Ιβάν Σαββίδης ΙV

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό Mīngus » Δευτ 04 Ιουν 2018, 12:06

Ελπίζω οι φήμες, ότι θα κατεβάσει ο Μητσοτάκης τον Ζαγοράκη για τον δήμο με τις ευλογίες σου, να είναι ανυπόστατες.
Άβαταρ μέλους
Mīngus
 
Δημοσιεύσεις: 6268
Εγγραφή: Τρί 06 Ιαν 2015, 00:04

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό Azrael » Δευτ 04 Ιουν 2018, 12:15

goran 64 έγραψε:Ίσως να παρανόησα το post σου αλλά δεν είναι αυτή η πρώτη φορά που ειρωνεύεσαι την "κομπλεξούπολη"...

Μαζί με πολλούς ακόμα Πτολεμαίο μου, δυστυχώς ίσως δεν καταλάβατε ότι η Θεσσαλονίκη, η Νο1 προσφυγούπολη της Ελλάδας, γέννησε, ανέθρεψε, ανάστησε και μεγάλωσε, μέχρι τα πέρατα του κόσμου, τον μπιζίμ Π.Α.Ο.Κ.!!!!
Μάλιστα μετά την (δύο χρόνια νωρίτερα) ίδρυση της χάρτινης, η οποία είδαμε όλοι πεντακάθαρα πού κατάντησε...

Αν τυχόν προτιμάς, αντί Θεσ/νίκη, να ήμασταν στον Πειραιά ή την χαβούζα, για να χουμε "δίπλα" μας τους εκεί ΑΡΔ, βλαχοδημάρχους, πολιτικάντηδες, βολευτές, υπουργούς και πρωθυπουργούς, τότε πλανάσαι πλάνην οικτράν!!!!

Τα λ@μόγια που αναφέρεις, υπάρχουν εδώ και 15-20 χρόνια, γιατί το σύστημα απαιτεί να υπάρχουν, ανεξαρτήτως γεωγραφικής περιοχής, αλλά μόνο για να σπιλώνουν και να κατακρίνουν κάθε θετική πολιτική, απανταχού!!!!

Έχεις γράψει, ξαναγράψει και επιμένεις, ότι φταίνε τα 520 χιλιόμετρα απόστασης απ την Αθήνα για το πώς μας αντιμετωπίζουν, παραβλέποντας ότι στο χαβουζοβοθρολιμανιστάν έχουν τον Ιβάν για "γκαραντί" Ρώσο και είναι αυτό το δεύτερο πράγμα που τους τρελαίνει, ίσως τώρα πλέον και περισσότερο, στον οργανισμό Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Η ιδεολογία που συνεχίζει να πρεσβεύει ο Π.Α.Ο.Κ., αυτή η οποία γεννήθηκε, ανδρώθηκε, τράνεψε και συνεχίζει να θεριεύει στην Θεσσαλονίκη, μένοντας κόντρα στις λαμογιές-πουστιές, πανταχώθεν, είναι που πολεμιέται πρώτα!!!!

Αυτή η ιδεολογία, δεν θα μπορούσε να έχει έδρα πουθενά αλλού, πλην της φτωχοπροσφυγομάνας Θεσσαλονίκης!!!!

Τα λ@μόγια όμως είναι παντού και όσο μεγαλύτερη η χαβούζα που κυλιούνται, τόσο περισσότερα και πιο ταϊσμένα!!



respect! :nairepaok:
Stare in the raven's eye
Your time has come to die
Welcome to my world
Άβαταρ μέλους
Azrael
 
Δημοσιεύσεις: 4648
Εγγραφή: Σάβ 14 Δεκ 2013, 21:03
Τοποθεσία: Dagobah

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό Patron » Δευτ 04 Ιουν 2018, 12:17

Και ποιον να βάλει φίλε Mingus? Ο Λούμπος δεν έχει δικαίωμα εκλέγεσθαι
Μπορεί και να'χει βέβαια, οπότε να το συζητησουμε
Patron
 
Δημοσιεύσεις: 3185
Εγγραφή: Δευτ 21 Ιούλ 2014, 11:16

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό Mīngus » Δευτ 04 Ιουν 2018, 12:27

Πάντως όχι τον άνθρωπο που βγήκε λέγοντας ψέματα για τα χρέη, με τις πλάτες του κόσμου. Είναι άνθρωπος που δεν έχει πλέον ούτε καν έρεισμα στις τάξεις των οπαδών, δε μιλάω καν για τον υπόλοιπο κόσμο.
Τουλάχιστον ας διαχωρίσει τη θέση του ο Ιβάν αν πάει έτσι το πράγμα, γιατί για να πάρει τον δήμο ο μουγκοθόδωρας πολύ χλωμό.
Άβαταρ μέλους
Mīngus
 
Δημοσιεύσεις: 6268
Εγγραφή: Τρί 06 Ιαν 2015, 00:04

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Δευτ 04 Ιουν 2018, 12:27

Στο ψηφοδέλτιο του κούλη για δήμαρχο, εγώ θα προτιμούσα να κατέβει ένας και μόνο, με υποστήριξη του Ιβάν... :?
Ο Ιωάννης ο Μελισσανίδης... :shock:
Έτσι, για την αλητεία... :P


P.S. Thanks Azrael... ;)
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Δευτ 04 Ιουν 2018, 12:59

Αρειανός θα βγει δήμαρχος χωρίς να ξέρω τιποτε βάζω και στοίχημα...... Κοσμοπουλος γριά..... Παπαγεωργοπουλος ρουλης Μπουτάρης ρουλης...... Ο επόμενος ρουλης..... Τώρα γιατί γίνετε αυτό δεν ξέρω.....
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9772
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό Pater » Δευτ 04 Ιουν 2018, 14:14

Patron έγραψε:Και ποιον να βάλει φίλε Mingus? Ο Λούμπος δεν έχει δικαίωμα εκλέγεσθαι
Μπορεί και να'χει βέβαια, οπότε να το συζητησουμε

Καθε Ευρωπαιος πολιτης που κατοικει σε ευρωπαικη πολη εχει δικαιωμα του εκλεγειν και του εκλεγεσθαι στις δημοτικες εκλογες. Ηδη στην Πεγια πολη κοντα στην Παφο της Κυπρου υπαρχει Αγγλος δημαρχος
ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ ΓΙΑ ΤΟΥ ΟΜΙΛΟΥΣ ΤΟΥ CHAMPIONS LEAGE
Pater
 
Δημοσιεύσεις: 425
Εγγραφή: Σάβ 23 Ιούλ 2016, 20:21

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Δευτ 04 Ιουν 2018, 14:50

Υπάρχει τέτοια πόλη στην Κύπρο;

Στάλθηκε από το MI MAX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9772
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό gpaok » Δευτ 04 Ιουν 2018, 15:32

Και γιατί θα πρέπει να απασχολει συλλογικα το λαό του ΠΑΟΚ Εάν κατεβασει για δήμαρχο το Ζαγορ ο Ιβαν η αν κανει κομμα; αμα σας εκφραζει ο Ζαγορ ψηφιστε τον, αν οχι απο δω παν και οι αλλοι. Αν σας κανει ο Ιβαν για Πρωθυπουργος, ψηφιστε τον.Αν όχι...

Πρέπει όχι μόνο να λέμε ότι δεν είμαστε πρόβατα αλλά να το αποδεικνύουμε κιόλας. Θα είναι τεράστια νίκη Εάν οι πολιτικές κινήσεις του Ιβάν απεμπλακουν από το λαό του ΠΑΟΚ.
gpaok
 
Δημοσιεύσεις: 1910
Εγγραφή: Τρί 22 Ιούλ 2008, 15:31

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό Παλαιολόγος » Δευτ 04 Ιουν 2018, 16:15

eorptol1 έγραψε:Υπάρχει τέτοια πόλη στην Κύπρο;

Στάλθηκε από το MI MAX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk



υπάρχει,αν και μικρη πολη
πεγεια ονομαζεται ναι
αλλα νομιζω δεν εχει αγγλο δημαρχο,ελληνας ειναι
Τελευταία επεξεργασία από Παλαιολόγος και Δευτ 04 Ιουν 2018, 16:45, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Τὸ δὲ τὴν πόλιν σοι δοῦναι, οὔτ’ ἐμόν ἐστιν οὔτ’ ἄλλου τῶν κατοικούντων ἐν ταύτῃ· κοινῇ γὰρ γνώμῃ πάντες αὐτοπροαιρέτως ἀποθανοῦμεν καὶ οὐ φεισόμεθα τῆς ζωῆς ἡμῶν
Άβαταρ μέλους
Παλαιολόγος
 
Δημοσιεύσεις: 8528
Εγγραφή: Τρί 22 Σεπ 2015, 12:10

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Δευτ 04 Ιουν 2018, 16:42

Mīngus έγραψε:Ελπίζω οι φήμες, ότι θα κατεβάσει ο Μητσοτάκης τον ευρωβουλευτή για τον δήμο με τις ευλογίες σου, να είναι ανυπόστατες.




:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46414
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό Pater » Δευτ 04 Ιουν 2018, 19:57

Είμαι βέβαιος ότι έχει δικαίωμα του εκλέγεσθαι κάθε Ευρωπαίος πολίτης στην πόλη που κατοικεί ανεξάρτητα την εθνικότητά του. Με ένα σύντομο ψάξιμο στο ιντερνετ διορθώνω ότι ο νυν δήμαρχος Πέγειας είναι ντόπιος. Αλλά είμαι σχεδόν βέβαιος ότι στην προηγούμενη θητεία υπήρχε Βρετανός δήμαρχος σε μικρή πόλη της επαρχίας Πάφου.
Υ.Γ. Συγνώμη για το off topic ούτ ως η άλλως τον Μίχελς τον θέλουμε για άλλες δουλειές στην Π.Α.Ε.
ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ ΓΙΑ ΤΟΥ ΟΜΙΛΟΥΣ ΤΟΥ CHAMPIONS LEAGE
Pater
 
Δημοσιεύσεις: 425
Εγγραφή: Σάβ 23 Ιούλ 2016, 20:21

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό paokovios1974 » Τρί 05 Ιουν 2018, 11:00

Τελικα, τι ανθρωπος εισαι?
Αγάπη μόνο για την ομάδα μας
Άβαταρ μέλους
paokovios1974
 
Δημοσιεύσεις: 7154
Εγγραφή: Κυρ 29 Δεκ 2013, 20:40
Τοποθεσία: Οπου τολμουν οι Αετοι

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό Ale » Τρί 05 Ιουν 2018, 11:18

Μακριά ο Λίλης από τον ΠΑΟΚ.
Μόνο κακό μπορεί να κάνει πλέον.
Με τον καιρό να 'ναι κόντρα, έχει τιμή σαν πετάς.
Άβαταρ μέλους
Ale
 
Δημοσιεύσεις: 6485
Εγγραφή: Κυρ 08 Δεκ 2013, 02:26
Τοποθεσία: Νότια Μακεδονία

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Σάβ 09 Ιουν 2018, 12:14

Φέτος, για να πω αλήθεια, μου χει λείψει πολύ η διαχρονική ατάκα των ΑΡΔ: "άναψε το πράσινο φως ο Ιβάν"... :shock:
Λέτε να είναι νωρίς ακόμα ή μήπως φέτος έχει άλλος πλέον τον "έλεγχο του σηματοδότη"? :?
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες