Χάντμπολ ανδρών: αγώνες & νέα 2018 - 2019

Re: Χάντμπολ ανδρών: αγώνες & νέα 2018 - 2019

Δημοσίευσηαπό DimitrisS » Κυρ 24 Ιουν 2018, 15:42

Tι εγινε ρε παιδια με Σανικη και Αλβανο;
Άβαταρ μέλους
DimitrisS
 
Δημοσιεύσεις: 7403
Εγγραφή: Πέμ 29 Οκτ 2015, 18:42

Re: Χάντμπολ ανδρών: αγώνες & νέα 2018 - 2019

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Κυρ 24 Ιουν 2018, 16:01

Μην περιμένετε τζάμπα κι άδικα...Ποιος να επιληφθεί δηλαδή?
Ο Πρόεδρος ή ο αντιπρόεδρος του ΑΣ, που είναι οι διοκητικοί προϊστάμενοι του?
Δεν θα το είχαν ήδη κάνει, αν δεν ταυτίζονταν οι απόψεις-συμφέροντα τους?
Πάνε πλέον πολλά χρόνια που συμβαίνουν τα ίδια και τα ίδια...
Ας κοιτάξουν φέτος να φέρουν κάναν ξένο της προκοπής και σε καμιά 5ετία βλέπουμε πάλι...
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Χάντμπολ ανδρών: αγώνες & νέα 2018 - 2019

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Κυρ 24 Ιουν 2018, 16:06

DimitrisS έγραψε:Tι εγινε ρε παιδια με Σανικη και Αλβανο;


Ό,τι διαβάσεις για Αλβανό, τα ίδια πάνω-κάτω ίσχυαν για Σανίκη.
Και τα ίδια με Τσακίρη παλαιότερα, που έφυγε για να παίζει ο γιος... Φέτος θα παίζει άραγε ο γιος, ή ο...Γιόσμου; (περίμενα 1 χρόνο να το πω αυτό :mrgreen: )

21 Ιουνίου 2016:

HOOL4IGAN έγραψε:Ο Αλέξης Αλβανός όπως δηλώνει στο INPAOK αισθάνεται προσβεβλημένος από την συμπεριφορά της διοίκησης της ομάδας και συγκεκριμένα του εφόρου κ.Πετρίδη και αν δεν αλλάξουν τα δεδομένα δύσκολα θα παραμείνει στο Δικέφαλο.

Διαβάστε αναλυτικά όσα δήλωσε ο πολύπειρος αθλητής:

«Η συμπεριφορά του εφόρου της ομάδας προς το πρόσωπό μου ήταν προσβλητική. Αν δεν αλλάξουν τα δεδομένα δεν θα μπω σε διαδικασία εκβιασμού. Θεωρούσα ότι ίσχυε η διετής συμφωνία αλλά από τη μία μέρα στην άλλη αυτό άλλαξε. Θα περιμένω και αυτή την εβδομάδα μήπως διαφοροποιηθεί κάτι αλλιώς και γω θα κοιτάξω στη συνέχεια τι θα κάνω για τη νέα σεζόν».

«Μου έγινε εξαιρετικά μειωμένη πρόταση σε σχέση με πέρσι. Δεν έχει εξοφληθεί η περασμένη σεζόν και δεν είμαι διατεθειμένος να συζητήσω κάτι αν δεν λυθεί αυτό το θέμα. Φυσικά και υπήρχε η διάθεση να συνεχίσω αλλά αυτό δεν εξαρτάται μόνο από μένα. Εγώ θεωρούσα δεδομένη τη συμφωνία για δύο χρόνια όμως κάτι τέτοιο δεν ισχύει τελικά».

Διαφορά υπάρχει και στην πρώτη προσέγγιση με τον Άκη Κυπραίο με τον 27χρονο εξτρέμ όμως να έχει τη διάθεση να παραμείνει στον ΠΑΟΚ και μένει να φανεί η εξέλιξη στην υπόθεσή της ανανέωσής του.


Υ.Γ. Πέρυσι με τον Τσακίρη φέτος με τον Αλέξη του χρόνου με κάποιον άλλον.

Υ.Γ.1 Εκεί ο έφορος της ομάδας πρέπει να ΣΥΝΕΛΘΕΙ αλλιώς ο επόμενος... Δεν είναι σοβαρά πράγματα αυτά... Τέτοιους παίκτες τους κρατάς στην ομάδα και μετά το τέλος της καριέρας τους βλέπε Χαραλαμπίδη στο Μπάσκετ.




23 Ιουνίου 2016:

HOOL4IGAN έγραψε:Τώρα τι να πούμε εμείς για τον έφορο;;; Φεύγει και πάει σε άλλη Ελληνική ομάδα ο Αλέξης...

Αν δεν αλλάξει η κατάσταση που έχει διαμορφωθεί, ο Αλέξης Αλβανός αποχαιρετά τον ΠΑΟΚ και στο ραδιοφωνικό PAOK24 στο Libero 107,4, εξήγησε τους λόγους.

Για το δικό του θέμα και το μέλλον του στον ΠΑΟΚ:

«Νομίζω ότι με τις τελευταίες εξελίξεις και την τελευταία εβδομάδα που είχα δώσει ένα περιθώριο, δεν είχα κάποια περαιτέρω κρούση. Νομίζω ότι σήμερα-αύριο θα κλείσει αρνητικά το θέμα. Πέρσι είχα κάνει μια συμφωνία δύο χρόνων, είχα υπογράψει ένα συμφωνητικό το οποίο δεν υπογράφτηκε ποτέ από τον υπεύθυνο της ομάδας, ήταν στο συρτάρι του. Εγώ ήμουν εφησυχασμένος ότι είχα δύο χρόνια συμφωνίας. Πίστευα ότι θα ίσχυε αυτό που υπέγραψα. Με μεγάλη μου λύπη διάβασα ότι δεν ισχύουν στον ΠΑΟΚ τα διετή συμφωνητικά. Χωρίς να με ενημερώσει κανένας. Μετά πήρα τηλέφωνο να ενημερωθώ, δέχτηκα μια πρόταση, που δεν τιμά ούτε εμένα ούτε την ιστορία του ΠΑΟΚ. Μου έβαλαν κάποιους όρους που δε μπορούσα να δεχτώ. Διετής συμφωνία υπήρχε και με τον Νίκο Κοκκώνη, που έπαψε και αυτή με τον ίδιο τρόπο να υφίσταται, με τον Νίκο να είναι σε νέα διαπραγμάτευση».

Για την αλλαγή στάσης του ΠΑΟΚ στο δεύτερο χρόνο της συμφωνίας:

«Άλλαξαν κάποια πράγματα. Υπάρχουν κάποια δεδουλευμένα αυτής της χρονιάς που ήταν να μου καταβληθούν. Έδωσα ένα χρονικό περιθώριο εφόσον ξεχρεωθώ, να μιλήσουμε από την αρχή, τι θέλουν να φτιάξουμε. Δεν έγιναν τα βήματα για την καταβολή των οφειλών. Ούτε έγινε κάποια αντιπρόταση, οπότε θεωρώ ότι το θέμα έχει λήξει. Υπάρχουν δεδουλευμένα. Και τους είπα ότι αν θέλετε να ξεκινήσουμε μια νέα συμφωνία, πρέπει πρώτα από όλα να μου καταβληθούν τα δεδουλευμένα, για να συζητήσουμε εκ νέου και να δεχτώ κάποια μείωση σε λογικά πλαίσια».

Για την προθεσμία για απαντήσεις μέχρι 15 Ιουνίου:

«Το 15 Ιουνίου ήταν κάτι που δε μπορώ να καταλάβω. Μας είχε πάρει τηλέφωνο ο κ. Πετρίδης και μας είπε να αποφασίσουμε ως τότε. Δε μας μίλησε για προϋποθέσες και ήθελε μια απάντηση, ναι ή όχι. Η διάθεση προφανώς και ήταν θετική από όλα τα παιδιά αλλά δε μπορείς να απαντήσεις ένα ναι χωρίς να ξέρεις τους όρους της συμφωνίας».

Για το αν έγιναν αυτές οι κινήσεις λόγω της κακής χρονιάς της ομάδας:

«Δεν έχω άποψη για αυτό. Εμένα με πείραξε όχι ότι τα οικονομικά δε θα ήταν τόσο καλά, αλλά ότι έπρεπε να μάθω 15 Ιουνίου, ότι το συμφωνητικό δεν υφίσταται. Το είχαμε υπογράψει πέρσι τον Ιούλιο κι έμεινε απλά μέσα στο συρτάρι».

Για το λόγο που δεν υπογράφτηκε το συγκεκριμένο συμφωνητικό:

«Μου απάντησαν ότι δεν το υπέγραψαν ποτέ. Ρώτησα για ποιο λόγο δε με ενημέρωσαν τότε αλλά τώρα, μου απάντησαν ότι έπρεπε να κρατήσουν τις ισορροπίες και να μη μου πουν μέσα στη χρονιά ότι δε θα έχω συμβόλαιο του χρόνου».

Για το αν δε θέλουν τον Αλβανό στον ΠΑΟΚ:

«Με όσα συνέβησαν, είναι προφανές αυτό. Ίσως οικονομικά να μη μπορούν να στηρίξουν αυτό το πρότζεκτ. Προσπάθησα να παραμείνω, έδωσα περιθώρια. Σίγουρα δε θα είμαι εγώ ο μόνος ο χαμένος. Έχω προσφορές για ομάδες που ενδιαφέρονται για μένα. Όσα συμφωνήσαμε για ακαδημίες δεν έγιναν ποτέ».
Για το αν μπορεί να αλλάξει μέχρι αύριο:

«Είχα πει ότι μέχρι την Παρασκευή να έχουμε κάποιο νέο. Μιλήσαμε πριν δύο εβδομάδες, μέχρι τώρα δεν έχει χτυπήσει το τηλέφωνο μου. Δε θα παρακαλέσω για να μείνω σε μια ομάδα. Έπρεπε να δώσω ένα περιθώριο να δει αν θέλει να υπάρχει μια νέα διαπραγμάτευση. Δεν κρατάω κακία. Θα κοιτάξω τη δική μου πορεία. Αυτό επέλεξαν, έτσι θα συνεχίσει».

Για το αν θα ανακοινώσει αύριο την επόμενη ομάδα του:

«Λογικά ναι. Έχω δεχτεί πολλή πίεση. Τους είχα όλους στο περίμενε, για να περιμένω μέχρι την Παρασκευή τον ΠΑΟΚ, οπότε σήμερα θα πάρω μια απόφαση για το τι μέλλει γενέσθαι. Για ομάδα στην Ελλάδα…»

Για το αν υπάρχει θέμα σχέσεων με τον ΠΑΟΚ:

«Σίγουρα δεν είμαι άνθρωπος που θα κάτσει στο συμβόλαιο του, είμαι ανοικτός να διαπραγματευτώ. Νιώθω θιγμένος ηθικά. Με όλη την πορεία που έχω κάνει δε νομίζω ότι μου αξίζει μια τέτοια συμπεριφορά και αντιμετώπιση. Θα προτιμούσα μια σταράτη ενημέρωση. Δεν έγινε ποτέ αυτό. Το άσχημο ήταν ότι το έμαθα από αλλού, δε με ενημέρωσε κανένας. Δεν αξίζω τέτοια συμπεριφορά, αλλά δε θα επιτρέψω στον εαυτό μου να μπω σε διαδικασία εκβιασμού. Δεν το επιτρέπω ηθικά. Σίγουρα, όταν υπογράφεις ένα συμβόλαιο και αυτό ισχύει για ένα χρόνο και μαθαίνεις τελευταίο μήνα, ότι δεν ισχύει. Σίγουρα υπάρχει θέμα σχέσεων. Η επαφή μου με συγκεκριμένους ανθρώπους ήταν το θέμα όχι με όλη τη διοίκηση του ΠΑΟΚ».

Για το λόγο που απέτυχε φέτος ο ΠΑΟΚ:

«Ίσως επαναπαύτηκαν όλοι ότι πήραμε το νταμπλ με αυτή την ομάδα, θα παραμείνουμε χωρίς ενίσχυση. Οι άλλοι ενισχύθηκαν σημαντικά. Μετά από ένα νταμπλ είναι δύσκολο να παραμείνεις στην κορυφή, αλλά δεν έγιναν και οι κατάλληλες κινήσεις για ενίσχυση. Είχαμε και κάποια θέματα τραυματισμών, κάποιες κακοτυχίες και οι υπόλοιπες ομάδες ήταν πιο έτοιμες από εμάς σε καθοριστικές στιγμές. Το θέμα είναι να υπάρχει προγραμματισμός και να γίνονται κινήσεις αλλά αυτό δε μπορεί να γίνει τελευταία στιγμή. Δε μπορείς να προγραμματίζεις τελευταία στιγμή, πρέπει να υπάρχει ένα πλάνο».
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Χάντμπολ ανδρών: αγώνες & νέα 2018 - 2019

Δημοσίευσηαπό DimitrisS » Κυρ 24 Ιουν 2018, 16:31

O δικος μου ο γιος θα παιζει. :mrgreen:

Αν ισχυουν ολα αυτα, ποιος ο λογος που δεν παιρνει...π..λο ο Πετριδης;

Βαζει λεφτα;
Άβαταρ μέλους
DimitrisS
 
Δημοσιεύσεις: 7403
Εγγραφή: Πέμ 29 Οκτ 2015, 18:42

Re: Χάντμπολ ανδρών: αγώνες & νέα 2018 - 2019

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Κυρ 24 Ιουν 2018, 16:38

Ακριβώς.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Χάντμπολ ανδρών: αγώνες & νέα 2018 - 2019

Δημοσίευσηαπό Ασπρόμαυρος Εβρίτης » Παρ 29 Ιουν 2018, 10:15

Ανανέωσε και ο Αραμπατζης. Παρα τις προτάσεις που είχε. Πολύ καλή κίνηση.
Λαός ενωμένος ποτέ νικημένος. 1926
Άβαταρ μέλους
Ασπρόμαυρος Εβρίτης
 
Δημοσιεύσεις: 5327
Εγγραφή: Παρ 27 Ιαν 2017, 23:40

Re: Χάντμπολ ανδρών: αγώνες & νέα 2018 - 2019

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 29 Ιουν 2018, 14:09

Έχουν ανανεώσει επίσης Κοτανίδης, Μαστορογιάννης, Νικολαΐδης και Κυπραίος!
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Χάντμπολ ανδρών: αγώνες & νέα 2018 - 2019

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Κυρ 08 Ιούλ 2018, 07:36

Από το προσωπικό Facebook του Γρηγόρη Νατσιόπουλου...του team manager της ομάδας:


Στην προπονητική πορεία μου είχα πολλές φορές προβληματισμούς έκανα προφανώς λάθη και ίσως αδίκησα κάποιους αλλά ένας μεγάλος μου προβληματισμος ήταν το αν θα έπρεπε να είμαι σκληρός ή ας πούμε μη αρεστός αλλά να κάνω καλά την δουλειά μου και να ελισσομαι όταν είναι αναγκαίο ή να είμαι αρεστός χαβαλές και να κάνω κάποιων τα χατηρια; όταν επέλεξα λοιπόν να είμαι αρεστός ποτέ δεν έκανα τίποτα παρά μόνο φίλους ή λυκοφιλιες αλλά στο τέλος άλλοι κατακτουσαν τίτλους επιτυχίες και εγώ ήμουν το καλό παιδί που είχα καλή ομάδα αλλά πάντα χαμένος!!! Όταν λοιπόν αποφάσισα να πάρω τις ευθύνες μου να χαραξω την πορεία μου να μην παρακλινω αυτής και να είμαι συγκεντρωμενος στον στόχο μου σχεδόν πάντα το αποτέλεσμα ήταν θετικό και πάντα στο τέλος με την επιτυχία όλα ήταν αρεστα!!! Οπότε ως συμπέρασμα της ταπεινης μου πορείας και εμπειρίας λέω να συνεχίσω να είμαι έτσι και όχι γιουβέτσι που θα θέλανε κάποιοι φυσικά περνώντας πάντα τις ευθύνες των αποτελεσμάτων!!! Καλό φιλοσοφικό βράδυ λοιπόν!!!!
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Χάντμπολ ανδρών: αγώνες & νέα 2018 - 2019

Δημοσίευσηαπό aver4a » Τρί 07 Αύγ 2018, 12:27

Croatia :opaokara:
aver4a
 
Δημοσιεύσεις: 169
Εγγραφή: Παρ 13 Μάιος 2016, 08:49

Re: Χάντμπολ ανδρών: αγώνες & νέα 2018 - 2019

Δημοσίευσηαπό john4serres » Τρί 07 Αύγ 2018, 12:33

@aver
κλεισαμε κανεναν παικταρα;
supporters - not customers
Άβαταρ μέλους
john4serres
 
Δημοσιεύσεις: 29796
Εγγραφή: Σάβ 07 Φεβ 2009, 12:00

Re: Χάντμπολ ανδρών: αγώνες & νέα 2018 - 2019

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τρί 07 Αύγ 2018, 12:34

Πάλι Κροάτης έρχεται;

Διεθνής;
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Χάντμπολ ανδρών: αγώνες & νέα 2018 - 2019

Δημοσίευσηαπό painkiller4 » Τρί 07 Αύγ 2018, 12:35

Τι έγινε ρε aver αντε μπουμπουνατο λαιμαι :) :D :opaokara: :opaokara:
Άβαταρ μέλους
painkiller4
 
Δημοσιεύσεις: 6611
Εγγραφή: Παρ 27 Νοέμ 2015, 01:45

Re: Χάντμπολ ανδρών: αγώνες & νέα 2018 - 2019

Δημοσίευσηαπό painkiller4 » Κυρ 12 Αύγ 2018, 11:11

Όπως γράφουν πάμε για την τελευταία πινελιά που θα αφορά τον ξένο παίκτη και που θα ανακοινωθεί την Τρίτη.
Aver αναμένουμε :D :opaokara:
Άβαταρ μέλους
painkiller4
 
Δημοσιεύσεις: 6611
Εγγραφή: Παρ 27 Νοέμ 2015, 01:45

Re: Χάντμπολ ανδρών: αγώνες & νέα 2018 - 2019

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Κυρ 12 Αύγ 2018, 11:35

Διάβασα άρθρο ότι η Μίκρα καθαρίστηκε και υπέστη μια ελαφρά "ανακαίνιση" και ότι το γήπεδο της Νεαπόλεως πιθανότατα θα φιλοξενήσει το τμήμα...

Ε αν φιλοξενηθεί ο Π.Α.Ο.Κ. στη Νεάπολη, τι μας νοιάζει η Μίκρα;;

Επίσης, στη Νεάπολη θα έχει κανένα ίντερνετ να κάνουμε μεταδόσεις σαν άνθρωποι; Ή στ'αρχίδια του (και αυτό) του κ. Πετρίδη;

Αν θέλετε να προωθούμε το (δικαίως υποτιμημένο, πλέον) προϊόν σας, σεβαστείτε το πρώτα εσείς. Που έχω πάει 3 φορές για μετάδοση και την έκανα με το λάπτοπ στα πόδια, επειδή καθόταν η παρέα του έφορα σε θέσεις ΜΜΕ (δηλαδή αυτές με το τραπεζάκι). Που σε αγώνες με τίποτα Συκιές, τους ψάχνουμε. Άιντε γαμίδια!
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Χάντμπολ ανδρών: αγώνες & νέα 2018 - 2019

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Κυρ 12 Αύγ 2018, 11:42

Κροάτης αριστερόχειρας, δεξί ίντερ, πολύ καλός γνώστης του handball και "γραφιάς", που τους λέμε εμείς... ;)
Μ αυτόν κλείνει το ρόστερ, σε αρκετά ικανοποιητικό βαθμό, πάντα όμως για τα δεδομένα του σημερινού Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Κούλα και gayρος έχουν ξεφύγει, αφού μπορούν και δίνουν διπλά λεφτά και extra παροχές, για συμβόλαια πρώην δικών μας παικτών, αλλά και μέχρι 60-70 χιλιάρικα για κάποια συμβόλαια ξένων, που εμείς δεν ακουμπάμε καν... :evil:
Επίσης μην επιτρέποντας να έρθουν σε μας παίχτες που το ήθελαν, κρατώντας τους χάμω υπό τύπου ομηρίας... :redcard:

Μεγάλο παικτικό πάθος + προπονητική γνώση και εμπειρία + οπαδική τρέλα στην κερκίδα = το τρίδυμο της επιτυχίας!

:pano:

Καλή αρχή σε ένα από τα πιο Π.Α.Ο.Κ. τμήματα του Πανθεσσαλονίκειου Αθλητικού Ομίλου Κωνσταντινουπολιτών!!!!

:nairepaok:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες