Α.Σ. ΠΑΟΚ (Ερασιτέχνης ΠΑΟΚ)

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Α.Σ. ΠΑΟΚ (Ερασιτέχνης ΠΑΟΚ)

Δημοσίευσηαπό thanasakiss4 » Τετ 30 Μάιος 2018, 08:26

Ζαντός έγραψε:Ψάχνουμε όμως κι άλλους μικρούς ή μεγάλους Αμοιρίδηδες... Για όλα τα τμήματα.


Μέχρι να βρεθούν οι Αμοιριδηδες και αφού δεν τραβάει με τα μέλη γιατί δεν κάνουμε και εμείς την κάρτα φιλάθλου όπως οσφπ,παο και αεκ; 10 ευρω στον ερασιτέχνη όποιος θέλει εισιτήριο (απλό ή διαρκείας) μέσα στη σεζον.
Άβαταρ μέλους
thanasakiss4
Bet Guru 2019
 
Δημοσιεύσεις: 1956
Εγγραφή: Παρ 20 Ιουν 2008, 11:30
Τοποθεσία: Κομοτηνή

Re: Α.Σ. ΠΑΟΚ (Ερασιτέχνης ΠΑΟΚ)

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τετ 30 Μάιος 2018, 09:12

Τώρα έγινε εκκαθάριση του μητρώου μελών. Είχε να γίνει από τη δεκαετία του '70 ή του' 80. Δεν θυμάμαι ακριβή αριθμό των τακτοποιημένων μελών... Πάντως είναι ελάχιστα.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46408
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Α.Σ. ΠΑΟΚ (Ερασιτέχνης ΠΑΟΚ)

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τετ 30 Μάιος 2018, 09:56

thanasakiss4 έγραψε:
Ζαντός έγραψε:Ψάχνουμε όμως κι άλλους μικρούς ή μεγάλους Αμοιρίδηδες... Για όλα τα τμήματα.


Μέχρι να βρεθούν οι Αμοιριδηδες και αφού δεν τραβάει με τα μέλη
γιατί δεν κάνουμε και εμείς την κάρτα φιλάθλου όπως οσφπ,παο και αεκ;
10 ευρω στον ερασιτέχνη όποιος θέλει εισιτήριο (απλό ή διαρκείας) μέσα στη σεζον.

Την σεζόν 2016-2017 βγήκε (έχω την εντύπωση για πρώτη φορά) ένα ενιαίο εισιτήριο διαρκείας για όλα τα τμήματα του ΑΣ (πλην αντρικού volley), με τιμές στα 30 και στα 50 ευρώ, που μάλιστα δεν αφορούσε μόνο τα μέλη του...
Πέρσι αυτή η ιδέα εγκαταλείφθηκε και υπήρξαν μεμονωμένα διαρκείας πλέον ξανά, άρα μάλλον απέτυχε η δοκιμή...
Δεν ξέρω πόσο θα "πετύχαινε" με τιμή στα 10 ευρώ, αλλά για τόσα πολλά τμήματα, το θεωρώ υπερβολικά φθηνό...
Εξ άλλου ο κόσμος έχει στραμμένη την "προσοχή" του στο ποδόσφαιρο, άντε και λίγοι σε μπάσκετ και volley... :(
Που κι εκεί όμως, η συμμετοχή μας είναι μηδαμινή, πάντα σχετικά με τον πληθυσμό των οπαδών της πόλης μας... :oops:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Α.Σ. ΠΑΟΚ (Ερασιτέχνης ΠΑΟΚ)

Δημοσίευσηαπό thanasakiss4 » Τετ 30 Μάιος 2018, 20:17

Γκοραν τα δεκα ευρω δεν ειναι εισιτηριο διαρκειας για τα ερασιτεχνικα. Τα δίνεις στον ερασιτεχνη για να βγει η καρτα φιλαθλου. Με αυτήν μπορείς να αγοράσεις εισιτήριο ποδοσφαιρου ή μπασκετ μεσα στην επομενη σεζον.

Στάλθηκε από το SM-T530 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
ΠΑΟΚ εδώ ..ΠΑΟΚ εκεί.. ΠΑΟΚ θα είμαι μια ζωή!
Άβαταρ μέλους
thanasakiss4
Bet Guru 2019
 
Δημοσιεύσεις: 1956
Εγγραφή: Παρ 20 Ιουν 2008, 11:30
Τοποθεσία: Κομοτηνή

Re: Α.Σ. ΠΑΟΚ (Ερασιτέχνης ΠΑΟΚ)

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τετ 30 Μάιος 2018, 20:35

Το εισιτήριο του ποδοσφαίρου και του μπάσκετ (όπως και του ανδρικού volley) "δεν έχουν σχέση" με τον ΑΣ...
Οπότε ποιο/α "προνόμιο/α" μπορεί να υπάρχει/ουν για τα εισιτήρια, με βάση αυτήν την κάρτα για τον κάτοχο της?

Πιθανολογώ αδερφέ ότι μιλάς για μια "κάρτα φιλάθλου", κάτι σαν μια extra οικονομική ενίσχυση του ΑΣ, αντί των 35 ευρώ της ετήσιας συνδρομής για να είσαι μέλος του ερασιτέχνη, που ίσως είναι "αλμυρή", αν καταλαβαίνω καλά...
Αν εννοείς κάτι τέτοιο, ρεαλιστικά χλωμούς μας κόβω, το ομολογώ, αν και μετά λύπης μου...
Αν όμως όχι, θα ήθελα κάποιες διευκρινίσεις, αν δεν βαριέσαι...
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Α.Σ. ΠΑΟΚ (Ερασιτέχνης ΠΑΟΚ)

Δημοσίευσηαπό thanasakiss4 » Πέμ 31 Μάιος 2018, 06:34

goran 64 έγραψε:Οπότε ποιο/α "προνόμιο/α" μπορεί να υπάρχει/ουν για τα εισιτήρια, με βάση αυτήν την κάρτα για τον κάτοχο της?

Πιθανολογώ αδερφέ ότι μιλάς για μια "κάρτα φιλάθλου", κάτι σαν μια extra οικονομική ενίσχυση του ΑΣ,


Ακριβώς αυτό.Είναι ουσιαστικά σαν μια "εξαναγκαστική" ενίσχυση του ΑΣ με την συμμετοχή των ΠΑΕ και ΚΑΕ.
Δεν έχεις κανένα άλλο προνόμιο με την Κάρτα Φιλάθλου. Απλώς είναι προυπόθεση για να αγοράσεις εισιτήριο (απλό ή διαρκείας)μέσα στη χρονιά απο ΠΑΕ ή ΚΑΕ.
Η ΠΑΕ και η ΚΑΕ πρέπει να συμφωνήσουν με τον ΑΣ για να γίνει ή και μόνο η ΠΑΕ.
Ο Γιαννακόπουλος το έκανε πέρσι στο μπασκετ και φέτος ξεκινάει και στο ποδοσφαιρο του βαζελου. Στον γαυρο την έχουν χρόνια, αυτοι νομίζω το ξεκίνησαν με τον χοντρό σε συνεργασια με τον κουντουρη. Στην αεχ ξεκινησαν περσι νομίζω μόνο στη μπαλα.

Επίσης να ξεκαθαρίσω οτι η "κάρτα φιλάθλου" του κάθε σωματείου δεν έχει καμία σχέση με την κάρτα οπαδού της επο
Άβαταρ μέλους
thanasakiss4
Bet Guru 2019
 
Δημοσιεύσεις: 1956
Εγγραφή: Παρ 20 Ιουν 2008, 11:30
Τοποθεσία: Κομοτηνή

Re: Α.Σ. ΠΑΟΚ (Ερασιτέχνης ΠΑΟΚ)

Δημοσίευσηαπό thanasakiss4 » Παρ 08 Ιουν 2018, 16:10

Μετα τον οσφπ, παο,αεκ και στον αρη βάλανε το 10 ευρω ¨καπέλο¨ υπέρ του ερασιτεχνη για οποιον θέλει διαρκείας.
Άβαταρ μέλους
thanasakiss4
Bet Guru 2019
 
Δημοσιεύσεις: 1956
Εγγραφή: Παρ 20 Ιουν 2008, 11:30
Τοποθεσία: Κομοτηνή

Re: Α.Σ. ΠΑΟΚ (Ερασιτέχνης ΠΑΟΚ)

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 08 Ιουν 2018, 17:01

Ας το εφαρμόσουν και εδώ. 10€ + στις 4, 7, 15€ στις μεσαίες και 20€ σε σουίτες, VIP κτλ.

Επίσης, 10€ καπέλο σε διαρκείας μπάσκετ και volley.

Επιπροσθέτως, αν η Π.Α.Ε. βάλει 1€ καπέλο σε μεμονωμένα εισιτήρια αγώνων ντέρμπι (ευρωπαίικα και γαυροχάνουμα), τότε ο Α.Σ. θα χεστεί στο τάληρο.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46408
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Α.Σ. ΠΑΟΚ (Ερασιτέχνης ΠΑΟΚ)

Δημοσίευσηαπό k8ou » Παρ 08 Ιουν 2018, 17:25

Παιδιά με όλο το σεβασμό αλλά δυστυχώς ο μέσος οπαδός του ΠΑΟΚ δε δίνει δεκάρα για τον ΑΣ.
Έχω δει με τα μάτια μου σε αγώνα ντέρμπι με το χανούμι στο χαντμπολ 5 τσακαλάκια να λένε με μαγκιά στην κυρία που διαχειρίζεται τα εισιτήρια στην είσοδο οτι εμείς δε πληρώνουμε πουθενά.
Αν αυτό παιδιά το θεωρείται μαγκιά, για δείτε τι εφαρμόζει εδώ και χρόνια ο γαύρος στον ΑΣ. καπέλο στους συνδέσμου και έχει την ομάδα πρώτη σε όλα τα τμήματα γυναικών & αντρών. άσχετα αν είναι βρώμικη ομάδα με βρώμικες πρακτικές, αν τα χρήματα είναι απο πρέζα ζάχαρης ή οτιδήποτε, έχουν τον σύλλογο τους ψηλά σε Ελλάδα και Ευρώπη. (δείτε φέτος τι συμμετοχές είχε σε τελικούς σε όλα τα αθλήματα)

Πάμε τώρα στις δηλώσεις του κυρίου Παπαδόπουλου σχετικά με τον ρόλο του προπονητή στο βόλευ του ΠΑΟΚ. Οι δηλώσεις ήταν άστοχες και δεν έπρεπε να γίνουν, αλλά δε μπορώ να πω κάτι σε αυτόν τον άνθρωπο που εδώ και πόσα χρόνια ασχολείται με τον ΠΑΟΚ κι έχει αυτή την απαρχαιωμένη λογική. Ψάχνουν άτομα νέα να μπούν στον ΑΣ και δε βρίσκουν, παιδιά ήρθε η ώρα να πάρουμε κι εμείς στα χέρια μας τον ΑΣ, τη μάνα του συλλόγου...
k8ou
 
Δημοσιεύσεις: 80
Εγγραφή: Δευτ 14 Σεπ 2015, 19:16

Re: Α.Σ. ΠΑΟΚ (Ερασιτέχνης ΠΑΟΚ)

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 08 Ιουν 2018, 17:31

Στη ΓΣ είπαν ότι θα γίνει εκκαθάριση των οικονομικά ανενεργών μελών (είχε να γίνει από την δεκαετία 80' ή '70).

Τώρα που θα φανεί ποιοι είναι πραγματικά κοντά, ελπίζω να γίνει ένα γερό άνοιγμα που θα προωθηθεί αναλόγως...

20-30 ευρώ ετήσια εισφορά θα ήταν μια πολύ λογική τιμή για να γίνει ο οποιοσδήποτε μέλος στον Α.Σ., με δικαίωμα ψήφου κτλ.

Στην ΓΣ που έγινε πριν καναδυό βδομάδες, όλοι έλεγαν "πάλι τα ίδια άτομα βλέπουμε εδώ"...

