Βόλλεϋ 2017/18

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του πρωταθλήματος και όλων των παραλειπομένων...

Re: Βόλλεϋ 2017/18

Δημοσίευσηαπό painkiller4 » Τετ 21 Μαρ 2018, 17:47

Αι σιχτίρ πια ΡΕ
Μονο σαυτη τη Μπανανία θα τολμούσε αυτό το κωλοσωματειο με όλα τα αίσχη που έχει κάνει να ζητάει και τα ρέστα από πάνω.


Στάλθηκε από το SM-J710F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
painkiller4
 
Δημοσιεύσεις: 6611
Εγγραφή: Παρ 27 Νοέμ 2015, 01:45

Re: Βόλλεϋ 2017/18

Δημοσίευσηαπό k8ou » Τετ 21 Μαρ 2018, 21:42

Παιδιά, ξέρετε ποιόν έχουν πρόεδρο στον ΑΣ ΟΣΦΠ?
Μην σας φαίνονται λοιπόν τόσο παράξενα όλα αυτά...
Απο εκεί και πέρα βλέπω πολλοί γράφετε για την διοίκηση και τα λάθη που έχει κάνει και θεωρείτε σωστό το ότι οι οργανωμένοι δεν πάνε στο γήπεδο. Είναι δεδομένο ότι η διοίκηση έχει κάνει λάθη αλλά το να αφήνουμε την ομάδα μόνη να παίζει με 300 άτομα και να ζητάμε μετά να γίνει ο τελικός στη βόρεια Ελλάδα δε μου λέει κάτι. πέρσι έγινε στο παλε και 80 γαύροι ήρθαν. δε θέλω να μαλώσω με κανέναν απο εδω μέσα,απλά σαν φιλοσοφία έχω αν θες να κάνεις κριτική να πηγαίνεις πρώτα στο γήπεδο να στηρίζεις την ομάδα.
κάποια στιγμή θα πρέπει να καταλάβουμε όλοι μας οτι άλλο πάω στο γήπεδο για να στηρίξω την ομάδα κι άλλο να πάρω εισιτήριο να πάω να κάνω φασαρία και μανούρες όπως στον ημιτελικό στο χαντμπολ με την ΑΕΚ.
k8ou
 
Δημοσιεύσεις: 80
Εγγραφή: Δευτ 14 Σεπ 2015, 19:16

Re: Βόλλεϋ 2017/18

Δημοσίευσηαπό V-olakiotis » Σάβ 24 Μαρ 2018, 20:40

1-0 σετ εμείς τις γριές (25-23) και 0-1 ο βάζελος μέσα στον gay (23-25).

ΝΑΤΟΙ ΝΑΤΟΙ ΟΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ!!!
ΝΑΤΟΙ ΝΑΤΟΙ ΟΙ ΑΗΤΤΗΤΟΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ!!!
Άβαταρ μέλους
V-olakiotis
 
Δημοσιεύσεις: 6127
Εγγραφή: Τρί 28 Ιούλ 2009, 12:59
Τοποθεσία: Ουσουάια, Αργεντινη

Re: Βόλλεϋ 2017/18

Δημοσίευσηαπό V-olakiotis » Σάβ 24 Μαρ 2018, 20:57

2-0 με 25-12 έγειρε το γήπεδο, το άλλο στο 1-1...

ΝΑΤΟΙ ΝΑΤΟΙ ΟΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ!!!
ΝΑΤΟΙ ΝΑΤΟΙ ΟΙ ΑΗΤΤΗΤΟΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ!!!
Άβαταρ μέλους
V-olakiotis
 
Δημοσιεύσεις: 6127
Εγγραφή: Τρί 28 Ιούλ 2009, 12:59
Τοποθεσία: Ουσουάια, Αργεντινη

Re: Βόλλεϋ 2017/18

Δημοσίευσηαπό potamda » Σάβ 24 Μαρ 2018, 21:23

3-0 για πλάκα...

Τώρα τι να πεις!
Se non la ami quando perde non amarla quando vince...
Άβαταρ μέλους
potamda
 
Δημοσιεύσεις: 5126
Εγγραφή: Τετ 18 Μαρ 2009, 18:52
Τοποθεσία: όπου γης και πατρίς...

Re: Βόλλεϋ 2017/18

Δημοσίευσηαπό V-olakiotis » Σάβ 24 Μαρ 2018, 21:24

Πάμε δυνατά για πλέι οφ!!!

Με Γκιον τι παίζει;

ΝΑΤΟΙ ΝΑΤΟΙ ΟΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ!!!
ΝΑΤΟΙ ΝΑΤΟΙ ΟΙ ΑΗΤΤΗΤΟΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ!!!
Άβαταρ μέλους
V-olakiotis
 
Δημοσιεύσεις: 6127
Εγγραφή: Τρί 28 Ιούλ 2009, 12:59
Τοποθεσία: Ουσουάια, Αργεντινη

Re: Βόλλεϋ 2017/18

Δημοσίευσηαπό painkiller4 » Σάβ 24 Μαρ 2018, 22:14

Γιατι τι εγινε με Γκιον δεν επαιξε παλι?
Άβαταρ μέλους
painkiller4
 
Δημοσιεύσεις: 6611
Εγγραφή: Παρ 27 Νοέμ 2015, 01:45

Re: Βόλλεϋ 2017/18

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Σάβ 24 Μαρ 2018, 23:34

Γκιόν, Παπαδημητρίου, Στίγκας, Σωτηρίου και Σακόγλου (φυσικά κι ο αρχηγός) δεν έπαιξαν ούτε σε μισή φάση...
Το σημερινό παιχνίδι με φάνηκε κάτι σαν πρόβα τζενεράλε-μοντάρισμα της ομάδας για τα play off που έρχονται...
Με καλές και κακές στιγμές όλοι μας οι παίχτες σήμερα...Πολυτιμότερος ο Ουτσίκοφ που έκανε πλάκα τις γριές!!

Ξεκινήσαμε πολύ μουδιασμένα στο πρώτο σετ, όπου και δυσκολευτήκαμε να το πάρουμε, κάνοντας πολλά λάθη...
Πολλές κακές υποδοχές και καθόλου καλή δουλειά στο μπλοκ μας, ήταν τα κυριότερα απ αυτά...

Στο 2ο και το 3ο σετ ανεβήκαμε πολύ στην υποδοχή, βγάλαμε εύκολους πόντους και δούλεψε πολύ καλά το μπλοκ!
Άνετη η νίκη μας τελικά αλλά μεγάλος ο προβληματισμός για τους δύσκολους αγώνες-αντιπάλους που ακολουθούν...

:pano:

Πολλά συγχαρητήρια στην ομάδα και ευελπιστούμε να ανέβει κι άλλο η ατομική και ομαδική απόδοση της άμεσα...

:nairepaok:



Υ.Γ. "Κρυάδα" με γύρω στους 800 και καμιά 50αριά οργανωμένους όλο κι όλο και τα 4 πανιά τους αναμεταξύ μας...
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Βόλλεϋ 2017/18

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Παρ 30 Μαρ 2018, 11:39

Descartes έγραψε:
k8ou έγραψε:
ΧΑΝΤΜΠΟΛ
Ανακοίνωση του Ερασιτέχνη Ολυμπιακού κατά της ΕΡΤ-3

11 ΜΑΡ. 2018 12:46
Article Image
Εξαλλοι ήταν στον Ολυμπιακό από τη δημοσιογραφική κάλυψη του ημιτελικού αγώνα ΠΑΟΚ - Ολυμπιακός, για το Κύπελλο Ελλάδας


Οριστικά στον τελικό του Κυπέλλου θα αγωνιστεί ο Ολυμπιακός ο οποίος επιβλήθηκε με 22-21 επί του ΠΑΟΚ στον ημιτελικό του Κυπέλλου στο χάντμπολ ανδρών. Αμέσως μετά το τέλος της αναμέτρησης οι άνθρωποι του δικεφάλου του Βορρά κατέθεσαν ένσταση, η οποία απορρίφθηκε.

Ακολούθησε ένταση στην συνέντευξη Τύπου και μια ημέρα μετά ήρθε η ανακοίνωση τους Ερασιτέχνη Ολυμπιακού κατά της δημόσιας τηλεόρασης: "Για ακόμη μία φορά παρακολουθούμε τη δημόσια τηλεόραση και συγκεκριμένα την ΕΡΤ3 να ασκεί δημοσιογραφία χειρίστου είδους. Μία απαράδεκτη αναμετάδοση από τον «δημοσιογράφο» της ΕΡΤ, ο οποίος σε όλη την διάρκεια του αγώνα μιλούσε σαν να έπαιζε η ομάδα του ΠΑΟΚ με ξένη ομάδα. Χρειάστηκαν μόλις πέντε δευτερόλεπτα πριν την λήξη για να αποκαλύψει απροκάλυπτα και προκλητικά σε όλους μας, τα οπαδικά του αισθήματα για την ομάδα του ΠΑΟΚ. Απόλυτη σιωπή στο νικητήριο γκολ του Ολυμπιακού και μία τελείως αντιεπαγγελματική έκρηξη του στην τελευταία φάση του παιχνιδιού, ξεσηκώνοντας τον κόσμο για δήθεν λάθος διαιτητικές αποφάσεις, ήταν το αποκορύφωμα από αυτόν τον «δημοσιογράφο».

Δεν περιμέναμε δυστυχώς, τίποτα λιγότερο από την ΕΡΤ, μία δημόσια τηλεόραση, στην οποία εισβάλλουν οι οπαδοί του ΠΑΟΚ στο στούντιο της, για να κάνουν ανακοινώσεις...! Είναι το λιγότερο προκλητικό και αισχρό μία τηλεόραση που την πληρώνουμε όλοι οι Έλληνες πολίτες, με υποχρεωτικό τρόπο, να μεροληπτεί κατάφωρα υπέρ μίας ομάδας και να γίνεται το θλιβερό γκεμπελικό φερέφωνο της.


Θέλουμε να πιστεύουμε ότι δεν θα ξαναδούμε στα γήπεδα τον εν λόγω «δημοσιογράφο» πολλώ δε μάλλον στον σημερινό τελικό".


το ποστάρω εδώ παιδιά για να δείτε τι αντιδραση βγάζουν ο ΑΣ του γαύρου με μια μετάδοση που ο δημοσιογράφος είπε απλά τον κανονισμό! κι εμείς κάθε φορά λέμε το ίδιο πράγμα για τις μεταδόσεις της ΕΡΤ,ειδικά το παιχνίδι με τον ΠΑΟ και μια ανακοίνωση δεν βγάλαμε.


Eμείς ΠΡΟΦΑΝΩΣ και είμαστε αδερφές. Τα έγραφα και πιο πάνω....

Ο ημιτελικός Κυπέλλου στο βόλλει είναι ΠΑΟΚ-ΠΟΥΤΑΝΑΣΓΙΟΣ.

ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΠΕΣΕΙ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΣΠΟΡΙ, ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΤΟ FINAL FOUR ΓΙΝΕΙ ΣΤΗΝ ΑΤΤΙΚΗ, ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΓΙΝΟΥΝ ΜΕΘΟΔΕΥΣΕΙΣ ΜΕ ΤΑ ΕΙΣΗΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΔΟΥΜΕ ΑΝΤΙ ΓΙΑ ΣΧΟΛΕΙΑ ΤΟΥΣ ΓΝΩΣΤΟΥΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΥΣ ΤΟΥ ΕΜΠΟΡΟΥ,

ΚΑΙ ΟΙ ΑΡΜΟΔΙΟΙ ΤΟΥ ΠΑΟΚ ΔΕΝ ΠΑΡΟΥΝ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΝΑ ΦΥΓΟΥΝ ΚΑΤΑΓΓΕΛΟΝΤΑΣ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟΥΣ ΦΟΡΕΙΣ ΤΟΥΣ ΧΑΜΟΥΤΖΗΔΕΣ

ΘΑ ΕΙΝΑΙ Π - Ρ - Ο - Δ - Ο - Τ - Ε - Σ

Τέρμα τα ΨΕΜΑΤΑ Κύριοι Κατσαρή και Τσαλόπουλε. ΤΕΛΟΣ. Αντιδράστε ή είστε ΣΥΝΕΝΟΧΟΙ.

Απ' όσα διαβάζω παρακάτω, τελικά ΚΑΙ αντέδρασαν ΚΑΙ πέτυχαν να μην γίνει το F4 στο χαβουζοβοθρολίμανο: :shock:

Στη Ρόδο το Final 4 του Κυπέλλου Volley Ανδρών!
Πέμπτη, 29 Μαρτίου 2018 20:31...

Η Ρόδος θα φιλοξενήσει τελικά το final 4 του κυπέλλου volley, όπως ανακοινώθηκε πριν λίγη ώρα.

Οι ακριβείς μέρες και ώρες των αγώνων θα ανακοινωθούν έπειτα από συνεννόηση με την ΕΡΤ.

Τα ζευγάρια των ημιτελικών του final 4 είναι:

οσφπ - ΠΑΟΚ

Ηρακλής Πετ. 2015 - Παναθηναϊκός


Από Admin Team Κατηγορία: Άλλα Σπορ | Βόλλεϋ

Προσωπικά ένα μεγάλο ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΤΡΙΑ θα τους το απονείμω, γνωρίζοντας τι πόλεμος χρειάστηκε! :geek:

:pano:

Ελπίζω τα Π.Α.Ο.Κ.τσάκια, που πρόσφατα βρέθηκαν εκεί, δίπλα στην ομάδα μας μπάσκετ, να τριπλασιαστούν...

:nairepaok:
Οεοεοέ οεοεοέ Πρωτάθλημα και Κύπελλο ξανά Δικέφαλε... :opaokara: :opaokara:
Οεοεοέ οεοεοέ Πρωτάθλημα και Κύπελλο ξανά Δικέφαλε... :opaokara: :opaokara:

:nairepaok:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Βόλλεϋ 2017/18

Δημοσίευσηαπό kayde » Παρ 30 Μαρ 2018, 11:59

Ζορο,ξερετε τι να κανετε ;)
Και οταν θα πεθανω,θελω τον Δικεφαλο στο ταφο μου επανω..
Άβαταρ μέλους
kayde
 
Δημοσιεύσεις: 2099
Εγγραφή: Παρ 01 Ιούλ 2016, 01:38
Τοποθεσία: Επτάλοφος

Re: Βόλλεϋ 2017/18

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τετ 04 Απρ 2018, 19:42

Ο αυριανός αγώνας για τα playoffs με τον Εθνικό Μπειραιώς θα μεταδοθεί ζωντανά από το PAOKmania Web Radio!! :opaokara: :opaokara:

Π.Α.Ο.Κ. - Εθνικός Μπειραιώς 16:00 (έναρξη αγώνα 16:30)
http://www.paokmania.caster.fm




Ζαντός έγραψε:Η σελίδα του PAOKmania Web Radio στο Facebook λειτουργεί ξανά!

Like όλοι μέσα...

https://www.facebook.com/Paokmania-Web-Radio-138200173975/




Ζαντός έγραψε:Μπορείτε να μας ακούτε φυσικά και από κινητό, ανοίγοντας το link στο browser της Google για κινητά!

Για να ακούτε τις μεταδόσεις σε υπολογιστή χωρίς κανένα κόλλημα, μπαίνετε στο link του ραδιοφώνου (http://www.paokmania.caster.fm) και κατεβάζετε το Desktop Player. Κατεβάζετε αυτή τη πολύ μικρή εφαρμογή, πληκτρολογείτε "paokmania" στην αναζήτηση και είστε έτοιμοι! Μπορείτε να το κάνετε και τώρα που δεν είμαστε στον αέρα..
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Βόλλεϋ 2017/18

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Πέμ 05 Απρ 2018, 12:59

Όσοι δεν έρθετε γήπεδο...

www.paokmania.caster.fm

Οι υπόλοιποι, 5€ και Παλατάκι!
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Βόλλεϋ 2017/18

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Πέμ 05 Απρ 2018, 16:43

2-0 set και 16-8 αυτή τη στιγμή στο 2ο τεχνικό time-out του 3ου σετ...
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Βόλλεϋ 2017/18

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Πέμ 05 Απρ 2018, 16:54

3-0 σκούπα.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Βόλλεϋ 2017/18

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Πέμ 05 Απρ 2018, 18:57

Uchikov, Κουμεντάκης και Τακουρίδης ήταν οι καλύτεροι του Π.Α.Ο.Κ., αλλά με σκαμπανεβάσματα. Το δεύτερο σετ δεν το πολυαξίζαμε, βάσει της εικόνας μας, αλλά στους τελευταίους 7-8 πόντους κάναμε τα βασικά.

Είδαμε ελάχιστα Τερζή, καθόλου Παντακίδη, καθόλου Gion.

Καμιά 100 άτομα στο Παλατάκι.

Ντροπή, ως συνήθως.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες