Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018

Σχόλια/Κριτική για οτιδήποτε ακούγεται ή γράφεται σχετικά με αγορές πωλήσεις ποδοσφαιριστων στην ομάδα μας...

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018

Δημοσίευσηαπό desperando » Πέμ 17 Μάιος 2018, 14:20

εντάξει το τι λέει ο κάθε προπονητής στον ΠΑΟΚ μικρή σημασία έχει, σημασία έχει τι λένε οι σαββιδεοι,αν και πολύ χλομό να έρθει ο σταφ
PAOK against modern football

ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΑΙ ΞΥΠΝΗΤΟΣ ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ
Άβαταρ μέλους
desperando
 
Δημοσιεύσεις: 11904
Εγγραφή: Τρί 12 Μάιος 2009, 13:20
Τοποθεσία: κάπου εκεί έξω

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018

Δημοσίευσηαπό DimitrisS » Πέμ 17 Μάιος 2018, 14:22

Το θεμα Σταφ-Παπ καλο ειναι να ξεκαθαρισει απο νωρις, για το αν ενδιαφερομαστε και αν στην τελικη μπορει να συμβει κατι, γιατι μας βλεπω ενα μηνα να λεμε τα ιδια.

Με τα νουμερα παντως που ειχαν φετος τα εξτρεμ μας πιστευω οτι τιθεται θεμα μιας ποιοτικης προσθηκης εκει και αποψη μου ειναι πως οταν εχεις την πολυτελεια να παρεις ενα καλο μπακ και να ανεβασεις τον Αντρε "βγαζω 1-2 ασσιστ για πλακα σε καθε ματς" στα εξτρεμ αξιζει να το κανεις.
Άβαταρ μέλους
DimitrisS
 
Δημοσιεύσεις: 7403
Εγγραφή: Πέμ 29 Οκτ 2015, 18:42

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018

Δημοσίευσηαπό BigBaby » Πέμ 17 Μάιος 2018, 14:25

Έχουμε 5% πιθανότητες να δούμε τον Βιεϊρίνια μπροστά ή πρέπει να το ξεχάσουμε;

«Αυτήν την στιγμή η απάντηση είναι όχι. Έχουμε αυτήν την ισορροπία. Έχουμε πολλές λύσεις για να αλλάξουμε τις πλευρές. Ο Αντρέ έχει την ευκολία να μπει προς τα μέσα με το δεξί πόδι. Σήμερα λέω όχι, ποτέ. Αλλά όπως σας είπα, στο ποδόσφαιρο δεν ξέρεις ποτέ».
Άβαταρ μέλους
BigBaby
 
Δημοσιεύσεις: 1222
Εγγραφή: Τετ 22 Οκτ 2014, 23:36

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018

Δημοσίευσηαπό joshua » Πέμ 17 Μάιος 2018, 14:29

Χωρις να ξερω παντως λεπτομερειες το σχολιο Γιωργη περι Παπαδοπουλου μου φανηκε λιγο περιττο και ακομψο.
Time to get it, before you let it get to you
Here he comes now, stick to your guns and let him through
Άβαταρ μέλους
joshua
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 24064
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 19:33

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018

Δημοσίευσηαπό DimitrisS » Πέμ 17 Μάιος 2018, 14:39

Tι ακριβως ειπε;

Εντιτ. Το βρηκα.
Τελευταία επεξεργασία από DimitrisS και Πέμ 17 Μάιος 2018, 14:47, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
DimitrisS
 
Δημοσιεύσεις: 7403
Εγγραφή: Πέμ 29 Οκτ 2015, 18:42

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Πέμ 17 Μάιος 2018, 14:41

kataramenos5 έγραψε:
obanebane έγραψε:Υ.Γ Την καλημέρα μου από την καυτή Σύμη.


:evil: :evil: Μπασκετ να βλεπεις Κερλινγκ να γινεται.

:shock: :shock:

Μακράν η πιο πρόστυχη "κατάρα" που έχω διαβάσει... :twisted: :mrgreen:
Αλλά τι να περιμένει κανείς από καταραμένο??? :D :opaokara:

Υ.Γ.
Φέρτε πρώτα έναν φόραρο και στα καπάκια, μέσ' στα μπάνια, έναν σεντρέμπακα κι έναν χάφαρο μποξ του μποξ...
Αλάνια και τα 3, λιγδομάλληδες, λατίνοι, να την μιλάνε ντιπ βρώμικα λαίμαι την στρόγγυλη πόρνη για να τους κάνει τα χατίρια και δίχως δεύτερη κουβέντα, όλοι τους Ισπανο-Πορτογαλοφωνο-διαβατηριούχοι, ανοιχτομπατζετάκηδες...
Άιντε πασάκες μου, άιντε...Ξεχυθείτε, μπας κι ανοίξουνε επιτέλους για τα καλά τα ματάκια μας... :shock:

:nairepaok:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018

Δημοσίευσηαπό savvastheod » Πέμ 17 Μάιος 2018, 14:48

Πάντως το περιβάλλον Λουτσε επιμένει οτι οι μεταγραφές θα είναι τέσσερις...Με τέτοια σιγουρια που μου δείχνει ότι είναι και προχωρημένες... Ονόματα δεν ξέρω
savvastheod
 
Δημοσιεύσεις: 357
Εγγραφή: Δευτ 16 Νοέμ 2015, 10:51

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018

Δημοσίευσηαπό Equalizer » Πέμ 17 Μάιος 2018, 15:01

Αυτό με τον Τζάλμα ως βασικό δεξιά μόνο ως αστείο το βλέπω . Όχι;

Από την αρχή τον ΣΥΜΠΑΘΗΣΑ και τον υποστήριξα αλλά δεν είναι παίκτη για βασικός σε χρόνια με στόχο το νταμπλ ΚΑΙ προκρίσεις στην Ευρώπη.

Δύο χρόνια έχει που έφυγε από Τουρκία και ακόμα 90λεπτο δε μπορεί να βγάλει!!!!

Πολλώ δε μάλλον να διατηρήσει όσο περνάει ο καιρός έκρηξη και ταχύτητα.

Άσε που είναι χασογκολης σε αστείο βαθμό!!!


Τα εξτρέμ μαζί με το δεύτερο κεντρικό χαφ είναι η μεγάλη τρύπα μας!!!
Άβαταρ μέλους
Equalizer
 
Δημοσιεύσεις: 13089
Εγγραφή: Τετ 06 Μάιος 2009, 16:48

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Πέμ 17 Μάιος 2018, 15:02

Ειναι κακο να πλαθει ο καθενας το δικο του σεναριο και να το θεωρει και δεδομενο.

Σταματηστε αυτη την ακαταπαυστη περισυλλογη.φαινονται οργανωμενοι,φαινονται πιο προνοητικοι απο ποτε
Ηρεμηστε να δουμε τι θα γινει.
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27766
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Πέμ 17 Μάιος 2018, 15:07

obanebane έγραψε:Πώς θα έρθει ο Σταφυλιδης όταν ο προπονητής λέει ότι έχω Βιεϊρίνια και θα φέρω και Γιαννούλη;


desperando έγραψε:εντάξει το τι λέει ο κάθε προπονητής στον Π.Α.Ο.Κ. μικρή σημασία έχει, σημασία έχει τι λένε οι σαββιδεοι,αν και πολύ χλομό να έρθει ο σταφ

Αυτααααααααααααά............. :geek:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018

Δημοσίευσηαπό Rizla » Πέμ 17 Μάιος 2018, 15:41

rainmaker έγραψε:Αυτό με τον Τζάλμα ως βασικό δεξιά μόνο ως αστείο το βλέπω . Όχι;

Από την αρχή τον ΣΥΜΠΑΘΗΣΑ και τον υποστήριξα αλλά δεν είναι παίκτη για βασικός σε χρόνια με στόχο το νταμπλ ΚΑΙ προκρίσεις στην Ευρώπη.

Δύο χρόνια έχει που έφυγε από Τουρκία και ακόμα 90λεπτο δε μπορεί να βγάλει!!!!

Πολλώ δε μάλλον να διατηρήσει όσο περνάει ο καιρός έκρηξη και ταχύτητα.

Άσε που είναι χασογκολης σε αστείο βαθμό!!!


Τα εξτρέμ μαζί με το δεύτερο κεντρικό χαφ είναι η μεγάλη τρύπα μας!!!


