Νέα αεκ-ΠΑΟΚ 0-2 mvp- Σχόλια & Παραλειπομενα

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του Κυπέλλου Ελλάδος και όλων των παραλειπομένων...

Re: Νέα αεκ-ΠΑΟΚ 0-2 mvp- Σχόλια & Παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τρί 15 Μάιος 2018, 13:37

Trouman...
Επειδή ο Γερασίμου, σ αυτό το post, επαναλαμβάνει αυτό που μόλις πριν λίγο είχε γράψει, απευθυνόμενος στον pilotos, θαρρείς κι εκείνος δεν είδε και δεν κατάλαβε τι έγινε από αμφότερους, ένα δίκιο του δίνω του πιλότου...
Γερασίμου έγραψε:
pilotos έγραψε:
pilotos έγραψε:Εικόνα
Επειδή μάλλον δεν καταλάβατε το πόιντ...
Αν αυτό το έκανε ΠΑΟΚΤΣΑΚΙ, τώρα θα ήταν στα δικαστήρια και θα είχαν επαναφέρει την θανατική ποινή.
Επίσης το στιγμιότυπο, θα το είχατε δει ακόμα και στο Nickelodeon 500 φορές τουλάχιστον
Και φυσικά θα είχαμε PAOKexit
Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αδελφέ, δες το βίντεο μετά την επίτευξη του γκολ από τον Πέλκα, δυστυχώς από το πέταλό μας εκτοξεύεται η φωτοβολίδα. Άσχετο με το ότι οι οπαδοί της αεχ δημιούργησαν επεισόδια με τα ΜΑΤ στο δικό τους πέταλο και πριν αρχίσει ο αγώνας και κατά την αποχώρησή τους στο τέλος.

Όσο για το politically correct "αρέσκεσαι στο αυτόμαστίγωμα", αντί του "φάουλ" "αυτομαστιγωμένος άνθρωπος" που αναφέρεις, ε νομίζω ότι αυτά σημαίνουν το ίδιο και το αυτό...Μεγάλα παιδιά είμαστε μωρέ, δεν είναι και βρισιά...

Το θέμα είναι να μένουμε στην ουσία και να μην δημιουργούνται μεταξύ μας "προηγούμενα"...Αδέρφια είμαστε...
Τελευταία επεξεργασία από goran 64 και Τρί 15 Μάιος 2018, 13:38, έχει επεξεργασθεί 13 φορά/ες συνολικά
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Νέα αεκ-ΠΑΟΚ 0-2 mvp- Σχόλια & Παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό trouman » Τρί 15 Μάιος 2018, 13:48

Κανένα προηγούμενο. Όλα καλά. Τον πιλότο επίσης τον εκτιμώ όπως είπα και για αυτό ευθέως εξεφρασα τη διαφωνία όπως και σε εσένα.

Η καρδιά μου χτύπησε πολύ δυνατά αυτές τις μερες. Εκτονωθηκε μεγάλη ένταση. Δε θα άντεχα τριτη διακοπή.
ΠΑΟΚ
trouman
 
Δημοσιεύσεις: 4885
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 09:47

Re: Νέα αεκ-ΠΑΟΚ 0-2 mvp- Σχόλια & Παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό tasos81pl » Τρί 15 Μάιος 2018, 14:06

το συνθημα με τους μαο μαο τι ελεγε??δεν το ακουγα καλα
give wings to fly...ride the sky
Άβαταρ μέλους
tasos81pl
 
Δημοσιεύσεις: 314
Εγγραφή: Δευτ 18 Οκτ 2010, 19:20
Τοποθεσία: salonika

Re: Νέα αεκ-ΠΑΟΚ 0-2 mvp- Σχόλια & Παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τρί 15 Μάιος 2018, 14:14

Trouman...Ούτε αυτοί θα την άντεχαν με τόσο πούστικο τρόπο...Ειδικά τώρα που θα γινόταν στο χαβουζιστάν, με την παρουσία 18.000 ασπρόμαυρων κομάντος, aka 18.000 "Νέρωνες" να πανηγυρίζουν με νταούλια και τα συναφή...

Γι αυτό άλλωστε φωνάζαμε κάποιοι πριν τον Τελικό: "όσο λιγότεροι δικοί μας παρόντες, τόσο το χειρότερο"... :geek:

Τέλος καλό όλα καλά λοιπόν και τα καλύτερα, για τον μπιζίμ Π.Α.Ο.Κ., είναι σίγουρα "προ των πυλών"... ;)

:nairepaok:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Νέα αεκ-ΠΑΟΚ 0-2 mvp- Σχόλια & Παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό Asimos » Τρί 15 Μάιος 2018, 15:00

Το προβλημα με τις πληρωμενες πουτανες της ΑΡΔοδημοσιογραφιας ειναι μονο οτι δεν πληρώνονται αρκετά για την εκδουλευση.

Τα μπουρδελοσαιτ τους ειχανε κατεβατα αρθρα για τους κακους ΠΑΟΚτσηδες που ρημαξανε την Αθηνα αλλα την αποπειρα ανθρωποκτονίας ακομη την ψάχνουν σε κανα φαξ.

Σημερα τους ελεγα...

"ΦΟΝΙΑΔΕΣ ΠΗΓΑΤΕ ΝΑ ΚΑΨΕΤΕ ΖΩΝΤΑΝΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ"

Υπηρχαν ανθρωποι που ενω ξερανε για την φωτοβολίδα χαρτι και καλαμαρι οταν τους ελεγα για βαν γκουγκλαρανε απορημένοι.

Μονο το Ε μας σωζει απο την πλυση εγκεφάλου, το οποιο εκανε διακοπη στη ροη του για τον τελικο όταν τα αλλα πανελλαδικά καναλια δεν το παιξανε οι ειδήσεις.

Μονη ελπιδα να μαθαινονται ολα το ΦΜ και το τουιτερ και να με συμπαθατε οσοι δεν τα ξερετε τα μεσα και δεν τα γουσταρετε.

Μονο ετσι ακουγομαστε παντου...

ΥΓ: Καπου πηρε το ματι μου οτι εντοπίστηκε ο ΦΟΝΙΑΣ που πηγε να σκοτωσει τους ανθρωπους στο βαν. Περιμένω τον εισαγγελέα πλεον.
Asimos
 

Re: Νέα αεκ-ΠΑΟΚ 0-2 mvp- Σχόλια & Παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό elvetos giatros » Τρί 15 Μάιος 2018, 15:01

goran 64 έγραψε:Αν είδες κάποιον άλλο προσωπικό χαρακτηρισμό μου, εκτός απ το "υπάνθρωποι" για τους μπασκίνες, τότε λάθεψες!

Όπως φυσικά πουθενά δεν έγραψα ότι "αθωώνουν κάποιοι τους στημένους εγκληματίες"...Αν κατάλαβες κάτι τέτοιο εσύ και "τα πήρες" τότε δεν φταίω σε κάτι...Γι αυτό μάλιστα σε παρακάλεσα να το ξαναδιαβάσεις το post μου... ;)


Ρε Γρηγορη
Στον κομμουνισμό δεν υπήρχαν μπασκίνες;
Δεν υπήρχαν άνθρωποι που είχαν το αποκλειστικό δικαίωμα στη βία για να ελέγχονται παράνομες καταστάσεις;
Είναι δυνατόν να τσουβαλιάζεις όλες τις μπασκίνες ως υπανθρώπους;
Είσαι άνθρωπος κάποιας ηλικίας, που έχεις δείξει ότι σέβεσαι τον συνανθρωπο σου
Είναι δυνατόν;

Mods μη μου γράψετε ότι είμαι εκτος topic
Θα ανταπαντήσω ανοίξτε τα threads :mrgreen:
Ο ετεροαποκαλουμενος κι ως άπλυτος κυρ Παντελής
elvetos giatros
 
Δημοσιεύσεις: 3492
Εγγραφή: Πέμ 05 Μαρ 2009, 01:16

Re: Νέα αεκ-ΠΑΟΚ 0-2 mvp- Σχόλια & Παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό pilotos » Τρί 15 Μάιος 2018, 15:09

Asimos έγραψε:Το προβλημα με τις πληρωμενες πουτανες της ΑΡΔοδημοσιογραφιας ειναι μονο οτι δεν πληρώνονται αρκετά για την εκδουλευση.

Τα μπουρδελοσαιτ τους ειχανε κατεβατα αρθρα για τους κακους ΠΑΟΚτσηδες που ρημαξανε την Αθηνα αλλα την αποπειρα ανθρωποκτονίας ακομη την ψάχνουν σε κανα φαξ.

Σημερα τους ελεγα...

"ΦΟΝΙΑΔΕΣ ΠΗΓΑΤΕ ΝΑ ΚΑΨΕΤΕ ΖΩΝΤΑΝΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ"

Υπηρχαν ανθρωποι που ενω ξερανε για την φωτοβολίδα χαρτι και καλαμαρι οταν τους ελεγα για βαν γκουγκλαρανε απορημένοι.

Μονο το Ε μας σωζει απο την πλυση εγκεφάλου, το οποιο εκανε διακοπη στη ροη του για τον τελικο όταν τα αλλα πανελλαδικά καναλια δεν το παιξανε οι ειδήσεις.

Μονη ελπιδα να μαθαινονται ολα το ΦΜ και το τουιτερ και να με συμπαθατε οσοι δεν τα ξερετε τα μεσα και δεν τα γουσταρετε.

Μονο ετσι ακουγομαστε παντου...

ΥΓ: Καπου πηρε το ματι μου οτι εντοπίστηκε ο ΦΟΝΙΑΣ που πηγε να σκοτωσει τους ανθρωπους στο βαν. Περιμένω τον εισαγγελέα πλεον.
ΕδώΕικόναΕικόναΕικόνα

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
ΠΑΟΚ, απλά η μεγαλύτερη ομάδα του Βυζαντίου...
Άβαταρ μέλους
pilotos
 
Δημοσιεύσεις: 21013
Εγγραφή: Σάβ 04 Οκτ 2008, 23:42

Re: Νέα αεκ-ΠΑΟΚ 0-2 mvp- Σχόλια & Παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό Josey Wales » Τρί 15 Μάιος 2018, 15:10

tasos81pl έγραψε:το συνθημα με τους μαο μαο τι ελεγε??δεν το ακουγα καλα

ΜΑΟ ΜΑΟ ΜΑΟ ΜΑΟ πουσ@#$ρα Μελισσανίδη σε Γ@μ@ω
Άβαταρ μέλους
Josey Wales
 
Δημοσιεύσεις: 699
Εγγραφή: Πέμ 10 Απρ 2014, 21:03

Re: Νέα αεκ-ΠΑΟΚ 0-2 mvp- Σχόλια & Παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τρί 15 Μάιος 2018, 15:15

elvetos giatros έγραψε:
goran 64 έγραψε:Αν είδες κάποιον άλλο προσωπικό χαρακτηρισμό μου, εκτός απ το "υπάνθρωποι" για τους μπασκίνες, τότε λάθεψες!

Όπως φυσικά πουθενά δεν έγραψα ότι "αθωώνουν κάποιοι τους στημένους εγκληματίες"...Αν κατάλαβες κάτι τέτοιο εσύ και "τα πήρες" τότε δεν φταίω σε κάτι...Γι αυτό μάλιστα σε παρακάλεσα να το ξαναδιαβάσεις το post μου... ;)


Ρε Γρηγορη
Στον κομμουνισμό δεν υπήρχαν μπασκίνες;
Δεν υπήρχαν άνθρωποι που είχαν το αποκλειστικό δικαίωμα στη βία για να ελέγχονται παράνομες καταστάσεις;
Είναι δυνατόν να τσουβαλιάζεις όλες τις μπασκίνες ως υπανθρώπους;
Είσαι άνθρωπος κάποιας ηλικίας, που έχεις δείξει ότι σέβεσαι τον συνανθρωπο σου
Είναι δυνατόν;

Mods μη μου γράψετε ότι είμαι εκτος topic
Θα ανταπαντήσω ανοίξτε τα threads :mrgreen:

Γιατρέ, καλύτερα να διαβάζεις προσεκτικότερα ή σωστότερα, να καταλαβαίνεις όσα γράφω κι όχι όσα θέλεις...
Έγραψα ότι όλοι οι μπασκίνες του χαβουζιστάν είναι υπάνθρωποι όποτε έχουν απέναντι τους ΠΑΟΚτσήδες... :shock:
Τώρα τον κομμουνισμό γιατί τον μπερδεύεις εκεί που δεν τον έσπειρε κανένας, με πεις δεν με πεις, καταλαβαίνω...

Πάντα με σεβασμό στον συνάνθρωπο μου, ακόμα και στους έχοντες αντίθετες απόψεις...ανθρώπους όμως πάντα...
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Νέα αεκ-ΠΑΟΚ 0-2 mvp- Σχόλια & Παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό Γερασίμου » Τρί 15 Μάιος 2018, 15:23

Ειρήνη ημίν ρε αδέλφια. Νταμπλ κάναμε, ελάχιστα έως μηδενικά αυτά που μας χωρίζουν, απειράριθμα τα όσα μας ενώνουν.
Γερασίμου
 
Δημοσιεύσεις: 4923
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 11:58

Re: Νέα αεκ-ΠΑΟΚ 0-2 mvp- Σχόλια & Παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό GoMaRoS » Τρί 15 Μάιος 2018, 15:32

Περα απο την αγωνιστικη πουτσ@ που τους ριξαμε, τωρα ειναι απολαυση να τους βλεπεις να διαλυονται, ενα ενα να πηδανε απο το χαρτινο καραβακι τα ποντικακια
GoMaRoS
 
Δημοσιεύσεις: 6671
Εγγραφή: Σάβ 19 Ιουν 2010, 13:50

Re: Νέα αεκ-ΠΑΟΚ 0-2 mvp- Σχόλια & Παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Τρί 15 Μάιος 2018, 15:49

Γερασίμου έγραψε:Ειρήνη ημίν ρε αδέλφια. Νταμπλ κάναμε, ελάχιστα έως μηδενικά αυτά που μας χωρίζουν, απειράριθμα τα όσα μας ενώνουν.


Νταμπλ δεν καναμε, ωραια η κουβεντα μεταξυ μας και το ηθικο της υποθεσης αλλα η ιστορια γραφει αλλη μια χρονια χωρις πρωταθλημα. Οποτε ας συσπειρωθουμε κι αλλο, η ομαδα ειναι ηδη η καλυτερη στην ομαδα και ας ειμαστε 200% προσεκτικοι ως οπαδοι. Αν ηθελαν μεχρι και για την φωτοβολιδα του βλακα θα μας εκοβαν βαθμους
Dimg4
 

Re: Νέα αεκ-ΠΑΟΚ 0-2 mvp- Σχόλια & Παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό trouman » Τρί 15 Μάιος 2018, 16:54

Ένας φίλος είπε ότι οι 2 από τους 4 που τους την έπεσαν οι 100 φλώροι, πήγαν νοσοκομείο. Ξέρουμε τι έγινε ; Τους γνωρίζει κανείς;
trouman
 
Δημοσιεύσεις: 4885
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 09:47

Re: Νέα αεκ-ΠΑΟΚ 0-2 mvp- Σχόλια & Παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό tasso85 » Τρί 15 Μάιος 2018, 17:07

φυσικα και θελουν να κοψουν βαθμους πως αλλιως θα μας φτασουν του χρονου, θα προσπαθησουν να δημιουργησουν θεμα- τα κατορθωματα των "δικαστων" τους ειναι πολυ προσφατα , η μαφια τους ζει και βασιλευει
το οτι ειμαστε τοσο μπροστα αγωνιστικα δεν πρεπει να μας εφησυχαζει, δεν πρεπει να ξεχναμε με ποιους εχουμε να κανουμε και οτι εξωαγωνιστικα παραμενουμε underdog και στοχοποιημενοι, ξεκιναμε με -2 και ακομη περιμενουμε την απολογια του μιρ@λ@ και την τιμωρια κομινηδων και σια, το σιχαμερο προσωπο του ποκ θα εμφανιστει ξανα κι εμεις πρεπει να ειμαστε ετοιμοι
tasso85
 
Δημοσιεύσεις: 2369
Εγγραφή: Δευτ 06 Δεκ 2010, 11:32

Re: Νέα αεκ-ΠΑΟΚ 0-2 mvp- Σχόλια & Παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό elvetos giatros » Τρί 15 Μάιος 2018, 17:26

goran 64 έγραψε:
elvetos giatros έγραψε:
goran 64 έγραψε:Αν είδες κάποιον άλλο προσωπικό χαρακτηρισμό μου, εκτός απ το "υπάνθρωποι" για τους μπασκίνες, τότε λάθεψες!

Όπως φυσικά πουθενά δεν έγραψα ότι "αθωώνουν κάποιοι τους στημένους εγκληματίες"...Αν κατάλαβες κάτι τέτοιο εσύ και "τα πήρες" τότε δεν φταίω σε κάτι...Γι αυτό μάλιστα σε παρακάλεσα να το ξαναδιαβάσεις το post μου... ;)


Ρε Γρηγορη
Στον κομμουνισμό δεν υπήρχαν μπασκίνες;
Δεν υπήρχαν άνθρωποι που είχαν το αποκλειστικό δικαίωμα στη βία για να ελέγχονται παράνομες καταστάσεις;
Είναι δυνατόν να τσουβαλιάζεις όλες τις μπασκίνες ως υπανθρώπους;
Είσαι άνθρωπος κάποιας ηλικίας, που έχεις δείξει ότι σέβεσαι τον συνανθρωπο σου
Είναι δυνατόν;

Mods μη μου γράψετε ότι είμαι εκτος topic
Θα ανταπαντήσω ανοίξτε τα threads :mrgreen:

Γιατρέ, καλύτερα να διαβάζεις προσεκτικότερα ή σωστότερα, να καταλαβαίνεις όσα γράφω κι όχι όσα θέλεις...
Έγραψα ότι όλοι οι μπασκίνες του χαβουζιστάν είναι υπάνθρωποι όποτε έχουν απέναντι τους ΠΑΟΚτσήδες... :shock:
Τώρα τον κομμουνισμό γιατί τον μπερδεύεις εκεί που δεν τον έσπειρε κανένας, με πεις δεν με πεις, καταλαβαίνω...

Πάντα με σεβασμό στον συνάνθρωπο μου, ακόμα και στους έχοντες αντίθετες απόψεις...ανθρώπους όμως πάντα...


Συγγνώμη, τώρα το εννόησα
Ο ετεροαποκαλουμενος κι ως άπλυτος κυρ Παντελής
elvetos giatros
 
Δημοσιεύσεις: 3492
Εγγραφή: Πέμ 05 Μαρ 2009, 01:16

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Κύπελλο Ελλάδος

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης