Ιβάν Σαββίδης ΙV

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό Spiros_S » Δευτ 14 Μάιος 2018, 13:18

Τί λες τώρα; :evil: :evil:
Spiros_S
 
Δημοσιεύσεις: 4570
Εγγραφή: Παρ 28 Αύγ 2009, 16:47
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Δευτ 14 Μάιος 2018, 13:26

nikolasf έγραψε:
Hermann έγραψε:
nikolasf έγραψε:Στη χαβουζα δεν βρισκω τη συγκεκριμένη έκδοση


Η κανονική νομίζω είναι, μόλις τη πήρα. 1.30 έκανε οπότε η κανονική πρέπει να ναι! Δεν είναι κάποια ειδική με έξτρα χρέωση. Στο πίσω μέρος είναι η αφίσα , σε νάιλον σακούλα είναι η εφημερίδα.

Αξίζει πάντως, πολύ καλή προσφορά. Διπλής όψης η αφίσα.

Απλά δεν κυκλοφόρησε Αθήνα.
Πήρα στα κεντρικά και το επιβαεβαίωσα.
Είμαστε 2 Ελλάδες τελικά! :evil: :evil: :evil: :evil:

Ο ρ ί σ τ ε ??? :? Δεν κυκλοφόρησε Αθήνα? :shock: :shock:
Καλά, αθηναϊκή φυλλάδα δεν είναι το Έθνος?
:roll:
Μήπως κάνεις κάποιο λάθος ρε Νίκο? :?:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό nikolasf » Δευτ 14 Μάιος 2018, 13:31

Πήρα στα κεντρικά . Η έκδοση με τις 2 αφίσες κυκλοφόρησε μόνο Θεσσαλονίκη- ίσως και σε κάποιες πόλεις τις Β. Ελλάδας που παίρνουν από το ίδιο πρακτορείο. Στην υπόλοιπη Ελλάδα υπάρχει άλλη έκδοση με άλλο εξώφυλλο, ίδια ημερομηνία και χωρίς αφίσες. Έκανα ειδική παραγγελία με ονοματεπώνυμο και τηλέφωνο , να δουν αν υπάρχει η δυνατότητα να μου φέρουν από επάνω.... Άκουσον άκουσον. Στέλνω φώτο στο Τσατ
ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙΣ ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ ΝΑ ΣΗΚΩΘΕΙΣ (Pablo Gabriel García Pérez)
Όταν η αδικία γίνεται νόμος, η παρανομία γίνεται καθήκον
"Πάρτε το χαμπάρι, οι εφιάλτες σας μόλις ξεκίνησαν...» (ΘΥΡΑ 4)
Ανεξάρτητη Μακεδονία και Κρήτη λοιμοκτονία στο "κράτος" της χαβούζας
Άβαταρ μέλους
nikolasf
 
Δημοσιεύσεις: 8495
Εγγραφή: Παρ 12 Νοέμ 2010, 19:48

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό Spiros_S » Δευτ 14 Μάιος 2018, 13:32

Έστειλα μόλις ερώτηση στο fb τους.
Θα σας πω όταν (και αν) μου απαντήσουν.
Spiros_S
 
Δημοσιεύσεις: 4570
Εγγραφή: Παρ 28 Αύγ 2009, 16:47
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό nikolasf » Δευτ 14 Μάιος 2018, 13:37

Εικόνα
Η αιλυνοικι έκδοση του Εθνους
ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙΣ ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ ΝΑ ΣΗΚΩΘΕΙΣ (Pablo Gabriel García Pérez)
Όταν η αδικία γίνεται νόμος, η παρανομία γίνεται καθήκον
"Πάρτε το χαμπάρι, οι εφιάλτες σας μόλις ξεκίνησαν...» (ΘΥΡΑ 4)
Ανεξάρτητη Μακεδονία και Κρήτη λοιμοκτονία στο "κράτος" της χαβούζας
Άβαταρ μέλους
nikolasf
 
Δημοσιεύσεις: 8495
Εγγραφή: Παρ 12 Νοέμ 2010, 19:48

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Δευτ 14 Μάιος 2018, 13:40

Από Πτολεμαΐδα την πήρα

Στάλθηκε από το MI MAX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9772
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό nikolasf » Δευτ 14 Μάιος 2018, 13:46

Το ξέρω αδελφέ.... Εδώ κάτω είμαστε άλλη χώρα! :evil: :evil: :evil: :evil:
ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙΣ ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ ΝΑ ΣΗΚΩΘΕΙΣ (Pablo Gabriel García Pérez)
Όταν η αδικία γίνεται νόμος, η παρανομία γίνεται καθήκον
"Πάρτε το χαμπάρι, οι εφιάλτες σας μόλις ξεκίνησαν...» (ΘΥΡΑ 4)
Ανεξάρτητη Μακεδονία και Κρήτη λοιμοκτονία στο "κράτος" της χαβούζας
Άβαταρ μέλους
nikolasf
 
Δημοσιεύσεις: 8495
Εγγραφή: Παρ 12 Νοέμ 2010, 19:48

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό takis4 » Δευτ 14 Μάιος 2018, 14:06

Charles Voralberg έγραψε:
takis4 έγραψε:μονο εγω βαραω φρίκες με τον βάζελο ? ρε ιβάν ok είσαι λεβέντης μάγκας τα πάντα όλα , αλλα γάμα τον βάζελο ... έτσι και αλλιώς γαύρος χάρτινη βάζελος είναι η ίδια ομάδα , κανε τα πάντα να πέσει g εθνική η πουστρομαδα , δεν έσωσες τον βάζελο τον αλαφούζο και την παρέα του έσωσες και το παραμυθάκι περί κυζα και ίβιτς ... οποιος ρίξει μια ματια δεξιά αριστερά θα δει τους βάζελους να κάνουν τον δικηγόρο του γαύρου και της χάρτινης , έλα γάμα τους τώρα που θα τους σώσουμε , ούτε παίχτες ούτε βοήθεια , απαίτηση να τηρηθεί η νομοθεσία όπως έγινε και καλα με εμάς και χάσαμε το πρωτάθλημα ...


Καλημέρα. Θεωρώ πως δε θα πρέπει ως οπαδοί του ΠΑΟΚ να διαμορφώσουμε θέση για το συγκεκριμένο ζήτημα. Οι λόγοι είναι οι εξής:

1. Η ΠΑΕ ΠΑΟΚ κράτησε ορθά την ίδια στάση με πέρσι.
2. Τι αποφάσισε το Ιβάν Σαββίδης τελευταία στιγμή το ξέρει ο ίδιος και το παρασκήνιο. Εμείς έχουμε μαύρα μεσάνυχτα.
3. Δεν είμασταν μπροστά στις δηλώσεις που έκανε χτες.
4. Δε ξέρουμε τι ακρίβως μετέφρασε ο μεταφραστής, ο οποίος, αν είναι αυτός που νομίζω, χρησιμοποιεί απλό Ελληνικό λεξιλόγιο.
5. Δε ξέρουμε αν ο αρθογράφος μετέφερε όλη τη δήλωση ή εκείνα τα κομμάτια που θα έκαναν μπαμ!


ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ


1 - κακή απόφαση του ιβάν, που έχει ακόμα την εντύπωση ότι θα σώσει το ελληνικό ποδόσφαιρο ... μας έκλεψαν με σπάθες πρωτάθλημα αρχιδατο , μας έκλεψαν πρωτάθλημα με -10 στα δικαστήρια , και φάγαμε και -2 για την επομενη, που σημαίνει ότι και το επόμενο είναι χαρτινοπετσινο από την γεννα... τι άλλο πρέπει να γίνει για να καταλάβει ότι απλά ΔΕΝ ?


2- όντως δεν γνωρίζουμε όλα τα δεδομένα , αλλα αυτό που γνωρίζουμε me sigouria είναι ότι ο βάζελος είναι μια πουστομαδα ίδια με την χάρτινη και τον γαύρο και απλά αλλάζει το όνομα για ξεκάρφωμα , αυτό νομίζω είναι αρκετό για να θέλουμε να πέσει Γ εθνική ...

3- με αυτή τι λογική δεν ήμασταν μπροστά σε καμια δήλωση
, αυτό τι σημαίνει ότι δεν πρέπει να μιλάμε για τίποτα ?έτσι δεν γίνετε δουλειά ...



4- τώρα αυτό με το μεταφραστή τι είναι ? και με αυτή τι λογική δεν θα πρέπει να μιλάμε αν πρώτα δεν έχουμε επισημη μεταφραση απο το υπουργείο εξωτερικόν ... έτσι δεν γίνετε δουλειά ...


5- άλλο πάλι αυτό , φιλε δείχνεις σαν να ψάχνεις δικαιολογίες το να μην μιλάμε για αυτό το θέμα ...

ΡΙΞΤΕ ΤΟΝ ΠΟΥΣΤΗ ΣΤΗΝ Γ ΕΘΝΙΚΗ , ΔΕΝ ΖΗΤΑΜΕ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΛΟΓΟ, ΑΠΛΑ ΝΑ ΕΦΑΡΜΟΣΤΕΙ Η ΝΟΜΟΘΕΣΙΑ
takis4
 
Δημοσιεύσεις: 366
Εγγραφή: Κυρ 26 Νοέμ 2017, 18:57

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό desperando » Δευτ 14 Μάιος 2018, 14:10

Να ρωτήσω κάτι
Η σχέση Ιβάν Μελισσανίδη γνωρίζεται πόσο πίσω στον χρόνο πάει και ποια ακριβώς ήταν?
PAOK against modern football

ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΑΙ ΞΥΠΝΗΤΟΣ ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ
Άβαταρ μέλους
desperando
 
Δημοσιεύσεις: 11904
Εγγραφή: Τρί 12 Μάιος 2009, 13:20
Τοποθεσία: κάπου εκεί έξω

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Δευτ 14 Μάιος 2018, 14:19

nikolasf έγραψε:Πήρα στα κεντρικά . Η έκδοση με τις 2 αφίσες κυκλοφόρησε μόνο Θεσσαλονίκη- ίσως και σε κάποιες πόλεις τις Β. Ελλάδας που παίρνουν από το ίδιο πρακτορείο. Στην υπόλοιπη Ελλάδα υπάρχει άλλη έκδοση με άλλο εξώφυλλο, ίδια ημερομηνία και χωρίς αφίσες. Έκανα ειδική παραγγελία με ονοματεπώνυμο και τηλέφωνο , να δουν αν υπάρχει η δυνατότητα να μου φέρουν από επάνω.... Άκουσον άκουσον. Στέλνω φώτο στο Τσατ

Μάλιστα... :evil:
Ιδού και η απόδειξη... :ugeek:

nikolasf έγραψε:Εικόνα
Η αιλυνοικι έκδοση του Εθνους

Να τους χαιρόμαστε αυτούς τους "συνεργάτες-Εθνιστές" και τις "γνήσιες" τακτικές marketing που ακολουθούν... :redcard:
Μετά σε λέει ο έρμος ο λαός μας: Π.Α.Ο.Κ. ΠΑ-ΝΤΟΥ..."Ε ρε κούνια που μας κούναγε"... :evil:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Δευτ 14 Μάιος 2018, 14:25

desperando έγραψε:Να ρωτήσω κάτι
Η σχέση Ιβάν Μελισσανίδη γνωρίζεται πόσο πίσω στον χρόνο πάει και ποια ακριβώς ήταν?

Προσωπικά δεν ξέρω...Όμως...
Γιατί να με ενδιαφέρει κιόλας, στην συγκεκριμένη περίπτωση του ανταγωνισμού Π.Α.Ο.Κ. και ντροπής της Πόλης?
Όποιοι δεσμοί κι αν συνδέουν τους δυο τους, απ το όποιο παρελθόν τους, πρέπει να συγχέονται με τις δύο ομάδες?
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό nikolasf » Δευτ 14 Μάιος 2018, 14:31

goran 64 έγραψε:
nikolasf έγραψε:Πήρα στα κεντρικά . Η έκδοση με τις 2 αφίσες κυκλοφόρησε μόνο Θεσσαλονίκη- ίσως και σε κάποιες πόλεις τις Β. Ελλάδας που παίρνουν από το ίδιο πρακτορείο. Στην υπόλοιπη Ελλάδα υπάρχει άλλη έκδοση με άλλο εξώφυλλο, ίδια ημερομηνία και χωρίς αφίσες. Έκανα ειδική παραγγελία με ονοματεπώνυμο και τηλέφωνο , να δουν αν υπάρχει η δυνατότητα να μου φέρουν από επάνω.... Άκουσον άκουσον. Στέλνω φώτο στο Τσατ

Μάλιστα... :evil:
Ιδού και η απόδειξη... :ugeek:

nikolasf έγραψε:Εικόνα
Η αιλυνοικι έκδοση του Εθνους

Να τους χαιρόμαστε αυτούς τους "συνεργάτες-Εθνιστές" και τις "γνήσιες" τακτικές marketing που ακολουθούν... :redcard:
Μετά σε λέει ο έρμος ο λαός μας: Π.Α.Ο.Κ. ΠΑ-ΝΤΟΥ..."Ε ρε κούνια που μας κούναγε"... :evil:

Το θέμα είναι ότι για να την βρω εγώ την ίδια έκδοση- που υπόψην έχει και άλλο εξώφυλλο , πρέπει να δον αν υπάρχει δυνατότητα να μου την φέρουν από την Β. Ελλάδα!!!:rolling_eyes: . Από άλλη χώρα δηλαδή;;; Δεν έχουν κεντρικό τυπογραφείο;;;
αι επίσεις δεν υπάρχουν οπαδοί του ΠΑΟΚ στην υπόλοιπη Ελλάδα;;; Πελλοπόνησο, Κρήτη;;; Και όταν λένε Β. Ελλάδα, που ακριβώς θεωρούν τα σύνορα;;; Ο Βολιώτης ή ο Λαρισαίος ΠΑΟΚτσής θα την βρεί;;;
Γιατί από που και πάνω θεωρείτε η Ελλάδα Βόρεια;;
ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙΣ ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ ΝΑ ΣΗΚΩΘΕΙΣ (Pablo Gabriel García Pérez)
Όταν η αδικία γίνεται νόμος, η παρανομία γίνεται καθήκον
"Πάρτε το χαμπάρι, οι εφιάλτες σας μόλις ξεκίνησαν...» (ΘΥΡΑ 4)
Ανεξάρτητη Μακεδονία και Κρήτη λοιμοκτονία στο "κράτος" της χαβούζας
Άβαταρ μέλους
nikolasf
 
Δημοσιεύσεις: 8495
Εγγραφή: Παρ 12 Νοέμ 2010, 19:48

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό tutuyo » Δευτ 14 Μάιος 2018, 14:34

Ναι και εμενα αυτο με τον βαζελο με ψιλοχαλασε

Γιατι?
επειδη ειναι ψυχοπονος?
επειδη ειναι καλος ανθρωπος?

Δλδ ουσιαστικα συναινεσε σε μια too big to fail λογικη για βαζελο που εαν οι ρολοι ηταν αντιστροφοι (αυτοι με επενδυτη λεφτα-εμεις με δεκαδες προσφυγες) ειμαι ΣΙΓΟΥΡΟΣ οτι θα μας εριχναν.

Εκτος και εαν μπορει να το κεφαλοποιησει στο μελλον - που δεν το πιστευω ακομη δεν εμαθε οτι με λυκοφιλιες δεν πας πουθενα?
tutuyo
 
Δημοσιεύσεις: 76
Εγγραφή: Πέμ 28 Μάιος 2009, 14:35
Τοποθεσία: Αθήνα - οικονομικός μετανάστης

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό paok re niamou » Δευτ 14 Μάιος 2018, 14:44

Θελω να φερω στην επικαιροτητα κατι που εχει αναφερθει και απο αλλους. Η συγκυρια ειναι τετοια που μας φερνει σε απολυτη θεση ισχυος για τα επομενα 2-3 χρονια τουλαχιστον. Το συνθημα του Ιβαν για απεριοριστο μπατζετ,ειναι δεν ειναι πραγματικο, που εγω πιστευω πως ειναι, εχει πανικοβαλει το ποκ. και οι 3 ειναι σε αθλια οικονομικη κατασταση, με αποτελεσμα να εχει αρχισει η εσωστρεφεια. Την οποια εμεις την τρωμε με το κουταλι καθε χρονο. Ας απολαυσουμε το 3μηνο που ερχεται, την μιρλα που θα βγαλουν, και αλληλοφαγωμα που θα πεσει μεχρι τελικης πτωσης. Και αυτο ειναι κατι που θα συμβει και στους 3 ταυτοχρονα. Ο γαβρος κανει ντεμεκ ελληνοποιηση, αφου αυτο δεν του κοστιζει τιποτα, ο Τζαμπας πονοκεφαλιαζει αφου οι μισοι παικτες και ο προπονητης φευγουν, και ο βαζελος πουλαει ακομα παραμυθι με ντεμεκ ενδιαφερομενους αγοραστες, που δηθεν θα επενδυσουν οταν και αφου κανουν οικονομικο ελεγχο.
Ειναι τοση η ηδονη που μου προσφερουν, που γουσταρω να μπαινω στα σαιτ τους και να βαζω φυτιλια και να απολαμβανω το σχολια.
Αγαπητοι συνοπαδοι, ας περιορισουμε ολοι μας την δικη μας ΠΑΟΚτσηδικη αγαπημενη μιρλα οσο μπορουμε, ( γιατι ΠΑΟΚ εισαι και οι συνηθειες δεν αλλαζουν ποτε ) και ας απολαυσουμε το φετινο καλοκαιρι το αλληλοφαγωμα συνοπαδων που εχει να γινει στο ποκ. Ο Ιβαν και ο Γιωργης με τα οποια μειονεκτηματα εχουν, με εχουν πεισει οτι εκτος απο διοικηση, ειναι και οπαδοι. Και αυτο μου δινει την σιγουρια για το αυριο. Μπορει να κοβουν ενα κεφαλι και να βγαινουν 10, αλλα και με την δικη μας βοηθεια θα τα κοβουμε και θα συνεχιζουμε.
Ας απολαυσουμε ολοι μαζι ενωμενοι την συνεχεια του εργου ........
Άβαταρ μέλους
paok re niamou
 
Δημοσιεύσεις: 3223
Εγγραφή: Πέμ 10 Μάιος 2018, 11:33

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό desperando » Δευτ 14 Μάιος 2018, 14:47

goran 64 έγραψε:
desperando έγραψε:Να ρωτήσω κάτι
Η σχέση Ιβάν Μελισσανίδη γνωρίζεται πόσο πίσω στον χρόνο πάει και ποια ακριβώς ήταν?

Προσωπικά δεν ξέρω...Όμως...
Γιατί να με ενδιαφέρει κιόλας, στην συγκεκριμένη περίπτωση του ανταγωνισμού Π.Α.Ο.Κ. και ντροπής της Πόλης?
Όποιοι δεσμοί κι αν συνδέουν τους δυο τους, απ το όποιο παρελθόν τους, πρέπει να συγχέονται με τις δύο ομάδες?

Φυσικά και όχι
Αλλά είναι λογικό όσο και καπατσος να είσαι να μην περιμένεις από κάποιον που είναι 20 χρόνο φίλος σου να σου δώσει μια τέτοια πισοπλατη μαχαιριά.
Κάποιοι άνθρωποι, μάλλον και ο Ιβάν κρίνουν πολλές φορές εξ ιδίων γι αυτό και δεν περίμενε κάτι τέτοιο, επειδή ο ίδιος δεν θα το έκανε ποτέ.
Και φυσικά οι περιπτώσεις γατούλη και αφραγκουζου δεν συγκρίνονται.

Οποίος έχει συναναστραφεί με τους λεγομενους από εμάς τους καθαρούς Έλληνες "ρωσοποντιους" γνωρίζει ότι "αυτοί" ακόμα ζουν με έναν κώδικα τιμής που οι περισσότεροι από εμάς τους ελληναραδες τον έχουμε διαγράψει εδώ και αρκετές δεκαετίες
PAOK against modern football

ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΑΙ ΞΥΠΝΗΤΟΣ ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ
Άβαταρ μέλους
desperando
 
Δημοσιεύσεις: 11904
Εγγραφή: Τρί 12 Μάιος 2009, 13:20
Τοποθεσία: κάπου εκεί έξω

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 10 επισκέπτες