Kατι τετοια λες και έχεις βγάλει κακό όνομα...
Άβαταρ μέλους
Rizla
 
Δημοσιεύσεις: 6201
Εγγραφή: Δευτ 07 Ιούλ 2008, 18:18

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Πέμ 17 Μάιος 2018, 15:42

Σταφ Βιερινια και Ματος Λουκας... Μπροστα Πελκας Πριγιο και ψαχτε τον δευτερο.. πω πολυ ηλιοθεραπεια σημερα
Dimg4
 

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018

Δημοσίευσηαπό Equalizer » Πέμ 17 Μάιος 2018, 16:08

Ριζλα να με συμπαθας αλλά όσοι καταφέρονταν εναντίον μου όλα αυτά τα χρόνια εδώ, είτε κατέληξαν σε αστεία ανθυποφορουμ να κράζουν μεταξύ ολίγων είτε πιάνονται απο μια λέξη κάθε δέκα μήνες για να κάνουν θέμα.

Τώρα εσύ δεν ξέρω ακριβώς τι έχεις πάθει, από την πλευρά μου τόσο καιρό ήμουν ουσιαστικά χαμένος, ούτε καν θυμάμαι αν διαφωνήσαμε ποτέ.

Εν προκειμένω η ένσταση σου ποια είναι ;

Στο ότι θεωρώ μέτριο παίκτη τον Τζάλμα αλλά θετικό να βρίσκεται στον πάγκο της ομάδας;
Άβαταρ μέλους
Equalizer
 
Δημοσιεύσεις: 13089
Εγγραφή: Τετ 06 Μάιος 2009, 16:48

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018

Δημοσίευσηαπό ΠΟΡΚΥ-5 » Πέμ 17 Μάιος 2018, 16:19

ΠΑΟΚ 2018 - 19
Ο Λουτσέσκου ζήτησε να δουλέψει με 22 παίκτες υψηλού επιπέδου, με 3 τερματοφύλακες και 2 από την Κ-20, δηλαδή με 27 ποδοσφαιριστές. Ήτοι, με τις προσθαφαιρέσεις που θα γίνουν, θα είναι οι εξής:
- Τερματοφύλακες: 1) Πασχαλάκης, 2) Ζίβκοβιτς (Ξάνθης) και 3) Σιαμπάνης.
- Δεξιοί αμυντικοί: 1) Μάτος και 2) Κίτσιου (επιστροφή από Σιντ Τρούιντεν).
- Κεντρικοί αμυντικοί: 1) Βαρέλα, 2) Κυρ. Παπαδόπουλος (Αμβούργου), 3) Κρέσπο, 4) Μαλεζάς και 5) Μιχόγεβιτς.
- Αριστεροί αμυντικοί: 1) Βιερίνια και 2) Γιαννούλης (επιστροφή από Ατρόμητο).
- Ανασταλτικοί χαφ: 1) Γκάις (Σεβίλλης), 2) Μαουρίτσιο, 3) Χαρίσης (επιστροφή από Σιντ Τρούιντεν), 4) Σάκχοφ και 5) Ελ Καντουρί.
- Δεξιοί χαφ - εξτρέμς: 1) Κάμπος και 2) Μυστακίδης (επιστροφή από Βαζελιακό).
- Επιθετικοί χαφ: 1) Πέλκας και 2) Μπίσεσβαρ.
- Αριστεροί χαφ - εξτρέμς: 1) Ουάρντα ή Ενρίκε (επιστροφή από Ατρόμητο ή Καραμπάχ) και 2) Λημνιός.
- Επιθετικοί: 1) Πρίγιοβιτς και 2) Πούκι ή Κόντε (Μπρόντμπι ή Ιωαννίνων).
Συν δύο απ’ την Κ-20 (πχ Χατζηδίμπας και Σταθόπουλος), σύνολο 27 ποδοσφαιριστές (12 Έλληνες, 10 Κοινοτικοί και 5 Ξένοι).
Εν ολίγοις, οι μεταγραφές που θα γίνουν φέτος απ' τον ΠΑΟΚ (και θα αφορούν παίκτες οι οποίοι θα απαρτίσουν την Α' ομάδα κι αυτό το λέω γιατί είναι σίγουρο ότι θα αποκτηθούν και άλλοι οι οποίοι θα δοθούν δανεικοί σε ΟΦΗ, Γιάννινα, Ατρόμητο, Απόλλωνα Σμ., Παναιτωλικό, Λαμία, ίσως και σε Ξάνθη) θα είναι μόλις τέσσερις (4). Δηλαδή ο Ζίβκοβιτς απ' την Ξάνθη, ο Κυριάκος Παπαδόπουλος απ' το Αμβούργο, ο Γιοχάνες Γκάις απ' την Σεβίλλη και είτε ο Τεέμου Πούκι απ' τη Μπρόντμπι, είτε ο Πέδρο Κόντε απ' τον ΠΑΣ Γιάννινα...
ΠΟΡΚΥ-5
Official Paokmania's Papatzis
 
Δημοσιεύσεις: 978
Εγγραφή: Τρί 17 Φεβ 2015, 17:59

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018

Δημοσίευσηαπό revolution1976 » Πέμ 17 Μάιος 2018, 16:30

ΠΟΡΚΥ-5 έγραψε:ΠΑΟΚ 2018 - 19
Ο Λουτσέσκου ζήτησε να δουλέψει με 22 παίκτες υψηλού επιπέδου, με 3 τερματοφύλακες και 2 από την Κ-20, δηλαδή με 27 ποδοσφαιριστές. Ήτοι, με τις προσθαφαιρέσεις που θα γίνουν, θα είναι οι εξής:
- Τερματοφύλακες: 1) Πασχαλάκης, 2) Ζίβκοβιτς (Ξάνθης) και 3) Σιαμπάνης.
- Δεξιοί αμυντικοί: 1) Μάτος και 2) Κίτσιου (επιστροφή από Σιντ Τρούιντεν).
- Κεντρικοί αμυντικοί: 1) Βαρέλα, 2) Κυρ. Παπαδόπουλος (Αμβούργου), 3) Κρέσπο, 4) Μαλεζάς και 5) Μιχόγεβιτς.
- Αριστεροί αμυντικοί: 1) Βιερίνια και 2) Γιαννούλης (επιστροφή από Ατρόμητο).
- Ανασταλτικοί χαφ: 1) Γκάις (Σεβίλλης), 2) Μαουρίτσιο, 3) Χαρίσης (επιστροφή από Σιντ Τρούιντεν), 4) Σάκχοφ και 5) Ελ Καντουρί.
- Δεξιοί χαφ - εξτρέμς: 1) Κάμπος και 2) Μυστακίδης (επιστροφή από Βαζελιακό).
- Επιθετικοί χαφ: 1) Πέλκας και 2) Μπίσεσβαρ.
- Αριστεροί χαφ - εξτρέμς: 1) Ουάρντα ή Ενρίκε (επιστροφή από Ατρόμητο ή Καραμπάχ) και 2) Λημνιός.
- Επιθετικοί: 1) Πρίγιοβιτς και 2) Πούκι ή Κόντε (Μπρόντμπι ή Ιωαννίνων).
Συν δύο απ’ την Κ-20 (πχ Χατζηδίμπας και Σταθόπουλος), σύνολο 27 ποδοσφαιριστές (12 Έλληνες, 10 Κοινοτικοί και 5 Ξένοι).



Εν ολίγοις, οι μεταγραφές που θα γίνουν φέτος απ' τον ΠΑΟΚ (και θα αφορούν παίκτες οι οποίοι θα απαρτίσουν την Α' ομάδα κι αυτό το λέω γιατί είναι σίγουρο ότι θα αποκτηθούν και άλλοι οι οποίοι θα δοθούν δανεικοί σε ΟΦΗ, Γιάννινα, Ατρόμητο, Απόλλωνα Σμ., Παναιτωλικό, Λαμία, ίσως και σε Ξάνθη) θα είναι μόλις τέσσερις (4). Δηλαδή ο Ζίβκοβιτς απ' την Ξάνθη, ο Κυριάκος Παπαδόπουλος απ' το Αμβούργο, ο Γιοχάνες Γκάις απ' την Σεβίλλη και είτε ο Τεέμου Πούκι απ' τη Μπρόντμπι, είτε ο Πέδρο Κόντε απ' τον ΠΑΣ Γιάννινα...


Ο Γκάις αδερφέ απο που προκύπτει? ευγενής πόθος? :D γιατί ο συγκεκριμμένος μόνο για διακοπές έρχεται στην Ελλάδα
Μη μου λές ποιός να φύγει,να μου λές ποιός να έρθει στη θέση του
Άβαταρ μέλους
revolution1976
 
Δημοσιεύσεις: 268
Εγγραφή: Κυρ 29 Δεκ 2013, 20:29
Τοποθεσία: Kαλαμαριά

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Μεταγραφολογία

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες