Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Σχόλια γιά την Διοίκηση της KΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Δευτ 07 Μάιος 2018, 16:32

Η ΚΑΕ ΠΑΟΚ εκφράζει τα θερμά τα συγχαρητήρια στους καλαθοσφαιριστές, το τεχνικό επιτελείο και την διοίκηση της ομάδας μπάσκετ της ΚΑΕ αεκ για την κατάκτηση του τίτλου του Basketball Champions League.


Σοβαρά τώρα; Γιατί; Επειδή ο Μπάνε κάποτε φόρεσε τη κίτρινη φανέλα;;
Δηλαδή στο ποδόσφαιρο αν είχαμε κανέναν Σαλπιγγίδη στη διοίκηση και ο βάζελος έπαιρνε το Europa, θα μοιράζαμε συγχαρητήρια;;
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46405
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Rorschach » Δευτ 07 Μάιος 2018, 16:35

Ντροπή πραγματικά :redcard:
καλα τωρα εμαθα πως ο Μπανε ηταν χτες στο ΟΑΚΑ
ας μη σχολιασω.
Rorschach
 
Δημοσιεύσεις: 896
Εγγραφή: Δευτ 18 Φεβ 2008, 02:05

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό PAOK_NORTH_ARMY » Δευτ 07 Μάιος 2018, 18:09

Τραγική ανακοίνωση. Εδώ και 2 μήνες έχουμε αρρωστήσει στην κυριολεξία, τα νεύρα μας είναι πάνω από το κεφάλι μας, είμαστε στο όριο του εμφράγματος και του εγκεφαλικού ταυτόχρονα και ο Μπάνε μοιράζει συγχαρητήρια στον πιο πούστικο αθλητικό οργανισμό που υπάρχει αυτή τη στιγμή στη χώρα. Εμετός.
Άβαταρ μέλους
PAOK_NORTH_ARMY
 
Δημοσιεύσεις: 2901
Εγγραφή: Παρ 15 Φεβ 2008, 08:20

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό elvetos giatros » Δευτ 07 Μάιος 2018, 18:13

Σωστή η ανακοίνωση
Άλλο ο Αγγελόπουλος, άλλο ο Μελισσανίδης
Άλλο οι Αγγελόπουλοι, άλλο ο Μαρινάκης
Πρέπει να κρατάμε και λίγο πολιτισμό
Κι ας είναι για το θεαθήναι - λέω τώρα εγώ

Για να είμαι βεβαια ειλικρινής προσωπικά ήθελα χθες να χάσουν !
Ο ετεροαποκαλουμενος κι ως άπλυτος κυρ Παντελής
elvetos giatros
 
Δημοσιεύσεις: 3482
Εγγραφή: Πέμ 05 Μαρ 2009, 01:16

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Δευτ 07 Μάιος 2018, 19:24

Οι οπαδοι τους είναι οι ίδιοι σε όλα τα αθλήματα, κομπλεξικοί ηλιθιοι γαβριζουν σε προκλητικό βαθμό οπότε τους αντιπαθώ περισσότερο από κάθε άλλη ομάδα πλέον......

Στάλθηκε από το MI MAX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9772
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό palok » Κυρ 20 Μάιος 2018, 08:44

και το ερώτημα γίνεται τώρα πιο επίκαιρο: γιατί ΑΥΤΟΙ και όχι ΕΜΕΙΣ?
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10586
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Κυρ 20 Μάιος 2018, 09:07

Κατά την προσωπική μου άποψη, σε άθλημα το οποίο έχει σαν κεντρικό του "πρόσωπο" μια, σπυριάρα μεν αλλά, στρόγγυλη π@ρνη, ποτέ και από κανέναν δεν πρόκειται να απαντηθεί επαρκώς αυτό το ερώτημα σου Palok...

Δεν θέλω να "απαλλάξω" κανέναν μ αυτό, απλά δεν μ αρέσει και να "καταγγέλω" κιόλας, ειδικά "βιαστικά"...
Τώρα πιθανά θα με πεις (και με το δίκιο σου): "Τι βιαστικά ρε αδερφέ? Τόσα χρόνια...κ.τ.λ., κ.τ.λ.", αλλά απαντώντας θα "αιτιολογηθώ" ότι: Θεωρώ την φετινή χρονιά ως ξεκίνημα ενός νέου πλάνου για την ομάδα...

Σαν οπαδός λοιπόν, παρά τα προηγούμενα λάθη και τις παραλείψεις της εν λόγω διοίκησης, έχοντας όμως αυτή την "έξωθεν καλή μαρτυρία" της προσφοράς σε δύσκολους καιρούς για το τμήμα, λεω να "trust the process"...

Του χρόνου, εκτιμώ, μπορούμε να "κρίνουμε" με μεγαλύτερη ασφάλεια την πορεία αυτού του νέου εγχειρήματος...

:pano:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό palok » Κυρ 20 Μάιος 2018, 17:50

δεν μου αρέσουν οι γενικολογίες, δεν ξέρω τί γίνεται ούτε στα της διοίκησης ούτε στα αποδυτήρια. Η ερώτηση είναι συγκεκριμένη: γιατί ο μεγάλος ΠΑΟΚ δεν μπορεί να βγάλει επιτέλους κάτι από την αίγλη του παρελθόντος όταν μιλάμε για do or die match? και δε μιλάω για φέτος αλλα για όλα αυτά τα χρόνια. Πώς γίνεται να μην έχουμε κάνει έστω ΜΙΑ μαμημένη μεγάλη νίκη σε knock out match ενώ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ έχουμε κάνει απίστευτες και τεράστιες νίκες σε καυτά παιχνίδια ομίλων ή πρωταθλήματος? την παρτίζαν των 5.5 παικτών δεν τη θεωρώ μεγάλη πρόκριση συγχωρείστε με.
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10586
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Equalizer » Κυρ 20 Μάιος 2018, 18:26

Ίσως γιατί επικρατεί η αίσθηση ότι είναι αδύνατον να πετύχουμε κάτι σημαντικο λόγω έλλειψης δυνάμεων.

Νοοτροπία "παίζω για τη χαρά και ό,τι λάχει"
Άβαταρ μέλους
Equalizer
 
Δημοσιεύσεις: 13089
Εγγραφή: Τετ 06 Μάιος 2009, 16:48

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό giwrgos04dex » Κυρ 20 Μάιος 2018, 18:28

palok έγραψε:και το ερώτημα γίνεται τώρα πιο επίκαιρο: γιατί ΑΥΤΟΙ και όχι ΕΜΕΙΣ?
ΠΑΟΚ ΚΑΤΙ ΜΑΓΙΚΟ. .
Άβαταρ μέλους
giwrgos04dex
 
Δημοσιεύσεις: 1724
Εγγραφή: Τρί 27 Φεβ 2018, 00:30

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό PAOK_Antarctica » Κυρ 20 Μάιος 2018, 20:04

Νοοτροπία που πρέπει να αποβληθεί πάραυτα.
Πρέπει να μπουν ξεκάθαροι στόχοι: Στο πρωτάθλημα θέλουμε να φτάσουμε εκεί, στο κύπελλο εκεί, στην Ευρώπη εκεί.
Το κάναμε; Πετύχαμε. Δεν το κάναμε; Αποτύχαμε.
Ασπρόμαυρη Ανταρκτική
Άβαταρ μέλους
PAOK_Antarctica
 
Δημοσιεύσεις: 15315
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 17:13
Τοποθεσία: Νότιος Πόλος

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό fossa » Δευτ 18 Ιουν 2018, 18:06

Γαλατσόπουλος :
«Πρέπει να πείσουμε τον Σαββίδη να ασχοληθεί με το μπάσκετ»
Έλα ρε συ, σώπα. Τρομερή ιδέα.
Άβαταρ μέλους
fossa
 
Δημοσιεύσεις: 1877
Εγγραφή: Πέμ 06 Φεβ 2014, 22:25

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Δευτ 18 Ιουν 2018, 18:12

Φέρτε τον στο Παλατάκι τον Σεπτέμβρη που θα έχει Πυξ Λαξ και πείτε του "Ό,τι ακούσεις, το αφιερώνουμε σε 'σένα. Εκτός από το Πούλα Με!".
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46405
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Δευτ 18 Ιουν 2018, 20:39

Δηλαδή το ... "με στέλνεις, με στέλνεις, με παρασέρνεις, με στέλνεις, με στέλνεις στο πουθενά" σου φαίνεται να αρμόζει για αφιέρωση, ρε παλτουδιά; :twisted: :twisted:
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17920
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Δευτ 18 Ιουν 2018, 22:11

Αμέ! Θα μας στείλει με τις μεταγραφάρες και θα μας παρασύρει σε ξέφρενους πανηγυρισμούς στο αεροδρόμιο! :opaokara: :opaokara:

O McGette δεν θα είναι ο τελευταίος...
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46405
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 6 επισκέπτες