες υποδείξεις που όπως αναφέρει: τα λέγαμε εδώ και καιρό αλλά νταξ κατηγορούμε το τιμ.
Δικά του λόγια.
Δεν έχω καμία διάθεση να το συνεχίσω, αλλά έχει ένα μόνιμο αρνητισμό, όταν ο ΠΑΟΚ διανύει την καλύτερη περίοδο τα τελευταία 30 χρόνια, βασικά όσο τον βλέπω.
Εγω αυτό που λέω είναι ότι τωρα η ομάδα χρειάζεται την καλύτερη διάθεση από εμάς και όχι αυτού του είδους την αντιμετώπιση.
Τέλος, σε παρακαλώ πες μου και την δική σου άποψη για το γκολ.

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk



Κανε σε παρακαλω τη χαρη στον εαυτο σου και σταματα να ασχολεισαι με τον συγκεκριμενο,τσαμπα χρονο απο τη μερα σου χανεις.
Point taken. thank you.

ΠΑΟΚ.



Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
beeman
 
Δημοσιεύσεις: 208
Εγγραφή: Τετ 31 Ιαν 2018, 10:43

Re: 98.Leonardo Rodrigues Lima "Léo Jabá"

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Δευτ 08 Οκτ 2018, 14:40

beeman έγραψε:Το σχόλιο του εν κατακλείδι έλεγε ότι ο jaba έβαλε αυτό το γκολ επειδή ήταν κωλοφαρδος.
Επίσης μπες αν θες στο τοπικ του lucescu να δεις για αγωνιστικά ηλεκτροσόκ και άλλες υποδείξεις που όπως αναφέρει: τα λέγαμε εδώ και καιρό αλλά νταξ κατηγορούμε το τιμ.
Δικά του λόγια.
Δεν έχω καμία διάθεση να το συνεχίσω, αλλά έχει ένα μόνιμο αρνητισμό, όταν ο ΠΑΟΚ διανύει την καλύτερη περίοδο τα τελευταία 30 χρόνια, βασικά όσο τον βλέπω.
Εγω αυτό που λέω είναι ότι τωρα η ομάδα χρειάζεται την καλύτερη διάθεση από εμάς και όχι αυτού του είδους την αντιμετώπιση.
Τέλος, σε παρακαλώ πες μου και την δική σου άποψη για το γκολ.

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Συμφωνώ απόλυτα για την στάση που πρέπει να έχουμε απέναντι στην ομάδα μας

Στάλθηκε από το MI MAX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9772
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: 98.Leonardo Rodrigues Lima "Léo Jabá"

Δημοσίευσηαπό beeman » Δευτ 08 Οκτ 2018, 15:00

Χαίρομαι παρα πολύ.

Το σημαντικότερο είναι να έχουμε αυτή τη στάση όταν χάσει βαθμούς η ομάδα μας.

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
beeman
 
Δημοσιεύσεις: 208
Εγγραφή: Τετ 31 Ιαν 2018, 10:43

Re: 98.Leonardo Rodrigues Lima

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Δευτ 08 Οκτ 2018, 15:59

beeman έγραψε:
Dimg4 έγραψε:
beeman έγραψε:Χαρακτήριζε εμένα όσο θες. απλά μην λες την άποψή σου. Δεν ξέρεις καθόλου. Σε διαβάζουν και παιδιά που ακόμα δεν έχουν άποψη και δυστυχώς ίσως τους επηρεάσεις.

ΠΑΟΚ

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Χαιρομαι που δεν υπαρχουν πολλοι σαν εσενα εδω μεσα.
Υποδειξεις σπιτι σου, οχι εδω. Επειδη δεν ξερεις τι χρωμα εχει η μπαλα, μην αναλωνεσαι σε χαζουποδειξεις.
Dim4 θα σε παρακαλούσα να μην τσαντίζεται. Έχω παίξει επαγγελματικά και συνεχίζω σε ερασιτεχνικό επίπεδο και είμαι στα 30 μου. Αγαπάω τον ΠΑΟΚ.
δυστυχώς όπως είχε πει και ο Clint Eastwood, η αποψη είναι σαν την κωλ...δα, όλη έχουν από μια.
Απλα το θέμα είναι ότι ο ΠΑΟΚ επιτέλους αλλάζει επίπεδο αγωνιστικά και θα πρέπει να αλλάξει και οπαδικα σε κάποια σημεία. αυτά που γράφεις είναι αστεια και σου την πέφτουν κάποιοι.
Δεν είναι προσωπικό, απλα σταμάτα.
Το να μας λες ας πούμε ότι ήταν κωλοφαρδία που έπεσε ο άλλος, δείχνει ότι δεν ξέρεις καθόλου. Γι αυτό σου λέω άσε την ομάδα μας να την χαρούμε.
Το site έχει μεγάλη επισκεψιμοτητα και ίσως επηρεάσεις κάποιον.

ΠΑΟΚ

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Προφανως ειχες τρομερη καριερα για αυτο αναλωνεσαι στα φορουμ. Κριμα που εισαι τοσο στενομυαλος.
Στοπ απο μενα, δεν αξιζεις τον κοπο και δεν χρειαζεται να απασχολουνται και οι μοντ με βλακειες και υπεροπτικα υφακια.
Τελος απο μενα.
Τελευταία επεξεργασία από Dimg4 και Δευτ 08 Οκτ 2018, 16:04, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Dimg4
 

Re: 98.Leonardo Rodrigues Lima

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Δευτ 08 Οκτ 2018, 16:03

obanebane έγραψε:
beeman έγραψε:Το σχόλιο του εν κατακλείδι έλεγε ότι ο jaba έβαλε αυτό το γκολ επειδή ήταν κωλοφαρδος.
Επίσης μπες αν θες στο τοπικ του lucescu να δεις για αγωνιστικά ηλεκτροσόκ και άλλες υποδείξεις που όπως αναφέρει: τα λέγαμε εδώ και καιρό αλλά νταξ κατηγορούμε το τιμ.
Δικά του λόγια.
Δεν έχω καμία διάθεση να το συνεχίσω, αλλά έχει ένα μόνιμο αρνητισμό, όταν ο ΠΑΟΚ διανύει την καλύτερη περίοδο τα τελευταία 30 χρόνια, βασικά όσο τον βλέπω.
Εγω αυτό που λέω είναι ότι τωρα η ομάδα χρειάζεται την καλύτερη διάθεση από εμάς και όχι αυτού του είδους την αντιμετώπιση.
Τέλος, σε παρακαλώ πες μου και την δική σου άποψη για το γκολ.

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk



Κανε σε παρακαλω τη χαρη στον εαυτο σου και σταματα να ασχολεισαι με τον συγκεκριμενο,τσαμπα χρονο απο τη μερα σου χανεις.


Ας αρχισουν τα ιγκνορ γιατι μετα απο τοσα χρονια στο φορουμ, βαρεθηκα να συναντω ξερολες που δεν ξερουν πως ειναι να κανεις διαλογο.
Dimg4
 

Re: 98.Leonardo Rodrigues Lima "Léo Jabá"

Δημοσίευσηαπό beeman » Δευτ 08 Οκτ 2018, 16:27

Dimg4 έγραψε:
beeman έγραψε:
Dimg4 έγραψε:[quote="beeman"]Χαρακτήριζε εμένα όσο θες. απλά μην λες την άποψή σου. Δεν ξέρεις καθόλου. Σε διαβάζουν και παιδιά που ακόμα δεν έχουν άποψη και δυστυχώς ίσως τους επηρεάσεις.

ΠΑΟΚ

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Χαιρομαι που δεν υπαρχουν πολλοι σαν εσενα εδω μεσα.
Υποδειξεις σπιτι σου, οχι εδω. Επειδη δεν ξερεις τι χρωμα εχει η μπαλα, μην αναλωνεσαι σε χαζουποδειξεις.
Dim4 θα σε παρακαλούσα να μην τσαντίζεται. Έχω παίξει επαγγελματικά και συνεχίζω σε ερασιτεχνικό επίπεδο και είμαι στα 30 μου. Αγαπάω τον ΠΑΟΚ.
δυστυχώς όπως είχε πει και ο Clint Eastwood, η αποψη είναι σαν την κωλ...δα, όλη έχουν από μια.
Απλα το θέμα είναι ότι ο ΠΑΟΚ επιτέλους αλλάζει επίπεδο αγωνιστικά και θα πρέπει να αλλάξει και οπαδικα σε κάποια σημεία. αυτά που γράφεις είναι αστεια και σου την πέφτουν κάποιοι.
Δεν είναι προσωπικό, απλα σταμάτα.
Το να μας λες ας πούμε ότι ήταν κωλοφαρδία που έπεσε ο άλλος, δείχνει ότι δεν ξέρεις καθόλου. Γι αυτό σου λέω άσε την ομάδα μας να την χαρούμε.
Το site έχει μεγάλη επισκεψιμοτητα και ίσως επηρεάσεις κάποιον.

ΠΑΟΚ

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Προφανως ειχες τρομερη καριερα για αυτο αναλωνεσαι στα φορουμ. Κριμα που εισαι τοσο στενομυαλος.
Στοπ απο μενα, δεν αξιζεις τον κοπο και δεν χρειαζεται να απασχολουνται και οι μοντ με βλακειες και υπεροπτικα υφακια.
Τελος απο μενα.[/quote]Δεν είχα. Στο είπα και παραπάνω ότι πλέον παίζω ερασιτεχνικα, αλλά κάνω αυτό γουστάρω.
Επίσης δεν αναλώνομαι, επιλέγω να μιλαω και να συζητάω για την ομάδα μου.
Κρίμα που το βλέπεις έτσι για τον χρόνο αυτών που περνάνε εδώ μέσα.

Θα ακολουθήσω την συμβουλή των άλλων για σένα.

Απλα σαν ΠΑΟΚτζης που ζω στην Αθήνα αρκετά χρόνια και ακούω τους Αθηναίους να μιλάνε υποτιμητικά για τους οπαδούς του ΠΑΟΚ, τσαντιζομουν πάρα πολύ.

Δυστυχώς είσαι ένα τέτοιο κακό παράδειγμα.
Μιζερος ακόμα και τώρα που είμαστε στα καλύτερα μας.

Στο ξαναλέω δεν είναι προσωπικό, απλά προσπάθησε να αλλάξεις στάση.



Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
beeman
 
Δημοσιεύσεις: 208
Εγγραφή: Τετ 31 Ιαν 2018, 10:43

Re: 98.Leonardo Rodrigues Lima "Léo Jabá"

Δημοσίευσηαπό teod1980 » Δευτ 08 Οκτ 2018, 17:35

Καταδικάζω, που λέει και μία ψυχή....

ps ο giapas το λέει....
Π.Α.Ο.Κ.
Άβαταρ μέλους
teod1980
 
Δημοσιεύσεις: 8110
Εγγραφή: Παρ 01 Φεβ 2008, 19:27
Τοποθεσία: Τούμπα, Θεσσαλονίκη

Re: 98.Leonardo Rodrigues Lima "Léo Jabá"

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Τρί 09 Οκτ 2018, 04:54

Beeman, δυστυχως εχεις υιοθετησει το αθηναικο υφακι υπεροψιας και οποιος δεν εχει την ιδια γνωμη μαζι σου, δεν εχει δικαιωμα καν αποψης. Καλα θα κανεις και θα ακολουθησεις 1-2 ατομων που συμφωνουν μαζι σου, αλλωστε ο καθενας διαλεγει τον τροπο ζωης και τον τροπο σκεψης 8-)
Απλα εγω σε συμβουλευω ως 10 χρονια μεγαλυτερος να εισαι πιο ανοιχτομυαλος στις συζητησεις σου και να αποφευγεις να υποδεικνυεις ειδικα σε ενα φορουμ σε καποιον να μην πει την αποψη του. Οπως ειδες κι αλλοι ειδαν καποια κωλοφαρδια στο γκολ του, τι να κανουμε τωρα? Εσυ αν ειδες οτι σημαδεψε το Γ και οχι συρτα στην γωνια με γεια σου με χαρα σου, δε θα σου ανοιξω εγω τα ματια
Επειδη εχεις παιξει μπαλα οπως λες, δε σημαινει οτι ξερεις και το επιπεδο μουρινιο. Κι εγω παω μπουζουκια χρονια, δε σημαινει οτι εμαθα να παιζω κιολας.
Αυτα γιατι με κουραζουν ατομα με υπεροψια και θα ηθελα να μην ξανααπευθυνθεις σε μενα, δε θα ηθελα να βαλω και δευτερο ατομο σε ιγκνορ.
Dimg4
 

Re: 98.Leonardo Rodrigues Lima "Léo Jabá"

Δημοσίευσηαπό Mattias_g4 » Τρί 09 Οκτ 2018, 05:57

Ρε μ@λ@κες ηρεμήστε τι πάθατε ? Ολα καλά δεν έγινε και τίποτα! ΠΑΟΚ είμαστε όλοι εδώ! Θα σας παρακαλούσα να τα βρείτε...
Π.Α.Ο.Κ. ΠΑΝΑΞΙΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ 2018
Άβαταρ μέλους
Mattias_g4
 
Δημοσιεύσεις: 1006
Εγγραφή: Σάβ 07 Δεκ 2013, 23:07
Τοποθεσία: ΣΕΡΡΕΣ

Re: 98.Leonardo Rodrigues Lima "Léo Jabá"

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Τρί 09 Οκτ 2018, 07:11

Μάλιστα
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

Re: 98.Leonardo Rodrigues Lima "Léo Jabá"

Δημοσίευσηαπό gabriello » Κυρ 21 Οκτ 2018, 22:19

εχουμε πληροφοριες για τη σοβαροτητα του τραυματιμου?
ΠΑΟΚ ΚΑΙ ΣΤΟ ΜΑΡΟΥΣΙ
Άβαταρ μέλους
gabriello
 
Δημοσιεύσεις: 355
Εγγραφή: Παρ 06 Δεκ 2013, 22:20

Re: 98.Leonardo Rodrigues Lima "Léo Jabá"

Δημοσίευσηαπό pilotos » Κυρ 21 Οκτ 2018, 22:20

Έχει πολύ χτύπημα στο χέρι όπως έδειξε σε φωτό, θα μάθουμε αύριο

SM-G965F
ΠΑΟΚ, απλά η μεγαλύτερη ομάδα του Βυζαντίου...
Άβαταρ μέλους
pilotos
 
Δημοσιεύσεις: 21013
Εγγραφή: Σάβ 04 Οκτ 2008, 23:42

Re: 98.Leonardo Rodrigues Lima "Léo Jabá"

Δημοσίευσηαπό Asimos » Κυρ 21 Οκτ 2018, 22:23

:([img]https://uploads.tapatalk-cdn.com/20181021/e3cbcdbcd00cd72e59a1d4e9d16ebed4.jpg[/img]
Asimos
 

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες