Γιώργος Σαββίδης

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Τετ 06 Ιουν 2018, 21:52

Το ποιο βρώμικο σωματείο από πέρσι είναι η αεχ 2014.... Μέχρι πρόπερσι ήταν ο γάβρος.... Και αυτό θα το έχουν παράσημο χρόνια...... Μια είναι η αεχ ενιαία.....

Στάλθηκε από το MI MAX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9772
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό flash4 » Τετ 06 Ιουν 2018, 22:09

Taseos έγραψε:Πρωταθλημα παντως ο γαβρος δε σου κλεψε ακομη.το 10 η βαζελα κ τωρα η χαρτινη

Στο χάντμπολ αυτά; Γιατί αν είναι να μιλήσουμε για ποδόσφαιρο, θέλουν πολλά ψωμιά οι άλλοι για να φτάσουν το γαύρο. Επίσης, να θυμίσω το ρόλο του γαύρου στο φετινό πρωτάθλημα με το παιχνίδι που δεν έγινε ποτέ επειδή δεν ήθελαν το πρωτάθλημα να ανέβει Θεσσαλονίκη.
flash4
 
Δημοσιεύσεις: 1366
Εγγραφή: Κυρ 10 Ιαν 2016, 17:13

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Τετ 06 Ιουν 2018, 22:13

Ο γάβρος στα λέει χύμα μπροστά σου ότι θα σου την φέρει..... Οι ξαδερφες μας φέρθηκαν πουστικα ελεεινά και θέλανε να μας πούνε ότι φταίγαμε κιόλας που ενώ χάσανε κερδίσανε 3-0..... Γλυωδεις χάρτινες ξαδερφες.....
Τελευταία επεξεργασία από eorptol1 και Τετ 06 Ιουν 2018, 22:15, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9772
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό kayde » Τετ 06 Ιουν 2018, 22:15

Διαφωνω eorptol,μπορει να ειναι μπινεδ@ς,αλλα οι αλλοι ειναι αλλο επιπεδο τα τελευταια 20 και χρονια σε ολα τα αθληματα,απο παιχτες, παραγοντες,δικαστες,"παραγοντες",οτι θελεις.Ξεχναμε τι κανανε φετος και στο βολει με τους ξενους?
Και το ποστ το εγραψα γιατι στην ουσια ο Γιωργος ετσι οπως το σχολιασε φαινεται να κραζει μεν την κουλα,αλλα δε σχολιαζει το ιδιο και για τους αλλους τους πεταμενους.Και αφου σχολιαζει για το ποδοσφαιρο ας σχολιασει και που φυγανε οι ρομπες για ενα ρολο χαρτι.Αυτο ηταν το εναυσμα να σε ριξουν απο τη πρωτη θεση....
Και οταν θα πεθανω,θελω τον Δικεφαλο στο ταφο μου επανω..
Άβαταρ μέλους
kayde
 
Δημοσιεύσεις: 2099
Εγγραφή: Παρ 01 Ιούλ 2016, 01:38
Τοποθεσία: Επτάλοφος

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Τετ 06 Ιουν 2018, 22:29

εκεινους τους ξεραμε,αυτους τους μαθαμε τωρα με τον χειροτερο τροπο....
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9772
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Τετ 06 Ιουν 2018, 23:49

Ε εισαι τερμα μ...νοδουλος :lol:
Dimg4
 

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Σάβ 09 Ιουν 2018, 10:38

Για την πρόταση που κατέθεσε για την διεξαγωγή των Πρωταθλημάτων Σούπας και Φούτμπαλ Λίγδας ο Απόλλων:
Ο Γιώργος Σαββίδης, με μήνυμά του στον προσωπικό του λογαριασμό στο Instagram αναφέρθηκε στις προτάσεις του Απόλλωνα, γράφοντας χαρακτηριστικά:

«Η καλύτερη ιδέα που έχω ακούσει όλα αυτά τα χρόνια!»


Αλήθεια ρε Γιώργη, η πρόταση (ιδέα) του Απόλλωνα της Σμύρνης, που άκουσες, είναι καλύτερη κι απ την δική μας?
Ή μήπως εμείς δεν έχουμε καταθέσει καν πρόταση, γιατί τα golden boys μας τα ξύνουν αδιάφορα ή είναι για μπάνια?
Είναι δυνατόν, ο Π.Α.Ο.Κ., ο μεγαλύτερος και πλέον δυνατός όλων, να στηρίζεται στον Απόλλωνα Σμύρνης γι αυτά?

Άντε να δω πότε θα πάρετε χαμπάρι ότι το αιLυnοιkώ ΠρωΚτάθλημα παίζεται, πρώτα και πάνω απ όλα, στα γραφεία!
Καλά είναι τα ντοκιμαντέρ, οι PAOK action δράσεις και πολλοί επικοινωνιακοί νεωτερισμοί, μα η ουσία μετράει... :ugeek:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Σάβ 09 Ιουν 2018, 11:01

Ποια ουσία τού Βασιλειάδη το σχέδιο θα περπατήσει εσύ κάνε σχέδια στα γραφεία...... Ο Μπούλης θα περάσει την δική του σχεδιάρα.......

Στάλθηκε από το MI MAX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9772
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Σάβ 09 Ιουν 2018, 11:12

Εσύ κάτσε και παρακολούθα τον μπούλη, προτείνοντας να κάνει το ίδιο και ο Π.Α.Ο.Κ. και το μέλλον είναι...πίσω...
Αν πρώτα δεν αγωνιστείς για όσα δικαούσαι, μετά να μην διαμαρτύρεσαι για όσα δικαιώματα σου στερούν!!!! :ugeek:

Εξ άλλου ο μπούλης δεν έχει καμιά δικαιοδοσία πάνω στην διοργάνωση των Πρωταθλημάτων, είπε η UEFA-MAFIA...
ΕΠΟ και Σούπα Λίγδα είναι άμεσα και μοναδικά υπεύθυνες και υπόλογες σ αυτήν για το συγκεκριμένο ζήτημα... ;)
Άρα οι ομάδες, μαζί μ αυτές (που θα πρεπε να πρωτοστατεί για να "ισιώσουν πολλά στραβά") και ο Π.Α.Ο.Κ.!!!! 8-)

Οπότε... ΝΤΟΥ ρε Γιώργηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη... :opaokara:

:pano:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Σάβ 09 Ιουν 2018, 13:42

Γειά σου γκοραν κομμουνιστή.... :) :) θα αγωνιστείς για τα δικαιώματα σου και άλλα ωραία.... Θα τους πολεμήσεις με τα ίδια τους τα όπλα..... Τα άλλα είναι για τους ρομαντικούς δυστυχώς.....

Στάλθηκε από το MI MAX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9772
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Σάβ 09 Ιουν 2018, 13:50

Γεια σου και σένα Πτολεμαίο φιλελεύθερε δημοκράτη... :) :)
Τα μοναδικά αληθινά όπλα είμαστε εμείς οι ίδιοι, σε κάθε περίπτωση, όπως και στην συγκεκριμένη οι ομάδες...
Τα υπόλοιπα, δυστυχώς, είναι για τους αιθεροβάμονες ή/και για τους αδιάφορους για ένα συνολικά καλό μέλλον...
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό Mattias_g4 » Σάβ 09 Ιουν 2018, 13:53

Ασχετο αλλά ο Σαββιδης (ΓΙΩΡΓΟΣ) νομίζω έχει πρότυπο τον Τρακη... Αποψή μου...
Π.Α.Ο.Κ. ΠΑΝΑΞΙΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ 2018
Άβαταρ μέλους
Mattias_g4
 
Δημοσιεύσεις: 1006
Εγγραφή: Σάβ 07 Δεκ 2013, 23:07
Τοποθεσία: ΣΕΡΡΕΣ

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό axristeas » Σάβ 09 Ιουν 2018, 13:55

Mattias_g4 έγραψε:Ασχετο αλλά ο Σαββιδης (ΓΙΩΡΓΟΣ) νομίζω έχει πρότυπο τον Τρακη... Αποψή μου...


Και εμεις το πιστευουμε αυτο...για αυτο κλαιμε με μαυρο δακρυ
Άβαταρ μέλους
axristeas
 
Δημοσιεύσεις: 568
Εγγραφή: Τρί 09 Αύγ 2016, 17:54

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό john4serres » Σάβ 09 Ιουν 2018, 14:18

Dpg είδωλο!!!
supporters - not customers
Άβαταρ μέλους
john4serres
 
Δημοσιεύσεις: 29795
Εγγραφή: Σάβ 07 Φεβ 2009, 12:00

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Σάβ 09 Ιουν 2018, 14:26

Φορτούνη *αμώ τη μάνα σου!! :mrgreen:
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46405
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες