Kυριάκος Κυριάκος

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Kυριάκος Κυριάκος

Δημοσίευσηαπό Asimos » Τρί 25 Σεπ 2018, 19:54

giapas έγραψε:Μια χαρά είναι ο Κυριάκος. Κακά τα ψέμματα Κυριάκος και Δημάτος εκφράζουν ένα ποδόσφαιρο που θα θέλαμε όλοι να βλέπουμε πέρα από τα οπαδικά γυαλιά.

Κι απέναντι σαββακαραπαπαρες
Φίλε ξαναδες λιγο το πλανο του Κομινη να τον βγαζει αγκαλιά ο Δηματος περυσι στην Τουμπα και να κανει δηλωσεις ότι ο Μπασταρδος απειλήθηκε και είναι τρομοκρατημένος και αν αντέχει η υπομονή σου ξαναγραψε για το επίπεδο του Δηματου.

Για τον Δηματο σας ετοιμάζω μια ιστορία εκπληξη για το πως πήρε τη θεση που εχει... η οποία ιστορία ειναι εντελώς ΑΕΚ.. Μεσα στην πουστια..
Asimos
 

Re: Kυριάκος Κυριάκος

Δημοσίευσηαπό Alastor » Τρί 25 Σεπ 2018, 19:59

giapas έγραψε:Μια χαρά είναι ο Κυριάκος. Κακά τα ψέμματα Κυριάκος και Δημάτος εκφράζουν ένα ποδόσφαιρο που θα θέλαμε όλοι να βλέπουμε πέρα από τα οπαδικά γυαλιά.

Κι απέναντι σαββακαραπαπαρες


Ο ποιος? Χαχαχαχαχαχαχα
Άβαταρ μέλους
Alastor
 
Δημοσιεύσεις: 6208
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:37

Re: Kυριάκος Κυριάκος

Δημοσίευσηαπό Slade » Τρί 25 Σεπ 2018, 20:28

The_Stalker έγραψε:Ενημερωτικά, ο κυρκυρ υπάρχει στην παε ως εκπρόσωπος τύπου από το 2004 επί γούμενου. Και για μένα, οποιοδήποτε στέλεχος της παε το οποίο έφερε ο γούμενος ή η διοίκησή του, θα έπρεπε να είχε γίνει καπνός μαζί του.

Επί Ζαγοράκη, στη ουσία υποβαθμίστηκε με την πρόσληψη Δούκα, ωστόσο παρέμεινε στην παε.


Και ακριβώς αυτό είναι το επίπεδο του,για ΠΑΟΚ με Γούμενο ούτε καν για ΠΑΟΚ με Ζαγοράκη πόσο μάλλον για την τωρινή εποχή που έχουμε κάνει άλματα μπροστά σε πολλούς τομείς. Θα μου πεις βέβαια για να παραμένει τόσα χρόνια σε κάτι θα είναι χρήσιμος, κάτι θα κάνει καλά δεν μπορεί, τώρα τι είναι αυτό το κάτι αν ξέρει κανείς ας μου πει και μένα να καταλάβω. Απ' την εποχή του Ζαγοράκη βέβαια μας έχει απομείνει ως παρακαταθήκη και ένα άλλο παλικάρι, με "βαρύ" όνομα αλλά ας το αφήσουμε προς το παρόν αυτό
Άβαταρ μέλους
Slade
 
Δημοσιεύσεις: 1107
Εγγραφή: Παρ 21 Νοέμ 2008, 11:10

Re: Kυριάκος Κυριάκος

Δημοσίευσηαπό Asimos » Τρί 25 Σεπ 2018, 20:34

Τέχνη της Επικοινωνίας:

Κυριακή βράδυ η ΑΕΚ νομίζοντας πως έπαιξε ποδόσφαιρο επειδή ο ΠΑΟΚ δεν έριξε τέσσερα και την αντιμετώπισε ως άλλη μια μέρα στο γραφείο κερδίζοντας την 2-0 σβηστά, έπρεπε να αντιδράσει.

Ακούσαμε πως αδικήθηκε από την τύχη, πως ο ΠΑΟΚ έκλεψε αποτέλεσμα, πως οι κλασικές της ευκαιρίες ήταν κατά 99% καλά εκτελεσμένες, πως η ομάδα έβγαλε μέταλλο και στάθηκε στην Τούμπα ως άξια πρωταθλήτρια και άλλα πολλά τέτοια με χαρακτήρα "πέσαμε γενναία" και τα "αν" να υπάρχουν τρεις και τέσσερις φορές σε κάθε πρόταση.

Σημείωση: Ήρθαν για διπλό στα μουλωχτά, όπως το συνηθίζουν.

Δευτέρα βράδυ ο γαύρος σφάζει Πανιώνιο και βγαίνει κατευθείαν να φωνάξει πως τον αδικήσανε. Καθαρά πέναλτι, καθαρό οφσάιντ ο Μασούρας (χωρίς να υπάρχει πλάνο) και το αλλοιωμένο πρωτάθλημα του κυρίου Βασιλειάδη τρίζει από την τέταρτη αγωνιστική. Ο ΠΑΟΚ βγάζει ανακοίνωση όπου την επομένη απαντά.

Σημείωση: Ο γαύρος έχει αγωνιστικό πρόβλημα και το ξέρουν. Την Κυριακή την τρέμουν γιατί δεν έχουν μάθει να είναι αουτσάιντερ αλλά η μεγαλύτερη σπαζοκεφαλιά τους είναι πως θα τιμωρηθεί ο ΠΑΟΚ στο τηγάνι με ξένο κοράκι.

Τρίτη πρωί βγαίνει η μαλακία του Ρατσβάν και παίζει ασταμάτητα. Η Ελλάδα πέρνει το βλέμμα της από την ΑΕΚ που έβαλε την ομαδούλα που ελέγχει να ακυρώσει το μεσοβδόμαδο ματς, σταματά η γκρίνια για τον Τίγρη που τους κατάκλεψε με το παντελόνιασμα, φωνάζουν έξαλλες για τον Λούτσο που τις έκανε ξεφτίλα στην Ευρώπη επειδή ο Δημάτος τους λέει οτι επέστρεψαν και οι γαύροι πετάνε την καυτή πατάτα του Μπανανά και το στήσιμο του κορακιού και φωνάζουν για απέλαση Λουτσέσκου. Παλιό κόλπο, τα φασισταριά το κάνανε και με Ίβιτς. Υπόψη, ο Μπανανά ήταν ο μόνος που δεν είδε το ξύλο στον Πλατανιά στο τηγάνι, ο μόνος που την επόμενη σαιζόν έπαιξε στον Πανιώνιο, ο μόνος που μάθαμε εχθές πως είναι δανεικός από τον γαύρο στον Πανιώνιο και ο μόνος που δεν αντέδρασε στο γκολ του γκεί. Που είσαι ρε Καραπαπά;

Για να καταλάβετε πόσο μπούφοι είμαστε, εχθές το non paper του γαύρου μιλούσε για έργο ΕΠΟ και προσπάθεια να εκθέσει μέσω της διαιτησίας τον γαύρο. ΔΕΝ ΕΙΧΑΝΕ ΑΛΛΟ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑ. Το κάνανε και με ενα ματς στην Τρίπολη με Σπάθα που έληξε 0-0. Υπάρχουν ακόμη δίποδα ΖΩΑ που δεν ξέρουν ότι η γαύρικη ΕΠΟ πριν αναλάβει ο Γραμμένος ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΠΟΙΗΣΕ την ΚΕΔ, την αμαρτωλή ΚΕΔ, για να μην έχει κανένας άλλος ποτέ τον έλεγχο.

Για να καταλάβετε πόσο μπούφοι είμαστε, εκεί που το πρόβλημα το είχανε οι δυο απατεώνες ξαφνικά βρέθηκε στον κήπο μας. Απολογούμενοι για μια δήλωση όταν ο κλοιός σφίγγει επικίνδυνα γύρω τους.

Για να καταλάβετε πόσο μπούφοι είμαστε, όταν βλέπω την αγνή λεβεντομαλακία να διψάει να αναλάβει τις ευθύνες της, επειδή φοράει παντελόνια και της φορτώνουν τις αμαρτίες άλλων μου γυρνάνε τα μυαλά.

Γιατί είμαστε εντελώς μπούφοι φίλοι συνοπαδοί, είμαστε μεγάλα θύματα και όσο να μην τον γουστάρω τον Κυρ Κυρ μια χαρά το πάει το έργο. Γιατί τουλάχιστον ξέρει πως παίζεται το έργο σε αντίθεση με τους περισσότερους από εμάς που δεν έχουν ιδέα ότι παίζεται καν έργο.
Asimos
 

Re: Kυριάκος Κυριάκος

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τρί 25 Σεπ 2018, 21:54

"Πλίνθοι και κέραμοι, ατάκτως εριμμένοι"...
Με όλον τον σεβασμό και την συμπάθεια προς τον Asimos, δεν μπορώ να βρω καμιά λογική σε υποτιθέμενα "έργα"...

Ποτέ δεν θα βγεις 1ος, σε έναν αγώνα 20.000 μέτρων βάδην, όταν ξεκινάς 4ος, 19.000 μέτρα μετά τους 3 πρώτους...
Επειδή λοιπόν οι ΠΟΚίτες έχουν κάνει παράνομη εκκίνηση, δεκαετίες τώρα, μόνο αν την ακυρώσεις και ξεκινήσει ο αγώνας απ την αρχή, με όλους τους συνδιεκδικητές του στην αφετηρία, τότε διεκδικείς με αξιώσεις την πρωτιά...

:pano:

Προτιμώ την λογική του ramboutla, που ευτυχώς με θυμίζει και τον ρεαλιστικό λόγο ύπαρξης του μπιζίμ Π.Α.Ο.Κ.!!!

:nairepaok:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Kυριάκος Κυριάκος

Δημοσίευσηαπό Asimos » Τρί 25 Σεπ 2018, 21:59

Goran, σε ότι έγραψα πιο πάνω δεν υπάρχει καμία υπόθεση. Είναι όλο το timeline 2 ημερών στη χαβούζα για το πως βλέπουν οι εδώ την κατάσταση και πως την αντιμετωπίζουν.

Μπιζίμ ΠΑΟΚ όταν είσαι στην Τούμπα και τραγουδάς με τα αδέρφια, ΠΑΟΚ σκέτο όταν είσαι εκτός Τούμπας γιατί μέχρι και το θέμα Ουάρντα πάνε να το μεγαλώσουν λες και ο ΠΑΟΚ δεν έχει άλλα 5 εξτρεμ, σε αντίθεση με κάποιον άλλον που δεν έχει εξτρέμ για δείγμα και παίζει και CL.
Asimos
 

Re: Kυριάκος Κυριάκος

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τρί 25 Σεπ 2018, 22:15

Αδερφέ Asimos, το ξανάγραψα νωρίτερα σήμερα, στο topic του Ράζβαν και το εννοώ, αλλά πιθανά δεν το είδες...

Πραγματικά στα ασπρόμαυρα καρα@@πάρια μου, για το τι λέγεται και το τι ακούγεται στο χαβουζοβοθρολίμανο...

Αυτό με έλειπε, να δίνω σημασία στην "αίσθηση" που έχουν οι κάθε βρυκολακοχαβουζοβοθρολιμανίσιοι βαμπιρογ@μωπ**στοπιθηκοϋπάνθρωποι, κάθε, δηλαδή, έσχατο των εσχάτων υβριδομπ@σταρδοϋποπροϊόν καρανωμαλοπαρτουζοτρουμποπορνοαμερικανικών συνευρέσεων πολλών δεκαετιών και όλοι οι απόγονοι τους...

Αυτό επίσης που γνωρίζω σίγουρα είναι πως, ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΟΛΕΜΗΣΩ ΜΕ ΤΑ ΟΠΛΑ ΤΟΥΣ, όχι όμως μόνο επειδή είμαι βέβαιος ότι έτσι δεν θα τους νικήσω ποτέ, αλλά γιατί ΔΕΝ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΝΑ ΓΙΝΩ ΣΑΝ ΑΥΤΟΥΣ, που γίνομαι όσο προσπαθώ "να παίξω το έργο" όπως το παίζουν αυτοί, δεκαετίες τώρα κι όπως (ίσως) πάει να το παίξει ο Κυριάκος ή έστω και ο Ιβάν...

Σέβομαι λοιπόν την άποψη σου, αλλά εμμένω στην δική μου, η οποία είναι κάθετα αντίθετη, στα του Κυριάκου...
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Kυριάκος Κυριάκος

Δημοσίευσηαπό Asimos » Τρί 25 Σεπ 2018, 22:29

Θα το πω μια τελευταία φορά.. Όχι γιατί βαριέμαι να τα γράφω αλλά γιατί κουράζω.

Το τι λένε τα ραδιόφωνα και οι insiders εδώ είναι προϊόν οδηγιών. Με λίγη προσοχή μπορούμε να καταλάβουμε πως σκέφτονται μπας και σταματήσουμε να πέφτουμε στις παγίδες τους.

Αν επιλέξεις να μη ξέρεις θα το σεβαστώ αλλά στους νόμους που έχουνε φτιάξει θα είμαστε μια ζωή θύματα. Και θα χάνεις πρωτάθλημα για ένα ρολό χαρτί.

Δεν ξέρω πόσο πιο απλά να το πω.
Asimos
 

Re: Kυριάκος Κυριάκος

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τρί 25 Σεπ 2018, 23:36

Η επιστήμη της επικοινωνίας γίνεται στις μέρες μας και μέσω προπαγάνδας ψεμμάτων, κυρίως μάλιστα...
Ευχαριστώ, αλλά τέτοια "επιστήμη" δεν θα πάρω, γιατί δεν συντάσσομαι, ούτε με απασχολούν όσοι παίρνουν...

Ο δικός μου υπεύθυνος επικοινωνίας θέλω να επικοινωνεί αλήθειες και πολύ αποτελεσματικά όποιες είναι υπέρ μας, όπως η χυδαία κλοπή του περσινού ΠρωΚταθλήματος, λόγω "τρομοκρατημένων" κι όχι λόγω του ρολού από χαρτί...

Με όσα βλέπουν τα μάτια μου 4 δεκαετίες και το ρολό να μην υπήρχε, πάλι θα βρίσκανε κάτι για μας το κλέψουν...

Σε καμιά παγίδα δεν πέφτω, ούτε θύμα είμαι...Ισονομία και δικαιοσύνη ζητάω...Δεν γίνεται να το πω πιο απλά...

:pano:

Υ.Γ. Επίσης στα @@πάρια μου οι μαστραπάδες τους...Π.Α.Ο.Κ. δεν έγινα για τους τίτλους αλλά για να μην ξεχάσω...

:nairepaok:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Kυριάκος Κυριάκος

Δημοσίευσηαπό jibbie » Τετ 26 Σεπ 2018, 01:05

ακατανοητη δηλωση-αυτογκολ.
Άβαταρ μέλους
jibbie
 
Δημοσιεύσεις: 5956
Εγγραφή: Τρί 12 Φεβ 2008, 00:41
Τοποθεσία: Hackney,London

Re: Kυριάκος Κυριάκος

Δημοσίευσηαπό klainmein » Πέμ 27 Σεπ 2018, 15:50

Facebook
Kυριάκος Κυριάκος

Αρνούμαι να αφήσω τον Ραζβάν μόνο του. Κάνω μια δική μου δήλωση:

- Η σφαίρα σε επιστολή στον πρόεδρο ομοσπονδίας...
- Η ανατίναξη μαγαζιών ποδοσφαιρικών παραγόντων...
- Η ακύρωση αγώνα για ρολό ταμειακής...
- Η ακύρωση γκολ-πρωταθλήματος 7’ λεπτά μετά από τη στιγμή που οι ίδιοι άνθρωποι το μέτρησαν...
- Το ατιμώρητο ψέμμα για να μην ξαναξεκινήσει ένας ακόμη αγώνας που διακόπηκε για εισβολή παράγοντα μετά το παραπάνω...
- Η επιβολή ποινής σε δυο διαφορετικά πρωταθλήματα για το ίδιο αδίκημα...
- Η αγνόηση προκλητικών χειρονομιών και δηλώσεων όλων εκτός αν προέρχονται από τον ΠΑΟΚ...

Όλα τα παραπάνω, θυμίζουν λίγο Σικάγο την εποχή της ποτοαπαγόρευσης ή όχι;
klainmein
 
Δημοσιεύσεις: 1299
Εγγραφή: Τρί 01 Ιαν 2008, 15:35

Re: Kυριάκος Κυριάκος

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Πέμ 27 Σεπ 2018, 16:01

Ωραίος μεν, αλλά τώρα πλέον, μετά τις χθεσινές σου δηλώσεις, με φαίνεται λίγο...
να σε κάψω Γιάννη, να σ αλείψω λάδι...

Υ.Γ. Μπράβο Κυριάκο...Τώρα τους έκανες την μάπα κρέας...Θα "γλιτώσει" την τιμωρία και θα μας λένε χαλίφηδες...
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Kυριάκος Κυριάκος

Δημοσίευσηαπό Jairo » Πέμ 27 Σεπ 2018, 16:26

Facebook? :?: :?: :?:
agent of shield
Άβαταρ μέλους
Jairo
 
Δημοσιεύσεις: 1521
Εγγραφή: Δευτ 31 Αύγ 2015, 22:33
Τοποθεσία: >>>

Re: Kυριάκος Κυριάκος

Δημοσίευσηαπό Equalizer » Πέμ 27 Σεπ 2018, 16:34

Μπορείτε να μου εξηγήσετε για ποιον λόγο κράζετε τον Κυριάκο;

Τσιφλίκι του είναι να μιλάει όποτε θέλει και να λέει ο,τι θέλει;

Όταν του πουν να μιλήσει θα μιλήσει.

Το φταίξιμό του ποιο είναι;
Άβαταρ μέλους
Equalizer
 
Δημοσιεύσεις: 13089
Εγγραφή: Τετ 06 Μάιος 2009, 16:48

Re: Kυριάκος Κυριάκος

Δημοσίευσηαπό Sick Bastard » Πέμ 27 Σεπ 2018, 16:35

Πραγματικά ρε παιδιά, να μην πω, ότι κακώς έχει και δικό του τόπικ.
ΤΙ ΨΗΦΙΣΑΤΕ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ
ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΓΑΥΡΩΝ ΟΙ ΜΑΝΕΣ.
ΚΚ2020: "Θα φροντίσουμε να σχεδιάσουμε μια ομάδα που δεν θα χαμηλώσει τον πήχη και στόχοι μας θα είναι το νταμπλ κάθε χρόνο. Στόχος μας θα είναι να αυξήσουμε τα έσοδα και όχι να μειώσουμε τα έξοδα".
Άβαταρ μέλους
Sick Bastard
 
Δημοσιεύσεις: 11465
Εγγραφή: Τρί 19 Οκτ 2010, 11:00

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 9 επισκέπτες