8. Χάρης Χαρίσης

Συζήτηση για το έμψυχο υλικό της ομάδας

Re: 8. Χάρης Χαρίσης

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Κυρ 15 Ιούλ 2018, 22:46

Κι αυτός μάλλον πάει για ανανέωση και δανεισμό σε καμιά ομάδα Β' Γερμανίας, αν όντως έρθει ένας βαρβάτος χαφ, εκτός κι αν αυτός είναι ξένος, οπότε ίσως πουληθεί κανένας Σάκχοφ και μείνει έτσι σαν 5ος χαφ στα 6αρο-8άρια...

Μαουρίσιο, μεταγραφή, Κάνιας, Μουλέν και κατόπιν Χαρισάκος, για όσα παιχνίδια αξίζει να πάρει απ τους άλλους...

Πάντα κατά την προσωπική μου άποψη, η οποία φυσικά και μπορεί να συζητηθεί, με όποιον θελήσει κάτι τέτοιο...
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: 8. Χάρης Χαρίσης

Δημοσίευσηαπό Mao_Mao » Κυρ 15 Ιούλ 2018, 23:12

Βάζοντας ερωτηματικό στο moulin goran
Δεν θέλω τον χαρίση γιατί στον τρόπο που παίζει ειναι μια κρύο μια ζέστη.Προτιμώ τον σακχωφ που έχει μια σταθερά .Δηλαδή Mauricio Μεταγραφή Canâs Shakhov Mulin (?)
"Οποιος έρθει στο γήπεδο, να έρθει με τη καρδιά του. Το ίδιο που θα προσπαθήσουμε και εμείς να κάνουμε στο γήπεδο, να παίξουμε με την καρδιά μας".
Άβαταρ μέλους
Mao_Mao
 
Δημοσιεύσεις: 779
Εγγραφή: Παρ 06 Ιούλ 2018, 11:28

Re: 8. Χάρης Χαρίσης

Δημοσίευσηαπό desperando » Δευτ 16 Ιούλ 2018, 09:26

Για μένα η καλύτερη λύση για τον Χαρίση είναι να δοθεί δανεικός στον Ατρόμητο.
Σε μια ομάδα που παίζει πολύ σωστό τακτικό ποδόσφαιρο.
Αυτή τη στιγμή ο Χαρίσης εγκεφαλικα παίζει σαν 17χρονος... πρέπει να ωριμάσει. Ο καναντι είναι πολύ καλός προπονητής και θα τον βοηθήσει.
PAOK against modern football

ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΑΙ ΞΥΠΝΗΤΟΣ ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ
Άβαταρ μέλους
desperando
 
Δημοσιεύσεις: 11904
Εγγραφή: Τρί 12 Μάιος 2009, 13:20
Τοποθεσία: κάπου εκεί έξω

Re: 8. Χάρης Χαρίσης

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Δευτ 16 Ιούλ 2018, 10:13

Mao_Mao έγραψε:Βάζοντας ερωτηματικό στο moulin goran
Δεν θέλω τον χαρίση γιατί στον τρόπο που παίζει ειναι μια κρύο μια ζέστη.Προτιμώ τον σακχωφ που έχει μια σταθερά .Δηλαδή Mauricio Μεταγραφή Canâs Shakhov Mulin (?)

Φίλε μου, διευκρίνισα ότι ο Σάκχοφ ίσως πουληθεί, μόνο αν η μεταγραφή ενός βαρβάτου χαφ, είναι ξένου παίχτη, δίχως κοινοτικό διαβατήριο, οπότε τότε θα έχουμε έναν υπεράριθμο ξένο, άνω των 23 ετών κι έτσι πρέπει να γίνει...

Τον Σάκχοφ, την ώρα που γράφουμε αυτές τις αράδες, τον προτιμώ κι εγώ απ τον Μουλέν, που δεν τον έχω δει καν ακόμα να αγωνίζεται στην ομάδα μας (κάτι 15άλεπτα και ημίχρονα δεν μετράνε), οπότε δεν τον έχω "μετρήσει"... ;)
Δεν ξέρω καν, εάν ο Μουλέν λογίζεται σαν αντι-Κάνιας ή σαν αντι-Μαουρίσιο στην θέση των κεντρικών μας χαφ... :?

Πιστεύω όμως, ότι τον Χαρίση ο Λου προσπαθεί να τον "φτιάξει" για back up του Κάνιας και όχι του Μαουρίσιο, που ως τέτοιος πιστεύω ότι λογίζεται βασικά ο Σάκχοφ και δευτερευόντως για δίδυμο με τον Βραζιλιάνο, ως παρόμοιοι...


Υ.Γ. Συμφωνώ και με το σκεπτικό του despe για δανεισμό του Χάρη στον Ατρόμητο, κυρίως λόγω της παρουσίας του Κάναντι εκεί, αλλά "με πέφτουν πολλοί μαζεμένοι" πλέον εκεί, δημιουργώντας έναν "Π.Α.Ο.Κ. Β' ", που δεν μ αρέσει!
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: 8. Χάρης Χαρίσης

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Δευτ 16 Ιούλ 2018, 20:15

Συμφωνώ να δοθεί δανεικός
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89365
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: 8. Χάρης Χαρίσης

Δημοσίευσηαπό john4serres » Σάβ 04 Αύγ 2018, 16:29

Απιστευτο το πως περασαν 3 χρονια.
Το 4ετες συμβολαιο του ληγει τον επομενο Ιούνιο.
supporters - not customers
Άβαταρ μέλους
john4serres
 
Δημοσιεύσεις: 29795
Εγγραφή: Σάβ 07 Φεβ 2009, 12:00

Re: 8. Χάρης Χαρίσης

Δημοσίευσηαπό pisakaipoupoula » Σάβ 04 Αύγ 2018, 16:39

Τον θέλω εδώ να προσπαθήσει να χτυπήσει τον Κάνιας στα ίσα, 22-23 χρονών πήγε δεν είναι μωρό....
Αν δεν και φέτος στο καλό και να δοκιμάσει την τύχη του σε τπτ Τρίπολες και λοιπούς "σχεδόν" ευρωπαίους.
Και με τσαντίζει απίστευτα ο συγκεκριμένος γιατί θα μπορούσε να γίνει τρομερό χαφάκι αν το κεφάλι του δεν ήταν κούφιο
Άβαταρ μέλους
pisakaipoupoula
 
Δημοσιεύσεις: 2478
Εγγραφή: Δευτ 06 Ιαν 2014, 19:48

Re: 8. Χάρης Χαρίσης

Δημοσίευσηαπό Alastor » Σάβ 04 Αύγ 2018, 16:54

Ελληνες παικτες,με το που πιασουν συμβολαιο σε μια απτις 4-5 κορυφαιες ομαδες της Ελλαδας,την βλεπουν φιρμες

Δεν γινεται 3 χρονια να χει μεινει στασιμος,αυτο που πετυχε ο Λημνιος σε 1 χρονο στον ΠΑΟΚ επρεπε να το χε πετυχει αυτος,εστω μεσα σε αυτην την 3ετια.

Εδω θα διναμε 1μιση χαρτη στον βαζελο για τον Κουρμπελη τον Γεναρη,γιατι να μην ηταν ο Χαρισης ο Κουρμπελης του ΠΑΟΚ?

Καλως η κακως,αυτοι που ασχολουνται επαγγελματικα με το ποδοσφαιρο εχουν ελαχιστη παιδεια και μορφωση
Άβαταρ μέλους
Alastor
 
Δημοσιεύσεις: 6208
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:37

Re: 8. Χάρης Χαρίσης

Δημοσίευσηαπό tzoker » Σάβ 04 Αύγ 2018, 17:11

Αν είμαστε άτυχοι και δεν παίξει τελικά ο Κανιας με Σπαρτακ θα ήθελα Χαριση αντί Σαχοφ. Αν ανταποκριθεί σε τέτοιο επίπεδο όχι άριστα αλλά αξιοπρεπώς πρέπει να μείνει αλλιώς να φύγει. Με τις Λειβαδειες και τις Λαμίες στο σύνολο ΠΑΟΚ παίζει και ο Μπαλογιάννης.
tzoker
 
Δημοσιεύσεις: 2935
Εγγραφή: Τρί 28 Ιουν 2016, 19:23

Re: 8. Χάρης Χαρίσης

Δημοσίευσηαπό Mao_Mao » Σάβ 04 Αύγ 2018, 17:20

+1
"Οποιος έρθει στο γήπεδο, να έρθει με τη καρδιά του. Το ίδιο που θα προσπαθήσουμε και εμείς να κάνουμε στο γήπεδο, να παίξουμε με την καρδιά μας".
Άβαταρ μέλους
Mao_Mao
 
Δημοσιεύσεις: 779
Εγγραφή: Παρ 06 Ιούλ 2018, 11:28

Re: 8. Χάρης Χαρίσης

Δημοσίευσηαπό Azrael » Σάβ 04 Αύγ 2018, 17:30

πριν 2 χρονια με αγιαξ ηταν καλος αν θυμαμαι καλα
Stare in the raven's eye
Your time has come to die
Welcome to my world
Άβαταρ μέλους
Azrael
 
Δημοσιεύσεις: 4648
Εγγραφή: Σάβ 14 Δεκ 2013, 21:03
Τοποθεσία: Dagobah

Re: 8. Χάρης Χαρίσης

Δημοσίευσηαπό Sekeris » Σάβ 04 Αύγ 2018, 20:45

Καποιοι,αποδεικνυεται οτι δεν ειναι τόσο ταλεντα όσο νομιζουμε.Δεν μπορουν παραπανω.Μην τα ριχνουμε παντα στο οτι ειναι αμυαλοι.Γενικα μιλαω,οχι για τον συγκεκριμενο.
ΠΑΟΚ ο ενας,στον κοσμο αλλος κανενας
ΤΟΥΜΠΑ 41.926 θέσεων
Άβαταρ μέλους
Sekeris
 
Δημοσιεύσεις: 2001
Εγγραφή: Παρ 25 Μάιος 2018, 14:07

Re: 8. Χάρης Χαρίσης

Δημοσίευσηαπό boogeyman77 » Σάβ 04 Αύγ 2018, 20:54

Έτσι όπως ήρθαν τα πράγματα, ίσως ο αγώνας με την Spartak είναι ο σημαντικότερος τής καριέρας σου.Αγώνας όπου ξεχωρίζουν τα παιδιά απο τούς άντρες!Άρπαξε την ευκαιρία απο τα μαλλιά.Το χρωστάς πρώτα απ'όλα στον εαυτό σου και σε όσους σε πίστεψαν
When The Going Gets Tough,The Tough Get Going.
boogeyman77
 
Δημοσιεύσεις: 4949
Εγγραφή: Σάβ 20 Ιαν 2018, 14:15
Τοποθεσία: Σαμοθράκη

Re: 8. Χάρης Χαρίσης

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Κυρ 05 Αύγ 2018, 10:23

Οθτε αποστολη δε θα ναι
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

Re: 8. Χάρης Χαρίσης

Δημοσίευσηαπό boogeyman77 » Κυρ 05 Αύγ 2018, 12:06

Αν δεν είναι ούτε αποστολή σημαίνει πως μας τελείωσε κι αυτός.Κακό αυτό γιατί έχουμε ελάχιστους Έλληνες και υπάρχει πρόβλημα
When The Going Gets Tough,The Tough Get Going.
boogeyman77
 
Δημοσιεύσεις: 4949
Εγγραφή: Σάβ 20 Ιαν 2018, 14:15
Τοποθεσία: Σαμοθράκη

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες