Ηλίας Παπαθεοδώρου

Συζήτηση για το έμψυχο υλικό της ομάδας

Re: Ηλίας Παπαθεοδώρου

Δημοσίευσηαπό agios » Τετ 21 Μαρ 2018, 20:30

Αν η τύχη είχε κώλο θα χεζες τον κόσμο όλο....δεν σ αντεχω άλλο δεν υποφέρεσαι...ούτε τα βασικά...δεν έχεις μέλλον στο άθλημα λυπάμαι.....
Άβαταρ μέλους
agios
 
Δημοσιεύσεις: 1489
Εγγραφή: Τρί 05 Αύγ 2014, 21:13

Re: Ηλίας Παπαθεοδώρου

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τετ 21 Μαρ 2018, 21:17

Τύχη γιατί; Λες κι αν έχανε σήμερα, θα τον έδιωχναν...
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46420
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Ηλίας Παπαθεοδώρου

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Πέμ 22 Μαρ 2018, 09:08

Πότε λήγει το συμβόλαιό του;
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89375
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Ηλίας Παπαθεοδώρου

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Πέμ 22 Μαρ 2018, 11:07

Του χρόνου.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46420
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Ηλίας Παπαθεοδώρου

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Πέμ 22 Μαρ 2018, 12:11

Ο Κατσιβελης των πρωτων αγων. εξαφανιστηκε ,ο Λινος το ιδιο οπως και ο Κονιαρης ,Εξαφανιστηκε κι ο Λακυ επιθετικα,ο Γκος τα εχει παιξει ο Ζαρας στην αφανεια με κατι τριλεπτα οπως και ο Τζακσον που παιζει παντα ενα 6λεπτο στη πρωτη περιοδο.Μετα κανει τον PR στα time out.Η ομαδα σε καθε παιχνιδι δειχνει να κατεβαινει χωρις συγκεντρωση χωρις παθος.Τι γινεται ρε Ηλια?
Δε ξεχνω τις καλες εμφανισεις εκει κοντα στο παιχνιδι με γαυρο, δε ξεχασατε το αθλημα ξαφνικα αλλα η ομαδα δειχνει μπερδεμενη,κατι την αρρωσταινει.Τι συμβαινει ρε γμτ?
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26576
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Ηλίας Παπαθεοδώρου

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Πέμ 22 Μαρ 2018, 12:43

Το μαδέρι παρά πόδα λαίμαιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι... :roll: :evil:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Ηλίας Παπαθεοδώρου

Δημοσίευσηαπό mrpink » Πέμ 22 Μαρ 2018, 13:00

kataramenos5 έγραψε:Ο Κατσιβελης των πρωτων αγων. εξαφανιστηκε ,ο Λινος το ιδιο οπως και ο Κονιαρης ,Εξαφανιστηκε κι ο Λακυ επιθετικα...
...

Τον Κόππερφηλντ έχουμε για προπονητή;
Ανακαλώ
Άβαταρ μέλους
mrpink
 
Δημοσιεύσεις: 408
Εγγραφή: Πέμ 11 Ιουν 2015, 11:13

Re: Ηλίας Παπαθεοδώρου

Δημοσίευσηαπό palok » Παρ 23 Μαρ 2018, 09:08

επειδή διαβάζω οτι το παιχνίδι το πήραμε από την άμυνα, να υπενθυμίσω οτι κατεβάσαμε τον αντίπαλο ένα ολόκληρο καλάθι από το μέσο όρο του. Ενώ αυτός 21 (αν και δεν ξέρω την επίθεσή μας στα εκτός).
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10586
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: Ηλίας Παπαθεοδώρου

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Παρ 23 Μαρ 2018, 14:06

Ε αυτό ακριβώς εννοούσε κι ο Λιάκος... :roll:
Επειδή αυτοί κουράστηκαν πολύ να μας παίζουν καλή άμυνα, δεν είχαν επιπλέον δυνάμεις για να βάλουν πολλούς παραπάνω πόντους στην επίθεση, όπως έκαναν όλες οι άλλες ομάδες που έχουμε αντιμετωπίσει εκτός έδρας... :mrgreen:
Αλλά πού να το πιάσεις εσύ? :P
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Ηλίας Παπαθεοδώρου

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 23 Μαρ 2018, 17:48

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46420
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Ηλίας Παπαθεοδώρου

Δημοσίευσηαπό palok » Παρ 13 Απρ 2018, 19:05

εύγε.
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10586
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: Ηλίας Παπαθεοδώρου

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Παρ 13 Απρ 2018, 20:38

Ουτε τα βασικα δεν ξερεις αχρηστε. Ακους εκει να μας εχεις τριτους με 2 φαπες στην αεκ των εκατομμυριων και φαπα στον γαυρο. Μπρινγκ σουλης μπακ
Dimg4
 

Re: Ηλίας Παπαθεοδώρου

Δημοσίευσηαπό Ettien » Σάβ 14 Απρ 2018, 01:18

Πέρασε με επιτυχία τις εξετάσεις με λίαν καλώς. Αξίζει να έχει την ομάδα για τα επομενα 2-3 χρόνια.
Άβαταρ μέλους
Ettien
 
Δημοσιεύσεις: 1310
Εγγραφή: Σάβ 07 Μάιος 2016, 11:28

Re: Ηλίας Παπαθεοδώρου

Δημοσίευσηαπό palok » Σάβ 14 Απρ 2018, 13:50

θα συμφωνήσω σίγουρα για τον επόμενο χρόνο.
4 βασικά θέματα βλέπω εγώ:

1. να μπορέσει να κρατήσει 3 τουλάχιστον αμερικανούς και να καταφέρει να τους πλαισίωσει με άλλους 2-3 κυρίως από το ελληνικό πρωτάθλημα τύπου carson, ή κάποιον από τους ψηλούς του κολοσσού ή της χαλκίδας (καλός και ο κράβιτς συμφωνώ αλλα νομίζω είναι επιρρεπής σε τραυματισμούς).

2. συνέχεια του 1: να φέρει ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ ένα ακόμα γκαρντ επιπέδου Goss (εγώ με carson θα ήμουν ευχαριστημένος) για να δέσει την περιφέρεια. Και όχι έναν παίκτη τύπου Triche ή Petteway που δεν ξέρεις τί θέση παίζουν. Αν θές οπωσδήποτε τέτοιονα, φέρε τον Moore (αφού εκείνον που είχες στη Κηφισιά και μετά πήγε Κύμη νομίζω δεν υπάρχει πλέον).

3. πάλι σε συνέχεια του 1: αφού θές mobile ψηλούς, φέρε mobile ψηλούς. τί μου φέρνεις τον κλάσεν για 10' ? ή ακόμα και τον Jackson (που μαμάει στα τελευταία ματς) για 7-8'? ή τον krumpally που σε πολλά ματς τον βάζεις πάλι για 10'? Πάρε τον Faye, πάρε τον Octavious Ellis :oops: , πάρε εκείνον τον Goodwin ξερω γω. Πάρε mobile ψηλούς που θές τλς πάντων. Εκεί στο Portsmouth τους πήρανε όλους? 10 χρόνια σερί πάμε...

4. Πρέπει επιτέλους να μπορέσεις να εμφυσήσεις (αυτό δεν είναι μομφή για σένα- τα έλεγα και επί σούλη) ένα πιο WIINING INSTICT στην ομάδα. Πάμε για τελικό (CL ή κύπελλο). Ποιός άρης ρε φίλε, ποιό μαρούσι παλιά, ποιός φάρος, ακόμα και ποιός βάζελος μέσα στην έδρα μας. Πολύ περισσότερο ποιά τενερίφη :oops: και ποιά καρσίγιακα να πούμε να πούμε ? Πρέπει επιτέλους αυτή η ομάδα να ξαναμπεί στο παιχνίδι. Εϊμαστε η πιο ναι μεν αλλά ομάδα στον πλανήτη. ΠΑΟΚ δε γίναμε για τους τίτλοι και κοίτα πόσο μπάτζετ έχει το Περιστέρι (θα λέμε του χρόνου). Ε όχι ρε φίλε. no more.

Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10586
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: Ηλίας Παπαθεοδώρου

Δημοσίευσηαπό BigBaby » Σάβ 14 Απρ 2018, 14:32

palok έγραψε:θα συμφωνήσω σίγουρα για τον επόμενο χρόνο.
4 βασικά θέματα βλέπω εγώ:

1. να μπορέσει να κρατήσει 3 τουλάχιστον αμερικανούς και να καταφέρει να τους πλαισίωσει με άλλους 2-3 κυρίως από το ελληνικό πρωτάθλημα τύπου carson, ή κάποιον από τους ψηλούς του κολοσσού ή της χαλκίδας (καλός και ο κράβιτς συμφωνώ αλλα νομίζω είναι επιρρεπής σε τραυματισμούς).

2. συνέχεια του 1: να φέρει ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ ένα ακόμα γκαρντ επιπέδου Goss (εγώ με carson θα ήμουν ευχαριστημένος) για να δέσει την περιφέρεια. Και όχι έναν παίκτη τύπου Triche ή Petteway που δεν ξέρεις τί θέση παίζουν. Αν θές οπωσδήποτε τέτοιονα, φέρε τον Moore (αφού εκείνον που είχες στη Κηφισιά και μετά πήγε Κύμη νομίζω δεν υπάρχει πλέον).

3. πάλι σε συνέχεια του 1: αφού θές mobile ψηλούς, φέρε mobile ψηλούς. τί μου φέρνεις τον κλάσεν για 10' ? ή ακόμα και τον Jackson (που μαμάει στα τελευταία ματς) για 7-8'? ή τον krumpally που σε πολλά ματς τον βάζεις πάλι για 10'? Πάρε τον Faye, πάρε τον Octavious Ellis :oops: , πάρε εκείνον τον Goodwin ξερω γω. Πάρε mobile ψηλούς που θές τλς πάντων. Εκεί στο Portsmouth τους πήρανε όλους? 10 χρόνια σερί πάμε...

4. Πρέπει επιτέλους να μπορέσεις να εμφυσήσεις (αυτό δεν είναι μομφή για σένα- τα έλεγα και επί σούλη) ένα πιο WIINING INSTICT στην ομάδα. Πάμε για τελικό (CL ή κύπελλο). Ποιός άρης ρε φίλε, ποιό μαρούσι παλιά, ποιός φάρος, ακόμα και ποιός βάζελος μέσα στην έδρα μας. Πολύ περισσότερο ποιά τενερίφη :oops: και ποιά καρσίγιακα να πούμε να πούμε ? Πρέπει επιτέλους αυτή η ομάδα να ξαναμπεί στο παιχνίδι. Εϊμαστε η πιο ναι μεν αλλά ομάδα στον πλανήτη. ΠΑΟΚ δε γίναμε για τους τίτλοι και κοίτα πόσο μπάτζετ έχει το Περιστέρι (θα λέμε του χρόνου). Ε όχι ρε φίλε. no more.


Το να κρατησει τους Αμερικανους νομιζω το θελει (και το εκανε στις προηγουμενες ομαδες του) ειδικα τους Τζοουνς και Γκος.
Ο Καρσον δεν ειναι ασσος ασσος....ενας σκορινγκ γκαρντ ειναι....εγω παντως τον Γκικα θα εφερνα μαζι με Κονιαρη και Κατσιβελη στον 1...και τον Μουντι του Ρεθυμνου για το 2 μαζι με τον Γκος και τον Ζαρα.
Τον Σαρικοπουλο θα ηθελα για του χρονου μαζι με εναν καλο rim protector στα 2.07 με 2.10 μαξιμουμ και τον Μεγιερ του Λαυριου για το 4 (Μεγιερ-Μαργαριτης-Λινος) και επιστροφη Πεινερς να μοιραζεται τον χρονο με τον Τζοουνς.

Εγω πάντως ετσι θα εφτιαχνα την ομαδα για την επομενη χρονια.
Γκικας-Κονιαρης-Κατσιβελης
Γκος-Μουντι
Τζοουνς-Πεινερς
Μεγιερ-Μαργαριτης-Λινος
Αμερικανος Rim-Protector- Σαρικοπουλος
Άβαταρ μέλους
BigBaby
 
Δημοσιεύσεις: 1222
Εγγραφή: Τετ 22 Οκτ 2014, 23:36

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες