Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018

Σχόλια/Κριτική για οτιδήποτε ακούγεται ή γράφεται σχετικά με αγορές πωλήσεις ποδοσφαιριστων στην ομάδα μας...

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Τετ 20 Ιουν 2018, 18:42

Ασπρόμαυρος Εβρίτης έγραψε:
eorptol1 έγραψε:
rainmaker έγραψε:Ρε μ@λ@κες απορώ τι χαίρεστε.


Στους άλλους ανανέωσε ο Τζανακάκης.


Τι να κλάσει ο Ζαμπα
Ανανέωσε τελικά; ρε τον τίγρη καλά τα λέει ο μπιφτετζογλου θα δείτε σπουδαία πράγματα από την αεχ.....

Στάλθηκε από το MI MAX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Στο σκουληκι παίζει αυτός.
Ναι; στα Σκουλήκια του βορρά

Στάλθηκε από το MI MAX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9773
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018

Δημοσίευσηαπό Darkm4n » Τετ 20 Ιουν 2018, 18:43

Vet_eranos έγραψε:;) 5 δεν ειπαν ειναι κ η ρητρα του φαραω..?? ;)

παρε-δωσε, μηδεν εις'το πηλικον.. κι αφου δεν υπαρχει θεμα κοινοτικου, κερδισμενοι ειμεθα..

:pano: :pano: :pano: :pano:
To είπα και παραπάνω που είμαι σίγουρος "αν ισχύει" για την 3άδα που περιλαμβάνει τον Warda μέσα φίλε.
''Δούλευε στην σιωπή και άσε την κατάκτηση τίτλων να κάνει θόρυβο''
Άβαταρ μέλους
Darkm4n
 
Δημοσιεύσεις: 3325
Εγγραφή: Πέμ 01 Δεκ 2016, 02:49
Τοποθεσία: MyShadow disappears somewhere in Western-Macedonia

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018

Δημοσίευσηαπό Mpoz » Τετ 20 Ιουν 2018, 18:44

rainmaker έγραψε:Ρε μ@λ@κες απορώ τι χαίρεστε.


Στους άλλους ανανέωσε ο Τζανακάκης.


Τι να κλάσει ο Ζαμπα


αδερφε ειναι κριμα μονο και μονο που τους αναφερουμε ακομα, τους δινουμε παραπανω αξια και το παιρνουν και πανω τους.κριμα ειναι να δειχνουμε οτι υπαρχει ακομα αντιπαλοτητα με μια ομαδα καθιερωμενη στα ερασιτεχνικα,που η μονη τους επιτυχια τα τελευταια δεκα χρονια ειναι ο πολυσυζητημενος τελικος που κατεβασαν 25 χιλιαδες στο οακα και τον εχασαν κιολας. ειτε ανεβαιναν ειτε οχι το ιδιο μας ειναι, δυστηχως ομως θα εχουμε ενα ματς το οποιο ο μονος στοχος τους θα ειναι να ριξουν καναν κλωτσο και να φυγει με φορειο κανας παικτης μας.

επισης, τα αλλα κιτρινα σιχαματα,απο τοτε που βγηκε το ποσο που δινουμε,εχουν αφρισει γτ μεχρι τωρα ειχαν μονο ενα επιχειρημα, οτι ο σαββιδης δεν δινει λεφτα,που καθε χρονο σιγουρα κανει μια αγορα.και το λενε γιατι στα 4 χρονια ιστοριας τους,με εσοδα 10 εκ απο ευρωπη και αλλα ποσα απο χορηγιες εδωσαν 1.5 στη λαπαλμα.

τελοσπαντων, καλο ειναι να αρχισουμε να εχουμε ματια εκει κατω,εχει πολυ πραμα.επισης,αυτο που λεμε πολλα ατομα εδω μεσα, καλυτερα ειναι να δινεις λεφτα σε transfer fees παρα σε συμβολαια,εχεις πολλες παραπανω πιθανοτητες να τα παρεις πισω και καλο ειναι σε 5 χρονια ο στοχος μας να ειναι να φερνουμε δυο τετοιους καθε χρονο και οτι βγει,το σιγουρο ειναι οτι δεν θα βγουμε χαμενοι
Άβαταρ μέλους
Mpoz
 
Δημοσιεύσεις: 798
Εγγραφή: Πέμ 05 Δεκ 2013, 00:35

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018

Δημοσίευσηαπό gergeo4 » Τετ 20 Ιουν 2018, 18:45

Petros1988 έγραψε:Δεν ξέρω ποιος είναι αλλά τώρα έχει έρθει μια πληροφορία στα αυτιά μου και είναι κάτι που ισχύει ότι ο ΠΑΟΚ έχει πρόταση στην ρήτρα για παίκτη του! Ξαναλέω δεν ξέρω ποιος είναι!Θα μάθω πολύ σύντομα!

=
ιαματικη πηγη ε;
Άβαταρ μέλους
gergeo4
 
Δημοσιεύσεις: 7321
Εγγραφή: Τρί 15 Ιούλ 2008, 12:42
Τοποθεσία: kozani

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018

Δημοσίευσηαπό gergeo4 » Τετ 20 Ιουν 2018, 18:47

panta έγραψε:Προταση στη ρήτρα; αφου αν δινουν ρητρα δε χρεαζεται να μας ρωτησουν καν . Τα σκανε και τον παίρνουν.


μ'αρεσει που ρωτας...
Άβαταρ μέλους
gergeo4
 
Δημοσιεύσεις: 7321
Εγγραφή: Τρί 15 Ιούλ 2008, 12:42
Τοποθεσία: kozani

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018

Δημοσίευσηαπό seaman » Τετ 20 Ιουν 2018, 18:48

Στον Χατζηϊσαία πάει το μυαλό μου. Έχει ρήτρα αποδέσμευσης και σίγουρα είναι, τουλάχιστον, πάνω από 1.5 εκ. Από τον Μπεκάλι ζητούσαμε 1.2 - 1.4 εκ. Αν όντως υπάρχει Αγγλικό ενδιαφέρον μπορεί να εκδηλώθηκε με την έναρξη της προετοιμασίας. Κάπως έτσι μου κολλάει το τάϊμινγκ.
Όταν η συνέχεια γίνεται ζόρικη, οι ζόρικοι συνεχίζουν. Και αν θα τους πάρει χρόνο να φτάσουν ξανά στην κορυφή, είναι γιατί θα κουβαλάνε την αξιοπρέπειά τους μαζί τους.
_____________________ Πανθεσσαλονίκειος Αθλητικός Όμιλος Κωνσταντινουπολιτών _____________________
Άβαταρ μέλους
seaman
 
Δημοσιεύσεις: 9536
Εγγραφή: Δευτ 25 Ιούλ 2011, 17:58
Τοποθεσία: Νέα Σμύρνη

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018

Δημοσίευσηαπό Darkm4n » Τετ 20 Ιουν 2018, 18:51

seaman έγραψε:Στον Χατζηϊσαία πάει το μυαλό μου. Έχει ρήτρα αποδέσμευσης και σίγουρα είναι, τουλάχιστον, πάνω από 1.5 εκ. Από τον Μπεκάλι ζητούσαμε 1.2 - 1.4 εκ. Αν όντως υπάρχει Αγγλικό ενδιαφέρον μπορεί να εκδηλώθηκε με την έναρξη της προετοιμασίας. Κάπως έτσι μου κολλάει το τάϊμινγκ.

:pano: :pano: :pano: :pano:
Συμφωνώ και σε αυτόν φίλε sea ίσως και αυτός + τους 4 που έγραψα παραπάνω!
''Δούλευε στην σιωπή και άσε την κατάκτηση τίτλων να κάνει θόρυβο''
Άβαταρ μέλους
Darkm4n
 
Δημοσιεύσεις: 3325
Εγγραφή: Πέμ 01 Δεκ 2016, 02:49
Τοποθεσία: MyShadow disappears somewhere in Western-Macedonia

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018

Δημοσίευσηαπό thanos-xanthi » Τετ 20 Ιουν 2018, 19:03

gergeo4 έγραψε:
Petros1988 έγραψε:Δεν ξέρω ποιος είναι αλλά τώρα έχει έρθει μια πληροφορία στα αυτιά μου και είναι κάτι που ισχύει ότι ο ΠΑΟΚ έχει πρόταση στην ρήτρα για παίκτη του! Ξαναλέω δεν ξέρω ποιος είναι!Θα μάθω πολύ σύντομα!

=
ιαματικη πηγη ε;


:lol: :lol: :lol: :lol:
κρεμομαστε απο την πηγη την ιαματικη..
Άβαταρ μέλους
thanos-xanthi
 
Δημοσιεύσεις: 8159
Εγγραφή: Τετ 04 Δεκ 2013, 21:41

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018

Δημοσίευσηαπό ilovegame27 » Τετ 20 Ιουν 2018, 19:04

danirifle έγραψε:εξτρεμοφορ???
και βραζιλιανάκι???
ε ρε γκάβλες καλοκαιριάτικα..

τα 5 μύρια φοβάμαι πως μπορούμε να τα δώσουμε μόνο αν έχει δρομολογηθεί η πώληση του πρίγιο




Μάλλον θα πουληθεί ο Ντιμπι Νται στην ρήτρα του
Άβαταρ μέλους
ilovegame27
 
Δημοσιεύσεις: 1805
Εγγραφή: Δευτ 21 Ιούλ 2008, 16:30
Τοποθεσία: ΣΕΡΡΕΣ

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018

Δημοσίευσηαπό vs40 » Τετ 20 Ιουν 2018, 19:11

Μπράβο στην διοίκηση που επιτέλους πάει σε αγορά μεγάλου ταλέντου. Πραγματικά είμαι πολύ χαρούμενος. Έχουμε ανάγκη τέτοιες επενδύσεις. Ο παίκτης φαίνεται σωματικά έτοιμος και μπορεί άμεσα να προσφέρει. Αυτό θα πρέπει να είναι το σκεπτικό όλων των μεταγραφών γιατί διαφορετικά, παρακαλάς να βρεις να τους δανείζεις.

Τι να πω είμαι thrilled!!!

Πάντως φαίνεται ότι ο Γιώργης έχει αδυναμία στο έτερο πρωτάθημα που παρακολουθεί.

Για Πούκι δεν ψήνομαι και ζητάει υπερβολικά πολλά, σχεδόν όσα ο Πρίγιοβιτς. Θα προτιμούσα το φορ να ήταν ίδιας λογικής με τον νεαρό Βραζιλιάνο, έτοιμος παίκτης 20-24 ετών, υψηλών προδιαγραφών. Αν πουληθεί ο Πρίγιοβιτς, πάλι θα ήθελα να πάμε σε αγορά παίκτη 20-25 με 5εκ, ώστε να έχουμε 2 φορ, όπου ο ένας μέσα από τον ανταγωνισμό θα λογίζεται πιο βασικός, αλλά και να έχουν κάποιες διαφορές σε χαρακτηριστικά ώστε να μπορούν να παίζουν και μαζί. Φυσικά θα είναι τέλεια να μείνει ο Πρίγιοβιτς - δεν το συζητάω.
Άβαταρ μέλους
vs40
 
Δημοσιεύσεις: 5222
Εγγραφή: Τετ 13 Αύγ 2008, 00:07

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018

Δημοσίευσηαπό GoMaRoS » Τετ 20 Ιουν 2018, 19:16

Ελπιζω ο βραζιλιανος να ειναι αντιΜακ αντιΤζαλμα αντιΛημνιος και οχι αντιΠελκας! Βαλτε ρητρα 15εκ στον Πελκινιο
GoMaRoS
 
Δημοσιεύσεις: 6671
Εγγραφή: Σάβ 19 Ιουν 2010, 13:50

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018

Δημοσίευσηαπό Ασπρόμαυρος Εβρίτης » Τετ 20 Ιουν 2018, 19:19

Ο Πέλκας δεν είναι προς πώληση Γομαρε.
Λαός ενωμένος ποτέ νικημένος. 1926
Άβαταρ μέλους
Ασπρόμαυρος Εβρίτης
 
Δημοσιεύσεις: 5327
Εγγραφή: Παρ 27 Ιαν 2017, 23:40

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018

Δημοσίευσηαπό seaman » Τετ 20 Ιουν 2018, 19:22

Ο Μίχος έγραψε ότι ο Κόντε έκλεισε Σαουδική Αραβία με πολύ χρήμα και για αυτόν και για τον ΠΑΣ (πολύ πάνω από τη ρήτρα που υπήρχε για τις ελληνικές μόνο ομάδες)
Όταν η συνέχεια γίνεται ζόρικη, οι ζόρικοι συνεχίζουν. Και αν θα τους πάρει χρόνο να φτάσουν ξανά στην κορυφή, είναι γιατί θα κουβαλάνε την αξιοπρέπειά τους μαζί τους.
_____________________ Πανθεσσαλονίκειος Αθλητικός Όμιλος Κωνσταντινουπολιτών _____________________
Άβαταρ μέλους
seaman
 
Δημοσιεύσεις: 9536
Εγγραφή: Δευτ 25 Ιούλ 2011, 17:58
Τοποθεσία: Νέα Σμύρνη

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018

Δημοσίευσηαπό GoMaRoS » Τετ 20 Ιουν 2018, 19:23

With the performance in the World Cup, Galatasaray's attention is drawn to Amir Warda , Egypt 's left wing player, who will be taking action in the coming days. Bonservisi The 24-year-old footballer in the Greek team PAOK spent leasing at Atromitos last season and scored 8 goals in the league. In addition to playing the left wing, coach Fatih Terim has a green light to transfer the talented footballer who can also play as a backstop and a center forward. Galatasaray relies on close associations for transferring Garry Rodrigues from PAOK before this transfer.

Money will come from Telles

Paris Saint Germain, Liverpool and Chelsea are competing for Alex Telles, a former Galatasaray new Porto. Galatasaray sells Telles to Porto for 6.5m euros , with a 10 per cent share of profit on the next sale. Telles's release fee is 40 million euros. In this case, the profit would be 33.5 million euros, of which 10% equals 3.35 million euros. Galatasaray will have added so much money to his side with this transfer.

https://www.cnnturk.com/galatasaraydan- ... samba-2018
GoMaRoS
 
Δημοσιεύσεις: 6671
Εγγραφή: Σάβ 19 Ιουν 2010, 13:50

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018

Δημοσίευσηαπό Hermann » Τετ 20 Ιουν 2018, 19:26

Από 3Μ και πάνω θα είναι καλή πώληση για τον Ουάρντα. Μια χαρά.
Άβαταρ μέλους
Hermann
 
Δημοσιεύσεις: 3481
Εγγραφή: Δευτ 12 Δεκ 2016, 18:58
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Μεταγραφολογία

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 6 επισκέπτες