Α.Σ. ΠΑΟΚ (Ερασιτέχνης ΠΑΟΚ)

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Α.Σ. ΠΑΟΚ (Ερασιτέχνης ΠΑΟΚ)

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Σάβ 08 Απρ 2017, 07:15

Απηύθυνα το ερώτημα, μόλις πάρω απάντηση, θα την έχεις! :)
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46405
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Α.Σ. ΠΑΟΚ (Ερασιτέχνης ΠΑΟΚ)

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Δευτ 10 Απρ 2017, 12:53

elvetos giatros έγραψε:Καλημέρα σε όλους
Θέλω να γίνω μέλος του ερασιτέχνη
Θα είμαι μετά το πάσχα στη θεσσαλονίκη
απ όσο γνωρίζω πρέπει να με προτείνουν δυο μέλη...
σε ποιον εκ του paokmania μπορώ να αποταθω για περισσότερες πληροφορίες;




Φίλοι Ερασιτέχνη ΠΑΟΚ


Στο θέμα της εγγραφής νέων μελών η σελίδα μας έχει κάνει αγώνα ενημέρωσης και στόχος είναι ο κόσμος του ΠΑΟΚ να καταλάβει πόσο σημαντικό είναι να στηρίζουμε όλα τα τμήματα του συλλόγου μας. Η διαδικασία για να γίνει κάποιος μέλος στον Α.Σ. Π.Α.Ο.Κ. είναι απλή.

https://scontent.fath1-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/17800341_1199261870171442_4948818165611176221_n.jpg?oh=0af785526e8706c6406f07d0b292953d&oe=595419B2

Εικόνα
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46405
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Α.Σ. ΠΑΟΚ (Ερασιτέχνης ΠΑΟΚ)

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Δευτ 10 Απρ 2017, 13:17

Σωραίος RoMaN και συ όμως Ελβετέ γιατρέ... :pano:

:nairepaok:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Α.Σ. ΠΑΟΚ (Ερασιτέχνης ΠΑΟΚ)

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 23 Ιουν 2017, 20:39

elvetos giatros έγραψε:
Μαυρο Χιονι έγραψε:Ξέρει κανείς αν παραγγείλω από το ίντερνετ μπορούν να το στείλουν το διάρκειας στο εξωτερικό; με την καε γίνεται με το βόλεϋ δε ξέρω


Γίνεται
Εγώ πήρα το ΤΑΠ τηλέφωνο και ανανέωσα τα διαρκειας
Μου δώσανε ΙΒΑΝ
Και πληρωσα
θα μου τα στείλουν ταχυδρομικώς τον Αύγουστο

Κι αν έχεις τέτοια καυλα για τον ΠΑΟΚ όπως εγώ και πληρώνεις χωρις να πηγαίνεις, γίνε μέλος και στον ερασιτέχνη
35 ευρώ το χρόνο για να πετάει η ΠΑΟΚΑΡΑ σε όλα τα αθλήματα
Ένα τηλέφωνο στον ερασιτέχνη είναι. ..


:pano:





Πολλά μπράβο από εμένα στον Ελβετό Γιατρό που, όπως είπε στο καινούριο topic του volley, έγινε μέλος στον Α.Σ., στηρίζοντας με μόλις 35€ τον χρόνο! Το είπε και το έκανε! Από εμένα έχει 1926 μπράβο!

:pano:


Καλό θα ήταν να γίνει ένα μικρό (ή ΜΕΓΑΛΟ) "ντου" από τα μέλη του PAOKmania, ώστε να στηριχθεί ο Α.Σ., που τα τελευταία χρόνια έχει καταφέρει με υπομονή να φτάσει από την αφάνεια στο να έχει σχεδόν σε όλα του τα τμήματα πρωταγωνιστές!

Το γυναικείο ποδόσφαιρο κάθε χρόνο παίρνει πρωτάθλημα (φέτος δεν φέραμε καν ισοπαλία), στο χάντμπολ άνδρες-γυναίκες τα τελευταία χρόνια πάνε για νταμπλ, έχουν φέρει τίτλους ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΜΦΟΤΕΡΟΙ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ, το γυναικείο μπάσκετ δυναμώνει συνεχώς (και φέτος καταφέραμε να ανανεώσουμε τη Λύμουρα που είναι semifinalist στο ευρωμπάσκετ της Τσεχίας), το πόλο ανδρών φέτος τερμάτισε 4ο και περιμένουμε να μάθουμε αν πάει Ευρώπη του χρόνου, το volley γυναικών θα φτάσει Α1 με δυνατό ρόστερ για να χτυπήσει και εκεί τον γαύρο, στη ποδηλασία βγάλαμε τον Ταμουρίδη, στο box έχουμε τον VanGun, στο σκάκι έχουμε ένα νέο και αναπτυσσόμενο τμήμα, στον στίβο υπάρχουν αθλητές που στις νεαρές κατηγορίες βγάζει πολλά υποσχόμενους αθλητές και γενικώς ανεβαίνουμε ΠΑΝΤΟΥ, με τη βοήθεια (φυσικά) του Ιβάν Σαββίδη.

Μιλάμε παντού για αθλητές που δεν παίρνουν τα χιλιάρικα του ποδοσφαίρου, ούτε καν τα λεφτά του μπάσκετ... Είναι ταπεινοί αθλητές που μακριά από κάμερες και δημοσιότητα, παλεύουν για το μεράκι τους...ένα άθλημα που επέλεξαν γνωρίζοντας πως δεν θα γίνουν πρωτοσέλιδο ποτέ..και δεν θα γεμίζουν τους λογαριασμούς τους με εξαψήφια νούμερα.


35€ το χρόνο νομίζω ότι μπορούμε σχεδόν όλοι μας να διαθέσουμε... Τώρα που ο Α.Σ. του βάζελου πέφτει, είναι ευκαιρία να ανεβάσουμε τον Π.Α.Ο.Κ. ακόμα ψηλότερα! Έτσι θα καθαιρεθεί σιγά σιγά η κυριαρχία του γαύρου παντού...

Όποιος πραγματικά δεν μπορεί, τουλάχιστον ας ακολουθήσει αυτά τα τμήματα στο Facebook! Έχει και ο Στίβος, έχει και η Πυγμαχία και σχεδόν όλα τα τμήματα..


RoMaN έγραψε:
elvetos giatros έγραψε:Καλημέρα σε όλους
Θέλω να γίνω μέλος του ερασιτέχνη
Θα είμαι μετά το πάσχα στη θεσσαλονίκη
απ όσο γνωρίζω πρέπει να με προτείνουν δυο μέλη...
σε ποιον εκ του paokmania μπορώ να αποταθω για περισσότερες πληροφορίες;




Φίλοι Ερασιτέχνη ΠΑΟΚ


Στο θέμα της εγγραφής νέων μελών η σελίδα μας έχει κάνει αγώνα ενημέρωσης και στόχος είναι ο κόσμος του ΠΑΟΚ να καταλάβει πόσο σημαντικό είναι να στηρίζουμε όλα τα τμήματα του συλλόγου μας. Η διαδικασία για να γίνει κάποιος μέλος στον Α.Σ. Π.Α.Ο.Κ. είναι απλή.

https://scontent.fath1-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/17800341_1199261870171442_4948818165611176221_n.jpg?oh=0af785526e8706c6406f07d0b292953d&oe=595419B2

Εικόνα
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46405
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Α.Σ. ΠΑΟΚ (Ερασιτέχνης ΠΑΟΚ)

Δημοσίευσηαπό PAOK_NORTH_ARMY » Δευτ 13 Νοέμ 2017, 02:53

Ένα καταπληκτικό τριήμερο για όλα τα τμήματα του ερασιτέχνη!
Μπάσκετ Ανδρών: ΠΑΟΚ - Άρης: 63-57
Μπάσκετ γυναικών: ΠΑΟΚ - Παναθλητικός: 84-80
Χάντμπολ Ανδρών: Φίλιππος Βέροιας - ΠΑΟΚ: 22-24
Χάντμπολ γυναικών: ΠΑΟΚ - Τούζλα: 24-17 (32 challenge cup)
Πόλο ανδρών: Πανιωνιος - ΠΑΟΚ: 6-9
Βόλεϊ ανδρών: ΠΑΟΚ - Παμβοχαϊκός (ΣΗΜΕΡΑ)
Βόλεϊ γυναικών: ΠΑΟΚ - ΕΑ Λάρισα 3-0
Μοναδική παραφωνία οι ισόβιες πρωταθλήτριες του γυναικείου ποδοσφαίρου μας αφού αναδείχτηκαν ισόπαλες 1-1 με τον Ατρόμητο Αθηνών (ΠΡΟΗΓΗΘΗΚΑΜΕ ΣΤΟ 94 ΚΑΙ ΦΑΓΑΜΕ ΓΚΟΛ ΣΤΟ 95 :o :o :o )
Άβαταρ μέλους
PAOK_NORTH_ARMY
 
Δημοσιεύσεις: 2901
Εγγραφή: Παρ 15 Φεβ 2008, 08:20

Re: Α.Σ. ΠΑΟΚ (Ερασιτέχνης ΠΑΟΚ)

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Δευτ 13 Νοέμ 2017, 07:10

Ευτυχώς που δεν έπαιζαν ποδόσφαιρο οι άντρες! :mrgreen:
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46405
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Α.Σ. ΠΑΟΚ (Ερασιτέχνης ΠΑΟΚ)

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Πέμ 12 Απρ 2018, 12:08

Εικόνα
<<<<Επετειακή ανακοίνωση του Α.Σ. Π.Α.Ο.Κ.>>>>

.......................12 Απριλίου........................
........................1926-2018........................


Ο Α.Σ. Π.Α.Ο.Κ., με αφορμή την 12η Απριλίου Ημέρα Εορτής βάσει του καταστατικού και ενόψει της συμπλήρωσης 92 χρόνων από την ίδρυση του Σωματείου μας απευθύνεται προς όλους, φίλους και εχθρούς, στην Ελλάδα και στα πέρατα της Οικουμένης λέγοντας:

Είμαστε εδώ, πιστοί στην ιδέα του Πανθεσσαλονίκειου Αθλητικού Ομίλου Κωνσταντινουπολιτών, όπως αυτή μεταλαμπαδεύτηκε από τους προγόνους μας και ιδρυτές του Συλλόγου μας έως τη σημερινή γενιά, γνήσιοι πρεσβευτές ηθικών αξιών και κανόνων δικαίου, που χαρακτηρίζουν τον Π.Α.Ο.Κ. εδώ και 92 χρόνια και τον κάνουν τόσο αγαπητό στους φίλους του.

Ένα σύνθημα του ΠΑΟΚτσήδικου Λαού λέει:
«Αδιαφορώ για ό,τι κι αν λένε γιατί δεν ξέρουν τι νιώθω για σένα...»
και πώς να ξέρουνε συμπληρώνουμε εμείς, πώς να καταλάβουν το αδάμαστο πνεύμα του ΠΑΟΚτσή, όλοι αυτοί που ψάχνουν τη δόξα και το μεγαλείο μέσα από κίβδηλα «μαστραπαδάκια», όταν ο Π.Α.Ο.Κ. οφείλει τη μεγαλοσύνη του στο πνεύμα αντίστασης και δικαίου του Λαού του.

Φέτος, ο «πρωτότοκος» γιος του Σωματείου μας, το καμάρι και η «ναυαρχίδα» μας, το ποδοσφαιρικό τμήμα, υπό την ηγεσία του Ιβάν Σαββίδη έφτασε κοντά στον στόχο του, την κατάκτηση του Πρωταθλήματος Ελλάδος, κάποιοι όμως κάνοντας χρήση των γνωστών τους βρώμικων μεθόδων από εποχής Π.Ο.Κ., βλέποντας ότι η εποχή Π.Α.Ο.Κ. ανατέλλει, προσπάθησαν και προσπαθούν να το αποτρέψουν ή έστω να το αναστείλουν ακόμη και προσωρινά για ένα ακόμη χρόνο.

Όλοι εμείς όμως,
ο περήφανος Λαός του Π.Α.Ο.Κ.,
είμαστε εδώ και βροντοφωνάζουμε:


«ΟΧΙ ΣΤΟΥΣ ΧΑΡΤΟΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ»

«Π.Α.Ο.Κ. ΑΞΙΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ 2018» :pano:

Ο Α.Σ. Π.Α.Ο.Κ., ως «μάνα» και θεματοφύλακας των «ιερών και οσίων» του Συλλόγου, δηλώνει την πλήρη υποστήριξη και την αμέριστη συμπαράσταση στο Συλλαλητήριο που εξήγγειλε ο Λαός του Π.Α.Ο.Κ., που θα πραγματοποιηθεί το Σάββατο 14 Απριλίου 2018, και ώρα 15:00, καλώντας παράλληλα όλους όσους χτυπάει η καρδιά τους για τον ασπρόμαυρο Δικέφαλο Αετό να συμμετέχουν ειρηνικά, περιφρουρώντας με τη στάση τους τα δίκαια αιτήματά μας.

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ Π.Α.Ο.Κ.
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΠΑΟΚΤΣΗΔΕΣ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΜΕΙΣ ή ΕΜΕΙΣ

ΠΑΝΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΕΙΟΣ
AΘΛΗΤΙΚΟΣ
OΜΙΛΟΣ
KΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΙΤΩΝ


Από acpaok.gr

........................................................................
Πολλά συγχαρητήρια στον Α.Σ. γι αυτήν την ανακοίνωση και την στήριξη του στο συλλαλητήριο του Σαββάτου...
Όλοι μαζί, ενωμένοι, θα καταφέρουμε να μείνουμε όρθιοι και να κατακτήσουμε τα πάντα, κόντρα σε όλους τους!!!!

:nairepaok:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Α.Σ. ΠΑΟΚ (Ερασιτέχνης ΠΑΟΚ)

Δημοσίευσηαπό stelyk » Παρ 20 Απρ 2018, 08:20

Χρόνια πολλά ΠΑΟΚΑΡΑ μου!!!
20/4/1926 - 20/4/2018 92 χρόνια υπερήφανης ιστορίας!!!

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
... ΘΑ ΑΦΗΣΩ ΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ ΣΕ 'ΝΑ ΠΕΤΑΛΟ
ΠΟΥ ΘΑ ΦΩΝΑΖΕΙ ΠΑΟΚΑΡΑ Σ' ΑΓΑΠΩ!!!


«Να μην ξεχάσετε ποτέ ότι ο ΠΑΟΚ είναι μάχη και θυσία. Πάντοτε στη ζωή, θα είμαι ΠΑΟΚ. Και στο θάνατο και στη ζωή».
PABLO GABRIEL GARCIA PEREZ 20/03/2013
Άβαταρ μέλους
stelyk
 
Δημοσιεύσεις: 5033
Εγγραφή: Τετ 23 Ιαν 2008, 20:42
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Re: Α.Σ. ΠΑΟΚ (Ερασιτέχνης ΠΑΟΚ)

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Παρ 20 Απρ 2018, 08:31

Χρόνια μας πολλά και καλά

Στάλθηκε από το MI MAX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9772
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Α.Σ. ΠΑΟΚ (Ερασιτέχνης ΠΑΟΚ)

Δημοσίευσηαπό kayde » Παρ 20 Απρ 2018, 10:20

Χρονια Πολλα στο μεγαλυτερο σωματειο της Ελλαδας,στη καψουρα και την αναπνοη μας.
Και οταν θα πεθανω,θελω τον Δικεφαλο στο ταφο μου επανω..
Άβαταρ μέλους
kayde
 
Δημοσιεύσεις: 2099
Εγγραφή: Παρ 01 Ιούλ 2016, 01:38
Τοποθεσία: Επτάλοφος

Re: Α.Σ. ΠΑΟΚ (Ερασιτέχνης ΠΑΟΚ)

Δημοσίευσηαπό sn0ufel4 » Παρ 20 Απρ 2018, 11:34

92 χρόνια μαζί ΠΑΟΚ για μία ζωή
Μην καταδέχεσαι να ρωτάς: «Θα νικήσουμε; Θα νικηθούμε;» Πολέμα!
«Ασκητική»
Some folk we never forget... some kind we never forgive...havent seen the back of us yet...we will fight as long as we live
Many places i have been....many sorrows i have seen...
îdô Nidir nênâkham Bârî'n Katharâd
Άβαταρ μέλους
sn0ufel4
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 10120
Εγγραφή: Πέμ 12 Δεκ 2013, 16:19

Re: Α.Σ. ΠΑΟΚ (Ερασιτέχνης ΠΑΟΚ)

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τρί 22 Μάιος 2018, 19:10

Είμαι στη Γενική Συνέλευση του ΑΣ Π.Α.Ο.Κ., αν θέλετε μπείτε στο τσατ.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46405
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Α.Σ. ΠΑΟΚ (Ερασιτέχνης ΠΑΟΚ)

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τετ 30 Μάιος 2018, 08:06

Συγκροτήθηκε σε σώμα η Διοίκηση του Α.Σ. ΠΑΟΚ, που προέκυψε από τις αρχαιρεσίες της 23ης Μαΐου 2018.

Η σύνθεση της νέας Διοίκησης έχει ως κάτωθι:
Πρόεδρος: Αθανάσιος Κατσαρής
Α’ Αντιπρόεδρος – Εκπρόσωπος στην ΠΑΕ ΠΑΟΚ: Δημοκράτης Παπαδόπουλος
Β’ Αντιπρόεδρος: Αλκιβιάδης Ησαϊάδης
Γενικός Γραμματέας: Αθανάσιος Καπετανάκης
Ειδικός Γραμματέας: Δημήτριος Πατρίδας
Ταμίας: Διονύσιος Νικηφόρος
Εκπρόσωπος στην ΚΑΕ ΠΑΟΚ: Ευάγγελος Γαλατσόπουλος
Υπεύθυνος Επικοινωνίας & ΜΜΕ: Θεολόγος Μπεκιάρης
Υπεύθυνος Επικοινωνίας & ΜΜΕ: Άγγελος Παυλίδης
Υπεύθυνος Γηπεδικών Εγκαταστάσεων: Χαράλαμπος Στέφος
Υπεύθυνος Γηπεδικών Εγκαταστάσεων: Χαράλαμπος Μελισσόπουλος
Υπεύθυνος Υγρού Στίβου: Ιωάννης Ελευθεριάδης
Υπεύθυνος Χάντμπολ: Γρηγόριος Πετρίδης
Υπεύθυνος Πισίνας Εκμάθησης Τούμπας: Δημήτριος Χατζηγεωργίου
Υπεύθυνος Πάλης & Eπικοινωνίας με Συνδέσμους: Χαράλαμπος Μάλλιος
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46405
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Α.Σ. ΠΑΟΚ (Ερασιτέχνης ΠΑΟΚ)

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τετ 30 Μάιος 2018, 08:10

Η τελευταία ίσως τριετία του Κατσαρή...

Σε γενικές γραμμές δεν άλλαξε κάτι. Καλό είναι που παραμένουν τα ίδια άτομα στον τομέα της επικοινωνίας του Α. Σ., καθώς τα τελευταία χρόνια έχει γίνει τρομερή δουλειά από άτομα που δεν φαίνονται. Αρκεί να δείτε το site acpaok.gr !


Ο Χάρης Μάλλιος είναι ό,τι πιο Π.Α.Ο.Κ. έχετε δει (τουλάχιστον τα τελευταία χρόνια) σε έφορο τμήματος.

Από εμένα πάρα πολλά μπράβο και είμαστε τυχεροί που υπάρχει ο Αμοιρίδης και βοηθάει...

Ψάχνουμε όμως κι άλλους μικρούς ή μεγάλους Αμοιρίδηδες... Για όλα τα τμήματα.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46405
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Α.Σ. ΠΑΟΚ (Ερασιτέχνης ΠΑΟΚ)

Δημοσίευσηαπό elvetos giatros » Τετ 30 Μάιος 2018, 08:13

Ζαντός έγραψε:Ο Χάρης Μάλλιος είναι ό,τι πιο Π.Α.Ο.Κ. έχετε δει (τουλάχιστον τα τελευταία χρόνια) σε έφορο τμήματος.

Από εμένα πάρα πολλά μπράβο και είμαστε τυχεροί που υπάρχει ο Αμοιρίδης και βοηθάει...

Ψάχνουμε όμως κι άλλους μικρούς ή μεγάλους Αμοιρίδηδες... Για όλα τα τμήματα.


Ποσα μέλη με επικαιροποιημένες τις οικονομικές τους υποχρεώσεις έχει ο ερασιτέχνης;
Ο ετεροαποκαλουμενος κι ως άπλυτος κυρ Παντελής
elvetos giatros
 
Δημοσιεύσεις: 3482
Εγγραφή: Πέμ 05 Μαρ 2009, 01:16

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Google Adsense [Bot] και 11 επισκέπτες