Ιβάν Σαββίδης ΙV

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Σάβ 26 Μάιος 2018, 21:46

Το να σπiλωνεις την υποληψη καποιων μελων χωρις στοιχεια Rein ειναι αιτια μπαν νομιζω αλλα εσυ σαν admin εισαι υπερανω φανταζομαι .Ωραιος.Συνεχιζεις εδω και καιρο να δειχνεις ποιος εισαι.

YG Ενοχληθηκε κανεις μ αυτα που γραφω η προσφερθηκες αυτοβουλως?
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26576
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό teod1980 » Σάβ 26 Μάιος 2018, 21:53

Παρότι διαφωνω με τον Ρέιν τις 99 απο τις 100 φορές που θα γράψει, εδώ θα πω οτι ειναι αστείο χρόνια νταμπλ να αμφισβητούμε τις προθέσεις του ιβαν αλλα και να μη βλέπουμε οτι στρώνει όσο περνάει ο καιρός κ η λειτουργία της ΠΑΕ.
Τεςπα το να κουραζεστε ειναι λογικό για τον εαυτό σας, ανάλογα τι περιμενετε. Το να το γράφετε συνέχεια ειναι κουραστικό για ολους
Π.Α.Ο.Κ.
Άβαταρ μέλους
teod1980
 
Δημοσιεύσεις: 8110
Εγγραφή: Παρ 01 Φεβ 2008, 19:27
Τοποθεσία: Τούμπα, Θεσσαλονίκη

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Σάβ 26 Μάιος 2018, 21:54

Απαντηση σ σαυτα που ρωτησα δεν εδωσε κανεις .Ολα τυχαια?
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26576
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό teod1980 » Σάβ 26 Μάιος 2018, 22:00

Εγώ πάντως είμαι πράκτορας του ιβαν
Οπως ειχε ο φλωριδης εδώ μεσα.

Πάντως πρεπει ν γίνεις ξεκάθαρος κ να πεις αυτο κι αυτο.
Π.Α.Ο.Κ.
Άβαταρ μέλους
teod1980
 
Δημοσιεύσεις: 8110
Εγγραφή: Παρ 01 Φεβ 2008, 19:27
Τοποθεσία: Τούμπα, Θεσσαλονίκη

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Σάβ 26 Μάιος 2018, 22:18

kataramenos5 έγραψε:Απαντηση σ σαυτα που ρωτησα δεν εδωσε κανεις .Ολα τυχαια?


Κατ, ξέρεις ότι σε σέβομαι. Μπορεί να μη γνωριζόμαστε αλλά είμαστε χρόνια εδώ μέσα και αλληλοεκτιμώμαστε, θεωρώ. Επίτρεψέ μου να σου πω ότι δεν μπορεί να αξιώνεις στα σοβαρά απάντηση σε όσα αναφέρεις. Καταλαβαίνω ότι κουράστηκες. Το έχεις αναφέρει εξάλλου αρκετές φορές. Συμφωνώ μαζί σου ότι αυτά που αναφέρεις, τουλάχιστον στο μικρό εως ελάχιστο βαθμό που εμείς από εδώ μπορούμε να ξέρουμε για το τι παίζει στην παε αναφορικά με τη λειτουργία της και τις αντιδράσεις της, δεν είναι αποκυήματα της φαντασίας σου. Νομίζω πάντως ότι ούτε αυτά που έγραψα λίγο πρωτύτερα ανήκουν στη σφαίρα του μυθεύματος! Τα αμφισβητείς; Έχεις κάποια απάντηση; Γιατί να ενισχύει διαρκώς και με επίταση ο Σαββίδης αγωνιστικά τον ΠΑΟΚ; Διότι αν εμπρόθετα δεν έχει τη διάθεση να πάρει πρωτάθλημα η ομάδα, ποιός ο λόγος να χάνει χρήματα και να εκτίθεται στο χλευασμό αλλόθρησκων αλλά και δικών μας; Διότι, μη γελιόμαστε, αυτά που υπαινίσσεσαι, σε ή χωρίς εισαγωγικά, είναι χλευασμός. Χάνοντας φέτος το πρωτάθλημα, φερ' ειπείν, βγήκε πιο κερδισμένος από πλευράς πρεστίζ στα μάτια των ΠΑΟΚτσήδων από το να παίρναμε πρωτάθλημα και να είχαμε σημαντικά αυξημένες πιθανότητες να μπούμε στους ομίλους του τσουλου;
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17920
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Σάβ 26 Μάιος 2018, 22:22

Τι να πω αλλο ,τα γεγονοτα παραθετω.Απ αυτα αυτο το συμπερασμα βγαζω,ετσι το βλεπω.Εσεις πειτε οτι ολα βαινουν καλα και δε βλεπετε κανενα προβλημα.

navigator11 έγραψε: Μέχρι σήμερα, τι ακριβώς έχει κερδίσει σε άλλα επίπεδα ο Σαββίδης από την ενασχόλησή του με τον ΠΑΟΚ;


:shock: Τι λες ρε ναβι?Ποιος θα τον ηξερε το Σαββιδη αν δεν ειχε τον ΠΑΟΚ?Ποσες πορτες ανοιγει αυτο?Τεραστια διαφημηση ειναι και δε πληρωνεται αυτη η αναγωρισιμοτητα.
Αν κατεβασει κομμα στις εκλογες ποσοι απο Β Ελλαδα θα τον ψηφησουν? :roll:
εδιτ
Αμοιβαιος ο σεβασμος κι ας διαφωνουμε.Εισαι απ τους ανθρωπους που μπορω να συζητησω παρα τις διαφωνιες.
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26576
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό Equalizer » Κυρ 27 Μάιος 2018, 00:11

Καταραμενε να σε ρωτήσω κάτι ευθέως. Έχεις σαλταρει;


Έβλεπα τελικό τσ λ με ένα φίλο ξένο. Για αυτό δεν απαντησα Σάββατο βράδυ. Σόρρυ ε!


Από εκεί και πέρα ποια μέλη σπιλωνω; Δεν ισχύει ότι τις τελευταίες ημέρες αφήνεις συνεχώς είτε υπονοούμενα είτε εννοούμενα με ποστ σου τόσο για τις κινήσεις του Σαββίδη όσο και του Γκαγκατση;

Και έρχομαι και σου λέω : όταν ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ έχει επιτευχθεί ένα επίπεδο της πολυσυζητημένης "γκαυλας" στον ΠΑΟΚ μετά από τόσα χρόνια και ειδικά μετά από μια χρονιά με τόσα σοκ και προβλήματα από τη σκατιλα του παρασκηνιου εσύ τι προσπαθείς να πετύχεις με το να λες ότι οχι μόνο είναι εντελώς ανάξιοι στον ΠΑΟΚ αλλά ίσως να το κάνουν και επίτηδες;


Δηλαδή πόση παράνοια πια;


Από εκεί και πέρα πραγματικά, τις γελοίες θεωρίες συνομωσίας και τις συναφείς παπαριές που επικρατούν στο χωριουδάκι της Θεσσαλονίκης και στην Ελλάδα τις σιχαίνομαι τοσο, ώστε έρχομαι εκεί δύο φορές το χρόνο και πολλές είναι.

Άμα τώρα νομίζεις ότι έχω κάποιο συμφέρον και είμαι μπλεγμένος κάπου και προσπαθώ κάτι να πετύχω , στα τέτοια μου.

Βλέπω και τον τεοντ που λέει διαφωνεί μονιμα μαζί μου. Προφανώς έχει συζητήσει πολλές φορές μαζί μου και δεν το θυμάμαι.
Άβαταρ μέλους
Equalizer
 
Δημοσιεύσεις: 13089
Εγγραφή: Τετ 06 Μάιος 2009, 16:48

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό obanebane » Κυρ 27 Μάιος 2018, 00:20

Πέρα από την οποία διαφωνία μου με τον καταραμένο,πρεπει να του αναγνωρίσω ότι όσα υποστηρίζει τα γράφει καιρό και όχι τις τελευταίες μέρες.
Τη γνώμη του καταθέτει,εγώ δεν θα τον κακολογησω μετά από τόσα χρόνια εδώ μέσα.
Δεν υπάρχει λόγος να συνεχιστεί όλο αυτό,ας το κλείσουμε εδώ.
Άβαταρ μέλους
obanebane
 
Δημοσιεύσεις: 24567
Εγγραφή: Τρί 10 Μαρ 2009, 00:51
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό Equalizer » Κυρ 27 Μάιος 2018, 00:26

Μα ούτε και εγώ θυμάμαι να έχω κανένα θέμα τόσα χρόνια.

Όμως αυτές τις μέρες βλέπω υπερβολές και μάλιστα χωρίς διάθεση ηρεμίας.

Για αυτό και ρωτάω
Άβαταρ μέλους
Equalizer
 
Δημοσιεύσεις: 13089
Εγγραφή: Τετ 06 Μάιος 2009, 16:48

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Κυρ 27 Μάιος 2018, 00:32

Πολύ υπερβολικες και άδικες θεωρίες για τον Ιβάν σε μια χρονιά που η ομάδα έκανε μετά το κακό ξεκίνημα πολλά βήματα μπροστά καθ αυτά δεν τα έκανε με αυτόματο πιλότο...... Όσο για αυτά που κάνει η παε πιστεύω γίνονται πολλά που δεν μαθαίνονται..... Και αν γίνονται όλα αυτά που λέει ο κατ δεν θα υπήρχε ΦΈΤΟΣ αυτή η λυσσα εναντίον μας..... Παλιά μας χτυπούσαν την πλάτη και λέγανε ότι μας θέλουν δυνατούς, τώρα που γίναμε δείξανε το αληθινό τους πρόσωπο..... Και γίναμε δυνατοί λόγω Ιβάν αυτή είναι η αλήθεια......
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9772
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό desperando » Κυρ 27 Μάιος 2018, 00:36

Ο καθένας μπορεί να έχει στο μυαλό του ότι θεωρία του κατέβει και να πιστεύει ότι θέλει...ο καθένας κρίνεται και αντιμετωπίζεται αναλόγως
PAOK against modern football

ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΑΙ ΞΥΠΝΗΤΟΣ ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ
Άβαταρ μέλους
desperando
 
Δημοσιεύσεις: 11904
Εγγραφή: Τρί 12 Μάιος 2009, 13:20
Τοποθεσία: κάπου εκεί έξω

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό Βαθύ Mαύρο » Κυρ 27 Μάιος 2018, 01:10

Η αλήθεια είναι ότι τον ΠΑΟΚ μας τον αναγνωρίζουν όλοι πλέον, ακόμα και στο αθηναϊκό κρατίδιο, ως ΔΥΝΑΜΗ.
Μια δύσκολη χρονιά μόλις τελείωσε. Στο χέρι του ΙΒΑΝ και ορισμένων άλλων είναι να ξεκινήσει μια νέα χρονιά που θα ανήκει απόλυτα στον ΠΑΟΚ μας. Είναι η πρώτη φορά στα πενήντα χρόνια μου που ο ΠΑΟΚ είναι σε θέση ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ και ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ ΙΣΧΥΟΣ στον ελληνικό χώρο. Όποιος λέει ότι δεν το οφείλουμε στον ΙΒΑΝ είναι αχάριστος και άσχετος.
Όποιος μιζεριάζει από τέλη Μαίου χωρίς λόγο είναι εντελώς εκτός πραγματικότητας. Ας μείνει με τη μιζέρια του.
Βαθύ Mαύρο
 
Δημοσιεύσεις: 113
Εγγραφή: Κυρ 25 Φεβ 2018, 22:25

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Κυρ 27 Μάιος 2018, 01:38

rainmaker έγραψε:Καταραμενε να σε ρωτήσω κάτι ευθέως. Έχεις σαλταρει;

Από εκεί και πέρα ποια μέλη σπιλωνω;
.........
Και έρχομαι και σου λέω : όταν ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ έχει επιτευχθεί ένα επίπεδο της πολυσυζητημένης "γκαυλας" στον ΠΑΟΚ μετά από τόσα χρόνια και ειδικά μετά από μια χρονιά με τόσα σοκ και προβλήματα από τη σκατιλα του παρασκηνιου εσύ τι προσπαθείς να πετύχεις με το να λες ότι οχι μόνο είναι εντελώς ανάξιοι στον ΠΑΟΚ αλλά ίσως να το κάνουν και επίτηδες;

........................



Οταν γραφεις για μενα
rainmaker έγραψε:Το να τριγυρνάς από τοπικ σε τοπικό μέρες τώρα και να βάζεις φυτίλια με διάφορες θεωρίες περί Ιβάν και υπαλλήλων της παε είναι από καταστροφικό σε τόσο θετική περίοδο έως και ύποπτο.

τι ειναι ?Επαινος?

Εγω παραθετω γεγονοτα,πραγματα που εγιναν.Γραφω οτι η ΠΑΕ αλλα ελεγε κι αλλα εκανε .Δεν ελεγε για μηνυσεις?Τις εκανε?Δεν ελεγε θα τους κυνηγησει ολους αυτους?Το εκανε?Μπορουσε να πιεσει να μη ξανασφυριξουν ?το εκανε?Τους δεχθηκε αδιαμαρτυρητα για να μας κλεψουν για 3η φορα το πρωταθλημα?Ναι η Οχι?Που λεω ψεματα?
Λετε οτι" ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ έχει επιτευχθεί ένα επίπεδο της πολυσυζητημένης "γκαυλας" στον ΠΑΟΚ " , οτι πηραμε νταμπλ κλπ.Τα ιδια λεγατε πριν 2 μηνες που εισασταν ετοιμοι να χωρισετε την ελλαδα στα δυο?Να ανοιξετε κεφαλια γι αυτα που εγιναν?Δουλευομαστε?
Τωρα ολα καλα ?Στο δικο μου πραγματικο κοσμο λοιπον ο ΠΑΟΚ σφαγιαστηκε για 3η χρονια και του κλεψαν το πρωταθλημα με το χειροτερο τροπο.Εγω δε μπορω να χαρω, ζηστε στη νιρβανα σας.


ΥΓ Για το τι γινεται μεσα στη ΠΑΕ δεν εγραψα τιποτα εδω και πολυ καιρο.Τα γραψανε ομως αλλοι το καλοκαιρι μετα την εστερσουντ.Προφανως κι αυτοι υποπτοι, εγω θα τους εβαλα.

ΥΓ2 Σορυ στους υπολοιπους, κουρασαμε.
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26576
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό DimitrisS » Κυρ 27 Μάιος 2018, 03:13

Κατ, προσωπικα εγω δεν σου απαντησα γιατι δεν...βρηκα απαντηση.

Κι αυτο σιγουρα ειναι κακο.

Η μοναδικη απαντηση που μπορω να σκεφτω και να σου δωσω, ειναι η αμελεια, η εμπιστοσυνη σε λαθος ατομα, οι λαθος κινησεις που εγιναν ανθρωπινα και φυσικα χωρις κανενα σκοπο απο την διοικηση και τον Ιβαν.

Ναι, ειναι περιεργο να δεχεσαι και μαλιστα αδιαμαρτυρητα τον Αρετοπουλο και τον Κομινη σε ματς που καινε φετος.

Διαιτητες που σε εχουν σφαξει πολλες φορες στο μακρινο αλλα και κοντινο παρελθον.

Το γιατι το δεχεσαι; Δεν το ξερω. Αλλα να σου πω την αληθεια δεν πιστευω και σιγουρα δεν θελω να πιστευω οτι κρυβεται κατι οτιδηποτε...πονηρο.

Εγω λοιπον λεω οτι δε βλεπω θεληση απ την ΠΑΕ ΠΑΟΚ να πολεμησει πραγματικα το συστημα


Και τι πιστευεις οτι κερδιζει η ΠΑΕ ή ο Ιβαν απο αυτη τη μη θεληση;
Άβαταρ μέλους
DimitrisS
 
Δημοσιεύσεις: 7403
Εγγραφή: Πέμ 29 Οκτ 2015, 18:42

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό Asimos » Κυρ 27 Μάιος 2018, 03:31

Περι Αρετοπουλαιων και Κομινηδων... Αν δειτε σε 2 χρονια τι κορακια πηρανε πουλο συνολικα θα καταλαβετε...
Asimos
 

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες