Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. Πολίχνης

Όλοι οι ασπρόμαυροι σύνδεσμοι του νομού Θεσσαλονίκης

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. Πολίχνης

Δημοσίευσηαπό Metal-Nikos » Τρί 11 Σεπ 2018, 00:08

eorptol1 έγραψε:
giliopoulos έγραψε:
Metal-Nikos έγραψε:Μπράβο για την ανακοίνωση επιτέλους κάποιος το είπε, ευτυχώς ο Σαββίδης με την απουσία του έδειξε οτι δεν συντάσετε με αυτούς :nairepaok:

όσο για το νο-πολίτικα ασχολίαστο χωρίς Μακεδονία - Ελλάδα δεν υπάρχει Π.Α.Ο.Κ.


Τα χετε χασει εσυ και οι ομοιοι σου
Τι σχεση εχει ο ΠΑΟΚ με ακροδεξιες πολιτικες?
Ο ΠΑΟΚ για ολους μας κατα 99% ειναι πανω απο ολα. Αυτο μαθαμε ΑΠΟ ΠΑΙΔΙΑ
Καμια μακεδονια και καμια ελλαδα δεν ειναι πανω απο τον ΠΑΟΚ
ΠΑΟΚ ΠΑΝΩ ΑΠ ΟΛΑ.
Ειτε εισαι συριος ειτε βουλγαρος ειτε γαλλος ειτε αμερικανος και υποστηριζεις ΠΑΟΚ εισαι αδελφος.
ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΑ ΠΑΙΝΕΜΕΝΑ.
ΠΡΟΣΦΥΓΕΣ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΕΔΙΩΞΑΝ ΦΑΣΙΣΤΕΣ ΙΔΙΟΙ ΜΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΕΤΕ ΑΛΛΑ ΜΕ ΑΛΛΟ ΧΡΩΜΑ.
Προσφυγες που οι "ελληνες" τους αντιμετωπιζαν με χλευη και τους ελεγαν τουρκοσπορους.
Πολυ σωστά

Στάλθηκε από το MI MAX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

ο Π.Α.Ο.Κ. έχει ιστορία δεν θα σβήσεις εσύ με δυο λογάκια σου την ιστορία αυτων που χάσαν την ζωή τους τώρα εσυ μιλας για φασισμό ενώ ηταν τουρκοι και παραπανω λες για εθνοτητες ... μαλλον εσυ εισαι ο μπερδεμένος οσο μαθήματα για το αν ο Π.Α.Ο.Κ. είναι πανω απο ολα να τα κάνεις στα πολιτικά σου πηγαδάκια γιατί μαλλον για εσένα πρωτα παει η στρεβλη αποψη σου για τον σύλλογο δεν είαμστε ούτε φενταγίν ούτε πάνθηρες εδω και αν σας αρέσουν οι απόψεις των συνδέσμων..γιατί παρατράβηξε το αστείο
Άβαταρ μέλους
Metal-Nikos
 
Δημοσιεύσεις: 86
Εγγραφή: Σάβ 17 Μάιος 2014, 23:02

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. Πολίχνης

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Τρί 11 Σεπ 2018, 00:08

pilotos έγραψε:
ΑποστόληςΑ έγραψε:Και ο Άδωνις προσκύνησε

Εικόνα
Καραγκιόζης μέγιστος



SM-G965F
Ντροπή να βγει ανακοίνωση άμεσα προδοτες όλοι να πούμε.....

Στάλθηκε από το MI MAX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9781
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. Πολίχνης

Δημοσίευσηαπό Metal-Nikos » Τρί 11 Σεπ 2018, 00:10

JohnDag έγραψε:Διαφωνώ με το να μη το συνεχίσουμε.

Το να κρύβουμε τα σκ@τ@ κάτω από το χαλάκι δε νομίζω ότι βοήθησε κάπως όλα αυτά τα χρόνια.

Θα ρθει η ώρα που τα σκ@τ@ θα ρθουν στην επιφάνεια. Νόμος της φύσης.

Εδώ έχουμε μια ανακοίνωση που:

- Αποκαλεί τον Σαββίδη "προδότη".

- Αποκαλεί όσους ΠΑΟΚτσηδες δεν ενστερνίζονται αυτή την άποψη "φυτά".

- Δηλώνει ότι δεν θέλει να χτιστεί νεο γήπεδο για τον ΠΑΟΚ.

- Αναλαμβάνει έμμεσα την ευθύνη για την φωτοβολιδα στη Νέα Σμύρνη και αφήνει ξεκάθαρα υπονοούμενα για επανάληψη τέτοιων γεγονότων.

Κι όλα αυτά με μια ρητορική που δείχνει ξεκάθαρα ότι το πρόβλημα του συντάκτη δεν είναι η αντιμετώπιση που είχε ο ΠΑΟΚ από την κυβέρνηση αλλά συγκεκριμένα εθνικά θέματα.

Να το αφήσουμε δηλαδή στην άκρη να βρεθεί κάνα μπουμπούκι να πετάξει καμία φωτοβολιδα με καμία ΑΕΚ και να μας φταίει πάλι το Αθηναϊκό κατεστημένο.

Δηλαδή θα αφήνουμε τον κάθε τυχάρπαστο να κάνει πολιτική στο όνομα του ΠΑΟΚ προσβάλλοντας παράλληλα όλον τον οργανισμό (διοίκηση και οπαδους);

Υ.Γ. Συμφωνώ με Κώστα για την "γεύση" που του βγάζει η ανακοίνωση. Είναι σαν ο συντάκτης της να την έγραψε για την τοπική της Χρυσής Αυγής και κατά λάθος να την ανέβασε στο προφίλ του Συνδέσμου. Έλα όμως που δεν ήταν κατά λάθος...

Στάλθηκε από το SM-G950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

στην θύρα 4 μέχρι πέρισυ φονάζαμε Π.Α.Ο.Κ. γειά σου εσύ και τα φυτά σου δεν βλεπω καμια διαφορετική φρασεολογία, για τις φωτοβολίδες εχεις μεγάλο δικαιο αλλά αυτο ειναι το DNA των οπαδών μας ξύλο δρακρυγόνα - πεζοδρόμιο
Άβαταρ μέλους
Metal-Nikos
 
Δημοσιεύσεις: 86
Εγγραφή: Σάβ 17 Μάιος 2014, 23:02

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. Πολίχνης

Δημοσίευσηαπό Metal-Nikos » Τρί 11 Σεπ 2018, 00:26

eorptol1 έγραψε:
pilotos έγραψε:
ΑποστόληςΑ έγραψε:Και ο Άδωνις προσκύνησε

Εικόνα
Καραγκιόζης μέγιστος



SM-G965F
Ντροπή να βγει ανακοίνωση άμεσα προδοτες όλοι να πούμε.....

Στάλθηκε από το MI MAX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

γιατι δεν είναι ? ολοι αυτοί εκει μέσα ειναι συνυπευθυνη εκτος απο την κατάντια της χώρα αλλα και για ολα αυτα που εχουν στερήσει απο την ομάδα οι φίλοι τους , κουμπάροι τους κτλπα
Άβαταρ μέλους
Metal-Nikos
 
Δημοσιεύσεις: 86
Εγγραφή: Σάβ 17 Μάιος 2014, 23:02

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. Πολίχνης

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Τρί 11 Σεπ 2018, 00:36

Συγχαρητηρια στον ιβαν οταν πληρωσε τα χρεη ειπαν?
Dimg4
 

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. Πολίχνης

Δημοσίευσηαπό alp920 » Τρί 11 Σεπ 2018, 00:50

Έχοντας υπ' όψιν μου το γεγονός ότι ο συγκεκριμένος σύνδεσμος στήριζε πάντα όλα τα ομαδικά αθλήματα του ΠΑΟΚ ακόμα και στα δύσκολα χρόνια ,όταν στο βόλλευ πήγαιναν είκοσι άτομα, αλλά και επειδή γνωρίζω κάποια παιδιά τα οποία πιστεύω ότι έχουν επίπεδο,η ανακοίνωση τους αυτή το λιγότερο με μπερδεύει.Μαλλον άλλαξαν τα πράγματα στην Πολίχνη και δεν το πήρα χαμπάρι
Όλοι μιλάνε και καθένας ακούει μονάχα την δική του φωνή.

Γιάννης Ρίτσος
Άβαταρ μέλους
alp920
 
Δημοσιεύσεις: 2000
Εγγραφή: Πέμ 12 Ιαν 2012, 09:52
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. Πολίχνης

Δημοσίευσηαπό Αιτωλος » Τρί 11 Σεπ 2018, 02:32

eorptol1 έγραψε:
Αιτωλος έγραψε:
Kostas_Peraia4 έγραψε:Τον χαρακτηρισμό «προδότες» τον έχει φέρει στη... μόδα συγκεκριμένο μόρφωμα.

Οπότε μόνο ως πατροναρισμένη από αυτό την εγκληματική οργάνωση μπορώ να τη δω αυτή την ανακοίνωση

Καλά.. η μισή Ελλάδα τους αποκαλεί προδότες και λαμόγια και όχι άδικα. Μην βάζουμε ταμπέλες πάλι.
Ο Κώστας τα λέει όπως είναι τα πράγματα

Στάλθηκε από το MI MAX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν συμφωνώ. Εύκολα βγαίνει άλλοι νόημα.
Χρησιμοποίησε σβάστικα ο χιτλερ; κακό πράμα το σύμβολο. Μαιανδρο η χ.αυγιτες ; κακό και αυτό. Προδότες τους λένε οι Χ.αυγιτες; κακό πράμα να τους αποκαλείς έτσι...
Ξαναλέω όχι ταμπελες έτσι εύκολα.
Προσωπικά αν δεν υπήρχαν οι χαρακτηρισμοί για την διοίκηση και για την φωτοβολιδα θα συμφωνούσα με την ανακοίνωση.
ΚΑΙ ΌΤΑΝ ΘΑ ΠΕΘΆΝΩ ΘΈΛΩ ΤΟ ΔΙΚΈΦΑΛΟ ΣΤΟΝ ΤΆΦΟ ΜΟΥ ΕΠΑΝΩ
Άβαταρ μέλους
Αιτωλος
 
Δημοσιεύσεις: 206
Εγγραφή: Τετ 22 Ιαν 2014, 16:45

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. Πολίχνης

Δημοσίευσηαπό sic-4 » Τρί 11 Σεπ 2018, 02:54

ΑΝ δεν υπηρχαν οι χαρακτηρισμοι για τη διοικηση και για τη φωτοβολιδα, η ανακοινωση δεν θα ειχε καμια απολυτως σχεση με τον ΠΑΟΚ, ουτε καν με το ποδοσφαιρο. Θα ηταν απλα ενα κακογραμμενο λογυδριο πολιτικης του ακροδεξιου χωρου και θα ηταν αδιαφορο στον ΠΑΟΚ και στο PAOKMANIA ποιος θα συμφωνουσε ή διαφωνουσε μαζι του. Και σιγουρα ανεπιτρεπτο και ακατανοητο να το υπεγραφε ενας συνδεσμος οπαδων του ΠΑΟΚ.

Τι σχεση θεωρεις οτι θα ειχε το κειμενο με τον ΠΑΟΚ αν οπως λες δεν υπηρχαν τα σημεια για τη διοικηση και τη φωτοβολιδα;
Βλέπω έναν Αετό με δυο κεφάλια
Άβαταρ μέλους
sic-4
 
Δημοσιεύσεις: 5904
Εγγραφή: Παρ 11 Ιούλ 2014, 22:05
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. Πολίχνης

Δημοσίευσηαπό Αιτωλος » Τρί 11 Σεπ 2018, 03:03

Αν πχ έγραφαν θεωρούμε λάθος την κίνηση της διοίκησης να δώσει την φανέλα στους προδότες δεν θα ειχε σχέση με τον ΠΑΟΚ;
ΚΑΙ ΌΤΑΝ ΘΑ ΠΕΘΆΝΩ ΘΈΛΩ ΤΟ ΔΙΚΈΦΑΛΟ ΣΤΟΝ ΤΆΦΟ ΜΟΥ ΕΠΑΝΩ
Άβαταρ μέλους
Αιτωλος
 
Δημοσιεύσεις: 206
Εγγραφή: Τετ 22 Ιαν 2014, 16:45

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. Πολίχνης

Δημοσίευσηαπό georgedoulk2008 » Τρί 11 Σεπ 2018, 03:08

Ξεφτίλα.

Ανθρωπάκια που παρακαλάν να μπουν στο γήπεδο στη ζουλα νομίζουν ότι είναι πιο ΠΑΟΚ απο τον άνθρωπο που πλήρωσε απ την τσέπη του τα χρέη της ομάδας, βάζει χρήμα ζεστό εδώ και 6 χρόνια, πήρε δυο Κύπελλα, βοηθάει όλα τα τμήματα του ΑΣ και κάνει τα πάντα για να κτίσει καινούργιο γήπεδο.

Για κουνήστε λίγο το κεφάλι σας ρε.
Τα ντρογκια και η ΧΑ σας έχουν κάψει τον εγκέφαλο.

Μπερδεμένα...

Μην τους δικαιολογήσει ΚΑΝΕΝΑΣ.
Ούτε μια λέξη από τις μλκ τους δεν είναι ΠΑΟΚ.
En Mayo estaramos bien
Άβαταρ μέλους
georgedoulk2008
 
Δημοσιεύσεις: 1871
Εγγραφή: Σάβ 01 Φεβ 2014, 14:37
Τοποθεσία: Leytonstone, East London baby!

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. Πολίχνης

Δημοσίευσηαπό Αιτωλος » Τρί 11 Σεπ 2018, 03:13

Επίσης δε νομίζω οτι είναι σωστό να τοποθετούμε απαραίτητα στον ακροδεξιό χώρο οποιονδήποτε αγαπάει την πατρίδα του και προασπίζεται τα συμφεροντα της.
ΚΑΙ ΌΤΑΝ ΘΑ ΠΕΘΆΝΩ ΘΈΛΩ ΤΟ ΔΙΚΈΦΑΛΟ ΣΤΟΝ ΤΆΦΟ ΜΟΥ ΕΠΑΝΩ
Άβαταρ μέλους
Αιτωλος
 
Δημοσιεύσεις: 206
Εγγραφή: Τετ 22 Ιαν 2014, 16:45

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. Πολίχνης

Δημοσίευσηαπό Pastor_of_Muppets » Τρί 11 Σεπ 2018, 03:31

Να τα προασπιστεί όπως γουστάρει ο καθένας τα συμφέροντα της πατρίδας που αγαπάει.
Ως ιδιώτης.
Ως σύνδεσμος φίλων χρυσής αυγής.
Ως σύνδεσμος φίλων πιτσιλωτής κουκουβάγιας.
Ποσώς με ενδιαφέρει.
Όχι ως σύνδεσμος φίλων του ΠΑΟΚ όμως.

Προσωπικά τους επιστρέφω το χαρακτηρισμό και για μένα όσοι το έγραψαν και όσοι συμφωνούν με αυτή την ανακοίνωση δεν ειναι ΠΑΟΚ.
Και το ΠΑΟΚ πάνω απ' όλα που έγραψαν ως κατακλείδα, είναι υποκριτικό και αυτο-αναιρούνται από μόνοι τους με όλο το υπόλοιπο κείμενο. Η πολιτική τους πάνω απ' όλα είναι γι' αυτούς.

Υ.Γ.
Αν ήταν στο χέρι το δικό μου, κανείς από αυτούς δε θα έμπαινε ξανά σε αγώνα, ούτε στα εκτός.
Αν φύγει καμιά φωτοβολίδα τώρα με τον ΟΦΗ, θα φταίει η προδοσία της ΠΑΕ φυσικά...
Άβαταρ μέλους
Pastor_of_Muppets
 
Δημοσιεύσεις: 581
Εγγραφή: Τρί 03 Δεκ 2013, 22:43

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. Πολίχνης

Δημοσίευσηαπό Αιτωλος » Τρί 11 Σεπ 2018, 03:50

Καλώς ή κακως αυτή είναι η κοινωνία μας. Έχει από όλα τα φρούτα. Για μένα όλα χωράνε στο γήπεδο.
Απαραίτητη προϋπόθεση να αφήνουν εκτός αυτού τις περίεργες και παράνομες ιδιότητες τους
ΚΑΙ ΌΤΑΝ ΘΑ ΠΕΘΆΝΩ ΘΈΛΩ ΤΟ ΔΙΚΈΦΑΛΟ ΣΤΟΝ ΤΆΦΟ ΜΟΥ ΕΠΑΝΩ
Άβαταρ μέλους
Αιτωλος
 
Δημοσιεύσεις: 206
Εγγραφή: Τετ 22 Ιαν 2014, 16:45

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. Πολίχνης

Δημοσίευσηαπό dragon » Τρί 11 Σεπ 2018, 04:32

Αιτωλος έγραψε:Καλώς ή κακως αυτή είναι η κοινωνία μας. Έχει από όλα τα φρούτα. Για μένα όλα χωράνε στο γήπεδο.
Απαραίτητη προϋπόθεση να αφήνουν εκτός αυτού τις περίεργες και παράνομες ιδιότητες τους
Ο φασισμός δεν χωράει πουθενά πέρα από τα σάπια κεφάλια

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
dragon
 
Δημοσιεύσεις: 4519
Εγγραφή: Πέμ 12 Ιαν 2017, 18:42
Τοποθεσία: Ναυπλιο

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. Πολίχνης

Δημοσίευσηαπό Sick Bastard » Τρί 11 Σεπ 2018, 07:06

Πολύ κακό για το τίποτα.

Ένα χρυσαύγουλο που δεν ξέρει όχι να γράψει αλλά να μιλήσει, έγραψε αυτό το πράγμα, κατάφερε να κάνει ντόρο στα πάντα προθυμα ερτζιανά της πόλης που μιλούν για ''αντίδραση του λαού του ΠΑΟΚ'', λες και αυτά τα φασισταριά εκφράζουν είτε τον ΠΑΟΚ είτε τον, αιώνια φιλοξενούμενο, προσφυγικό λαό του και νομίζει κι αυτός και οι αισχροί ομοϊδεάτες του, ότι κάτι είναι ή ότι κάτι έγιναν.
Συνεπικουρούμενοι απ την αγωνιστική αργία, που είναι μητέρα πάσης κακίας, αλλά και το βλακώδες κλίμα που δημιουργηθηκε απ τη ΔΕΘ (''ΝΤΡΟΠΗ ΤΟΥ ΠΑΟΚ ΚΑΙ ΞΕΠΟΥΛΗΜΑ ΤΗΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ/ΤΑΥΤΟΤΗΤΑΣ/ΨΥΧΗΣ ΤΟΥ ΕΠΕΙΔΗ ΦΟΡΕΣΕ ΤΗ ΦΑΝΕΛΑ ΜΑΣ Ο ΧΙ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ'' που πραγματικά είναι για γέλια και για κλάματα) βρισκόμαστε στο σημείο να φοβόμαστε σοβαρά προβοκάτσια από οπαδούς του ΠΑΟΚ και συζητάμε σοβαρά το ενδεχόμενο. Η ντροπή, κύριοι, όσον αφορά το όποιο οπαδικό μας στάτους είναι αυτό ακριβώς. Το ξεπούλημα κύριοι, είναι αυτό ακριβώς. Για να γίνω κι εγώ δραματικότερος των δραμάτων, κάτι Μπέλοι και κάτι Λέμυδες θα στριφογυρνάν στον τάφο τους βλέποντας αυτές τις μαλακίες.
Ντροπή και ξεπούλημα είναι να παραδοθεί η κερκίδα του πιο αληθινά ανένταχτου λαού του πλανήτη, ενός λαού που πάντα εκ γεννησιμιού του κι εκ της ιστορίας του, αγκάλιαζε τον κάθε πρόσφυγα, περιθωριακό και κατατρεγμένο σ αυτά τα φίδια που ξερνάνε το χειρότερο δηλητήριο όχι όταν το επιτάσει η ηλίθια, στρεβλή και φαύλη ιδιεολογία τους, αλλά όταν πληρώνονται για να εξυπηρετήσουν συμφέροντα ξένα κι αλλότρια, όχι μόνο προς τον ΠΑΟΚ, αλλά αν είχαν κι ένα δράμι μυαλό, ακόμα και προς τον ίδιο τους τον εαυτό (αλλά αυτά παθαίνεις αν είσαι βλάκας).

Αυτά, τα περι ουδετερότητας και νο πολιτικά και όλοι χωράμε κι απ όλα έχει ο μπαξές, θα τα πούμε άλλη φορά, που θα έχω διάθεση να βρίσω κιόλας, να γίνει πιο πικάντικο και πιο κατανοητό.
Μέχρι τότε,
Καλημέρα σας, τσακίστε τους φασίστες σε κάθε γειτονιά.
ΤΙ ΨΗΦΙΣΑΤΕ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ
ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΓΑΥΡΩΝ ΟΙ ΜΑΝΕΣ.
ΚΚ2020: "Θα φροντίσουμε να σχεδιάσουμε μια ομάδα που δεν θα χαμηλώσει τον πήχη και στόχοι μας θα είναι το νταμπλ κάθε χρόνο. Στόχος μας θα είναι να αυξήσουμε τα έσοδα και όχι να μειώσουμε τα έξοδα".
Άβαταρ μέλους
Sick Bastard
 
Δημοσιεύσεις: 11465
Εγγραφή: Τρί 19 Οκτ 2010, 11:00

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Θεσσαλονίκης

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες