Lubos Michel

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Κυρ 12 Αύγ 2018, 12:21

Το ότι φέτος, κοτζάμ καλοκαίρι, οι ΑΡΔ τον αγνοούν επιδεικτικά, με κάνει να εκτιμώ ότι κάτι...αχνοφαίνεται... :roll:
Πάντως όχι ανανέωση... :ugeek:
Αναμένω με ενδιαφέρον την ώρα που θα (ξανα)αρχίσουν το πυρ ομαδόν... :?
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Κυρ 12 Αύγ 2018, 13:09

Εμαθα κατι απο ακδημειεσ εχτεσ που μαλλον δειχνουν οτι ο λουμπσ.ρχει λογο ακομα ...

Να δουμε
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό Mao_Mao » Κυρ 12 Αύγ 2018, 13:12

τι εννοεις μανι;
"Οποιος έρθει στο γήπεδο, να έρθει με τη καρδιά του. Το ίδιο που θα προσπαθήσουμε και εμείς να κάνουμε στο γήπεδο, να παίξουμε με την καρδιά μας".
Άβαταρ μέλους
Mao_Mao
 
Δημοσιεύσεις: 779
Εγγραφή: Παρ 06 Ιούλ 2018, 11:28

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Κυρ 12 Αύγ 2018, 14:14

Οτι υπηρχαν δυο τασεισ κ επικρατησε εωσ τωρα τουλ του μιχελ ...για το ποιοσ κανει κουμαντο στισ.ακαδημειεσ
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Κυρ 12 Αύγ 2018, 15:05

Έλα ρε ΜΑΝΙ...

Τον Λιούμπος για κάνα κορόιδο τον έκοψες, τόσο που να "υποστηρίξει" την "τάση" του πιθανού αντικαταστάτη του?
Τρία χρόνια κοντεύει στον Π.Α.Ο.Κ., έξυπνος είναι, έμπειρος είναι, ε, προσαρμόστηκε στο πώς κάθονται τα κόζια...
Ο "επικίνδυνος" στην αφάνεια και ο "αρχηγός" στην θέση του, με όποιο κόστος σε μικρούς, αρκεί να τον στηρίζει...

Δεν στα εξηγάω καλά?
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Κυρ 12 Αύγ 2018, 15:09

Θα φανει κ μενα εκπληξη μου ρθε
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό Mao_Mao » Κυρ 12 Αύγ 2018, 15:14

Εγώ πιστεύω έχει συμβάλει και αυτός σε οτι βλέπουμε σήμερα του αξίζουν και αυτουνού τα εύσημα σε κάποιο βαθμό τουλάχιστον.
"Οποιος έρθει στο γήπεδο, να έρθει με τη καρδιά του. Το ίδιο που θα προσπαθήσουμε και εμείς να κάνουμε στο γήπεδο, να παίξουμε με την καρδιά μας".
Άβαταρ μέλους
Mao_Mao
 
Δημοσιεύσεις: 779
Εγγραφή: Παρ 06 Ιούλ 2018, 11:28

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Κυρ 12 Αύγ 2018, 15:35

Κατά την προσωπική μου εκτίμηση, όπως και όλα όσα θα γράψω, αυτό ισχύει, αλλά μέχρι που έφυγε ο Βλάντο...
Μετά τέθηκε στο περιθώριο, ήρθε ο Στανόιεβιτς, "πέτυχε" να φύγει ο Σέρβος, αλλά ο αποκλεισμός από Έστερσουντ, μαζί με την παράλληλη "μη αποδεκτή" παραίτηση του, ήταν το κύκνειο άσμα του, στα χοντρά κουμάντα φυσικά... ;)

Έκτοτε θεωρώ πως συμβιβάστηκε σε "βοηθητικούς ρόλους", τον Γενάρη πιθανά προσπάθησε να επανέλθει, με την πώληση Τσίμιροτ και τις αγορές των Μουλέν και Μιχόγιεβιτς, που όμως, αφού δεν βγήκαν, τον ξαναέβγαλαν εκτός...
Γι αυτόν ακριβώς μάλιστα τον λόγο, οι ΑΡΔ έχουν πάψει να τον "πυροβολάνε" αδιακρίτως φέτος, ως τώρα φυσικά...

Θεωρώ ότι, το αν θα μείνει ή θα φύγει, μετά την λήξη του 3ετούς συμβολαίου του, που λήγει, νομίζω, κάπου τον Νοέμβρη, είναι θέμα που θα το καθορίσει το οικονομικό σκέλος της συμφωνίας του ή μη, σε όσα προτείνει ο Ιβάν...

Ίδωμεν...
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό Notorious4 » Κυρ 12 Αύγ 2018, 16:35

Και ποιός κάνει κουμάντο Goran?
Άβαταρ μέλους
Notorious4
 
Δημοσιεύσεις: 958
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2015, 21:38

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Κυρ 12 Αύγ 2018, 17:01

Όχι εγώ πάντως...Αυτό είναι το μόνο σίγουρο... ;)
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό Notorious4 » Κυρ 12 Αύγ 2018, 18:13

Εγώ πάντως πιστεύω πως έχει ενεργό ρόλο και όλες οι επιτυχίες που βλέπουμε από πέρσι είναι δικό του έργο.
Άβαταρ μέλους
Notorious4
 
Δημοσιεύσεις: 958
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2015, 21:38

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό Rizla » Κυρ 12 Αύγ 2018, 18:22

goran 64 έγραψε:Όχι εγώ πάντως...Αυτό είναι το μόνο σίγουρο... ;)



Και ποιος πιστεύεις είναι ο πιθανός αντικαταστάτης;
Άβαταρ μέλους
Rizla
 
Δημοσιεύσεις: 6201
Εγγραφή: Δευτ 07 Ιούλ 2008, 18:18

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Κυρ 12 Αύγ 2018, 19:01

Notorious4 έγραψε:Εγώ πάντως πιστεύω πως έχει ενεργό ρόλο και όλες οι επιτυχίες που βλέπουμε από πέρσι είναι δικό του έργο.

No problem...Respect...
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Κυρ 12 Αύγ 2018, 19:03

Rizla έγραψε:
goran 64 έγραψε:Όχι εγώ πάντως...Αυτό είναι το μόνο σίγουρο... ;)



Και ποιος πιστεύεις είναι ο πιθανός αντικαταστάτης;

Δεν πιστεύω τίποτα, αν δεν το δω με τα μάτια μου ή αν δεν είναι καρατεκμηριωμένο...Μεσήλιξ γαρ... ;)
Σκέψεις και ανάλογες εκτιμήσεις κάνω μόνο, οι οποίες μάλιστα δεν είναι επί της παρούσης... 8-)
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό Mao_Mao » Πέμ 16 Αύγ 2018, 09:51


Ο Σλοβάκος στάθηκε στις δυσκολίες μιας μεταγραφής επιπέδου Βέρνμπλουμ, εκφράζοντας ωστόσο την αισιοδοξία πως το θέμα θα ολοκληρωθεί σύντομα.

«Για να φτάσεις στο τέλος μιας τέτοιας μεταγραφής είναι κάτι πολύ δύσκολο. Ελπιζω πως όλα θα κυλήσουν καλά και θα ολοκληρώσουμε την συμφωνία πριν από το τέλος της εβδομάδας», τόνισε χαρακτηριστικά ο Μίχελ.

Παράλληλα, μίλησε με τα καλύτερα λόγια για τον Ζόμπνιν, του οποίου δήλωσε θαυμαστής ενώ αναφορικά με το παιχνίδι στην Μόσχα, ανέφερε...



Το δεύτερο το βάζω με μπολντ για ενδεχόμενη καψούρα απόκτησης στο μελλον... ;)

Ποιος ξέρει αλλωστε έχουμε και παράδωση 8-)
"Οποιος έρθει στο γήπεδο, να έρθει με τη καρδιά του. Το ίδιο που θα προσπαθήσουμε και εμείς να κάνουμε στο γήπεδο, να παίξουμε με την καρδιά μας".
Άβαταρ μέλους
Mao_Mao
 
Δημοσιεύσεις: 779
Εγγραφή: Παρ 06 Ιούλ 2018, 11:28

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 9 επισκέπτες