Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018

Σχόλια/Κριτική για οτιδήποτε ακούγεται ή γράφεται σχετικά με αγορές πωλήσεις ποδοσφαιριστων στην ομάδα μας...

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Κυρ 01 Ιούλ 2018, 15:28

TheCursed έγραψε:Προς μοντς παιδια στειλτε καποιο μνμ στν παε να κανουν κατι με τς αρδ που γραφου ν παπαριες για τν Π.Α.Ο.Κ η για τς δηθεν μεταγραφες γιατι θα κανουμε εμεις και τα αποτελεσματα δεν θα ειναι καλα αι σιχτιρ προσπαθουν να κανουν θεμα εκει π δεν υπαρχει το χειροτερο ειδος αυτοι ειναι.

Στειλε απευθειας.ο καθενας να στειλει.να δειξει την αντιθεση και το θυμο του για αυτους
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27766
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018

Δημοσίευσηαπό Ασπρόμαυρος Εβρίτης » Κυρ 01 Ιούλ 2018, 15:29

goran 64 έγραψε:
Ασπρόμαυρος Εβρίτης έγραψε:Πως τα ΜΜΕ του χοντρού και κάποιοι αρδ του ΠΑΟΚ έχουν την ίδια άποψη και έχουν φαγωθεί με τον μιχελ; Τυχαίο θα είναι...

"Χαμπέρ αλέρτ"...Οι ΑΡΔ δεν έχουν χρώμα, ούτε ομάδα...Είναι απλά δούλοι του 50άευρου, όπου κι αν το βρουν...


Συμφωνώ αυτοαποκαλούνται ρεπόρτερ του ΠΑΟΚ ομως κάποιοι και ακόμη χειρότερα και οπαδοί του.
Λαός ενωμένος ποτέ νικημένος. 1926
Άβαταρ μέλους
Ασπρόμαυρος Εβρίτης
 
Δημοσιεύσεις: 5327
Εγγραφή: Παρ 27 Ιαν 2017, 23:40

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Κυρ 01 Ιούλ 2018, 15:56

Οπαδός που βγάζει λεφτά απ την ενασχόληση του με την ομάδα, δεν υπάρχει...Ας το βάλουμε μια και καλή στον νου μας, ειδικότερα δε, γι αυτούς τους τενεκέδες, που είναι υπόλογοι για την κατάντια του οπαδικού (μας) κινήματος...

:pano:

Όσο για το "ρεπόρτερς του Π.Α.Ο.Κ." που αυτοαποκαλούνται, ας τους ζητήσει η ΠΑΕ μας, πνευματικά δικαιώματα ή χρήσης του brand Π.Α.Ο.Κ., δεν ξέρω τι, μιας και εμείς δεν μπορούμε να κάνουμε κάτι γι αυτό, πλην απαξίωσης...

:nairepaok:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Κυρ 01 Ιούλ 2018, 16:16

koseco έγραψε:Βγήκαν και τα μαχαίρια στο to10.gr. Χρεώνουν στον Μίχελ αποτυχία στην υπόθεση Πούκι και γενικά κακό χειρισμό στο μεταγραφικό σχεδιασμό. Αλλά είπαμε οι ΑΡΔ πάντα ξέρουν καλύτερα...
Τα σκυλιά του Βαγγέλα παντα ξέρουν....

Στάλθηκε από το MI MAX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9772
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018

Δημοσίευσηαπό Rizla » Κυρ 01 Ιούλ 2018, 16:20

goran 64 έγραψε:Οπαδός που βγάζει λεφτά απ την ενασχόληση του με την ομάδα, δεν υπάρχει...Ας το βάλουμε μια και καλή στον νου μας, ειδικότερα δε, γι αυτούς τους τενεκέδες, που είναι υπόλογοι για την κατάντια του οπαδικού (μας) κινήματος...

:pano:

Όσο για το "ρεπόρτερς του Π.Α.Ο.Κ." που αυτοαποκαλούνται, ας τους ζητήσει η ΠΑΕ μας, πνευματικά δικαιώματα ή χρήσης του brand Π.Α.Ο.Κ., δεν ξέρω τι, μιας και εμείς δεν μπορούμε να κάνουμε κάτι γι αυτό, πλην απαξίωσης...

:nairepaok:


+1926 :pano:
Άβαταρ μέλους
Rizla
 
Δημοσιεύσεις: 6201
Εγγραφή: Δευτ 07 Ιούλ 2008, 18:18

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018

Δημοσίευσηαπό paok addict » Κυρ 01 Ιούλ 2018, 16:48

Rizla έγραψε:
goran 64 έγραψε:Οπαδός που βγάζει λεφτά απ την ενασχόληση του με την ομάδα, δεν υπάρχει...Ας το βάλουμε μια και καλή στον νου μας, ειδικότερα δε, γι αυτούς τους τενεκέδες, που είναι υπόλογοι για την κατάντια του οπαδικού (μας) κινήματος...

:pano:

Όσο για το "ρεπόρτερς του Π.Α.Ο.Κ." που αυτοαποκαλούνται, ας τους ζητήσει η ΠΑΕ μας, πνευματικά δικαιώματα ή χρήσης του brand Π.Α.Ο.Κ., δεν ξέρω τι, μιας και εμείς δεν μπορούμε να κάνουμε κάτι γι αυτό, πλην απαξίωσης...

:nairepaok:


+1926 :pano:


Ναι , οποιος κρητικάρει παιρνει 50ευρω ή ειναι στημένος . Πρέπει ολοι οι δημοσιογράφοι να λενε δηλαδη οτι ολα ειναι τέλεια και ο Μιχελ Θεος για να ικανοποιήσουν το κοινό αισθημα
paok addict
 
Δημοσιεύσεις: 33
Εγγραφή: Πέμ 09 Ιουν 2016, 10:14

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018

Δημοσίευσηαπό mbison » Κυρ 01 Ιούλ 2018, 16:59

Θελω Κοντε, παιδια.
Οσο για τη ρητρα, δεν με νοιαζει. Ενα φορτηγο λεφτα εδωσε στον Χατς.

Σχετικα με τιν Ζαμπα, αν παιξει 25 παιχνίδια και κατω, θα γλιτωσουμε 2,5 εκ? Δεν βλεπω το λογο να παιξει 26. Ας βαζει τον Λημνιο.
Άβαταρ μέλους
mbison
 
Δημοσιεύσεις: 5152
Εγγραφή: Παρ 07 Μαρ 2014, 09:22

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018

Δημοσίευσηαπό seaman » Κυρ 01 Ιούλ 2018, 17:13

Μπορεί να μην είναι αν παίξει 26 παιχνίδια και να είναι θα του δοθούν τουλάχιστον 26 παιχνίδια. Δε νομίζω ότι ήρθε ο Ζαμπά για να σκουπίζει πάγκο
Όταν η συνέχεια γίνεται ζόρικη, οι ζόρικοι συνεχίζουν. Και αν θα τους πάρει χρόνο να φτάσουν ξανά στην κορυφή, είναι γιατί θα κουβαλάνε την αξιοπρέπειά τους μαζί τους.
_____________________ Πανθεσσαλονίκειος Αθλητικός Όμιλος Κωνσταντινουπολιτών _____________________
Άβαταρ μέλους
seaman
 
Δημοσιεύσεις: 9536
Εγγραφή: Δευτ 25 Ιούλ 2011, 17:58
Τοποθεσία: Νέα Σμύρνη

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018

Δημοσίευσηαπό Darkm4n » Κυρ 01 Ιούλ 2018, 17:31

1ον ο Jaba το μόνο σίγουρο είναι δεν ήρθε για βασικός. Δεν νομίζω να ήρθα αντί-Djalma για αντί-Djalma θα έρθει ο ΜΑΚ(απλά διαίσθηση)που δεν μου άρεσε και δεν τον ήθελα με βάση αγωνιστικά πριν μήνες.

Δώσαμε με λεγόμενα του transfermarkt(που δεν λένε π1π3ς στην Terek Grozny 2,5χαρτιά και αν συμπληρώσει λένε 26 ματς θα πάρουν άλλα 2,5 χαρτιά(που δεν νομίζω να ισχύει)

2ον Και να ισχύει(τόσο μ@λκες δεν είμαστε να τον βάζει να συμπληρώσει 26ματς που ισχύει για την χρονιά 2018-19)οχι για μέχρι το 2023 που τον κάναμε συμβόλαιο σε κάθε χρονιά να συμπληρώνει.
Τελευταία επεξεργασία από Darkm4n και Κυρ 01 Ιούλ 2018, 17:36, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
''Δούλευε στην σιωπή και άσε την κατάκτηση τίτλων να κάνει θόρυβο''
Άβαταρ μέλους
Darkm4n
 
Δημοσιεύσεις: 3325
Εγγραφή: Πέμ 01 Δεκ 2016, 02:49
Τοποθεσία: MyShadow disappears somewhere in Western-Macedonia

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018

Δημοσίευσηαπό pilotos » Κυρ 01 Ιούλ 2018, 17:34

Τα έχει πάρει ο μικρός, θα βγάλει κανένα ποστ με τον μιχελ από μπουζούκια χωρίς τίτλο...


SM-G965F
ΠΑΟΚ, απλά η μεγαλύτερη ομάδα του Βυζαντίου...
Άβαταρ μέλους
pilotos
 
Δημοσιεύσεις: 21013
Εγγραφή: Σάβ 04 Οκτ 2008, 23:42

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018

Δημοσίευσηαπό Darkm4n » Κυρ 01 Ιούλ 2018, 17:34

mbison έγραψε:Θελω Κοντε, παιδια.
Οσο για τη ρητρα, δεν με νοιαζει. Ενα φορτηγο λεφτα εδωσε στον Χατς.

Σχετικα με τιν Ζαμπα, αν παιξει 25 παιχνίδια και κατω, θα γλιτωσουμε 2,5 εκ? Δεν βλεπω το λογο να παιξει 26. Ας βαζει τον Λημνιο.

:pano: :pano: :pano: :pano:
Εγώ στηρίζομαι στα λεγόμενα του Γιώργη μέσω instagram "Δεν δίνω τα λεφτά μου σε Pukki και Conde"
Τώρα τι θες και εγώ ήθελα τον Facundo Ferreyra και έκλεισε στην Benfica.
:nairepaok: :nairepaok: :nairepaok: :nairepaok:
''Δούλευε στην σιωπή και άσε την κατάκτηση τίτλων να κάνει θόρυβο''
Άβαταρ μέλους
Darkm4n
 
Δημοσιεύσεις: 3325
Εγγραφή: Πέμ 01 Δεκ 2016, 02:49
Τοποθεσία: MyShadow disappears somewhere in Western-Macedonia

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018

Δημοσίευσηαπό Darkm4n » Κυρ 01 Ιούλ 2018, 17:40

Ασπρόμαυρος Εβρίτης έγραψε:Πως τα ΜΜΕ του χοντρού και κάποιοι αρδ του ΠΑΟΚ έχουν την ίδια άποψη και έχουν φαγωθεί με τον μιχελ; Τυχαίο θα είναι...

:pano: :pano: :pano: :pano:
Δεν πα να γ@μθει ο χοντρός; λεω εγώ;
Οι αρδ του ΠΑΟΚ επειδή με την μυστικότητα του Mihel που δεν μπορούν να πιάσουν μεταγραφή για μεταγραφή λένε ότι βλέπουν από άλλους αρδ. πληροφορίες έχουν από τον εαυτό τους όχι με πληροφορίες που μαθαίνουν για αυτό και τα γράφουν ρε φίλος.
:pano: :pano: :pano: :pano:
''Δούλευε στην σιωπή και άσε την κατάκτηση τίτλων να κάνει θόρυβο''
Άβαταρ μέλους
Darkm4n
 
Δημοσιεύσεις: 3325
Εγγραφή: Πέμ 01 Δεκ 2016, 02:49
Τοποθεσία: MyShadow disappears somewhere in Western-Macedonia

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018

Δημοσίευσηαπό AntoniosK » Κυρ 01 Ιούλ 2018, 20:26

DaRkFeaR έγραψε:
Ασπρόμαυρος Εβρίτης έγραψε:Πως τα ΜΜΕ του χοντρού και κάποιοι αρδ του ΠΑΟΚ έχουν την ίδια άποψη και έχουν φαγωθεί με τον μιχελ; Τυχαίο θα είναι...

:pano: :pano: :pano: :pano:
Δεν πα να γ@μθει ο χοντρός; λεω εγώ;
Οι αρδ του ΠΑΟΚ επειδή με την μυστικότητα του Mihel που δεν μπορούν να πιάσουν μεταγραφή για μεταγραφή λένε ότι βλέπουν από άλλους αρδ. πληροφορίες έχουν από τον εαυτό τους όχι με πληροφορίες που μαθαίνουν για αυτό και τα γράφουν ρε φίλος.
:pano: :pano: :pano: :pano:


Προς το παρών μεταγραφή για μεταγραφή δε μπορεί να πιάσει ο ίδιος ο Μίχελ, κάτι που είναι σίγουρο ότι δεν αρέσει ούτε στο Λουτσέσκου. Αλλά εμείς για να κατηγορήσουμε τους δημοσιογράφους είμαστε ικανοί να υπερασπιστούμε οτιδήποτε άλλο. Πιστεύουμε λοιπόν ότι παίζει παιχνιδάκια ο Μίχελ και δε βλέπουμε ότι αν η Σερβία είχε περάσει θα κλαίγαμε με μαύρο δάκρυ ή αν τραυματιστεί ο Βιερίνια δε θα έχουμε αριστερό μπακ.
AntoniosK
 
Δημοσιεύσεις: 263
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 22:13

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Κυρ 01 Ιούλ 2018, 20:32

Εγω εμαθα πτι ο πουξι ήταν κλεισμένος κ δεν τον έκοβε ούτε ο μιχελ ουδέν ο λουτς
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018

Δημοσίευσηαπό Dimpatra » Κυρ 01 Ιούλ 2018, 20:48

Γιατί να μην παίξει ο Ζαμπα; Δεν νομίζω πως είναι μικρότερος του Μπαπε. Πέρσι γεμάτη χρονιά έκανε. Γενικά αυτή την νοοτροπία να θεωρείται ο 23χρονος ταλέντο δεν την κατάλαβα.
Άσχετο βλέπω μπρεθγουειτ και σκέφτομαι τον Πορκυ

Στάλθηκε από το D6503 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Dimpatra
 
Δημοσιεύσεις: 961
Εγγραφή: Παρ 14 Αύγ 2015, 13:17

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Μεταγραφολογία

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Google [Bot] και 5 επισκέπτες