Δεν χρειάζεται να μπουν μόνο "Αμοιρίδηδες"...αρκεί και ο μέσος ΠΑΟΚτσής που μπορεί να δώσει αυτά τα ελάχιστα λεφτά τον χρόνο. Με 5000 τέτοιους θα είμαστε ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ.

Εκεί θα φανεί ποιοι είναι πετσιά και πόσα απίδια βάνει ο σάκος.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46408
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Α.Σ. ΠΑΟΚ (Ερασιτέχνης ΠΑΟΚ)

Δημοσίευσηαπό k8ou » Παρ 08 Ιουν 2018, 21:33

Ρε αδερφέ μου, τι "πετσιά" όταν ένας σύνδεσμος δεν έχει αγκαλιάσει ένα τμήμα?
Όταν στην πόλη μου μέσα,στα δυτικά που υποτίθεται κάνω κουμάντο ένας δημοτικός σύμβουλος μας δούλευε 3 μήνες με το γήπεδο για το χάντμπολ και δεν άνοιξε ρουθούνι? ούτε 500 μέλη δε θα γίνουμε αδερφέ γιατι ο συνοπαδός μας δεν έχει κουλτούρα που να αγαπά τον ΣΥΛΛΟΓΟ και πιστεύει οτι άθλημα που δε παίζεται με τα πόδια δεν είναι άθλημα...

Σας το ξαναλέω όμως, που λέτε για τα λεφτά που πρέπει να ζητήσει ο ΑΣ απο κάθε φίλαθλο, όταν μια ολόκληρη γενιά έχει μάθει να μη πληρώνει για να μπει γήπεδο πως θα το αλλάξεις αυτό?

ΥΓ συγγνώμη αν γίνομαι κουραστικός αλλά παιδιά αγαπάω πάρα πολύ αυτό το σύλλογο, θέλω να τον δω πρώτο σε όλα τα τμήματα.
k8ou
 
Δημοσιεύσεις: 80
Εγγραφή: Δευτ 14 Σεπ 2015, 19:16

Re: Α.Σ. ΠΑΟΚ (Ερασιτέχνης ΠΑΟΚ)

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 08 Ιουν 2018, 21:42

Καθόλου κουραστικός δεν γίνεσαι! Ίσα ίσα, βοηθά την οικονομία της συζήτησης να κάνεις τον δικηγόρο του διαβόλου, το κάνω κι εγώ συχνά... Το πρόβλημα είναι ότι μιλάμε οι δυο μας.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46408
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Α.Σ. ΠΑΟΚ (Ερασιτέχνης ΠΑΟΚ)

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Σάβ 08 Σεπ 2018, 20:43

Ένα Μ Π ΡΑ Β Ο στην διοίκηση του ΑΣ, για την παρακάτω ανακοίνωση, που βάζει τα πράγματα στην θέση τους...

Εικόνα
Ο Α.Σ. Π.Α.Ο.Κ., εκφράζει την έντονη οργή και δυσαρέσκειά του για το «όργιο» εκτεταμένης προπαγάνδας και παραπληροφόρησης, που πραγματοποιήθηκε το απόγευμα του Σαββάτου 8 Σεπτεμβρίου από το κρατικό κανάλι της ΕΡΤ3, που έχει έδρα τη Θεσσαλονίκη, σε εκπομπή αφιερωμένη στα εγκαίνια της ΔΕΘ.

Συγκεκριμένα, βγήκε στο δημοσιογράφο-παρουσιαστή κ. Γιαννούλη, ο εξ Αθηνών δημοσιογράφος κ. Αρβανίτης, ο οποίος επιδόθηκε σε έναν καταιγισμό ανακριβειών εις βάρος του Π.Α.Ο.Κ., κρίνοντας την πιθανή παραχώρηση του περιβάλλοντος χώρου του Γηπέδου της Τούμπας, ως παραχώρηση τύπου «δωρεάς» σε μια ανώνυμη εταιρεία, εννοώντας την ΠΑΕ Π.Α.Ο.Κ.

Ενημερώνουμε τον κ. Αρβανίτη ότι η οποιαδήποτε νομοθετική ρύθμιση που θα αφορά την παραχώρηση του περιβάλλοντος χώρου του Γηπέδου της Τούμπας θα γίνει προς το ερασιτεχνικό Αθλητικό Σωματείο Α.Σ. Π.Α.Ο.Κ., το οποίο από το 1926 μεγαλουργεί στον ελληνικό αθλητισμό, το οποίο είναι κάτοχος και ιδιοκτήτης του Γηπέδου της Τούμπας και του οικοπέδου, το οποίο αυτό στεγάζεται, το οποίο οικόπεδο δεν του χαρίστηκε, αλλά το αγόρασε από το Υπουργείο Εθνικής Αμύνης, με χρήματα των φιλάθλων του τη δεκαετία του 1950, όπως με χρήματα των φιλάθλων του χτίστηκε και το γήπεδο, το οποίο εγκαινιάστηκε το 1959.

Όσον αφορά, την πιθανή παραχώρηση του περιβάλλοντος χώρου του Γηπέδου της Τούμπας, αυτή εάν γίνει, θα γίνει όπως προείπαμε προς το Αθλητικό Σωματείο Α.Σ. Π.Α.Ο.Κ. για τις ανάγκες του νέου γηπέδου, προκειμένου αυτό να είναι ασφαλές και λειτουργικό για τους φιλάθλους, συμβατό με τις σύγχρονες προδιαγραφές της UEFA και ικανό να φιλοξενήσει διεθνείς αγώνες και διοργανώσεις υψηλού επιπέδου.

Ενημερώνουμε, επίσης, τον κ. Αρβανίτη, αλλά και κάθε άλλον ενδιαφερόμενο, ότι βάσει του καταστατικού του Π.Α.Ο.Κ., το οποίο είναι πλήρως εναρμονισμένο με τον οικείο αθλητικό νόμο, εάν ποτέ στους αιώνες των αιώνων διαλυθεί και δεν υφίσταται ο Α.Σ. Π.Α.Ο.Κ., η περιουσία του, κινητή και ακίνητη, δεν περιέρχεται στην ΠΑΕ Π.Α.Ο.Κ., αλλά στο ελληνικό δημόσιο.

Επίσης, γνωστοποιούμε ότι λάβαμε γνώση για τα σχόλια κάποιου κ. Κεχαγιά, πάλι στην ΕΡΤ3, ο οποίος αναφέρθηκε σε κρατικά γήπεδα κτλ... Είμαστε στη διάθεση οποιουδήποτε σε δημόσια συζήτηση να δούμε τελικά ποιο Σωματείο είναι ευνοημένο και ποιο όχι από το ελληνικό κράτος...

Καλούμε τη Διοίκηση της ΕΡΤ3 και τους παραγωγούς και συντελεστές των τηλεοπτικών της εκπομπών να είναι περισσότερο προσεκτικοί στα λεχθέντα των καλεσμένων τους και να ενημερώνουν έγκαιρα τον Π.Α.Ο.Κ. για ανακριβή και δυσφημιστικά σχόλια ή σε κάθε περίπτωση να καλούν και εκπρόσωπο του Π.Α.Ο.Κ.

ΠΑΝΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΕΙΟΣ
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ
ΟΜΙΛΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΙΤΩΝ

Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Α.Σ. ΠΑΟΚ (Ερασιτέχνης ΠΑΟΚ)

Δημοσίευσηαπό george188 » Σάβ 08 Σεπ 2018, 20:59

Μπράβο στον ερασιτέχνη που βάζει κάποια πράματα στη θέση τους.
Π.Α.Ο.Κ. θρησκεία και στην Ολλανδία
george188
 
Δημοσιεύσεις: 2672
Εγγραφή: Σάβ 23 Απρ 2016, 11:05

Re: Α.Σ. ΠΑΟΚ (Ερασιτέχνης ΠΑΟΚ)

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Σάβ 08 Σεπ 2018, 21:40

Ποιος είναι αυτός ο κεχαγιάς;

Στάλθηκε από το MI MAX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9772
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες