Φανέλα ΠΑΟΚ

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Φανέλα ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό boogeyman77 » Τρί 26 Ιουν 2018, 20:47

Θα'θελα να δω κατι πρωτοποριακό φέτος.Υποτίθεται πως κυρίως γι'αυτόν τον λόγο καταλήξαμε σε ασημη εταιρία.Για να μας προσέξει στο design.Μια φανέλα όπως εκείνη η παλιά τής Αεχ με Δικέφαλο αετό να δεσπόζει την φανέλα η όπως είπε ένας φίλος παραπάνω αλά Feyenord η κάτι σε στυλ Peru η River Plate.Και προς Θεού οχι οι κακασχημες λευκές με το μανικακι με οριζόντια ρίγα που ήταν σαν παιδικές πυτζάμες του Sam 0-13
When The Going Gets Tough,The Tough Get Going.
boogeyman77
 
Δημοσιεύσεις: 4949
Εγγραφή: Σάβ 20 Ιαν 2018, 14:15
Τοποθεσία: Σαμοθράκη

Re: Φανέλα ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό boogeyman77 » Τρί 26 Ιουν 2018, 20:54

gkaletsi έγραψε:Μερικές ενδιαφέρουσες φανέλες.

https://goo.gl/images/hk5F3c
https://goo.gl/images/msVQgF
https://goo.gl/images/R4p5px
https://goo.gl/images/YzM8aN

Η δεύτερη και η τρίτη στις κεντρικές τα σπάνε.Στο πρώτο λινκ η αλά Εθνική Γερμανίας και η αλά Peru ενδιαφέρουσες.Στον τελευταίο λινκ ωραία αυτή που θυμίζει Boavista
When The Going Gets Tough,The Tough Get Going.
boogeyman77
 
Δημοσιεύσεις: 4949
Εγγραφή: Σάβ 20 Ιαν 2018, 14:15
Τοποθεσία: Σαμοθράκη

Re: Φανέλα ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό fossa » Τρί 26 Ιουν 2018, 21:07

boogeyman77 έγραψε:Θα'θελα να δω κατι πρωτοποριακό φέτος.Υποτίθεται πως κυρίως γι'αυτόν τον λόγο καταλήξαμε σε ασημη εταιρία.Για να μας προσέξει στο design.Μια φανέλα όπως εκείνη η παλιά τής Αεχ με Δικέφαλο αετό να δεσπόζει την φανέλα η όπως είπε ένας φίλος παραπάνω αλά Feyenord η κάτι σε στυλ Peru η River Plate.Και προς Θεού οχι οι κακασχημες λευκές με το μανικακι με οριζόντια ρίγα που ήταν σαν παιδικές πυτζάμες του Sam 0-13


Ίσα ίσα η macron σε προσέχει τόσα χρόνια όλες οι φανέλες είναι ιδιαίτερες και δεν τις έχει καμιά ομάδα. Με το δικέφαλο πλαϊ βγάλαμε πέρσι αλλά πολύ φανταχτερές φανέλες δεν σε αφήνει πλέον ούτε η uefamafia να βγάλεις.
Άβαταρ μέλους
fossa
 
Δημοσιεύσεις: 1877
Εγγραφή: Πέμ 06 Φεβ 2014, 22:25

Re: Φανέλα ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τετ 27 Ιουν 2018, 09:45

Μία ριγέ με φαρδιά ρίγα, μία ολόμαυρη και μία ολόασπρη. Χωρίς σχεδιάκια και μαλακίες. Μπας και ξαναπάρω φανέλα!
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46404
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Φανέλα ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό teofan » Πέμ 05 Ιούλ 2018, 10:07

Έχει ακούσει κανείς κάποιο νέο για τη νέα χρονιά? Ημερομηνίες, σχέδια κτλ... :pano:
Άβαταρ μέλους
teofan
 
Δημοσιεύσεις: 50
Εγγραφή: Δευτ 18 Οκτ 2010, 16:09
Τοποθεσία: Zurich

Re: Φανέλα ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Ασπρόμαυρος Εβρίτης » Πέμ 05 Ιούλ 2018, 10:13

Λογικα με την επιστροφή της ομάδας από την Ολλανδία και πριν το τελευταίο φιλικό στην τούμπα.
Λαός ενωμένος ποτέ νικημένος. 1926
Άβαταρ μέλους
Ασπρόμαυρος Εβρίτης
 
Δημοσιεύσεις: 5327
Εγγραφή: Παρ 27 Ιαν 2017, 23:40

Re: Φανέλα ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Sias » Τετ 11 Ιούλ 2018, 23:39

Δυστυχώς σε αυτό το θέμα είμαστε πίσω.
Η ομάδα σε 12 μέρες παίζει το πρώτο της επίσημο ματς και παρουσίαση φανέλας δεν είδαμε (εδώ να μου πείτε μεταγραφές-επιθετικό δεν είδαμε).

Οι φετινές φανέλες θα είναι τραγικές να το θυμάστε
Ριγέ η 1η
Γκρι η 2η
Πορτοκαλί η 3η

Σε λίγα χρόνια βλέπω να μη φοράμε ούτε ασπρόμαυρα με αυτούς τους τεχνοκράτες που έχει η Π.Α.Ε. Π.Α.Ο.Κ.
Sias
 

Re: Φανέλα ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό john4serres » Πέμ 12 Ιούλ 2018, 00:03

Τις ειδες με τα μάτια σου ή απλά εχεις προαισθημα οτι θα ειναι τραγικες; :lol:
supporters - not customers
Άβαταρ μέλους
john4serres
 
Δημοσιεύσεις: 29795
Εγγραφή: Σάβ 07 Φεβ 2009, 12:00

Re: Φανέλα ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Mīngus » Πέμ 12 Ιούλ 2018, 00:07

Γενικά στο ζήτημα φανέλα, εμπορικά θα πρέπει σε κάποια φάση να ακολουθήσουμε τα πρότυπα μεγάλων ομάδων του εξωτερικού. Να δημιουργείται κάθε χρόνο μια ανυπομονησία για τα σχέδια, να πλασάρονται σωστά σαν προϊόν. Να γίνεται νωρίς η παρουσίαση κλπ.
Άβαταρ μέλους
Mīngus
 
Δημοσιεύσεις: 6268
Εγγραφή: Τρί 06 Ιαν 2015, 00:04

Re: Φανέλα ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό john4serres » Πέμ 12 Ιούλ 2018, 00:16

Το οτι συνεχίζει να κάνει αρκετά λαθη η ΠΑΕ στο θεμα φανελας, συμφωνω.
supporters - not customers
Άβαταρ μέλους
john4serres
 
Δημοσιεύσεις: 29795
Εγγραφή: Σάβ 07 Φεβ 2009, 12:00

Re: Φανέλα ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Πέμ 12 Ιούλ 2018, 00:34

Οι άλλες ομάδες πουλούν φανέλες από την άνοιξη... Δεν περιμένουν την αυγουστιάτικη πανσέληνο...




Α ναι, ντροπή ΠΑΕ σκίζω το διαρκείας μου επειδή δουλεύει στη μπουτίκ η ξαδέρφη του αρχηγού της εθνικής Ελλαδιστάν 2004!!!!!!!!!!!11 ΠΑΡΤΑΙ ΣΕΝΤΡΕΦΩΡ!!!!!!!!!14
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46404
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Φανέλα ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Sick Bastard » Πέμ 12 Ιούλ 2018, 10:52

Γενικά χρειάζεται μία ισορροπία.
Σε λιγότερο από δύο εβδομάδες παίζει η ομάδα το πρώτο επίσημο ματς, θα ήταν πιο ωραίο αν τουλάχιστον υπήρχε μια ενημέρωση για τη νέα φανέλα. Γιατί ούτε αυτό υπάρχει.
Δεν χρειάζονται αυτά τα ''ντροπή'', ''σκίσιμο διαρκείας'' κτλ υπερβολικά που αναφέρεις σαν αντίδραση σε μία κριτική που οφείλει να γίνει. Δεν λέει κανείς ΙΒΑΝΣΗΚΩΦΥΓΕΠΟΥΛΑΤΩΡΑ. Τα αυτονόητα είπαν κάποια παιδιά.
Αν the future is here, που είναι το καινούργιο σύνθημα, θα έπρεπε νομίζω να είχαμε μία πρώτη γεύση της φανέλας για τη νέα σεζόν.
ΤΙ ΨΗΦΙΣΑΤΕ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ
ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΓΑΥΡΩΝ ΟΙ ΜΑΝΕΣ.
ΚΚ2020: "Θα φροντίσουμε να σχεδιάσουμε μια ομάδα που δεν θα χαμηλώσει τον πήχη και στόχοι μας θα είναι το νταμπλ κάθε χρόνο. Στόχος μας θα είναι να αυξήσουμε τα έσοδα και όχι να μειώσουμε τα έξοδα".
Άβαταρ μέλους
Sick Bastard
 
Δημοσιεύσεις: 11465
Εγγραφή: Τρί 19 Οκτ 2010, 11:00

Re: Φανέλα ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Πέμ 12 Ιούλ 2018, 15:44

Μα συμφωνώ με την ασκούμενη κριτική, στην πρώτη μου πρόταση... Τα υπόλοιπα είναι χαβαλές.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46404
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Φανέλα ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό fossa » Πέμ 12 Ιούλ 2018, 16:43

Αν δεν κάνω λάθος τα προηγούμενα 2 χρόνια είχαν βγει πολύ νωρίς. Όπως και να 'χει για μένα 1 Ιουλίου πρέπει να βγαίνουν.
Δεν μ'αρέσει καθόλου στο εξωτερικό που τις φορούν πριν τελειώσει η χρονιά και μάλιστα σε τελικούς. Φανταστείτε να φορούσε πχ ο ΠΑΟΚ στο τελικό τη νέα φανέλα... Δεν θα 'ταν άδικο για τη φανέλα της ίδιας σεζόν; Αλλά λίγο μετά το τέλος πρέπει να βγαίνει.
Άβαταρ μέλους
fossa
 
Δημοσιεύσεις: 1877
Εγγραφή: Πέμ 06 Φεβ 2014, 22:25

Re: Φανέλα ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 13 Ιούλ 2018, 01:05

Το ιδανικό πιστεύω πως θα ήταν μαζί με τα διαρκείας να βγαίνουν και οι φανέλες...
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46404
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 8 επισκέπτες