Γενική συζήτηση για το ροστερ, μεταγραφικά νέα, αποχωρήσεις

Συζήτηση για το έμψυχο υλικό της ομάδας

Re: Γενική συζήτηση για το ροστερ, μεταγραφικά νέα, αποχωρήσ

Δημοσίευσηαπό johnys999 » Κυρ 08 Ιούλ 2018, 12:55

Πέλκας, Καντουρί, Μπίσεσβαρ και Ουάρντα, 4 παίχτες με σχεδόν τα ίδια χαρακτηριστικά. Βασική τους θέση το 10, στο 8 ανεπαρκείς όταν πρέπει να μαρκάρουν, στα άκρα παίζουν αλλά χάνουν αποτελεσματικότητα. Η λογική λέει ότι τουλάχιστον ένας πρέπει να φύγει. Η ποδοσφαιρική λογική λέει ότι αν ο Ουάρντα είναι συνεργάσιμος και έχει τα μυαλά στο κεφάλι του ανανεώνει με ψηλή ρήτρα. Το ίδιο κι ο Πέλκας, πριν έρθει καμιά πρόταση στη ρήτρα και είναι αργά. Φεύγει ο Μπίσε που 30άρισε και πρέπει να του ανανεωθεί το συμβόλαιο ή ο Καντουρί που δεν παίζει τα λεφτά που παίρνει και μπορεί να φέρει κ καλή πρόταση λόγω μάνατζερ. Η εύκολη λύση είναι η πώληση του Ουάρντα φυσικά που πιάνει και θέση ξένου. Δε θυμάμαι πόσα χρόνια είναι στην Ελλάδα αλλά νομίζω ότι μπορεί να βγάλει σε λίγο καιρό διαβατήριο. Είμαι πολύ περίεργος τι θα γίνει τελικά γιατί είναι δύσκολο το παζλ.
Το ίδιο και στο 8 που έχουμε κι εκεί πολλούς παίχτες αλλά λείπουν χαρακτηριστικά.
johnys999
 
Δημοσιεύσεις: 1024
Εγγραφή: Σάβ 30 Μάιος 2015, 21:39

Re: Γενική συζήτηση για το ροστερ, μεταγραφικά νέα, αποχωρήσ

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Κυρ 08 Ιούλ 2018, 13:00

Luigi Vampa έγραψε:
goran 64 έγραψε:Απαντώντας στον obanebane το μεταφέρω εδώ απ το "Προετοιμασία και φιλικοί αγώνες" για να μην είναι off topic...

Οι τρεις που θα έρθουν απαραίτητα, σύμφωνα με την ζήτηση του προπονητή, θα είναι φορ, αριστερό μπακ και χαφ...
Με το σκεπτικό ότι θα φύγουν οι Μουλέν και Μιχόιεβιτς, προκύπτουν τα εξής ερωτηματικά, σε ρόστερ 28 ατόμων...

1...Θα βγάλουμε όλη την σεζόν, φέτος ελπίζω με επιπλέον ευρωπαϊκούς αγώνες από πέρσι, μόνο με 4 στόπερς?

2...Εφ όσον ο ένας που έρχεται θα είναι χαφ, θα έχουμε στο ρόστερ μας 9 χαφ (έξω ο Μουλέν) για τρεις θέσεις? Πόσο χρόνο συμμετοχής μπορεί να πάρουν τότε οι τρεις "τρίτοι αναπληρωματικοί", όποιοι κι αν θεωρούνται τέτοιοι?

3...Αφού ο προπονητής ζήτησε αριστερό μπακ, θα μείνει και ο Μπαλογιάννης, σαν 5ο ακραίο μπακ, ενώ την θέση μπορεί να καλύψει, έστω και εν ανάγκη και ο Κρέσπο και πόσο χρόνο συμμετοχής μπορεί να πάρει έτσι ο νεαρός?

4...Θα μείνουμε με "βασική" τετράδα στα εξτρέμ τους νεαρούς Λημνιό, Λάμπρου, Ζάμπα, το στοίχημα Ενρίκε και σαν πέμπτο τον Μπίσεσβαρ, που όμως δεν είναι η "κλασική" του θέση εκεί? Ποιοι θα είναι οι 2 σταθερές μας στην θέση?

5...Θα έχουμε επίσης 2 επιπλέον ξένους στο ρόστερ, οι οποίοι μάλιστα πιθανά θα έχουν ρόλο αναπληρωματικού, αν υποθέσουμε ότι σαν βασικούρες ξένοι μας λογίζονται ως τώρα μάλλον μόνο οι Μάτος, Κατσερίντι και Μαουρίσιο?

Για έναν προπονητή δεν νομίζω να είναι και τόσο ευχάριστος όσο φαίνεται ένας πονοκέφαλος σαν τον παραπάνω...


Μια ωραια εξηγηση ειναι αυτη που εχει δωσει ο panpangr77 σε αλλο νημα, Συνοψιζεται στο οτι ακομα δεν ξερουμε ποσα ματς θα εχει η σαιζον αφου δεν εχουμε προκριθει ουτε σε Τσαμπιονς ουτε σε Γιουροπα κ γι αυτο οι εκκρεμοτητες που αναφερεις παραμενουν εκκρεμοτητες. Ολα θα γινουν πιο ξεκαθαρα συντομα

Κατ' αρχάς αδερφέ δεν αναφέρομαι στο τι γίνεται "εδώ και τώρα" αλλά και το πώς θα πάμε και "αύριο μεθαύριο"...

Αν όμως προχωράει ο μεταγραφικός μας σχεδιασμός, έχοντας κατά νου την πιθανότητα να μην προχωρήσουμε (και φέτος) σε ομίλους, είτε C.L., είτε E.L., τότε κάτι είναι πολύ άρρωστο μέσα στον οργανισμό που λέγεται Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Η κοινή λογική λέει ότι, ακολουθώντας την ζήτηση του προπονητή, προχωράς με βάση ένα minimum πλάνο και αν επιτευχθεί ένας "πλεονάζοντας" στόχος (λέγε τον όμιλοι C.L.) τότε αναπροσαρμόζεις τα πλάνα σου για παραπάνω...

Τώρα αν αυτό το minimum πλάνο εξυπηρετείται απ την απόκτηση των Κατσερίντι και Ζάμπα και απ την αποχώρηση Τζάλμα και Μακ, περιμένοντας για να δούμε την συνέχεια, τότε τι να πω? Μάλλον είμαι θεότρελος, οπότε πάσο...

Υπάρχουν βέβαια και επιστροφές δανεικών, οπότε ίσως βασιστούμε σ αυτούς για αρχή και ανάλογα πορευόμαστε...


Υ.Γ. Ας δούμε λοιπόν απ τα επόμενα φιλικά μονταρίσματος, ποιους υπολογίζει για την αρχή ο προπονητής μας...
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Γενική συζήτηση για το ροστερ, μεταγραφικά νέα, αποχωρήσ

Δημοσίευσηαπό Luigi Vampa » Κυρ 08 Ιούλ 2018, 13:35

goran 64 έγραψε:
Luigi Vampa έγραψε:
goran 64 έγραψε:Απαντώντας στον obanebane το μεταφέρω εδώ απ το "Προετοιμασία και φιλικοί αγώνες" για να μην είναι off topic...

Οι τρεις που θα έρθουν απαραίτητα, σύμφωνα με την ζήτηση του προπονητή, θα είναι φορ, αριστερό μπακ και χαφ...
Με το σκεπτικό ότι θα φύγουν οι Μουλέν και Μιχόιεβιτς, προκύπτουν τα εξής ερωτηματικά, σε ρόστερ 28 ατόμων...

1...Θα βγάλουμε όλη την σεζόν, φέτος ελπίζω με επιπλέον ευρωπαϊκούς αγώνες από πέρσι, μόνο με 4 στόπερς?

2...Εφ όσον ο ένας που έρχεται θα είναι χαφ, θα έχουμε στο ρόστερ μας 9 χαφ (έξω ο Μουλέν) για τρεις θέσεις? Πόσο χρόνο συμμετοχής μπορεί να πάρουν τότε οι τρεις "τρίτοι αναπληρωματικοί", όποιοι κι αν θεωρούνται τέτοιοι?

3...Αφού ο προπονητής ζήτησε αριστερό μπακ, θα μείνει και ο Μπαλογιάννης, σαν 5ο ακραίο μπακ, ενώ την θέση μπορεί να καλύψει, έστω και εν ανάγκη και ο Κρέσπο και πόσο χρόνο συμμετοχής μπορεί να πάρει έτσι ο νεαρός?

4...Θα μείνουμε με "βασική" τετράδα στα εξτρέμ τους νεαρούς Λημνιό, Λάμπρου, Ζάμπα, το στοίχημα Ενρίκε και σαν πέμπτο τον Μπίσεσβαρ, που όμως δεν είναι η "κλασική" του θέση εκεί? Ποιοι θα είναι οι 2 σταθερές μας στην θέση?

5...Θα έχουμε επίσης 2 επιπλέον ξένους στο ρόστερ, οι οποίοι μάλιστα πιθανά θα έχουν ρόλο αναπληρωματικού, αν υποθέσουμε ότι σαν βασικούρες ξένοι μας λογίζονται ως τώρα μάλλον μόνο οι Μάτος, Κατσερίντι και Μαουρίσιο?

Για έναν προπονητή δεν νομίζω να είναι και τόσο ευχάριστος όσο φαίνεται ένας πονοκέφαλος σαν τον παραπάνω...


Μια ωραια εξηγηση ειναι αυτη που εχει δωσει ο panpangr77 σε αλλο νημα, Συνοψιζεται στο οτι ακομα δεν ξερουμε ποσα ματς θα εχει η σαιζον αφου δεν εχουμε προκριθει ουτε σε Τσαμπιονς ουτε σε Γιουροπα κ γι αυτο οι εκκρεμοτητες που αναφερεις παραμενουν εκκρεμοτητες. Ολα θα γινουν πιο ξεκαθαρα συντομα

Κατ' αρχάς αδερφέ δεν αναφέρομαι στο τι γίνεται "εδώ και τώρα" αλλά και το πώς θα πάμε και "αύριο μεθαύριο"...

Αν όμως προχωράει ο μεταγραφικός μας σχεδιασμός, έχοντας κατά νου την πιθανότητα να μην προχωρήσουμε (και φέτος) σε ομίλους, είτε C.L., είτε E.L., τότε κάτι είναι πολύ άρρωστο μέσα στον οργανισμό που λέγεται Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Η κοινή λογική λέει ότι, ακολουθώντας την ζήτηση του προπονητή, προχωράς με βάση ένα minimum πλάνο και αν επιτευχθεί ένας "πλεονάζοντας" στόχος (λέγε τον όμιλοι C.L.) τότε αναπροσαρμόζεις τα πλάνα σου για παραπάνω...

Τώρα αν αυτό το minimum πλάνο εξυπηρετείται απ την απόκτηση των Κατσερίντι και Ζάμπα και απ την αποχώρηση Τζάλμα και Μακ, περιμένοντας για να δούμε την συνέχεια, τότε τι να πω? Μάλλον είμαι θεότρελος, οπότε πάσο...

Υπάρχουν βέβαια και επιστροφές δανεικών, οπότε ίσως βασιστούμε σ αυτούς για αρχή και ανάλογα πορευόμαστε...


Υ.Γ. Ας δούμε λοιπόν απ τα επόμενα φιλικά μονταρίσματος, ποιους υπολογίζει για την αρχή ο προπονητής μας...



Εγω παλι λεω οτι καλυτερα ειναι να υπολογιζονται ολοι οι παραμετροι γιατι περυσι εσπασε ο διαολος το ποδαρι του κ μιας κ ειναι επιρρεπης ποτε δεν ξερεις :twisted:
Δεν το βρισκω καθολου αρρωστο βαζοντας με στη θεση καποιου που διαχειριζεται λεφτα αλλου, αντιθετα συντηρητικο μεν ,λογικο δε.

Το τι θελει, ξερει κ δηλωνει δημοσια ο προπονητης ειναι αλλο θεμα. Ειναι η δουλεια του προπονητη πολυ στρεσογονα κ απροβλεπτη, σημερα ηρωας αυριο μυρωδιας.. Αρα κ καποιες δηλωσεις τυπου εγω ηθελα αρ.μπακ κ σεντερ φορ χθες ειναι κ λιγο ομπρελλα/ασπιδα για πιθανη μελλοντικη αποτυχια. Θα μου πεις δινεις στον προπονητη σου δικαιολογιες αποτυχιας? Ειναι δυσκολο να εχεις την απολυτη ισορροπια σε ολα. Μαλλον ακομα φυσαμε κ το γιαουρτι απο περσι λεω εγω.
Luigi Vampa
 
Δημοσιεύσεις: 2899
Εγγραφή: Τετ 13 Αύγ 2014, 12:10

Re: Γενική συζήτηση για το ροστερ, μεταγραφικά νέα, αποχωρήσ

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Κυρ 08 Ιούλ 2018, 21:01

Τον Ενρίκε μάλλον τον έφαγε ήδη η μαρμάγκα...Φαινόταν κι απ τα μούτρα του, στο πρώτο στάδιο της #preparation!
Στις σημερινές δοκιμές για το αυριανό φιλικό, δεν ήταν ούτε στους βασικούς, ούτε στους αναπληρωματικούς... :ugeek:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Γενική συζήτηση για το ροστερ, μεταγραφικά νέα, αποχωρήσ

Δημοσίευσηαπό boogeyman77 » Κυρ 08 Ιούλ 2018, 22:31

Mao_Mao έγραψε:
Petros1988 έγραψε:Έχω την εντύπωση ότι τον Ουαρντα θα τον κρατήσουμε κανονικά βλέπω να πουλάμε Σακοφ και όχι Ουαρντα! 5 ξένοι θα είναι Ματος Χατσερίντι Μαουρισιο Ενρικε Ουαρντα Σακοφ*. Ερώτηση στα Ευρωπαϊκά παιχνίδια ισχύει το ίδιο για τους μη κοινοτικούς?


Ξεχνάς τον Jaba

Ο Jaba έγκειται στον κανονισμό για τούς κάτω των 23 ετών
When The Going Gets Tough,The Tough Get Going.
boogeyman77
 
Δημοσιεύσεις: 4949
Εγγραφή: Σάβ 20 Ιαν 2018, 14:15
Τοποθεσία: Σαμοθράκη

Re: Γενική συζήτηση για το ροστερ, μεταγραφικά νέα, αποχωρήσ

Δημοσίευσηαπό Mao_Mao » Κυρ 08 Ιούλ 2018, 22:36

ναι αλλα δεν μπορείς να τους έχεις και τους 7 μαζί στην ιδια 18αδα πρεπει να αφήσεις 2 εκτος και κανείς των 7 δεν νομίζω να ειναι για εκτος 18αδας σε συνεχόμενα ματς οπως πχ θα μπορούσε να ειναι ο μαρκοφσκι ή ο ζαιρο (λεμε τωρα)
"Οποιος έρθει στο γήπεδο, να έρθει με τη καρδιά του. Το ίδιο που θα προσπαθήσουμε και εμείς να κάνουμε στο γήπεδο, να παίξουμε με την καρδιά μας".
Άβαταρ μέλους
Mao_Mao
 
Δημοσιεύσεις: 779
Εγγραφή: Παρ 06 Ιούλ 2018, 11:28

Re: Γενική συζήτηση για το ροστερ, μεταγραφικά νέα, αποχωρήσ

Δημοσίευσηαπό boogeyman77 » Κυρ 08 Ιούλ 2018, 22:42

Mao_Mao έγραψε:πιστεύω οτι θα φύγουν παραπάνω άτομα.Οχι μονο οι moulin και mihojevic που γράφεις και ελπίζω με πώληση.Και λογικα οι 1 ή 2 θα ειναι ειναι μή κοινωτικοί.Δεν νομίζω οτι ήρθε ακομα η χρονια του μπαλογιάννη φετος θα είναι η χρονιά μπολιάσματος του με την ομάδα και οχι αγωνιστηκά αλλα σαν νοοτροποία


Δεν χρειάζεται παράθεση όταν το ποστ βρίσκεται ακριβώς από πάνω... Chuck Norris

Αν ο προπονητής πιστεύει πώς η χρονιά μπορεί να βγει με τέσσερις κεντρικούς αμυντικούς τότε θα παραχωρηθεί ο Mihojevic δανεικός (πιθανότατα Ο.Φ.Η.)ώστε να πάρει γεμάτη σαιζόν.Για τον Mulin πρέπει να τον δούνε πρώτα σε αγωνιστική δραση και σε συνάρτηση με το αν αποκτηθεί χαφ και τι στυλ θα ειναι αυτό
When The Going Gets Tough,The Tough Get Going.
boogeyman77
 
Δημοσιεύσεις: 4949
Εγγραφή: Σάβ 20 Ιαν 2018, 14:15
Τοποθεσία: Σαμοθράκη

Re: Γενική συζήτηση για το ροστερ, μεταγραφικά νέα, αποχωρήσ

Δημοσίευσηαπό montekristo » Δευτ 09 Ιούλ 2018, 21:45

Λοιπόν goran μετά και το σημερινό φιλικό έχουμε και λέμε:
GK: Πασχάλακης
RB: Leo Matos
CB: Varela
CB: Crespo
LB: Vierinha
CM:Canas
CM: Mauricio

Τώρα για τριπλέτα πίσω από το φορ δύσκολα τα πράγματα σίγουρα πιστεύω θα ξεκινήσουν Kadouri Πελκας και η άλλη θέση παίζεται
Θα βάλω σαν έκπληξη τον Βραζιλιάνο Jaba μιας και τα ταχύρυθμα πιστεύω για αυτό γίνονται

S: Prijovic



Στάλθηκε από το TA-1012 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
#FREEΠΟΡΚΥ-5
montekristo
 
Δημοσιεύσεις: 3990
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 16:33

Re: Γενική συζήτηση για το ροστερ, μεταγραφικά νέα, αποχωρήσ

Δημοσίευσηαπό Mao_Mao » Δευτ 09 Ιούλ 2018, 23:38

πηγή paokrevolution
Ο Λουτσέσκου έδωσε την είδηση σε ότι αφορά το μέλλον των Ενρίκε, Ουάρντα στην ομάδα.

Μετά το τέλος του αγώνα ρωτήθηκε σχετικά και απάντησε: "Θέλω να τον δω και τον Ουάρντα, γνωρίζω ότι πρέπει να αποφασίσω γιατί πρέπει να αδειάσει μια θέση ξένου και επομένως πρέπει να αποφασίσω αν θα αποχωρήσει αυτός ή ο Ενρίκε"

Λογικά ισ ύει το λεμε και οι ίδιοι μας οτι παίζεται ανάμεσα στους 2 η θέση.

Γίνεται να κάνουμε ενα γκάλοπ ανάμεσα στους 2 να δούμε και ποιον θέλει ο κόσμος;
"Οποιος έρθει στο γήπεδο, να έρθει με τη καρδιά του. Το ίδιο που θα προσπαθήσουμε και εμείς να κάνουμε στο γήπεδο, να παίξουμε με την καρδιά μας".
Άβαταρ μέλους
Mao_Mao
 
Δημοσιεύσεις: 779
Εγγραφή: Παρ 06 Ιούλ 2018, 11:28

Re: Γενική συζήτηση για το ροστερ, μεταγραφικά νέα, αποχωρήσ

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τρί 10 Ιούλ 2018, 00:56

Αν κάναμε gallop, θα είχαμε προπονητή τον Άγγελο με βοηθό τον Otto Rehaggel, επιθετικό τον Javier Campora και αμυντικό χαφ τον Μπαλάφα με περιβραχιόνιο.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Γενική συζήτηση για το ροστερ, μεταγραφικά νέα, αποχωρήσ

Δημοσίευσηαπό Azrael » Τρί 10 Ιούλ 2018, 01:39

το μονο που με ανησυχει ειναι μην κρατησουμε ουαρντα,αρχισει τις παπαριες του, και μας κανει να το μετανιωσουμε
Stare in the raven's eye
Your time has come to die
Welcome to my world
Άβαταρ μέλους
Azrael
 
Δημοσιεύσεις: 4648
Εγγραφή: Σάβ 14 Δεκ 2013, 21:03
Τοποθεσία: Dagobah

Re: Γενική συζήτηση για το ροστερ, μεταγραφικά νέα, αποχωρήσ

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Τρί 10 Ιούλ 2018, 01:56

Mao_Mao έγραψε:
πηγή paokrevolution
Ο Λουτσέσκου έδωσε την είδηση σε ότι αφορά το μέλλον των Ενρίκε, Ουάρντα στην ομάδα.

Μετά το τέλος του αγώνα ρωτήθηκε σχετικά και απάντησε: "Θέλω να τον δω και τον Ουάρντα, γνωρίζω ότι πρέπει να αποφασίσω γιατί πρέπει να αδειάσει μια θέση ξένου και επομένως πρέπει να αποφασίσω αν θα αποχωρήσει αυτός ή ο Ενρίκε"

Λογικά ισ ύει το λεμε και οι ίδιοι μας οτι παίζεται ανάμεσα στους 2 η θέση.

Γίνεται να κάνουμε ενα γκάλοπ ανάμεσα στους 2 να δούμε και ποιον θέλει ο κόσμος;


Τραγικη ιδεα. Γιατι να επηρεαστει η ψυχολογια του καθε παικτη χωρις λογο?> Και αν πχ δειξει ο κοσμος οτι δε θελει ενρικε, πως θα εμφανιστει στο γηπεδο εαν τον κρατησει ο κοουτς?
ας κανουμε το καθηκον μας αλλου
Dimg4
 

Re: Γενική συζήτηση για το ροστερ, μεταγραφικά νέα, αποχωρήσ

Δημοσίευσηαπό Mao_Mao » Τρί 10 Ιούλ 2018, 02:24

Οχι ετσι ρε παιδια εννοω οπως κανουμε για το mudial ας πουμε κτλπ :mrgreen: εδω μες το φορουμ ποια ψυχολογια να επιρρραστει :mrgreen:
"Οποιος έρθει στο γήπεδο, να έρθει με τη καρδιά του. Το ίδιο που θα προσπαθήσουμε και εμείς να κάνουμε στο γήπεδο, να παίξουμε με την καρδιά μας".
Άβαταρ μέλους
Mao_Mao
 
Δημοσιεύσεις: 779
Εγγραφή: Παρ 06 Ιούλ 2018, 11:28

Re: Γενική συζήτηση για το ροστερ, μεταγραφικά νέα, αποχωρήσ

Δημοσίευσηαπό Mao_Mao » Τρί 10 Ιούλ 2018, 02:25

Azrael έγραψε:το μονο που με ανησυχει ειναι μην κρατησουμε ουαρντα,αρχισει τις παπαριες του, και μας κανει να το μετανιωσουμε


πολύ πιθανό σενάριο
"Οποιος έρθει στο γήπεδο, να έρθει με τη καρδιά του. Το ίδιο που θα προσπαθήσουμε και εμείς να κάνουμε στο γήπεδο, να παίξουμε με την καρδιά μας".
Άβαταρ μέλους
Mao_Mao
 
Δημοσιεύσεις: 779
Εγγραφή: Παρ 06 Ιούλ 2018, 11:28

Re: Γενική συζήτηση για το ροστερ, μεταγραφικά νέα, αποχωρήσ

Δημοσίευσηαπό Darkm4n » Τρί 10 Ιούλ 2018, 06:34

Το ποιο πιθανό μάγκες με τα λεγόμενα του Lucesku χθες είναι να δει τον Warda έχει και φυσική κατάσταση αλλά να προσαρμοστεί στο roster αντιθέτως ο Henrique 70%-80% επειδή οι παρατηρήσεις σε όλα τα φιλικά και προπονήσεις πέφταν σύννεφο δεν τον υπολογίζει και πολύ δεν έχει προσαρμοστεί στα θέλω του.

Το θέμα είναι μην ξαναδοθεί δανεικός δώρο-άδωρον!
Να κοιτάξουν να πωληθεί εκεί στην διοίκηση
''Δούλευε στην σιωπή και άσε την κατάκτηση τίτλων να κάνει θόρυβο''
Άβαταρ μέλους
Darkm4n
 
Δημοσιεύσεις: 3325
Εγγραφή: Πέμ 01 Δεκ 2016, 02:49
Τοποθεσία: MyShadow disappears somewhere in Western-Macedonia

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες