ΠΑΟΚ- Νέα ΑΕΚ 19:30 11/3 PAOKmania Web Radio - NS1

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του νέου πρωταθλήματος Superleague και όλων των παραλειπομένων...

Re: ΠΑΟΚ- Νέα ΑΕΚ 19:30 11/3 PAOKmania Web Radio - NS1

Δημοσίευσηαπό flash4 » Τρί 13 Μαρ 2018, 19:27

Για εμάς ο ΠΑΟΚ φέτος είναι πρωταθλητής ό,τι και να γίνει στο εξής. Το πρωτάθλημα αλλοιώθηκε από το ματς με το γαύρο και αυτά που ζήσαμε την Κυριακή ήταν η κορύφωση του πολέμου που δέχεται ο Σαββίδης και ο ΠΑΟΚ. Σίγουρα στην αρχή υπήρχε ένα μεγάλο ξενέρωμα για όσα συνέβησαν (και καλώς ή κακώς ο μεγαλομέτοχος έδωσε πάτημα), ωστόσο βλέποντας πιο ψύχραιμα τα πράγματα είμαι έτοιμος για την όποια συνέχεια. Ο ''τίτλος'' χάρισμά τους. Θα συνεχίσουμε να μαχόμαστε ''χαλώντας τους τη γιορτή'', γιατί στην τελική αυτό που θέλουν είναι να μας καταβάλουν πνευματικά και ψυχικά.
flash4
 
Δημοσιεύσεις: 1366
Εγγραφή: Κυρ 10 Ιαν 2016, 17:13

Re: ΠΑΟΚ- Νέα ΑΕΚ 19:30 11/3 PAOKmania Web Radio - NS1

Δημοσίευσηαπό GoMaRoS » Τρί 13 Μαρ 2018, 19:52

Η εκθεση του παρατηρητη υπαρχει πουθενα;;

Για να κλαψουριζει ο moshi να βγουν να παιξουν, πρεπει να τον καιει η εκθεση του, και ισως και την κουλα. Γενικα εχουν λυσσαξει τα χανουμια, και στην Ελλαδα συνηθως φωναζει ο κλεφτης
GoMaRoS
 
Δημοσιεύσεις: 6671
Εγγραφή: Σάβ 19 Ιουν 2010, 13:50

Re: ΠΑΟΚ- Νέα ΑΕΚ 19:30 11/3 PAOKmania Web Radio - NS1

Δημοσίευσηαπό Ασπρόμαυρος Εβρίτης » Τρί 13 Μαρ 2018, 20:12

ΠΑΟΚ πρωταθλητής Ελλάδος 2017-2018.
Λαός ενωμένος ποτέ νικημένος. 1926
Άβαταρ μέλους
Ασπρόμαυρος Εβρίτης
 
Δημοσιεύσεις: 5327
Εγγραφή: Παρ 27 Ιαν 2017, 23:40

Re: ΠΑΟΚ- Νέα ΑΕΚ 19:30 11/3 PAOKmania Web Radio - NS1

Δημοσίευσηαπό Alastor » Τρί 13 Μαρ 2018, 20:30

takis4 έγραψε:
nikolasf έγραψε:
takis4 έγραψε:υπάρχει φίλο αγώνα , δεν μπορεί να την γλιτώσει , όσο χουντικοί και να είναι δεν μπορούν να την γλιτώσουν.... άσε που οι γαύροι θα κάνουν τα πάντα με τους δικαστές τους να φάει το -10 ...

Μή στηρίζεσαι στο 2ο καρντάση... τα έχουν μοιράσει τα κόζια αυτοί!

στα συμφέροντα δεν υπάρχουν φιλιες κτλ , όπως τα έσπασε ο ιβάν με αλαφού και κάβουρα το ίδιο θα γίνει και με λαθρέμπορα με τον πρεζέμπορα, και μεγαλύτερη ευκαιρία από αυτό που έγινε δεν υπάρχει για τον γαύρο ...την νομοθεσία που έγραψα την βρήκα στα παραπολιτικά ,ετοιμαζουν το έδαφος , καταλαβαίνεις ...


φιλε η ιστορια εχει δειξει πως πρωτα θα διωξουν τον ξενο που τρωει κομματι απτην πιτα και μετα μονοι τους μπορει να σκοτωθουν. Ετσι ηταν παντα σε πολιτικα θες ΝΔ και ΠΑΣΟΚ,σε εμπορικα που αν ερθει ανταγωνιστης απτην Β.Ελλαδα στο παιχνιδι,θα συμμαχησουν για να τον διωξουν και μετα θα σκοτωθουν?

Ο κυρ Σαββας διαβαζε την ανακοινωση του βαζελου προχτες και τους ελεγε μπραβο.Παρατηρησες πως η αεκ πηρε διπλο στο τηγανι και μιλουσε ο πρεζεμπορας για Σαββιδη? Το διανοησε αυτο?

Το ΠΟΚ θα φαγωθει μεταξυ του μονο οταν εχει εξουδετερωθει ο Σαββιδης που χαλασε την σουπα.Αυτο να το ξερετε

Και η κυβερνηση με την δικαιοσυνη θα παρει το μερος αυτουνου που θα χει το μικροτερο πολιτικο και επικοινωνιακο κοστος.Και αυτο δεν ειναι σιγουρα με τον ΠΑΟΚ
Τελευταία επεξεργασία από Alastor και Τρί 13 Μαρ 2018, 20:32, έχει επεξεργασθεί 2 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
Alastor
 
Δημοσιεύσεις: 6208
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:37

Re: ΠΑΟΚ- Νέα ΑΕΚ 19:30 11/3 PAOKmania Web Radio - NS1

Δημοσίευσηαπό gpap » Τρί 13 Μαρ 2018, 20:31

Παρασκευή δεν είναι να βγει η απόφαση; Ή απλά θα ανακοινωθεί το κατηγορητήριο και θα βρεθούν άλλη ημέρα
για τις καταθέσεις;
gpap
 
Δημοσιεύσεις: 4452
Εγγραφή: Τρί 07 Ιαν 2014, 20:40

Re: ΠΑΟΚ- Νέα ΑΕΚ 19:30 11/3 PAOKmania Web Radio - NS1

Δημοσίευσηαπό teod1980 » Τρί 13 Μαρ 2018, 20:35

Δε ξέρω, εσύ να μας πεις που βλέπεις το μελλον
Π.Α.Ο.Κ.
Άβαταρ μέλους
teod1980
 
Δημοσιεύσεις: 8110
Εγγραφή: Παρ 01 Φεβ 2008, 19:27
Τοποθεσία: Τούμπα, Θεσσαλονίκη

Re: ΠΑΟΚ- Νέα ΑΕΚ 19:30 11/3 PAOKmania Web Radio - NS1

Δημοσίευσηαπό john4serres » Τρί 13 Μαρ 2018, 20:36

:lol: :lol: :lol: :lol:
supporters - not customers
Άβαταρ μέλους
john4serres
 
Δημοσιεύσεις: 29796
Εγγραφή: Σάβ 07 Φεβ 2009, 12:00

Re: ΠΑΟΚ- Νέα ΑΕΚ 19:30 11/3 PAOKmania Web Radio - NS1

Δημοσίευσηαπό Mīngus » Τρί 13 Μαρ 2018, 20:37

Να ρωτήσω κάτι τώρα; Έχεις έναν διαιτητή που στο φ.α. τα αφήνει όλα να αιωρούνται. Σε απολογία με βάση τι, θα κληθούν οι ομάδες; Το ίδιο και στο φ.α. με τον γαύρο. Πώς δηλαδή κλήθηκε ο ΠΑΟΚ και όχι ο γαύρος, από τη στιγμή μάλιστα που το φ.α. θα λέγαμε ότι παρότι ορθάνοιχτο, έγερνε λίγο και προς το ότι ο γαύρος έφυγε με το έτσι θέλω.
Όχι ότι επί της ουσίας έχει καμία σημασία. Τους ξέρουμε και δε θα τους μάθουμε τώρα, αλλά θα θελα να μας το απαντήσουν, έτσι να γελάσουμε.
Άβαταρ μέλους
Mīngus
 
Δημοσιεύσεις: 6268
Εγγραφή: Τρί 06 Ιαν 2015, 00:04

Re: ΠΑΟΚ- Νέα ΑΕΚ 19:30 11/3 PAOKmania Web Radio - NS1

Δημοσίευσηαπό gpap » Τρί 13 Μαρ 2018, 20:42

Mīngus έγραψε:Να ρωτήσω κάτι τώρα; Έχεις έναν διαιτητή που στο φ.α. τα αφήνει όλα να αιωρούνται. Σε απολογία με βάση τι, θα κληθούν οι ομάδες; Το ίδιο και στο φ.α. με τον γαύρο. Πώς δηλαδή κλήθηκε ο ΠΑΟΚ και όχι ο γαύρος, από τη στιγμή μάλιστα που το φ.α. θα λέγαμε ότι παρότι ορθάνοιχτο, έγερνε λίγο και προς το ότι ο γαύρος έφυγε με το έτσι θέλω.
Όχι ότι επί της ουσίας έχει καμία σημασία. Τους ξέρουμε και δε θα τους μάθουμε τώρα, αλλά θα θελα να μας το απαντήσουν, έτσι να γελάσουμε.


Από ότι έχω ακούσει, στο φ.α. αναφέρει πως οι κούλες δεν βγήκαν διότι ''απειλήθηκαν''.
Και βάση τα όσα γίνονται, εκεί θα σταθεί η όλη διαδικασία. Αν υπήρξαν απειλές προς κούλα και διαιτητές.
gpap
 
Δημοσιεύσεις: 4452
Εγγραφή: Τρί 07 Ιαν 2014, 20:40

Re: ΠΑΟΚ- Νέα ΑΕΚ 19:30 11/3 PAOKmania Web Radio - NS1

Δημοσίευσηαπό Μαυρο Χιονι » Τρί 13 Μαρ 2018, 20:42

Το σκουλαρίκι θα δικάσει πάλι;
Όσοι πάμε, τόσοι γυρίζουμε!

Κανόνες Λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μαυρο Χιονι
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 9879
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 22:23

Re: ΠΑΟΚ- Νέα ΑΕΚ 19:30 11/3 PAOKmania Web Radio - NS1

Δημοσίευσηαπό dim-cyprous-paok » Τρί 13 Μαρ 2018, 20:48

Ρε το σπάτε το κεφάλι σας,κ χαλάτε την υγεία σας.
Ότι κ να γίνει δεν αλλάζει τίποτε,βάλτε το καλά μέσα στον νουσας.
Καταρχάς ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ σε αυτό το δρελομπου που λέγετε κράτος να πάρεις πρωτάθλημα,ειδικά όπως έχουν τα πράγματα αυτήν την στιγμή,που οι ανεμιστήρες των βοθροκαναλων των Αθηνών πετούν,όχι λάσπη αλλά ΣΚΑΤΑ.
Σκεφτείτε για ένα λεπτό όλοι σας,ΜΟΝΟ ένα κ πείτε μου με την υπάρχουσα κατάσταση,τι θα πρέπει να κάνει ο οργανισμός ΠΑΟΚ για να ξεκινήσουμε την καινούργια χρόνια κ να είμαστε αισιόδοξοι.Ισα ίσα που από την νέα σεζόν θα προσπαθήσουν να μας κάνουν χειρότερα.
Γιατί; Γατί ΜΠΩΡΟΥΝ
Αν θελουμε να ελπίζουμε ότι ολοι μας οι κόποι κ όλες η σφαγές που δεχτήκαμε δεν πήγαν στράφι, ένας είναι ο τρόπος:Οληκη ρήξη με το σύστημα . Αν δεν σπάσεις αυγά ομελέτα δεν τρως, κ εμείς δεν αρκεί απλά να τα σπάσουμε αλλά να τα συνθλιψουμε.
Όπου βρίσκεται δυποδο μηρυκαστικο ζώο εξ Αθηνών απλά ξεφτιλιστε το!!!!
Άβαταρ μέλους
dim-cyprous-paok
 
Δημοσιεύσεις: 96
Εγγραφή: Σάβ 01 Αύγ 2015, 10:16

Re: ΠΑΟΚ- Νέα ΑΕΚ 19:30 11/3 PAOKmania Web Radio - NS1

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Τρί 13 Μαρ 2018, 20:49

teod1980 έγραψε:Δε ξέρω, εσύ να μας πεις που βλέπεις το μελλον


Μην του κολλάς κι εσύ. Θα πάθει καμιά ... τιμωροπληξία και θα το έχεις βάρος στη συνείδησή σου! Εκτός αν το προβλέψει κι αυτό και προλάβει να το αποφύγει!
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17920
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: ΠΑΟΚ- Νέα ΑΕΚ 19:30 11/3 PAOKmania Web Radio - NS1

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Τρί 13 Μαρ 2018, 20:50

teod1980 έγραψε:Δε ξέρω, εσύ να μας πεις που βλέπεις το μελλον


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Dimg4
 

Re: ΠΑΟΚ- Νέα ΑΕΚ 19:30 11/3 PAOKmania Web Radio - NS1

Δημοσίευσηαπό Mīngus » Τρί 13 Μαρ 2018, 20:54

gpap έγραψε:
Mīngus έγραψε:Να ρωτήσω κάτι τώρα; Έχεις έναν διαιτητή που στο φ.α. τα αφήνει όλα να αιωρούνται. Σε απολογία με βάση τι, θα κληθούν οι ομάδες; Το ίδιο και στο φ.α. με τον γαύρο. Πώς δηλαδή κλήθηκε ο ΠΑΟΚ και όχι ο γαύρος, από τη στιγμή μάλιστα που το φ.α. θα λέγαμε ότι παρότι ορθάνοιχτο, έγερνε λίγο και προς το ότι ο γαύρος έφυγε με το έτσι θέλω.
Όχι ότι επί της ουσίας έχει καμία σημασία. Τους ξέρουμε και δε θα τους μάθουμε τώρα, αλλά θα θελα να μας το απαντήσουν, έτσι να γελάσουμε.


Από ότι έχω ακούσει, στο φ.α. αναφέρει πως οι κούλες δεν βγήκαν διότι ''απειλήθηκαν''.
Και βάση τα όσα γίνονται, εκεί θα σταθεί η όλη διαδικασία. Αν υπήρξαν απειλές προς κούλα και διαιτητές.


Άλλο ρώτησα. Δεν λέω που θα σταθεί η διαδικασία. Χαίρω πολύ.
Έχεις ένα φύλλο αγώνα που περιγράφει τα όσα έγιναν και λέει ότι ο Λυσάνδρου της ΑΕΚ μου είπε φοβόμαστε κλπ και δεν βγαίνουμε. Και λέει κατόπιν όλων αυτών διακοπή. Δεν λέει αν το διακόπτει γιατί όντως απειλήθηκε η ΑΕΚ και ο ίδιος ή αν το διακόπτει γιατί η κούλα δε βγήκε να παίξει. Είναι στην κρίση του δικαστή.
Και ρωτάω εγώ, αντικειμενικά, αφήνοντας την παράμετρο της αθηναϊκής σαπίλας. Από τέτοιο φ.α. πώς καλεί ο δικαστής σε απολογία και ποιον;
Τελευταία επεξεργασία από Mīngus και Τρί 13 Μαρ 2018, 20:55, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
Mīngus
 
Δημοσιεύσεις: 6268
Εγγραφή: Τρί 06 Ιαν 2015, 00:04

Re: ΠΑΟΚ- Νέα ΑΕΚ 19:30 11/3 PAOKmania Web Radio - NS1

Δημοσίευσηαπό Alastor » Τρί 13 Μαρ 2018, 20:55

flash4 έγραψε:Για εμάς ο ΠΑΟΚ φέτος είναι πρωταθλητής ό,τι και να γίνει στο εξής. Το πρωτάθλημα αλλοιώθηκε από το ματς με το γαύρο και αυτά που ζήσαμε την Κυριακή ήταν η κορύφωση του πολέμου που δέχεται ο Σαββίδης και ο ΠΑΟΚ. Σίγουρα στην αρχή υπήρχε ένα μεγάλο ξενέρωμα για όσα συνέβησαν (και καλώς ή κακώς ο μεγαλομέτοχος έδωσε πάτημα), ωστόσο βλέποντας πιο ψύχραιμα τα πράγματα είμαι έτοιμος για την όποια συνέχεια. Ο ''τίτλος'' χάρισμά τους. Θα συνεχίσουμε να μαχόμαστε ''χαλώντας τους τη γιορτή'', γιατί στην τελική αυτό που θέλουν είναι να μας καταβάλουν πνευματικά και ψυχικά.


Και γω την επομενη μερα που τα ειδα πιο ψυχραιμα,απτο να εληγε 0-0 το ματς και να ειχαμε ακομα ενα ηθικο πλεονεκτημα σε μια απωλεια πρωταθληματος,καλυτερα που ελειξε 1-0 με ντου Σαββιδη και διακοπη επειδη δεν βγηκαν οι παικτες της αεκ.

Τωρα τα πραγματα ειναι πολυ πιο καθαρα και αρχιζουν και πεφτουν οι μασκες απο παντου.Ποιος λεει αληθεια,ποιος ψεματα,ποιος ειδε το πεντακαθαρο γκολ ως οφσαιντ και ποιος οχι.Η κορυφωση της χρονιας εγινε την Κυριακη και ο οργανισμος του ΠΑΟΚ πρεπει να παρει την συσπειρωση που απεκτησε,το μομεντουμ και το αισθημα δικαιου και κλοπης και να το μετατρεψει σε κινημα που θα σαρωσει τα παντα.

Ειναι ιστορικη ευκαιρια η να παρουμε αυτο που μας ανηκει η να τα τιναξουμε ολα στον αερα. Το μεγαλυτερο λαθος που καναν ηταν οτι φτασαν τον ΠΑΟΚτση να μην εχει να χασει τιποτα,οποτε να ειναι ικανος για τα παντα.Ετσι το νιωθω εγω και ετσι θα πραξω απο δω και περα. Δεν με ενδιαφερει η Ευρωπη,δεν με ενδιαφερει το πρωταθλημα σαν τιτλος,δεν με ενδιαφερει τι θα πουν και τι θα γραψουν οι "αναμαρτητοι" απο κατω. Το φετινο πρωταθλημα η θα το σηκωσει ο δικαιος πρωταθλητης η θα σας στειλουμε ολους στο διαολο.

Ακομα και να παμε σε αλλο πρωταθλημα η να αποχωρησουμε και να παιζουμε στα ερασιτεχνικα, με την παροδο των χρονων καταλαβα πως η ουσια του ΠΑΟΚ βρισκεται εξω απτις 4 γραμμες του γηπεδου και το ποδοσφαιρο ειναι μονο ενα πολυ μικρο κομματι και αυτο θα κρατησω για την υπολοιπη μου ζωη. Γιατι ΠΑΟΚ δεν ειμαι στο γηπεδο,ΠΑΟΚ ειμαι στην υπολοιπη μου ζωη
Τελευταία επεξεργασία από Alastor και Τρί 13 Μαρ 2018, 20:58, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
Alastor
 
Δημοσιεύσεις: 6208
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:37

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα Superleague

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες