ΠΑΟΚ- Νέα ΑΕΚ 19:30 11/3 PAOKmania Web Radio - NS1

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του νέου πρωταθλήματος Superleague και όλων των παραλειπομένων...

Re: ΠΑΟΚ- Νέα ΑΕΚ 19:30 11/3 PAOKmania Web Radio - NS1

Δημοσίευσηαπό boogeyman77 » Τρί 24 Απρ 2018, 20:34

farmak76 έγραψε:Είμαι 42. Δεν έχω δώσει ποτέ το παραμικρό δικαίωμα, έχω οικογένεια με μικρά παιδιά που τα λατρεύω.
Αν μου πείτε να συμμετάσχω σε ένα λεωφορείο που θα κατέβει στη βρωμοχαβούζα τους και θα τα κάνει όλα λαμπόγιαλο μέχρι να μας μπαγλαρώσουν και να μας χώσουν μέσα, ξεκινάω τώρα χωρίς κανέναν ενδοιασμό.

Γαμώ τα πάντα τους...

:pano:

Αυτό θέλουν λαι οι καλαμακοφαγοι φιλε μου.Οχι δεν θα τους κάνουμε την χάρη.Δεν θα κερδίσουμε τίποτα έτσι.Άλλη μέθοδος χρειάζεται.Χωρίς αποδείξεις.Μας εχουν δείξει τον τρόπο οι χαβουζαιοι.Με ανατινάξεις φουρνων,επιστολές με σφαίρες και τα σχετικά.Αν στη θέση μας ηταν ομάδα του ΠΟΚ ήδη το μαγαζάκι του κομινη δεν θα υπήρχε,ποντικης και αρετοπουλος θα συγκατοικουσαν στα επείγοντα και κατι καποδιστριες,σκολαρικες και σια θα είχαν εξαφανιστεί απο τον χάρτη
When The Going Gets Tough,The Tough Get Going.
boogeyman77
 
Δημοσιεύσεις: 4994
Εγγραφή: Σάβ 20 Ιαν 2018, 14:15
Τοποθεσία: Σαμοθράκη

Re: ΠΑΟΚ- Νέα ΑΕΚ 19:30 11/3 PAOKmania Web Radio - NS1

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Τρί 24 Απρ 2018, 20:35

farmak76 έγραψε:Είμαι 42. Δεν έχω δώσει ποτέ το παραμικρό δικαίωμα, έχω οικογένεια με μικρά παιδιά που τα λατρεύω.
Αν μου πείτε να συμμετάσχω σε ένα λεωφορείο που θα κατέβει στη βρωμοχαβούζα τους και θα τα κάνει όλα λαμπόγιαλο μέχρι να μας μπαγλαρώσουν και να μας χώσουν μέσα, ξεκινάω τώρα χωρίς κανέναν ενδοιασμό.

Γαμώ τα πάντα τους...

:pano:


Γνωμη σου την οποια θεωρω κακη. Την οικογενεια κ τα παιδια μ δε θα τα εβαζα ποτε κατω απο κανεναν ΠΑΟΚ.
Dimg4
 

Re: ΠΑΟΚ- Νέα ΑΕΚ 19:30 11/3 PAOKmania Web Radio - NS1

Δημοσίευσηαπό boogeyman77 » Τρί 24 Απρ 2018, 20:45

GI4NNEN4 έγραψε:Αλίμονο στον άνθρωπο που θα πέσει στην ανάγκη της Ελληνικής Δικαιοσύνης. Διαβάζεις το σκεπτικό της απόφασης Σκουτέρη και θέλεις να σκίσεις τις σάρκες σου.

Το ελληνική δικαιοσύνη ειναι πιο σύντομο ανέκδοτο κι απ'το πρόσφυγες-επενδυτές
When The Going Gets Tough,The Tough Get Going.
boogeyman77
 
Δημοσιεύσεις: 4994
Εγγραφή: Σάβ 20 Ιαν 2018, 14:15
Τοποθεσία: Σαμοθράκη

Re: ΠΑΟΚ- Νέα ΑΕΚ 19:30 11/3 PAOKmania Web Radio - NS1

Δημοσίευσηαπό GI4NNEN4 » Τρί 24 Απρ 2018, 20:49

Μέσα κι εγώ!
Alas for those that never sing,
But die with all their music in them!
~Oliver Wendell Holmes
Άβαταρ μέλους
GI4NNEN4
 
Δημοσιεύσεις: 5762
Εγγραφή: Τρί 18 Μάιος 2010, 16:06
Τοποθεσία: Γιάννενα

Re: ΠΑΟΚ- Νέα ΑΕΚ 19:30 11/3 PAOKmania Web Radio - NS1

Δημοσίευσηαπό boogeyman77 » Τρί 24 Απρ 2018, 20:52

V-olakiotis έγραψε:Η Κ20 στον τελικό.

Πρωταθλήτρια στο γηπεδο εναντίον Χάρτινης!

Καμία περαιτέρω συμμετοχή στο φετινό μπουρδέλο και γλυτώνουμε ποινές και ενδεχόμενο επεισοδιων.

Όλα χαρτινα και πλαστά, έτσι να μείνει στην ιστορία η σεζόν 2017-18 στη σούπερ Λίγκα.



ΝΑΤΟΙ ΝΑΤΟΙ ΟΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ!!!

Πέρα απ το ότι είναι άδικο για τούς πιτσιρικάδες μας να τους καταστρέψουμε και να αμαυρωσουμε την ομάδα μας με μια πιθανή συντριβή,πέρα απ'ότι επικοινωνιακά θα φανεί οτι "τρομοκρατηθηκαμε" ν'αντιμετωπίσουμε την "πρωταθλήτρια" θα ειναι μια ακόμα αφορμή να μας τιμωρήσουν και μάλιστα υπο το βλέμμα των ανθρώπων της Ουεφα για διακωμώδηση του αθλήματος καταστρέφοντας τουλάχιστον και την επόμενη χρονιά.
When The Going Gets Tough,The Tough Get Going.
boogeyman77
 
Δημοσιεύσεις: 4994
Εγγραφή: Σάβ 20 Ιαν 2018, 14:15
Τοποθεσία: Σαμοθράκη

Re: ΠΑΟΚ- Νέα ΑΕΚ 19:30 11/3 PAOKmania Web Radio - NS1

Δημοσίευσηαπό elvetos giatros » Τρί 24 Απρ 2018, 21:02

Dimg4 έγραψε:
farmak76 έγραψε:Είμαι 42. Δεν έχω δώσει ποτέ το παραμικρό δικαίωμα, έχω οικογένεια με μικρά παιδιά που τα λατρεύω.
Αν μου πείτε να συμμετάσχω σε ένα λεωφορείο που θα κατέβει στη βρωμοχαβούζα τους και θα τα κάνει όλα λαμπόγιαλο μέχρι να μας μπαγλαρώσουν και να μας χώσουν μέσα, ξεκινάω τώρα χωρίς κανέναν ενδοιασμό.

Γαμώ τα πάντα τους...

:pano:


Γνωμη σου την οποια θεωρω κακη. Την οικογενεια κ τα παιδια μ δε θα τα εβαζα ποτε κατω απο κανεναν ΠΑΟΚ.


Πέρα από αυτό το αυτονόητο που αναφέρει ο Dim, κι εγώ δύο γιούς έχω, τι θα κερδίσει η ΠΑΟΚΑΡΑ;
Του χρόνου είμαστε φαβορί για πρωτάθλημα, δε μας φθάνουν οι μείον δύο;
Δεν αναφέρω καν ότι θα μας ονομάσουν βαρβάρους και πάλι, γιατί έτσι κι άλλως μας έχουν για τέτοιους, αυτό λοιπόν δε μ απασχολεί
Ο ετεροαποκαλουμενος κι ως άπλυτος κυρ Παντελής
elvetos giatros
 
Δημοσιεύσεις: 3493
Εγγραφή: Πέμ 05 Μαρ 2009, 01:16

Re: ΠΑΟΚ- Νέα ΑΕΚ 19:30 11/3 PAOKmania Web Radio - NS1

Δημοσίευσηαπό Athens » Τρί 24 Απρ 2018, 21:13

σοβαρευτειτε!!! η ομαδα να κερδισει τα 2 παιχνιδια με παο και πλατανια και να διοργανωσει μια φιεστα εκωφαντικη κατακτησης πρωταθληματος στα γηπεδα αυτο θα τους πονεσει πολυ...
και κατα δευτερο λογο ορκο νικης για νταμπλ μεσα στο σπιτι τους...
αυτες ειναι οι πιο λογικες λυσεις που προτεινω
Άβαταρ μέλους
Athens
 
Δημοσιεύσεις: 4539
Εγγραφή: Κυρ 25 Οκτ 2009, 21:25

Re: ΠΑΟΚ- Νέα ΑΕΚ 19:30 11/3 PAOKmania Web Radio - NS1

Δημοσίευσηαπό farmak76 » Τρί 24 Απρ 2018, 21:16

Ακριβώς επειδή λατρεύω τα παιδιά μου ντιμ και προσπαθώ να τους μεγαλώσω με αξιοπρέπεια και ιδανικά, είμαι έτοιμος να τους ανατινάξω όλους. Χρόνια τώρα τρώμε στη μάπα τα ίδια και τα ίδια. Με λεφτά, χωρίς λεφτά, με επενδυτές, με λαμόγια, με ηρεμία ή με ξύλο. Εγώ δεν το ανέχομαι άλλο... Όσο για το πως θα με αποκαλέσουν, στα απίδια μου...
Άβαταρ μέλους
farmak76
 
Δημοσιεύσεις: 785
Εγγραφή: Τρί 08 Ιούλ 2008, 00:22
Τοποθεσία: ΠΑΟΚιστάν

Re: ΠΑΟΚ- Νέα ΑΕΚ 19:30 11/3 PAOKmania Web Radio - NS1

Δημοσίευσηαπό farmak76 » Τρί 24 Απρ 2018, 21:18

φαβορί για πρωτάθλημα γιατρέ και φέτος ήμουν... :evil:
Άβαταρ μέλους
farmak76
 
Δημοσιεύσεις: 785
Εγγραφή: Τρί 08 Ιούλ 2008, 00:22
Τοποθεσία: ΠΑΟΚιστάν

Re: ΠΑΟΚ- Νέα ΑΕΚ 19:30 11/3 PAOKmania Web Radio - NS1

Δημοσίευσηαπό Παλαιολόγος » Τρί 24 Απρ 2018, 21:19

ο ΠΑΟΚ παιδια ειναι ενα χομπι,ισως το καλυτερο που εχουμε,ειναι και παιδικες αναμνησεις ειναι ...
αλλα δεν υπαρχει για να καταστρεφουμε τις ζωες μας (ή την ιδια την ομαδα) οσες αδικιες και αν βλεπουμε και ζουμε,οση προκληση και αν υφισταται
δηλαδη τοτε τι θα κανουμε σε αδικιες που βιωνουμε εμεις σε προσωπικο επιπεδο; θα παρουμε τα βουνα;
δεν ειναι αυτος ο ορθοδοξος τροπος.

ψυχραιμια

ξερετε τι θα τσουξει; αυτοσυγκρατηση,να προφυλαξουμε την ομαδα
και οι τιτλοι!πρεπει να προσεχουμε στα παντα γιατι τους ειδαμε,απο το τιποτα πιανονται
δεν ειναι μονο το αγωνιστικο,φετος το πηραμε στο γκαζον,αλλα επικοινωνιακα κ.λπ γινοταν το εργοχειρο,ηρθε η στιγμη,η αφορμη η προφαση και παπαλα.
βρε δεν πα να βγηκε το βιντεο και να τους εξεθεσε,βρε δεν πα να λες για χαρτινη ταινια,τελος
και ειδαμε δεν εχουν ΚΑΝΕΝΑ προβλημα να αρπαζουν τιτλο,χαρτινο και να το πανηγυριζουν σαν να το κερδισαν στο γκαζον!
μην καταστρεφουμε απο πανω και την προσωπικη μας ζωη για το..ποδοσφαιρο

προσοχη και ψυχραιμια :)
Τὸ δὲ τὴν πόλιν σοι δοῦναι, οὔτ’ ἐμόν ἐστιν οὔτ’ ἄλλου τῶν κατοικούντων ἐν ταύτῃ· κοινῇ γὰρ γνώμῃ πάντες αὐτοπροαιρέτως ἀποθανοῦμεν καὶ οὐ φεισόμεθα τῆς ζωῆς ἡμῶν
Άβαταρ μέλους
Παλαιολόγος
 
Δημοσιεύσεις: 8528
Εγγραφή: Τρί 22 Σεπ 2015, 12:10

Re: ΠΑΟΚ- Νέα ΑΕΚ 19:30 11/3 PAOKmania Web Radio - NS1

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Τρί 24 Απρ 2018, 21:44

farmak76 έγραψε:Ακριβώς επειδή λατρεύω τα παιδιά μου ντιμ και προσπαθώ να τους μεγαλώσω με αξιοπρέπεια και ιδανικά, είμαι έτοιμος να τους ανατινάξω όλους. Χρόνια τώρα τρώμε στη μάπα τα ίδια και τα ίδια. Με λεφτά, χωρίς λεφτά, με επενδυτές, με λαμόγια, με ηρεμία ή με ξύλο. Εγώ δεν το ανέχομαι άλλο... Όσο για το πως θα με αποκαλέσουν, στα απίδια μου...
Σε καταλαβαίνω όπως χιλιάδες ΠΑΟΚτσηδες, αλλά θα βρούμε τον τρόπο φίλε να πετύχουμε χωρίς να κάνουμε ζημιά στην υγεία μας και να στεναχωρησουμε την οικογένεια μας.... ΠΑΟΚ σημαίνει περηφανια....Ο ΠΑΟΚ δεν είναι χόμπι είναι τρέλα είναι ένα όνειρο..... Γιαυτό μας χρειάζεται υγιείς ετοιμοπόλεμους.... Έξυπνες παοκτσηδικες κινήσεις τίποτε άλλο....
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9781
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: ΠΑΟΚ- Νέα ΑΕΚ 19:30 11/3 PAOKmania Web Radio - NS1

Δημοσίευσηαπό Tolaros » Τρί 24 Απρ 2018, 21:54

Θα πρεπε αυτή τη στιγμή να γίνεται ντελίριο για το ποιος θα πρωτοβρει εισιτήριο.
Όποιος δε θέλει ρε παιδιά ή φοβάται ότι θα κάνει κακό στον ΠΑΟΚ ας μην έρθει στην τελική και ας πάμε και 10000 μόνο
Άβαταρ μέλους
Tolaros
 
Δημοσιεύσεις: 5546
Εγγραφή: Κυρ 23 Δεκ 2007, 22:16
Τοποθεσία: Ντεπώ

Re: ΠΑΟΚ- Νέα ΑΕΚ 19:30 11/3 PAOKmania Web Radio - NS1

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τρί 24 Απρ 2018, 22:01

Παρών κι έχω δηλώσει-εξηγήσει ήδη γιατί δεν θα πήγαινα φέτος, ακόμα κι αν ήταν στην Τούμπα ο Τελικός τους...
viewtopic.php?f=18&t=6855&start=5505#p1446033

Εκτός κι αν στην Τούμπα γινόταν ο πρώτος ή ο επαναληπτικός, απ τον διπλό Τελικό που ονειρεύομαι ιδεωδώς...

ΥΓ Νέος ΚΑΠ, copy paste από προηγμένο Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα...ΧΘΕΣ!!!!

:pano:
Τελευταία επεξεργασία από goran 64 και Τρί 24 Απρ 2018, 22:15, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: ΠΑΟΚ- Νέα ΑΕΚ 19:30 11/3 PAOKmania Web Radio - NS1

Δημοσίευσηαπό lostt » Τρί 24 Απρ 2018, 22:13

ΕΝΩ Ο ΠΕΡΣΙΝΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ ΗΤΑΝ ΩΡΑΙΟΣ.ΜΕ ΤΗΝ ΜΟΥΦΑ ΠΕΝΑΛΤΥ.ΠΩΣ ΞΕΧΝΑΜΕ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ....
lostt
 
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Δευτ 12 Μαρ 2018, 09:24

Re: ΠΑΟΚ- Νέα ΑΕΚ 19:30 11/3 PAOKmania Web Radio - NS1

Δημοσίευσηαπό ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΣ » Τρί 24 Απρ 2018, 22:14

farmak76 έγραψε:Είμαι 42. Δεν έχω δώσει ποτέ το παραμικρό δικαίωμα, έχω οικογένεια με μικρά παιδιά που τα λατρεύω.
Αν μου πείτε να συμμετάσχω σε ένα λεωφορείο που θα κατέβει στη βρωμοχαβούζα τους και θα τα κάνει όλα λαμπόγιαλο μέχρι να μας μπαγλαρώσουν και να μας χώσουν μέσα, ξεκινάω τώρα χωρίς κανέναν ενδοιασμό.

Γαμώ τα πάντα τους...

:pano:


Δεν ήξερα ότι είχα alter ego έστω κι ένα χρόνο μικρότερο. Ο καθρέπτης της ψυχής μου είσαι.
''...Νυν Υπέρ πάντων ο αγών.''
Άβαταρ μέλους
ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΣ
 
Δημοσιεύσεις: 1551
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2010, 10:41
Τοποθεσία: valia calda

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα Superleague

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες