Ηλίας Παπαθεοδώρου

Συζήτηση για το έμψυχο υλικό της ομάδας

Re: Ηλίας Παπαθεοδώρου

Δημοσίευσηαπό BigBaby » Κυρ 15 Απρ 2018, 18:11

Κοουτς σε καθε παιχνιδι που ειναι ο αντιπαλος κοντα στο σκορ στην τελευταια περιοδο τα κανεις μανταρα.
Σχεδιασες επιθεση μετα απο ταιμ να παρει ο Γκος την μπαλα να την κρατησει και να σουταρει απ τα 8μιση
μετρα με αμυνα πανω του :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
Αυτο το παιχνιδι ετσι οπως ηταν μπορουσες να παρεις και την διαφορα....(οχι οτι υπαρχει περιπτωση ισοβαθμιας
αλλα οκ). Μπραβο για την νικη αλλα να διορθωνεις καποια πραγματα με τον καιρο... δεν κανεις τιποτα σωστο
οταν καιει η μπαλα και περιμενεις μεγαλα σουτ.
Άβαταρ μέλους
BigBaby
 
Δημοσιεύσεις: 1222
Εγγραφή: Τετ 22 Οκτ 2014, 23:36

Re: Ηλίας Παπαθεοδώρου

Δημοσίευσηαπό palok » Δευτ 16 Απρ 2018, 19:38

άσε ρε, scott skiles λαίμαι. έρχεται διπλό μέσα στο σεφ 5 μάη και τον παίρνουν οι bucks την ίδια ημέρα που θα έχουν αποκλειστεί από τους κέλτες.
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10586
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: Ηλίας Παπαθεοδώρου

Δημοσίευσηαπό GoMaRoS » Δευτ 16 Απρ 2018, 19:44

Scott Skiles λεει :evil: μην ξυνεις πληγες
GoMaRoS
 
Δημοσιεύσεις: 6671
Εγγραφή: Σάβ 19 Ιουν 2010, 13:50

Re: Ηλίας Παπαθεοδώρου

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Δευτ 16 Απρ 2018, 20:07

BigBaby έγραψε:Κοουτς σε καθε παιχνιδι που ειναι ο αντιπαλος κοντα στο σκορ στην τελευταια περιοδο τα κανεις μανταρα.
Σχεδιασες επιθεση μετα απο ταιμ να παρει ο Γκος την μπαλα να την κρατησει και να σουταρει απ τα 8μιση
μετρα με αμυνα πανω του :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
Αυτο το παιχνιδι ετσι οπως ηταν μπορουσες να παρεις και την διαφορα....(οχι οτι υπαρχει περιπτωση ισοβαθμιας
αλλα οκ). Μπραβο για την νικη αλλα να διορθωνεις καποια πραγματα με τον καιρο... δεν κανεις τιποτα σωστο
οταν καιει η μπαλα και περιμενεις μεγαλα σουτ.


:lol:
Dimg4
 

Re: Ηλίας Παπαθεοδώρου

Δημοσίευσηαπό palok » Δευτ 14 Μάιος 2018, 08:52

θα συμφωνήσω με τον προπονητή, δεν είναι μόνο τα αποτελέσματα αλλά η εικόνα της ομάδας στην επίθεση. Ναι έχουμε θέματα στην άμυνα, ποτέ δεν καταφέραμε να παίξουμε αυτή την πιετσική με παγίδες άμυνα που δοκιμάσαμε επιτυχημένα στα ματς με αεκ-γαύρο αλλά γενικά σφίξαμε αρκετά και παρόλο που η ρακέτα μας είναι ακόμα ανοιχτή σαν την πατρυ του μανόλο, είμαστε υποφερτοί πλέον. Αν σκεφτείς επίσης οτι κάποιους αγώνες τους παίξαμε χωρίς κόνιαρη και λάκι. ΕΠίσης η διαιτησία σε κα΄ποια ματς μας αντιμετώπιζε σαν τη νικη μακροχωρίου. δε μπορέι ο φάρος να βαράει 40 βολές με τον ΠΑΟΚ, ό,τι άμυν ακαι να παίζουμε.

από κει και πέρα η επίθεση δούλεψε πολύ καλά, φύγαμε από το δόγμα πεδουλάκη, ποστ ποστ ποστ, το οποίο κατά τη γνώμη μου είνια για οut of bounch επιθέσεις κάτω από 10'' και πήγαμε σε γρήγορο passing game, υπομονή, extra πάσες που κατέληγσαν σε εκπληκτικά ποσοστά απέξω.

έμεινε λίγο το κόλλημα με τον σπανούλη-goss στο κεντρικό pick@roll όπου ο goss στους αγώνες τουλάχιστον δεν μας έχει δείξει σοβαρή ικανότητα πασέρ όπου αν εγκλωβιστούμε, χάνουμε τ αυγα και τα τσαβια. Και δεν είναι πολύ δ'υσκολο να μας εγκλωβίσει μια καλή αθλητική ομάδα όσο δεν έχουμε συνεπές σκόρ από τους ψηλούς και >10 τρίποντα ανά αγώνα.

από εκεί και πέρα, ΤΩΡΑ ΑΡΧΙΖΟΥΝ ΟΛΑ, μέχρις στιγμής κάναμε προετοιμασία.
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10586
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: Ηλίας Παπαθεοδώρου

Δημοσίευσηαπό palok » Παρ 18 Μάιος 2018, 14:02

coach δεν μου αρέσει το rotation προχτές αλλά δε θα γκρινιάξω για αυτό. Αυτό το οποίο οφείλει η ομάδα να αποβάλλει (και για αυτό νομίζω θέλει ΠΟΛΛΗ δουλειά από το σταφ) είναι αυτή η νοοτροπία του αποκτώ 10 πόντους διαφορά παίζοντας συγκεκριμένο μπάσκετ, πάει το χρονόμετρο στα 3 λεπτά (στα 3 όχι στα 30 s) και ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ το επιθετικό πλάνο, πάμε σε επιθέσεις 20'' και κατά κύριο λόγο η μπάλα στον Goss για να αποφασίσει αν θα παίξει pick ή θα σουτάρει στο switch. Θα ήθελα πολύ να μου δείξει κάποιος μια ομάδα που το κάνει αυτό και ΚΕΡΔΙΖΕΙ. Και ΟΚ θα πεί κα΄ποιος και οι άλλοι παίζουνε μπάσκετ. ΝΑΙ οκ ρε φίλε, παίζει άμυνα ο γαυροβάζελος, άντε ο Προμηθέας, όχι η ΑΕΚ και η Καρσίγιακα. Δλδ δεν υπάρχει ούτε ΜΙΣΟΣ λόγος να το κάνουμε αυτό.
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10586
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: Ηλίας Παπαθεοδώρου

Δημοσίευσηαπό palok » Κυρ 20 Μάιος 2018, 08:47

αν καταφέρεις και κρατήσεις τουλάχιστον 3 στους 5 ξένους και ενισχυθείς με άλλους 3 σε ΚΑΙΡΙΕΣ θέσεις χωρίς λάθη (κυρίως ο Ντίλαρντ στον άσσο) που μας στοίχισαν και ήττες στην αρχή του πρατθλήματος (χάσαμε από τρίκαλα ας πούμε) αλλά κυρίως στην Ευρώπη, έχεις ΙΣΤΟΡΙΚΗ ευκαιρία και ΕΥΘΥΝΗ να μετατρέψεις τον μεγάλο ΠΑΟΚ -που έχουμε 17 χρόνια να τον δούμε σε έναν ρημαδοτελικό- σε μεγάλο ΠΑΟΚ που θα αγωνίζεται επιτέλους για ΤΡΟΠΑΙΑ.
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10586
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: Ηλίας Παπαθεοδώρου

Δημοσίευσηαπό buffalobill4 » Κυρ 20 Μάιος 2018, 11:14

Ευγε για την ως τωρα παρουσια της ομαδας κοουτς. Κερδισες ξεκαθαρα την εμπιστοσυνη να την προπονεις και για την επομενη χρονια.

Αν τα οικονομικα το επετρεπαν εγω θα κρατουσα ολους τους παικτες και θα εδιωχνα μονο τον κρουμπαλι που νομιζω ειναι και ο πιο υψηλομισθος (αν δεν κανω λαθος παιρνει 90+) αλλα κατωτατου μπασκετικου iq, που βοηθαει μονο με την αθλητικοτητα του στην αμυνα και με επιθετικα ριμπαουντ. Οποτε μπαινει μεσα δεν ακουμπαει ποτε η μπαλα στο ζωγραφιστο επιτηδες και αν τυχον και ακουμπησει στα χερια του θα παμε σε "ηρωικη" επιθεση ειτε απο αυτον ειτε απο παικτη που θα παρει την μπαλα απο αυτον. Δημιουργια δηλαδη 0 και εκτελεση αστο ας μην το συζητησω. Ποσες φορες του εχει φυγει η μπαλα απο τα χερια δινοντας την εντυπωση πως αντι για δαχτυλα εχει μανταλακια.

Ο Γκος ειναι καλαθομηχανη αν και μεγαλος σε ηλικια φαινεται οτι κανει καλη ζωη και θα αντεξει και του χρονου. Επισης πιστευω θελει να μεινει οποτε πρεπει να τον ανανεωσουμε.
Ο Πετεγουει ειναι σε λιμιτ απ και δεν ξερω αν μπορουμε να πληρωσουμε την υπεραξια που του δωσαμε
Ο Λακης πρεπει οπωσδηποτε να μεινει παρα το ντεφορμαρισμα του μετα τον τραυματισμο καθως ειναι οτι πιο ισορροπημενο εχουμε στην περιφερεια σε αμυνα και επιθεση
Ο Νταρνελ Τζακσον φαινεται πως απλα του ελειπε η φυσικη κατασταση και ηταν τρυπα στην αμυνα. Επιθετικα εχει τεχνικη και σε σουτ αλλα ακομα και σε κινηση με πλατη (για τα λεφτα του παντα).

Για Κονιαρη Μαργαριτη Κατσιβελη Λινο δεν το συζητω οτι πρεπει να μεινουν παση θυσια ενω πιστευω θα πρεπει να κανουμε κινηση και για τον Χαραλαμποπουλο. Με τον Ζαρα εχω ενα ερωτηματικο αν θα πρεπει να μεινει, εμενα καψουρα μου για χρονια ειναι ο Χαρης Γιαννοπουλος αλλα αντε παρτον ενω εχει συμβολαιο με το Ρεθυμνο.
Προσέχουμε τα λόγια μας στη δημοκρατία
Επαιτεία στα πεζοδρόμια και φιλανθρωπία
Άβαταρ μέλους
buffalobill4
 
Δημοσιεύσεις: 7237
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:37

Re: Ηλίας Παπαθεοδώρου

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Κυρ 20 Μάιος 2018, 11:46

Συμφωνώ μέχρι τελείας σε όλη την (από πάνω) ανάλυση του Μπιλ...
Συγχαίρω επίσης τον κόουτς για αυτό που παρουσιάζει η ομάδα, παρά τις αρχικές αμφιβολίες μου...Είναι αληθινά τίμιο και το κέρδισε με την αξία του (παρά τα όποια του λάθη), να συνεχίσει στον πάγκο του Π.Α.Ο.Κ. του χρόνου...
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Ηλίας Παπαθεοδώρου

Δημοσίευσηαπό V-olakiotis » Κυρ 20 Μάιος 2018, 14:04

"Κωλοτουμπες" αντίστοιχες με το τοπικ Λουτσεσκου κι εδώ.

Ευτύχημα ότι και στα δύο τμήματα όπως φαίνεται θα πάμε με τον ίδιο κόουτς τη νέα χρονιά!

Παρά τα σκαμπανεβάσματα μέχρι τον Γενάρη, βλέπουμε μια ΠΑΟΚΑΡΑ και στο μπάσκετ. Συνεχίζουμε για το καλύτερο!

Ρισπέκτ Ηλία!


ΝΑΤΟΙ ΝΑΤΟΙ ΟΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ!!!
ΝΑΤΟΙ ΝΑΤΟΙ ΟΙ ΑΗΤΤΗΤΟΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ!!!
Άβαταρ μέλους
V-olakiotis
 
Δημοσιεύσεις: 6127
Εγγραφή: Τρί 28 Ιούλ 2009, 12:59
Τοποθεσία: Ουσουάια, Αργεντινη

Re: Ηλίας Παπαθεοδώρου

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Κυρ 03 Ιουν 2018, 10:14

Το ότι οι δηλώσεις δεν είναι το φόρτε του το έχει αποδείξει πολλές φορές μέσα στην σεζόν...
Όταν όμως κερδίζουμε τον πρώτο (και πιο κρίσιμο ψυχολογικά) εκτός έδρας αγώνα, όντας σαν ομάδα τουλάχιστον μια κλάση πάνω απ τον αντίπαλο σου και βγαίνει και μου δηλώνει τα τονισμένα υπογραμμισμένα απ τα παρακάτω...
"Σήμερα νομίζω ότι αξίζαμε εμείς τη νίκη".
Σάββατο, 02 Ιουνίου 2018 20:51...

Οι δηλώσεις του Ηλία Παπαθεοδώρου στην κάμερα της ΕΡΤ1, μετά το διπλό της ομάδας μπάσκετ επί του Προμηθέα στην Πάτρα ...

Για το παιχνίδι:
"Η πραγματικότητα είναι ότι ελέγξαμε το παιχνίδι από το ξεκίνημά του και για τη μεγαλύτερη διάρκεια. Δεν ήταν εύκολο σε αυτό το σημείο της σεζόν, να παίζεις για 40 λεπτά με την ίδια συγκέντρωση, υπήρχε και αντίδραση του Προμηθέα που είναι μια πάρα πολύ καλή ομάδα και ειδικά στο γήπεδό της, κάτι που απέδειξε και σήμερα. Στο τέλος, καταφέραμε και πήραμε μια σημαντική νίκη, κάναμε το 1-0 και προχωράμε για να πάρουμε την τρίτη θέση".

Για την στρατηγική του ΠΑΟΚ στο παιχνίδι, ανέφερε:
"Αναγκαστήκαμε να προσαρμοστούμε σχετικά γρήγορα στο χαμηλό σχήμα του Προμηθέα, στα πάρα πολλά σουτ τριών πόντων. Έπαιξε με τον Φαγέ στο πέντε και τον Λίποβι στο τέσσερα. Βρήκαμε λύσεις ειδικά με το Μαργαρίτη κοντά στο καλάθι να παίρνει τις αλλαγές. Οι περιφερειακοί παίκτες μας, ο Γκος, ο Ζάρας και το ώριμο και πολύ καλό παιχνίδι του Κατσίβελη, μας έδωσαν τη νίκη στο σημερινό παιχνίδι".

Για την αξία της νίκης:
"Για μας είναι απλά το 1-0, χρειάζεται τρεις νίκες, ο Προμηθέας έχει αποδείξει σε όλο το πρωτάθλημα την ποιότητά του, μας έχει κερδίσει καθαρά δύο φορές και στο γήπεδό μας και εδώ, σήμερα όμως νομίζω ότι αξίζαμε εμείς τη νίκη".

Για την απουσία του Χαραλαμπόπουλου:
"Ο ΠΑΟΚ είναι μια ομάδα που έχει δώσει πάρα πολύ μεγάλο χώρο στον Έλληνα παίκτη. Έχουμε παιδιά, με φιλοδοξία και με μεγάλες προσδοκίες γενικότερα για το ελληνικό μπάσκετ.
Δε μπορεί ο ΠΑΟΚ να σταθεί εμπόδιο σε ένα πολύ σημαντικό γεγονός για τον Βασίλη.
Το συζητήσαμε, η σειρά θα είναι μεγάλη.
Ελπίζω να πάει καλά κι εμείς τον περιμένουμε να επιστρέψει και να μας βοηθήσει στη συνέχεια".


Για τον Βαγγέλη Μαργαρίτη και το μέλλον του:
"Κοιτάξτε εμείς έχουμε σε πολύ μεγάλη εκτίμηση τον Βαγγέλη. Είναι ο αρχηγός της ομάδας και είναι πάρα πολλά χρόνια σε αυτήν. Η ποιότητα του είναι αδιαμφισβήτητη, αλλά ακόμα δεν έχει τελειώσει το πρωτάθλημα. Η πρόθεση μας είναι ξεκάθαρη. Θέλω να πιστεύω ότι ο αρχηγός μας θα είναι και του χρόνου στην ομάδα να μας βοηθήσει στη νέα μας προσπάθεια, αλλά θα περιμένουμε να τελειώσει η σειρά".

Για την άποψή του ότι ο πρώην συνεργάτης του στην Εθνική ομάδα (Λημνιάτης), θα αναλάβει τον Κολοσσό, δήλωσε:
"Θα τον έχω πελάτη τα επόμενα χρόνια, θα τον κερδίζω μέσα έξω. Μακάρι να πάρει την ευκαιρία, είναι ένα εξαιρετικό παιδί, ένας προπονητής ο οποίος έχει ασχοληθεί από τις μικρές ηλικίες και έχει υπάρξει συνεργάτης με πάρα πολύ καλούς προπονητές. Μακάρι να πάρει την ευκαιρία, έχει πάρα πολλά πράγματα να δώσει. Ο Κολοσσός είναι ένα πολύ καλά οργανωμένο σωματείο, του αξίζει η ευκαιρία".


Από ert1

...ε τότε κάτι δεν πάει καλά με τον κόουτς..."Νομίζει" λέει ότι αξίζαμε την νίκη και "η σειρά θα είναι μεγάλη"...
Την ώρα που το κρατικοδίαιτο πουστογ@υρικο λ@μόγιο, ο Ιω@ννου, ο σπίκερ, δήλωσε (κοντεύοντας να κλάψει) δημόσια-πεντακάθαρα ότι "ο Προμηθέας πήγε σήμερα να κλέψει το ματς, το οποίο άξιζε ο πολύ καλός Π.Α.Ο.Κ."!!!!

Δημόσιες σχέσεις (αναφορά στο "πολύ οργανωμένο σωματείο του Κολοσσού"), δικαιολογίες (στο θέμα Χαραλαμπόπουλου μιλάει σαν μάνατζερ του παίχτη και όχι σαν προπονητής του Π.Α.Ο.Κ.), "παιδιά (π.χ. ο Ζάρας, που δεν κατάλαβα ποτέ πώς ήταν ένας απ τους τρεις που μας έδωσαν την νίκη, χάνοντας, μάλιστα σε σημεία που ήμασταν χαλαρά μπροστά και μπορούσαμε να εκτοξεύσουμε την διαφορά, τρία εντελώς ελεύθερα τρίποντα) και αποπαίδια" (δεν έκανε καμία αναφορά στην προσφορά του Μαργαρίτη στο τελευταίο μέρος του αγώνα, που όταν η μπάλα ήταν καυτή και ζύγιζε 2 τόνους, τους ξηγήθηκε αλμυρό φυστίκι, με περισσό ΠΑΟΚτσήδικο τσαμπουκά) και γενικά δείχνει να μην το πιστεύει, ακόμα και μετά την χθεσινή τεράστια νίκη ψυχολογίας, σπάζοντας το πλεονέκτημα του αντιπάλου, ότι μπορούμε μέχρι και να "σκουπίσουμε" με 3-0 αυτό το τσίρκο, που βλέπει σαν "πάρα πολύ καλή ομάδα, που μας κέρδισε δύο φορές καθαρά", ξεχνώντας την κορακοσφαγή μας στον αγώνα της κανονικής περιόδου στην Πάτρα και παραβλέποντας εντελώς τα χθεσινά όργια τους, κρατώντας τους στο παιχνίδι, με τόση αστοχία που είχαν!

Πρέπει να παρακολουθήσει σεμινάρια δηλώσεων, εκτός κι αν το έχει ήδη κάνει, αλλά απ τα δημοσιοσχετίστικα... :twisted:
Εκτός κι αν το παλικάρι ψάχνεται για πουθενά αλλού............................... :?

Πάντα κατά την προσωπική μου άποψη, όλα τα παραπάνω σχόλια, φυσικά...
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Ηλίας Παπαθεοδώρου

Δημοσίευσηαπό boogeyman77 » Κυρ 03 Ιουν 2018, 10:48

Λιακο τον τεράστιο Π.Α.Ο.Κ. έχεις την τιμή να κοουτσαρεις οχι την Κύμη και το Λαύριο.Μια ματιά μόνο αν ρίξεις στους προκατόχους σου θα λιποθυμησεις.Συνελθε....
When The Going Gets Tough,The Tough Get Going.
boogeyman77
 
Δημοσιεύσεις: 4949
Εγγραφή: Σάβ 20 Ιαν 2018, 14:15
Τοποθεσία: Σαμοθράκη

Re: Ηλίας Παπαθεοδώρου

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τρί 12 Ιουν 2018, 16:04

Topic για βοηθούς προπονητή δεν έχουμε (μόνο του Χαραλαμπίδη, αλλά δεν θέλω να το λερώσω), οπότε θα τα γράψω εδώ..

Για τον βοηθό του κόουτς Παπ, τον Δημήτρη Μενουδάκο.

Εικόνα


Θέλεις να πας στον βάζελο παλικάρι μου; Τι είναι εδώ, σκαλοπάτι;; Μήπως θέλεις να πάρεις και τον αδερφό του sdna; Άντε...στο καλό!! :twisted:
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Ηλίας Παπαθεοδώρου

Δημοσίευσηαπό Sekeris » Τρί 12 Ιουν 2018, 16:17

Ψήνονται κι αυτοί σαν τον δανεικο αστέρα του ενμπιέι.παααααμεΠΑΟΚ
ΠΑΟΚ ο ενας,στον κοσμο αλλος κανενας
ΤΟΥΜΠΑ 41.926 θέσεων
Άβαταρ μέλους
Sekeris
 
Δημοσιεύσεις: 2001
Εγγραφή: Παρ 25 Μάιος 2018, 14:07

Re: Ηλίας Παπαθεοδώρου

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τρί 12 Ιουν 2018, 16:23

Ένα ένα τα σκαλιά, μην βιάζεσαι...Πρώτο είναι η κούλα, μετά ο gay και στο top ο β@ζελος... :evil:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες