Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Σχόλια γιά την Διοίκηση της KΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Κυρ 18 Φεβ 2018, 15:30

Με τι πλάτες; Με τις χιλιάδες λαού, ή με τα εκατομμύρια budget;; 3 Μαρτίου έχει Π.Α.Ο.Κ. - Τρίκαλα... Αν σε παίξουν 0-100, δηλαδή φάουλ με το βλέμμα, και τελειώσει ο αγώνας 20-130, τι θα αλλάξει; Το πιο τρανταχτό που μπορεί να γίνει, είναι να αποσύρει ο Μπάνε τη ομάδα από το πρωτάθλημα.

Ε, και; Τσαπού τους.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46409
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Δευτ 19 Φεβ 2018, 14:19

Έγινε η κίνηση...

Δεύτερο βίντεο με διαιτητικές αποφάσεις. Μάλλον θα γίνει "θεσμός".

Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46409
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Δευτ 19 Φεβ 2018, 14:30

Μη έχοντας καθόλου εικόνα από το συγκεκριμένο ματς, απλά έφριξα, βλέποντας το βίντεο. Δε μιλάμε για πρώτη, δεύτερη ή τρίτη εχθρική διαιτησία μέχρι τώρα. Καταντήσαμε να βιώνουμε στο μπάσκετ σε εκτεταμένη κλίμακα ... ποδοσφαιρικές διαιτησίες άλλων εποχών. Και να υπάρχει κάποιος ουσιαστικός λόγος; Εν πάση περιπτώσει, ούτως ή άλλως μιλάμε για ένα πρωτάθλημα ξεκάθαρα αστείο. Με μηδενικό σασπένς. Που κι αν ποτέ σπάσει ο ... διάολος το ποδάρι του και υπάρξει περίπτωση να την πατήσει κάποιος από τους βρυκόλακες, πάντα οι πρόθυμοι τσάτσοι με τις στολές φροντίζουν να καθαρίσουν.
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17920
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό boogeyman77 » Δευτ 19 Φεβ 2018, 14:40

Αν δεν βρούμε έναν "Ιβάν" στο μπάσκετ δυστυχώς θα συνεχίσουν να βιάζουν την νοημοσύνη μας.Όπου φτωχός και η μοίρα του.Σε ενα παιχνίδι επαφών όπως το μπάσκετ η σφαγή γίνεται πανεύκολα.Ούτε πέναλτι ουτε οφσάιντ χρειάζονται.Απλώς επιλεκτικά σφυρίγματα σε όμοιες φάσεις
When The Going Gets Tough,The Tough Get Going.
boogeyman77
 
Δημοσιεύσεις: 4949
Εγγραφή: Σάβ 20 Ιαν 2018, 14:15
Τοποθεσία: Σαμοθράκη

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό BlackMagicPAOK » Δευτ 19 Φεβ 2018, 14:49

Ούτε εγώ ειχα δει το ματς και τώρα κατάλαβα τι έγινε.. Διαφορετικη αντιμετώπιση (στις επαφες, στα σκριν κλπ) των δύο ομάδων από τους διαιτητές. Ως παικτη σου χαλάει και την συγκέντρωση.
Σωστή η ΚΑΕ για την αντίδρασή της.
Στο βάθος βλεπουν τον Ιβάν και γι'αυτό χτυπάνε τον ΠΑΟΚ όπου μπορούν!
" Oλα ειναι δρομος "
Άβαταρ μέλους
BlackMagicPAOK
 
Δημοσιεύσεις: 3619
Εγγραφή: Δευτ 23 Φεβ 2015, 21:53
Τοποθεσία: Γιάννενα

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Δευτ 19 Φεβ 2018, 15:59

navigator11 έγραψε:Μη έχοντας καθόλου εικόνα από το συγκεκριμένο ματς, απλά έφριξα, βλέποντας το βίντεο. Δε μιλάμε για πρώτη, δεύτερη ή τρίτη εχθρική διαιτησία μέχρι τώρα. Καταντήσαμε να βιώνουμε στο μπάσκετ σε εκτεταμένη κλίμακα ... ποδοσφαιρικές διαιτησίες άλλων εποχών.


Οχι μωρε λαθος κανεις.Γραφικος κι εσυ κι εγω και ο Μπανε που λεμε για διαιτησιες.Το ακουσα απο ΠΑΟΚτσηδες που δεν ειδαν καν το ματς
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26576
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Δευτ 19 Φεβ 2018, 20:34

Το τι αντίκτυπο έχουν οι λάθος αποφάσεις αυτές και πόσο θα σταματήσουν να συμβαίνουν, φαίνεται από την απήχηση του video στο παρόν topic.

Δεν υπάρχει καμιά ελπίδα, όσο ο Έλληνας οπαδός δεν ασχολείται με το μπάσκετ, τόσο στ'αρχίδια τους.

Και στο χάντμπολ τα ίδια μας κάνουν, δεν ιδρώνει ούτε το αυτί των οπαδών μας, ούτε των διοικούντων την ΟΧΕ, ούτε κανενός.

Είναι status quo και έτσι θα συνεχίσει να ισχύει.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46409
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό palok » Δευτ 19 Φεβ 2018, 20:39

Παντού έτσι είναι.σε τριτοκοσμικές χώρες λίγο χειρότερα. Μέχρι να μας πάρει ο Ιβάν και να τα κάνει όλα τατανακια του.
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10586
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό palok » Τετ 21 Φεβ 2018, 10:15

υπάρχει μια στήλη στο basketnet.gr που λέγεται κοράκι και σχολιάζει κάθε τρίτη (συνήθως) την ελληνική διαιτησία σε όλα τα ματς. έχω ποστάρει σχετικά αρκετες φορές εδώ. Σχολιάζει ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΔΙΑΙΤΗΤΙΚΑ είτε τους έχει δείξει η τηλεόραση είτε ΟΧΙ! γράφει ας πούμε σε ματς ξερω γω Κολοσσός Ρόδου-Ηλυσιακός με μέσα 34 μετρημένα άτομα και απαγόρευση απόπλου πλοίων ή σε ματς που δεν το έδειξε η tv γιατί δεν μπορούσε να πάει καν συνεργείο λόγω καιρού οτι η τάδε διαιτησία ήταν καλή, η 3αδα είχε καλές αποφάσεις, ο φούφης ξερω γω στάθηκε στο ύψος του κλπ. αυτή λοιπόν η στήλη δεν έγραψε ΣΧΟΛΙΟ για την αγωνιστική με τον Προμηθέα και τώρα δεν έγραψε ΣΧΟΛΙΟ για την αγωνιστική με Κύμη και πήγε στον τελικό του σαββάτου για να πεί οτι ο Τόμυ ο Σχοινάς ήταν ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΟΣ. Λοιπόν, γιατί τα λέω αυτά, όχι γιατί δεν τα ξέρετε, αλλά γιατί όσοι δεν είσαστε αθηναίοι, δεν φαντάζεστε τί είμαστε ΙΚΑΝΟΙ να κάνουμε.
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10586
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό BlackMagicPAOK » Τετ 21 Φεβ 2018, 11:23

Συμφωνώ με τον palok. Εκτός Θεσ/κης η αντιμετώπιση είναι διαφορετική. Εγω άκουγα τα τελευταία δευτερόλεπτα του Κυμη - ΠΑΟΚ απο ΕΡΑ Σπορ. Στην φάση με τον Λίνο (στο τέλος) λέει ο σπίκερ, "πήγε χαλαρά ο Χρυσικοπουλος, καθαρό το κόψιμο". Του απαντάει ο άλλος απο το στούντιο "και στο ριπλει καθαρό φαίνεται"!!
Κι εγώ σκεφτόμουνα, μαλ@κια του Λινου..
" Oλα ειναι δρομος "
Άβαταρ μέλους
BlackMagicPAOK
 
Δημοσιεύσεις: 3619
Εγγραφή: Δευτ 23 Φεβ 2015, 21:53
Τοποθεσία: Γιάννενα

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Τετ 21 Φεβ 2018, 12:44

Χαθηκε να βαλετε κι ενα πακετακι εισιτηρια του ΠΑΟΚ Τρικαλα μεσα στα τοσα του ΠΑΟΚ Γαυρος στα εκδοτηρια?Κοιμαστε ρε.
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26576
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τετ 21 Φεβ 2018, 14:52

Δεν θα πήγαινε κανείς παραπάνω.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46409
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Τετ 21 Φεβ 2018, 16:31

Δε θαλεγες οτι ειναι για το μπασκετ βρε. ;)
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26576
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Μαυρο Χιονι » Τετ 21 Φεβ 2018, 16:47

Εγώ θα πηγαινα. Ποτέ δεν έχω πάει σε ματς με τα τρικαλα. Αντιθέτως έχω πάει σε πολλά με το γαύρο
Όσοι πάμε, τόσοι γυρίζουμε!

Κανόνες Λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μαυρο Χιονι
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 9879
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 22:23

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό fossa » Τετ 21 Φεβ 2018, 18:19

Ναι σίγουρα θα αγόραζαν όλοι αυτοί εισιτήριο για μπάσκετ ΠΑΟΚ στις 3/3.

palok έγραψε:υπάρχει μια στήλη στο basketnet.gr που λέγεται κοράκι και σχολιάζει κάθε τρίτη (συνήθως) την ελληνική διαιτησία σε όλα τα ματς. έχω ποστάρει σχετικά αρκετες φορές εδώ. Σχολιάζει ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΔΙΑΙΤΗΤΙΚΑ είτε τους έχει δείξει η τηλεόραση είτε ΟΧΙ! γράφει ας πούμε σε ματς ξερω γω Κολοσσός Ρόδου-Ηλυσιακός με μέσα 34 μετρημένα άτομα και απαγόρευση απόπλου πλοίων ή σε ματς που δεν το έδειξε η tv γιατί δεν μπορούσε να πάει καν συνεργείο λόγω καιρού οτι η τάδε διαιτησία ήταν καλή, η 3αδα είχε καλές αποφάσεις, ο φούφης ξερω γω στάθηκε στο ύψος του κλπ. αυτή λοιπόν η στήλη δεν έγραψε ΣΧΟΛΙΟ για την αγωνιστική με τον Προμηθέα και τώρα δεν έγραψε ΣΧΟΛΙΟ για την αγωνιστική με Κύμη και πήγε στον τελικό του σαββάτου για να πεί οτι ο Τόμυ ο Σχοινάς ήταν ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΟΣ. Λοιπόν, γιατί τα λέω αυτά, όχι γιατί δεν τα ξέρετε, αλλά γιατί όσοι δεν είσαστε αθηναίοι, δεν φαντάζεστε τί είμαστε ΙΚΑΝΟΙ να κάνουμε.


Οι άνθρωποι είναι επιστήμονες ρε...
Άβαταρ μέλους
fossa
 
Δημοσιεύσεις: 1877
Εγγραφή: Πέμ 06 Φεβ 2014, 22:25

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες