Χρυσόστομος Γκαγκάτσης

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Χρυσόστομος Γκαγκάτσης

Δημοσίευσηαπό paokovios1974 » Δευτ 09 Οκτ 2017, 12:13

Ποιος πρεπει να υπευθυνος δηλαδη?
Η Γκοτζαρεβα? :mrgreen:
Αγάπη μόνο για την ομάδα μας
Άβαταρ μέλους
paokovios1974
 
Δημοσιεύσεις: 7154
Εγγραφή: Κυρ 29 Δεκ 2013, 20:40
Τοποθεσία: Οπου τολμουν οι Αετοι

Re: Χρυσόστομος Γκαγκάτσης

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Δευτ 09 Οκτ 2017, 12:21

Θαρρώ ότι όταν/όποτε διευκρινίζονται τα πράγματα, δεν μένει κάτι παρεξηγήσιμο...
Τουλάχιστον εμένα όποτε μου ζητήθηκαν διευκρινίσεις τις έχω δώσει, όπως και τώρα...
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Χρυσόστομος Γκαγκάτσης

Δημοσίευσηαπό paokovios1974 » Δευτ 09 Οκτ 2017, 12:29

Δεν ειπα κατι, και γω χιουμορ κανω.
Αγάπη μόνο για την ομάδα μας
Άβαταρ μέλους
paokovios1974
 
Δημοσιεύσεις: 7154
Εγγραφή: Κυρ 29 Δεκ 2013, 20:40
Τοποθεσία: Οπου τολμουν οι Αετοι

Re: Χρυσόστομος Γκαγκάτσης

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Δευτ 09 Οκτ 2017, 12:37

Στον sourme πήγαινε η απάντηση μου Δημητρό... 8-)
Κατανοητό το χιούμορ σου φυσικά... ;)
Με Γκοντσάρεβα (σφιχτή) υπεύθυνη, μάλλον θα κινδυνεύαμε να κάνουμε καμιά νέα...........παράγκα... :lol: :lol: :lol: :lol:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Χρυσόστομος Γκαγκάτσης

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Δευτ 09 Οκτ 2017, 14:21

paokovios1974 έγραψε:Ποιος πρεπει να υπευθυνος δηλαδη?
Η Γκοτζαρεβα? :mrgreen:
Εγώ εσύ αυτός ο Ανδρώνης ο μυρτσος, σίγουρα όχι αυτός που θα βάλει ο Ιβάν..... :) :)

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9772
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Χρυσόστομος Γκαγκάτσης

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Δευτ 09 Οκτ 2017, 19:28

Μονο που τον γλείφουν ορισμένα κατακάθια δεν τον γουστάρω κ ας ειναι άδικο
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

Re: Χρυσόστομος Γκαγκάτσης

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Παρ 15 Δεκ 2017, 13:58

Μιας και μ αρέσει να κρατάω δηλώσεις των διοικητικών ταγών του Π.Α.Ο.Κ., "καρφιτσώνω" κι αυτές εδώ...
..................................................................................
Γκαγκάτσης για νέα Τούμπα και Financial Fair Play...
Εικόνα
Παρασκευή, 15 Δεκεμβρίου 2017 12:42...Από metrosport.gr:

Τι προέκυψε από την ετήσια γενική συνέλευση της ΠΑΕ ΠΑΟΚ που έγινε στο γήπεδο της Τούμπας

Στο γήπεδο της Τούμπας έγινε σήμερα Παρασκευή (15/12) η ετήσια γενική συνέλευση της ΠΑΕ ΠΑΟΚ.

Σε αυτήν ο Μάκης Γκαγκάτσης και ο Δημήτρης Πανοζάχος έδωσαν απαντήσεις για θέματα που αφορούν τη λειτουργία της ΠΑΕ και την νέα Τούμπα.

Σε ερώτηση για το γήπεδο, ο αντιπρόεδρος της ΠΑΕ απάντησε: «Το νέο γήπεδο θα γίνει στην Τούμπα. Όταν θα έχουμε νέα, θα τα ανακοινώσουμε και επίσημα».

Όσον αφορά το Financial Fair Play, απάντησε: «Είμαστε εντάξει βάσει των υπηρεσιών ελέγχου, πάντα βέβαια θα πρέπει να είμαστε προσεκτικοί».

Οι φετινές ζημιές της ΠΑΟΚ ανέρχονται σε 5,3 εκατομμύρια ευρώ αλλά το αξιοσημείωτο είναι ότι ο ισολογισμός είναι θετικός, παρότι το κόστος αθλητικού τμήματος ήταν αυξημένο. Πέρσι ξεπέρασε τα 29 εκατομμύρια, τα οποία καλύφθηκαν από τον Ιβάν Σαββίδη μέσω αυξήσεων του μετοχικού κεφαλαίου.

Σχετικά με το διοικητικό κόστος της ΠΑΕ, κυμαίνεται από 2,8 έως 3,2 εκ. ευρώ τα τελευταία χρόνια, είπε ο κ. Πανοζάχος.


Από metrosport.gr Κατηγορία: Ρεπορτάζ ΠΑΟΚ | Μ.Μ.Ε.
Ετικέτες Μάκης Γκαγκάτσης

...............................................................................
Μάλιστα...Όλα καλά με το FFP και το "διοικητικό κόστος" είναι σχεδόν διπλάσιο αυτού των ακαδημιών... :ugeek:
Προχωράμε λοιπόν, με τον Ιβάν να καλύπτει ακόμα μπόλικες ζημίες, οι οποίες όμως δεν λένε να εκλείψουν... :evil:
Περιμένω με ενδιαφέρον να δω πότε θα γίνει πράξη η δήλωση του Ιβάν για Π.Α.Ο.Κ. οικονομικά αυτόνομο... :shock:

:pano:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Χρυσόστομος Γκαγκάτσης

Δημοσίευσηαπό abc_o_ karpouzas » Παρ 15 Δεκ 2017, 15:02

ρε συ γρηγορη αυτο για να γινει πρεπει ο ΠΑΟΚ να παραγει ισο ή μεγαλυτερο κεφαλαιο απο τα λειτουργικα του εξοδα

με διαρκειας των 10.000 μπουτικ.. διαδικτυακές παπαριες....χορηγους αυτο δεν καλυπτετε

θελει τουλαχιστον το νεο γηπεδο να παραγει κεφαλαιο σχεδον κοντα στα εξοδα
Άβαταρ μέλους
abc_o_ karpouzas
 
Δημοσιεύσεις: 5947
Εγγραφή: Παρ 20 Ιουν 2008, 15:12
Τοποθεσία: seven hill town

Re: Χρυσόστομος Γκαγκάτσης

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Παρ 15 Δεκ 2017, 15:41

Μεγάλη κουβέντα ανοίγεις Στέφανε, αλλά εκτιμώ ότι δεν είναι επί του παρόντος να προχωρήσουμε σ αυτήν...
Θα μπορούσα φυσικά να αντικρούσω τον ισχυρισμό της μεσαίας σου πρότασης, μα δεν το θεωρώ χρήσιμο τώρα...
Δεν ξέρω αν ο Ιβάν εννοούσε αυτό που λες εσυ, όταν δήλωνε αυτόν τον στόχο, πάντως κατ εμέ πολύ "βιαστικά"...
Γι αυτόν ακριβώς τον λόγο γράφω ότι "περιμένω με ενδιαφέρον" να δω πότε (και πώς) θα γίνει επί του πρακτέου!
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Χρυσόστομος Γκαγκάτσης

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Παρ 15 Δεκ 2017, 15:48

abg12d34 έγραψε:ρε συ γρηγορη αυτο για να γινει πρεπει ο ΠΑΟΚ να παραγει ισο ή μεγαλυτερο κεφαλαιο απο τα λειτουργικα του εξοδα

με διαρκειας των 10.000 μπουτικ.. διαδικτυακές παπαριες....χορηγους αυτο δεν καλυπτετε

θελει τουλαχιστον το νεο γηπεδο να παραγει κεφαλαιο σχεδον κοντα στα εξοδα
Δεν γίνεται ειδικά με τα τωρινά οικονομικά δεδομένα στην Ελλάδα.... Στο μέλλον ίσως....

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9772
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Χρυσόστομος Γκαγκάτσης

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Δευτ 26 Μαρ 2018, 16:51

Παραλίγο ξύλο Μάκη Γκαγκάτση-Καραπαπά στη Λίγκα!

Άναψαν τα αίματα στο Δ.Σ. της Λίγκας, όπου παραλίγο να πιαστούν στα χέρια οι Μάκης Γκαγκάτσης και Κώστας Καραπαπάς!

Επεισοδιακό είναι το διοικητικό συμβούλιο της Superleague που διεξάγεται αυτή την ώρα, με τον Κώστα Καραπαπά να εξαπολύει επίθεση κατά του Μάκη Γκαγκάτση.

«Κάνεις τον κυριλέ εδώ. Πες αυτά που έλεγες στα αποδυτήρια της Τούμπας», του είπε αρχικά ο διευθυντής επικοινωνίας της ΠΑΕ Ολυμπιακός, με τον διευθύνοντα σύμβουλο της ΠΑΕ ΠΑΟΚ να του απαντάει: «Εσύ με ποιο δικαίωμα είσαι εδώ μέσα; Κάνετε μπουρδέλο τη διαδικασία με επτά άτομα»!

Ακολούθως η κατάσταση ξέφυγε ακόμη περισσότερο, με τον Καραπαπά να του λέει: «Σήκω και πάμε έξω ρε τσουτσέκι», για να πάρει την απάντηση «έρχομαι ρε σαπιοκοιλιά, έμπορε»!

Οι δυο τους μάλιστα πράγματι πήγαν να κατευθυνθούν εκτός της αίθουσας του Δ.Σ., ωστόσο τους σταμάτησαν οι υπόλοιποι παρευρισκομένοι.

Σε άλλο σημείο δε της λογομαχίας τους, ο Καραπαπάς αποκάλεσε το στέλεχος των "ασπρόμαυρων" «λαθρεμποράκο», με τον Μ.Γκαγκάτση να τον αποκαλεί «εμποράκο»!

Αφού έγινε αυτά όμως και τους χώρισαν, η ένταση συνεχίστηκε: «Εδώ στην Αθήνα δεν τα λες αυτά που έλεγες πάνω. Ότι θα μας σκοτώνατε έλεγες», ανέφερε ο Καραπαπάς, με τον Μάκη Γκαγκάτση να απαντάει: «Τα λέω κι εδώ και παντού. Ήρθατε, κάνατε θέατρο με τον προπονητή σας, για να πάρετε το παιχνίδι στα χαρτιά ξεφτίλες. Έχετε καταστρέψει το ποδόσφαιρο».




αρδ έγραψε:Σε άλλο σημείο δε της λογομαχίας τους, ο Καραπαπάς αποκάλεσε το στέλεχος των "ασπρόμαυρων" «λαθρεμποράκο», με τον Μ.Γκαγκάτση να τον αποκαλεί «εμποράκο»!



Δημοτικό.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46410
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Χρυσόστομος Γκαγκάτσης

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Δευτ 26 Μαρ 2018, 17:38

:lol: :lol: :lol:

Θεούλης! Ναρκοκοιλιά έπρεπε να τον αποκαλέσει ...
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17920
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: Χρυσόστομος Γκαγκάτσης

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τρί 27 Μαρ 2018, 11:46

Αυτό που ο Τζαντζαράς εκθειάζει, τόσο πολύ πια όμως, τον Μάκη, εεεμ, το λες και ότι: "Θέλει λιγάκι ψάξιμο"... :roll:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Χρυσόστομος Γκαγκάτσης

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τρί 27 Μαρ 2018, 12:16

Γιατί ψάξιμο;; Αυτόν έχουμε τόσα χρόνια, αυτός ανήκει στον Π.Α.Ο.Κ., αυτόν εμπιστευόμαστε και αυτόν στηρίζουμε! Δεν κοιτάμε το επίθετο κανενός...στον πόλεμο που δεχόμαστε, πρέπει να είμαστε συσπειρωμένοι!

Οι άλλοι κάνουν προπαγάνδα αναιδώς, εμείς δηλαδή να μην προσπαθήσουμε καν να δημιουργήσουμε κλίμα;;
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46410
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Χρυσόστομος Γκαγκάτσης

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τρί 27 Μαρ 2018, 12:42

Όταν έρθει η κατάλληλη ώρα (γιατί προς το παρόν δεν είναι), τότε θα σε πω για τι σόι ψάξιμο λέω Ζαντέ... 8-)
Πάντως, το μόνο σίγουρο είναι ότι, δεν με νοιάζει τόσο πολύ το επώνυμο, όσο οι πράξεις κάποιου/ων... ;)
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 7 επισκέπτες