Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. "Μακεδόνες"

Όλοι οι ασπρόμαυροι σύνδεσμοι του νομού Θεσσαλονίκης

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. "Μακεδόνες"

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Τετ 07 Μαρ 2018, 12:59

Σωστός ο Τάκης

Στάλθηκε από το MI MAX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Τελευταία επεξεργασία από eorptol1 και Τετ 07 Μαρ 2018, 13:00, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9772
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. "Μακεδόνες"

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τετ 07 Μαρ 2018, 13:00

The_Stalker έγραψε:Μακριά από τον ΠΑΟΚ μας οι πατριδοκάπηλοι νεοναζί.
Μακριά από την κυνηγημένη και προσφυγική ομάδα μας λογικές και πρακτικές νεοναζί.
Μακριά από τον ΠΑΟΚ μας οι "αίλυνες" που έκαναν ντου σε ΠΑΟΚτσήδες.
Μακριά από τον ΠΑΟΚ μας οι ομοϊδεάτες του ιδιωτικού στρατού του μαρινάκη.
ΟΥΣΤ!

:nairepaok:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. "Μακεδόνες"

Δημοσίευσηαπό takis4 » Τετ 07 Μαρ 2018, 13:04

goran 64 έγραψε:Βολεύει πολύ μερικούς η "θεωρία των δύο άκρων"... :evil:
Τι δεν καταλαβαίνεις Τάκη μου? :?

σωστός... ;) άμα αρχίσουμε να τρομπάρουμε μεταξύ μας επειδή ο ένας είναι Α και ο άλλος είναι Β πάμε σε επικίνδυνα μονοπάτια ...
takis4
 
Δημοσιεύσεις: 366
Εγγραφή: Κυρ 26 Νοέμ 2017, 18:57

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. "Μακεδόνες"

Δημοσίευσηαπό DimitrisS » Πέμ 28 Ιουν 2018, 02:54

Ας μαζεψει καποιος τα παιδακια που το παιζουν μαγκες και νταηδες με μια μπλουζα που εχει πανω τον δικεφαλο.
Άβαταρ μέλους
DimitrisS
 
Δημοσιεύσεις: 7403
Εγγραφή: Πέμ 29 Οκτ 2015, 18:42

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. "Μακεδόνες"

Δημοσίευσηαπό adidas1926 » Πέμ 28 Ιουν 2018, 14:56

Δε μπορεις να στοχοποιεις εναν συνδεσμο για συγκεκριμενη εξωγηπεδικη δραση επειδη στο γηπεδο και στα μεσα βγαζει μια υπερπατριωτικη ταση..

Ψαξου καλυτερα και υστερα κατηγορησε..φιλικα.
adidas1926
 
Δημοσιεύσεις: 411
Εγγραφή: Πέμ 12 Δεκ 2013, 21:22

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. "Μακεδόνες"

Δημοσίευσηαπό DimitrisS » Πέμ 28 Ιουν 2018, 15:06

Εχω ψαχτει μια χαρα φιλε μου. Δεν στοχοποιω κανεναν, μονοι τους το κανουν.
Δεν περιμενω κανενα μεσο επισης να μου πει τιποτα, οτι ακουω με τα αυτια μου και βλεπω με τα ματια μου λεω.

Να σταματησουμε να κρυβοματσε πισω απο το δαχτυλο μας λεω εγω.
Άβαταρ μέλους
DimitrisS
 
Δημοσιεύσεις: 7403
Εγγραφή: Πέμ 29 Οκτ 2015, 18:42

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. "Μακεδόνες"

Δημοσίευσηαπό Taseos » Πέμ 28 Ιουν 2018, 15:16

Κ τι περιμενες οτι το οπαδικο κινημα του ΠΑΟΚκ θα ειναι μονοδιαστατο,ή οτι οι ανθρωποι δεν ασχολουνται εκτος ΠΑΟΚ;
Άβαταρ μέλους
Taseos
 
Δημοσιεύσεις: 3836
Εγγραφή: Κυρ 30 Δεκ 2007, 14:25

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. "Μακεδόνες"

Δημοσίευσηαπό DimitrisS » Πέμ 28 Ιουν 2018, 15:24

Δεν λεω αυτο. Δεν μπορω να καταλαβω γιατι πρεπει ολοι αυτοι να δειξουν οτι ειναι ΠΑΟΚ, να το φωναξουν.

Προφανως οταν μιλαμε για μια τοσο μεγαλη μαζα θα υπαρχουν και οι ακραιοι, δεξιοι, αριστεροι, οι αλλιως, οι ετσι και οι γιουβετσι. Γιατι πρεπει να δηλωσεις την ιδιοτητα σου ως ΠΑΟΚτσης για να βγεις να κανεις επεισοδια;
Άβαταρ μέλους
DimitrisS
 
Δημοσιεύσεις: 7403
Εγγραφή: Πέμ 29 Οκτ 2015, 18:42

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. "Μακεδόνες"

Δημοσίευσηαπό george188 » Πέμ 28 Ιουν 2018, 15:36

Δεν ξέρω αν ο συγκεκριμένος σύνδεσμος σχετίζεται με τις πρόσφατες επιθέσεις, οπότε απλά η τοποθέτηση μου είναι γενική.. Ο συλλογός μας ειναι πολλυσυλεκτικός εννοείται και ο καθένας έχει τις απόψεις του, δεν γίνεται ούτε χρειάζεται να έχουμε όλοι την ίδια άποψη.. Άλλο αυτό και άλλο η χθεσινή ξεφτίλα (και κάποιες παλαιότερες) με επίθεση στη ροτόντα φορώντας μπλουζάκια της ομάδας μας. Κάνε οτι γουστάρεις ρε "μάγκα" , την ομάδα μου δεν θα τη στιγματίζεις σαν ακροδεξιά όμως.. Φτάνει, είναι ντροπή
Π.Α.Ο.Κ. θρησκεία και στην Ολλανδία
george188
 
Δημοσιεύσεις: 2672
Εγγραφή: Σάβ 23 Απρ 2016, 11:05

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. "Μακεδόνες"

Δημοσίευσηαπό DimitrisS » Πέμ 28 Ιουν 2018, 15:42

Αυτο ακριβως.
Άβαταρ μέλους
DimitrisS
 
Δημοσιεύσεις: 7403
Εγγραφή: Πέμ 29 Οκτ 2015, 18:42

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. "Μακεδόνες"

Δημοσίευσηαπό giliopoulos » Πέμ 28 Ιουν 2018, 15:53

Πολυ σωστα τα λεει ο δημητρης
Καποια στιγμη πρεπει να σταματησουμε να κρυβομαστε πισω απο το δαχτυλο μας. Ολοι ξερουμε πλεον τι γινεται και μυριζει μπαρουτι η ολη κατασταση.
Οτι ενας προσφυγικος συλλογος που αντιμετωπιστηκαν οι ιδρυτες του με ακραιο εθνικισμο και ρατσισμο ακομα απο τους αλλους "ελληνες" δεν μπορει, ειναι αδιανοητο, να εμφανιζει ακροδεξια στοιχεια στις ταξεις του. Ας προσεξουμε γιατι το φιδι εκκολαπτεται πολυ γρηγορα
giliopoulos
 
Δημοσιεύσεις: 2089
Εγγραφή: Τρί 24 Δεκ 2013, 18:06

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. "Μακεδόνες"

Δημοσίευσηαπό Mīngus » Πέμ 28 Ιουν 2018, 16:57

Δεν ξέρω αν προέρχονται από τους Μακεδόνες ή από οποιονδήποτε άλλο σύνδεσμο αυτοί που αμαυρώνουν το οπαδικό μας κίνημα, αλλά πρέπει οπωσδήποτε να αποβληθούν.
Κι αυτό όχι για τα πιστεύω τους, αλλά γιατί χρησιμοποιούν τον ΠΑΟΚ για την προσωπική τους ατζέντα σε πολιτικά ζητήματα. Πόσο μάλλον όταν στην ατζέντα αυτή υπάρχει βία.
Ο καθένας ας κάνει ό,τι νομίζει, ας επωμιστεί και τις συνέπειες των πράξεών του, αλλά να αφήσει τον ΠΑΟΚ στην ησυχία του.
Άβαταρ μέλους
Mīngus
 
Δημοσιεύσεις: 6268
Εγγραφή: Τρί 06 Ιαν 2015, 00:04

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. "Μακεδόνες"

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Πέμ 28 Ιουν 2018, 17:28

Συμφωνώ με τον george188, τον giliopoulos, τον Dimitris και τον Mingus...Μακριά από μας όλοι οι Π.Α.Ο.Κ.κάπηλοι για οτιδήποτε...Η αδυναμία όμως του οπαδικού μας κινήματος, με κάνει απαισιόδοξο για τέτοιου είδους "αποβολές"!

Άμεση αναδόμηση εκ βάθρων στο οπαδικό-συνδεσμιακό κίνημα μας, που "οδεύει" ολοταχώς προς επικίνδυνο τέλμα!
Την πρωταρχική ευθύνη γι αυτό την φέρουν οι σύνδεσμοι, μετά η ΠΑΕ, αλλά κανείς μας δεν είναι άμοιρος αυτών!!!!

:pano:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. "Μακεδόνες"

Δημοσίευσηαπό Joe Nagbe » Πέμ 28 Ιουν 2018, 18:11

Παίδες βρωμάει πολύ η ιστορία χθες σουλατσαραν στο κέντρο της Θεσσαλονίκης καμία 50αρια τέτοιοι μυστήριοι κάποιοι με μπλούζες συνδέσμου κάνα 4ωρο και η αστυνομία τους χάζευε... Σα να θέλουν κάποιοι κύκλοι να συνδέσουν τον ΠΑΟΚ ή έστω τον κόσμο του με ακροδεξιά στοιχεία... Αφού τους παρακολουθούσε η αστυνομία γιατί δεν τους μάζεψε ή δεν τους έδιωξε?
Άβαταρ μέλους
Joe Nagbe
 
Δημοσιεύσεις: 99
Εγγραφή: Τετ 05 Αύγ 2015, 19:44

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. "Μακεδόνες"

Δημοσίευσηαπό kayde » Πέμ 28 Ιουν 2018, 18:40

Δε ξερω για σας,αλλα τα σκηνικα που γινονται τωρα τελευταια,βρωμανε προβοκατσια.ΔΕ γινεται να θες να κανεις μανουρες και να φορας μπλουζες συνδεσμων -απλη λογικη,τους συνδεσμιτες θα μαζεψουν πρωτους με τη μια- ΔΕ γινεται 5 ωρες να σπανε,να χτυπανε οποιους εχουν διαφορετικο "χρωμα" απο αυτους και οι μπατσοι να μη κανουν ΤΙΠΟΤΑ,εστω ενα ψιλοντου,ενα δακρυγονο κατι,τους κοιτουσαν.ΔΕ γινεται αυτα που γινονται και στοχοποιουν τον ΠΑΟΚ να γινονται μετα και την "ανακοινωση" του συριζα εναντιον του Σαββιδη.
Πολλα "τυχαια" τωρα τελευταια.Και μονο οι συνδεσμοι μπορουν να τους ξεμπροστιασουν αυτους,και μου φαινεται περιεργο που δε εχει ειπωθει κατι ΗΔΗ.Εχετε παρει χαμπαρι οτι ολο το κεντρο μας λεει φασιστες οι οπαδοι του ΠΑΟΚ,ατομα ασχετα με τον αθλητισμο.Και το λεω γιατι γεροντια το συζητουσαν και ασχετα ατομα μεταξυ τους.


Και στη τελικη αυτα τα πουστ@ρια δε θελω να εχουν σχεση με τον ΠΑΟΚ ΜΑΣ.Η ατζεντα σας δεν εχει σχεση με το σωματειο,το οποιο τους παππουδες μας τους λεγαν τουρκους οι υπερηφανοι "ελληνες" της εποχης.
Και οταν θα πεθανω,θελω τον Δικεφαλο στο ταφο μου επανω..
Άβαταρ μέλους
kayde
 
Δημοσιεύσεις: 2099
Εγγραφή: Παρ 01 Ιούλ 2016, 01:38
Τοποθεσία: Επτάλοφος

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Θεσσαλονίκης

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες