Stoiximan.gr Basket League

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του νέου πρωταθλήματος Basket League και όλων των παραλειπομένων...

Re: Stoiximan.gr Basket League

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Κυρ 11 Φεβ 2018, 16:33

kataramenos5 έγραψε:Μπασκετικον,μιας και δεν υπαρχει αντ. τοπικ .Το ληκι ετοιμαζει αλλαγη του "δρακου"?Σωτηρια ...εξ ουρανου περιμενουν?



Δεν σώζονται. Δεν ξέρω αν το επανέλαβα, αλλά αν δεν πέσουν αγωνιστικά, θα πέσουν λόγω χρεών. Ο Λάσκαρης είναι persona non grata, επισκέφθηκαν και το σπίτι του πρόσφατα... Καζάνι που βράζει είναι το Παλαί.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46405
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Stoiximan.gr Basket League

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Κυρ 11 Φεβ 2018, 21:55

Μπασκετικον,μιας και δεν υπαρχει αντ. τοπικ .Το ληκι ετοιμαζει αλλαγη του "δρακου"?Σωτηρια ...εξ ουρανου περιμενουν?


Υγ Ευχαριστω Ζαντε δε το δα.
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26575
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Stoiximan.gr Basket League

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Κυρ 11 Φεβ 2018, 22:07

Εν τω μεταξύ, δεν στέκει να διώξουν τον Γιαννάκη. Γιατί να διώξεις έναν προπονητή που δεν του δίνεις ούτε κερασμένα από το κυλικείο, για να φέρεις έναν που θα ζητήσει πχ 50.000€;;

Εκτός κι αν ο Γιαννάκης θέλει να πηδήξει από το καράβι...ποιο καράβι δηλαδή, το κατάρτι έμεινε μόνο πάνω από την επιφάνεια..
Γιατί τέτοιοι μ@λ@κες που είναι, μπορεί να ρίξουν τη κατρακύλα και σε αυτόν.
Πιστεύω ότι το 2ο σενάριο ειναι πιθανότερο.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46405
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Stoiximan.gr Basket League

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Τρί 13 Φεβ 2018, 13:27

Το θεμα ειναι οτι το Σαββτο που ολοι οι μπασκετικοι ηταν μαζεμενοι στη Πατρα καποιοι χαμουτζηδες , πιθανοι μνηστηρες σουλατσαρανε στη σκουληκοτρυπα.


ΥΓ Ευτυχως ρε Ζαντε που δε παιζουμε σε 2 μερες και 5ωρες γιατι τοτε θα χρειαζοταν να ανοιξεις τοπικ.Ακομα με την ξυρισμενη μπαλα ασχολειστε μωρε?
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26575
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Stoiximan.gr Basket League

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τρί 13 Φεβ 2018, 13:48

Μετά την συνεχόμενη επί σειρά ετών χρήση μπόλικου τέτοιου...

Εικόνα

...βλέπεται πλέον και το μπασκετάκι... :D :opaokara:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Stoiximan.gr Basket League

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τρί 13 Φεβ 2018, 15:58

kataramenos5 έγραψε:Το θεμα ειναι οτι το Σαββτο που ολοι οι μπασκετικοι ηταν μαζεμενοι στη Πατρα καποιοι χαμουτζηδες , πιθανοι μνηστηρες σουλατσαρανε στη σκουληκοτρυπα.


ΥΓ Ευτυχως ρε Ζαντε που δε παιζουμε σε 2 μερες και 5ωρες γιατι τοτε θα χρειαζοταν να ανοιξεις τοπικ.Ακομα με την ξυρισμενη μπαλα ασχολειστε μωρε?



Με πρόλαβε ο μουσάτος και το άνοιξε, θα το άνοιγα σήμερα!
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46405
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Stoiximan.gr Basket League

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τρί 20 Φεβ 2018, 22:20

Διάβασα σε άρθρο του sdna, ότι οι ενδιαφερόμενοι να πάρουν τη Κ.Α.Ε. Άρης, εκπροσωπούνται από τον ατζέντη Παναγιώτη Καπάζογλου.

Το όνομα αυτό κάτι με θύμισε...


http://forum.paokmania.gr/viewtopic.php?f=10&t=7108&start=645#p1383234


Ζαντός έγραψε:Πάνος Καπάζογλου....Kappa Sports Management (Λίνος Χρυσικόπουλος, Θοδωρής Ζάρας)
http://www.kapasports.gr/players-2/ (Από εδώ έχουμε ψωνίσει κι άλλες φορές)




Αυτό.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46405
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Stoiximan.gr Basket League

Δημοσίευσηαπό Rexaris » Παρ 23 Φεβ 2018, 01:45

Φαντάζομαι οτι υπάρχει τόπικ για το νέο μας παίκτη τον Πέτγουέι αλλά δεν το βρήκα.

Παικταράς φαίνεται, μου θυμίζει πολύ τον Μπάνε, ειδικά με εκείνα τα μακρινά τρίποντα το στυλ τζαμπσουτ και τα σουτ με κρεμασμένο παίκτη πάνω του.

Αμυντικά είναι μάλλον πιο αδύναμος αλλά επιθετικά θα είναι μεγάλη βοήθεια.
"Οὐ φοβηθήσομαι ἀπὸ μυριάδων λαοῦ τῶν κύκλῳ συνεπιτιθεμένων μοι" (Ψαλ. 3,7).
Άβαταρ μέλους
Rexaris
 
Δημοσιεύσεις: 3293
Εγγραφή: Τρί 02 Μάιος 2017, 01:10
Τοποθεσία: Canada

Re: Stoiximan.gr Basket League

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Δευτ 26 Φεβ 2018, 21:02

Οικονομική ταφόπλακα για την ΚΑΕ Άρης!! Το Άρης - Π.Α.Ο.Κ. θα γίνει κεκλεισμένων των θυρών.

Πάμε να ασελγήσουμε στο πτώμα τους.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46405
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Stoiximan.gr Basket League

Δημοσίευσηαπό PAOK_Antarctica » Δευτ 26 Φεβ 2018, 22:04

Κρίμα πάντως.
Τέτοια παιχνίδια πρέπει να γίνονται με κόσμο, είναι μια τζούρα παρελθόντος μέσα στο μουντό παρόν.
Ασπρόμαυρη Ανταρκτική
Άβαταρ μέλους
PAOK_Antarctica
 
Δημοσιεύσεις: 15315
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 17:13
Τοποθεσία: Νότιος Πόλος

Re: Stoiximan.gr Basket League

Δημοσίευσηαπό palok » Δευτ 26 Φεβ 2018, 22:22

20 eprepe na tou riksoun. An skefteis oti oj vazeligayroi pou paizane me maxairia se teliko kipellou oti fagane -80.
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10586
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: Stoiximan.gr Basket League

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Παρ 02 Μαρ 2018, 08:38

Ευτυχως που δεν εχουμε αγωνα στις 3/3 στις 16:30 το απογευμα.Γιατι αλλιως θα τανε μεγαλη ντροπη(γι ακομα μια φορα) να μην εχει ανοιξει ακομα το τοπικ.
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26575
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Stoiximan.gr Basket League

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Πέμ 22 Μαρ 2018, 12:21

«Τέλος» από τον Άρη ο Γιαννάκης, αναλαμβάνει ο Αγγέλου

kataramenos5 έγραψε:Κυρ Φεβ 11, 2018 9:55 pm
Μπασκετικον,μιας και δεν υπαρχει αντ. τοπικ .Το ληκι ετοιμαζει αλλαγη του "δρακου"?Σωτηρια ...εξ ουρανου περιμενουν?

Υγ Ευχαριστω Ζαντε δε το δα.


kataramenos5 έγραψε:Το θεμα ειναι οτι το Σαββτο που ολοι οι μπασκετικοι ηταν μαζεμενοι στη Πατρα καποιοι χαμουτζηδες , πιθανοι μνηστηρες σουλατσαρανε στη σκουληκοτρυπα.


Το paokmania σας ενημερωνει μηνες πριν. :mrgreen: :lol:
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26575
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Stoiximan.gr Basket League

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Πέμ 22 Μαρ 2018, 12:40

Katar...............eporter, όχι αστεία... :D :opaokara: :opaokara:

Υ.Γ. Αυτός ο γλίτσας δεν μας είχε πετάξει το πινακάκι, μετά το Κύπελλο handball που πήραμε απ το...φιδάκι? :? :D
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Stoiximan.gr Basket League

Δημοσίευσηαπό palok » Παρ 23 Μαρ 2018, 09:13

μου ήταν πάντα αδιάφορη αυτή η κλάψα του φτωχού νικαιώτη παναγιώτη γιαννάκη που πάντα του κλέβουν τη μπουκιά από το στόμα και έχει βρεθεί να έχει πάρει τα περισσότερα τρόπαια (φαντάζομαι) στην καριέρα οοποιουδήποτε αθλητή (ως παίκτης και προπονητής). Σαν παίκτη, και δή στην επίθεση, έχω πεί οτι πρό 1996 είναι ο καλύτερος έλληνας που έχουν δεί τα μάτια μου, by far κιόλας. Από εκεί και πέρα, τον παρακολουθούσα στο Μαρούσι όπου το 80% των παιχνιδιών τα έπαιρνε στο τελευταίο δίλεπτο (με μπάτζετ το μαρούσι πολύ ανεβασμένο) και μετά στην εθνική οπου είπε το αμίμητο (το οποίο έχει και ΜΕΓΑΛΗ ΒΑΣΗ) οτι όλο το μπάσκετ είναι το τελευταίο δίλεπτο! Αν δέ δείτε τις φοβερές νίκες που έχουμε κάνει με σλοβένους, γάλλους κλπ., στα προηγούμενα 39 λεπτά είμαστε για τις αρκούδες! Και έβγαινε ο γιαννάκης και έλεγε αυτό είναι το μπάσκετ, είπα στα παιδιά υπομονή γυρίζει κλπ. Και χτές είπε οτι πήγανε το ματς εκεί που θέλανε και η τύχη στο τελευταίο 1.5 λεπτό τους γύρισε την πλάτη. άρπα λοιπόν μία :yellowcard:, με όλο το σεβασμό φυσικά.
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10586
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα Basket League

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες