Lubos Michel

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό axristeas » Σάβ 09 Ιουν 2018, 10:49

Βλανταν Ιβιτς ερωτηθεις για τον Μιχελ

Για τον Μίχελ : "Μέσα σε δύο χρόνια μετράει δύο τρόπαια. Είναι ένας από τους καλύτερους τεχνικούς διευθυντές που είχε τα τελευταία 20-30 χρόνια ο ΠΑΟΚ. Είναι ένας άνθρωπος που άλλαξε προς το καλό τις αποφάσεις που λαμβάνονται για την ομάδα. Είναι ο μοναδικός με τον οποίο μπορούσα να συζητήσω για ποδόσφαιρο και κατά τη γνώμη μου, ο μοναδικός απ' όλη τη διοίκηση που είναι ικανός να βοηθήσει -και το έχει κάνει ως τώρα- την οικογένεια που κάνει την επένδυση στην ομάδα.

Ο μοναδικός που μπορεί να τη βοηθήσει πραγματικά. Και το λέω όχι γιατί είναι φίλος μου, δεν τον έχω φίλο εκεί. Μην μπερδευτεί κανείς. Τον γνώρισα στον ΠΑΟΚ, δεν ήμασταν φίλοι. Κι από τότε που έφυγα, σε έναν χρόνο, μπορεί να τον έχω πετύχει μία-δύο φορές. Πρέπει όμως να πούμε τα πράγματα όπως έχουν, τουλάχιστον κατά την άποψή μου".


Ο καλυτερος παραγοντας του ΠΑΟΚ των τελευταιων χρονων.
Αλλα εφερε τον λεβεκ και δανεισε τον χαριση αρα δεν κανει
Άβαταρ μέλους
axristeas
 
Δημοσιεύσεις: 568
Εγγραφή: Τρί 09 Αύγ 2016, 17:54

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Σάβ 09 Ιουν 2018, 10:59

Να και ένας που λέει καλό λόγο για τον μιχελ δεν αναφέρομαι στους οπαδούς...... Μπράβο

Στάλθηκε από το MI MAX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9772
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό Ασπρόμαυρος Εβρίτης » Σάβ 09 Ιουν 2018, 11:04

Μπράβο ρε Βλανταν γιατί θα ξεχάσουμε και αυτά που ξέρουμε σε λίγο.
Λαός ενωμένος ποτέ νικημένος. 1926
Άβαταρ μέλους
Ασπρόμαυρος Εβρίτης
 
Δημοσιεύσεις: 5327
Εγγραφή: Παρ 27 Ιαν 2017, 23:40

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Σάβ 09 Ιουν 2018, 11:05

"......ο μοναδικός, απ' όλη τη διοίκηση, που είναι ικανός να βοηθήσει -και το έχει κάνει ως τώρα- την οικογένεια, που κάνει την επένδυση στην ομάδα.
Ο μοναδικός που μπορεί να τη βοηθήσει πραγματικά".

Μέσα σε δύο προτάσεις τα είπε όλα ο Βλάντο και μπράβο του... :nairepaok:
Μένει να δούμε πόσα χρόνια πρέπει να περάσουν, μέχρι να το καταλάβουν αυτό κι οι Σαββίδηδες, που πληρώνουν...
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό abc_o_ karpouzas » Σάβ 09 Ιουν 2018, 12:30

γρηγορη

τον τελευταιο 1.5 χρονο ...μπορει... και να γινετε αυτο

ετσι οπως τα βλεπω εγω ..μπορει ..και να τον ακουνε...

φυσικα και θα ..ποσταρουν... και θα ...εχουν γνωμη...αλλα οπως τα βλεπω εγω πρεπει να τον ακουνε και να δινουν πλεον πολυ σοβαρη σημασία στον λογο και τον σχεδιασμο του...αγαπιου...
Άβαταρ μέλους
abc_o_ karpouzas
 
Δημοσιεύσεις: 5947
Εγγραφή: Παρ 20 Ιουν 2008, 15:12
Τοποθεσία: seven hill town

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Σάβ 09 Ιουν 2018, 13:17

Όπως, τον άκουσαν, για παράδειγμα, λιγότερο από έναν χρόνο πριν, με την επιλογή Στανόιεβιτς, Στέφανε? :?

Όσο υπάρχουν γύρω του "παροικούντες την Ιερουσαλήμ", που σπέρνουν κατά περιόδους την αμφιβολία στα μυαλά των Σαββίδηδων γι αυτόν, τόσο όλοι αυτοί θα αποτελούν τροχοπέδη στο σημαντικό έργο που μπορεί να προσφέρει!

Δεν είναι τυχαία άλλωστε η περσινή υποβολή παραίτησης του, μετά τον αποκλεισμό απ το σουηδικό χωριό... ;)
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό Sekeris » Σάβ 09 Ιουν 2018, 13:37

Α ρε Ιβιτς ασχετε.Διαβασε φορτσα24 να σου φυγει η τσιμπλα απ τα ματια.
ΠΑΟΚ ο ενας,στον κοσμο αλλος κανενας
ΤΟΥΜΠΑ 41.926 θέσεων
Άβαταρ μέλους
Sekeris
 
Δημοσιεύσεις: 2001
Εγγραφή: Παρ 25 Μάιος 2018, 14:07

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Δευτ 25 Ιουν 2018, 13:08

Μας εχεις γ@μησει την ψυχολογια ρε γυαλακια.Ασε να βγει και τιποτα παρα εξω.Θα πεθανουμε ρε δε νιωθετε καθολου?
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26575
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Δευτ 25 Ιουν 2018, 13:22

Για μας δεν τον καίγεται καρφί βρε τον αφιλότιμο σε λέω... :evil:
Ειδικά φέτος, που αναβαθμίστηκε και δεν παίζει τερματοφύλακας στα εσωτερικά διπλά, καβάλησε το καλάμι... :lol:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό Ασπρόμαυρος Εβρίτης » Κυρ 01 Ιούλ 2018, 13:58

Και για το Μακεδονικό εσυ φταίς.
Λαός ενωμένος ποτέ νικημένος. 1926
Άβαταρ μέλους
Ασπρόμαυρος Εβρίτης
 
Δημοσιεύσεις: 5327
Εγγραφή: Παρ 27 Ιαν 2017, 23:40

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Πέμ 05 Ιούλ 2018, 09:25

Αφού δεν γύρισε με την αποστολή, αναρωτιέμαι μήπως επιστρέψει σύντομα, μαζί με παίχτη έτοιμο για υπογραφές...
Αν τυχόν όμως βρισκόμαστε ακόμα στο στάδιο "ρίχνουμε ματιές, το δουλεύουμε" κ.τ.λ., πριν δηλαδή ακόμα απ το στάδιο "σύσκεψη κορυφής για τα μεταγραφικά" κι απ τελικό "άναψε το πράσινο φως ο Ιβάν", τότε "καλά κρασιά..."!

Υ.Γ. Ελπίζω να κατάλαβε ότι, μετά το φετινό Πρωτάθλημα που πήρε η Κ-20, η τιμή της "ασπίδας" έχει πέσει πολύ!! :ugeek:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό abc_o_ karpouzas » Πέμ 05 Ιούλ 2018, 12:35

γρηγορη επρεπε να σε λενε ....θωμα....και να ησουν απιστος :lol: :lol:

εχε υπομονη
Άβαταρ μέλους
abc_o_ karpouzas
 
Δημοσιεύσεις: 5947
Εγγραφή: Παρ 20 Ιουν 2008, 15:12
Τοποθεσία: seven hill town

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό teo4giannitsa » Σάβ 07 Ιούλ 2018, 21:46

Εδωσες λέει άδεια στον Λεβεκ να βρει ομάδα διαβάζουμε...
Και κάτι μου λέει πως θα φύγει ελεύθερος κι αυτός, ε;
Στη συγκεκριμένη περίπτωση όμως υπάρχει ένα πολύ μεγαλύτερο φάουλ από τη μεριά σου. Ο σύλλογός μας εκφράζει κάποια ιδανικά τα οποία πλέον είναι ολοφάνερο πως δεν τα κατάλαβες ποτέ. Ο ΠΑΟΚ κύριε Μιχελς, παίκτη που έπεσε σε ένα μικρό κύκλο μικροτραυματισμών, τον στηρίζει, ιδιαίτερα ένα παίκτη που όσες φορές έπαιξε (άραγε σε πόσα παιχνίδια να έκρυβε τις μικροενοχλήσεις που είχε) την τίμησε τη φανέλα.
Παίκτες δεν φέρνεις, πωλήσεις δεν κάνεις (όλοι φεύγουν ελεύθεροι)... Τί κίνεις κύριε Μίχελς;
Τζαλμόσκυλο
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
teo4giannitsa
 
Δημοσιεύσεις: 1708
Εγγραφή: Δευτ 18 Ιούλ 2011, 19:18

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό Mao_Mao » Σάβ 07 Ιούλ 2018, 22:00

teo4giannitsa έγραψε:Εδωσες λέει άδεια στον Λεβεκ να βρει ομάδα διαβάζουμε...
Και κάτι μου λέει πως θα φύγει ελεύθερος κι αυτός, ε;
Στη συγκεκριμένη περίπτωση όμως υπάρχει ένα πολύ μεγαλύτερο φάουλ από τη μεριά σου. Ο σύλλογός μας εκφράζει κάποια ιδανικά τα οποία πλέον είναι ολοφάνερο πως δεν τα κατάλαβες ποτέ. Ο ΠΑΟΚ κύριε Μιχελς, παίκτη που έπεσε σε ένα μικρό κύκλο μικροτραυματισμών, τον στηρίζει, ιδιαίτερα ένα παίκτη που όσες φορές έπαιξε (άραγε σε πόσα παιχνίδια να έκρυβε τις μικροενοχλήσεις που είχε) την τίμησε τη φανέλα.
Παίκτες δεν φέρνεις, πωλήσεις δεν κάνεις (όλοι φεύγουν ελεύθεροι)... Τί κίνεις κύριε Μίχελς;

Δεν ξέρω αν ειναι τρολλ.Ο ΠΑΟΚ σαν ΠΑΟΚ απτην αρχή στήριξε τον λεβεκ και μάλιστα τον έστειλε και σε αποθεραπεφτήριο που διάλεξε ο ιδιος ο λεβεκ στην Γαλλια και το Saint tropez (!!!) ειναι τρυματίας εναν ολόκληρο χρόνο χωρίς να παίζει απλα αποθεραπεύεται και ολος περιέργος ξαναδηλωνει τραυματίας.Δεν φταίει ο Μichel αν ο κάθε λεβεκ βγαίνει αχάριστος και σκάρτος.
"Οποιος έρθει στο γήπεδο, να έρθει με τη καρδιά του. Το ίδιο που θα προσπαθήσουμε και εμείς να κάνουμε στο γήπεδο, να παίξουμε με την καρδιά μας".
Άβαταρ μέλους
Mao_Mao
 
Δημοσιεύσεις: 779
Εγγραφή: Παρ 06 Ιούλ 2018, 11:28

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Κυρ 08 Ιούλ 2018, 20:05

Βρέχει εκεί, στην κωμόπολη της φράουλας? :?
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες