21. Diego Biseswar

Συζήτηση για το έμψυχο υλικό της ομάδας

Re: 21. Diego Biseswar

Δημοσίευσηαπό Ασπρόμαυρος Εβρίτης » Τρί 13 Φεβ 2018, 00:30

Έκοβε και έραβε πάλι σήμερα.
Λαός ενωμένος ποτέ νικημένος. 1926
Άβαταρ μέλους
Ασπρόμαυρος Εβρίτης
 
Δημοσιεύσεις: 5327
Εγγραφή: Παρ 27 Ιαν 2017, 23:40

Re: 21. Diego Biseswar

Δημοσίευσηαπό DimitrisS » Τρί 13 Φεβ 2018, 00:58

Diego ̶M̶a̶r̶a̶d̶o̶n̶a̶ Biseswar


Οι γονείς του Μπίσεσβαρ είναι από το Σουρινάμ, αν και για κάποια περίοδο δικαιούταν (λανθασμένα) να πάρει υπηκοότητα για το Τρινιντάντ και Τομπάγκο. Έχει μία μεγαλύτερη αδερφή και ένα μικρότερο αδερφό, ο οποίος ονομάζεται Ρομάριο. Τα αδέρφια Μπίσεσβαρ ονομάστηκαν έτσι εξαιτίας των θρύλων του ποδοσφαίρου Ντιέγκο Μαραντόνα και Ρομάριο.
Τελευταία επεξεργασία από DimitrisS και Τρί 13 Φεβ 2018, 01:05, έχει επεξεργασθεί 2 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
DimitrisS
 
Δημοσιεύσεις: 7410
Εγγραφή: Πέμ 29 Οκτ 2015, 18:42

Re: 21. Diego Biseswar

Δημοσίευσηαπό Hermann » Τρί 13 Φεβ 2018, 01:02

Ξέρετε ότι το όνομα του το πήρε από τον Μαραντόνα; :D
Άβαταρ μέλους
Hermann
 
Δημοσιεύσεις: 3488
Εγγραφή: Δευτ 12 Δεκ 2016, 18:58
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: 21. Diego Biseswar

Δημοσίευσηαπό aspromaura ioannina » Τρί 13 Φεβ 2018, 01:05

Επιτελους ειδαμε Biseswar μαζι με Πελκα στο γηπεδο. Επιτελους δικαιωθηκαμε οτι χωρανε και οι δυο στην ενδεκαδα. Ελπιζω να επιμεινει στη χρησιμοποιηση της δυαδας αυτης μεχρι τελους ο Λουτσε και να μη ξαναδουμε τον Καντουρι βασικο. Νισαφι!
Άβαταρ μέλους
aspromaura ioannina
 
Δημοσιεύσεις: 1689
Εγγραφή: Κυρ 31 Ιαν 2016, 00:48

Re: 21. Diego Biseswar

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Τρί 13 Φεβ 2018, 01:49

sourmenetes έγραψε:Νομιζω οτι μπορουν να εναλλασονται πελκας μπισεσβαρ μεσα στο ματς

Το ειπαμε εδω και 3 μερες και αυτος ο μυρωδιας τωρα το κανε...:mrgreen::mrgreen:


Σε παρακαλαω μπισεσβαρ υπεγραψε μια 4 χρονη ανανεωση να χουμε ρε αγορινα μου την αφρατουλα και σενα να σας βλεπουμε..σας συμπαθησα...

Αγαπημενη οικογενεια,φαι θα χουμε εδω να ξερεις..δε θα σου λειπει τιποτα.ο προεδρος 4-5 μαγειρες θα σου χει να βοσκαει ολη η οικογενεια...


Παιχτουρα μου εσυ!!!!


Υ.γ.οσο θυμαμαι κατι σχολια οταν τον πηραμε οτι φεραμε το σαπακι που δεν κανει τοσο γελαω με κατι ματαρες καποιων...
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27827
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Re: 21. Diego Biseswar

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Τρί 13 Φεβ 2018, 01:51

Odi έγραψε:Είναι φανταστικός στο 90% των παιχνιδιών που έχει παίξει. Σήμερα δεν ήταν απλά απολαυστικός. Σήμερα οργίασε.

Και γω θα συμφωνησω με οντι.σχεσον παντα ετσι ηταν.
Ο αλλος ουτε τα μισα μην πω και λιγοτερα δεν κανει.
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27827
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Re: 21. Diego Biseswar

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Τρί 13 Φεβ 2018, 01:53

Aureliano Buendia έγραψε:Επειδή έχουν ακουστεί χίλιες μύριες αοριστίες όσον αφορά τον Μπίσεσβαρ και την υποτιθέμενη λανθασμένη του νοοτροπία, η οποία δεν είναι winner ή χαλύβδινη ή δεν ξέρω κι εγώ τι άλλο, εγώ να πω ότι βλέπω μια χαρά νοοτροπία.
Το να μην κάνεις κωλοπαιδαρισμούς όταν δεν παίζεις, παρόλο που πέρσι έκανες θραύση και η ποιότητά σου είναι πανθομολογούμενη, είναι καλή νοοτροπία, όχι loser.
Επίσης, ειλικρινά ας πουν ό,τι άλλο θέλουν οι επικριτές του για τον Ντιέγκο, αλλά ας μην ξανακούσω ότι είναι αργός.
Θα το διαβάσει κανένας Αλέκος Τζιόλης και θα πεθάνει στο γέλιο.

Συμφωνω με τα χιλια και επαυξανω στο αργος...

Οποιος ξαναπει αργος να μου δειξει τον οφθαλμιατρο του.το ξεπεταγμα που εχει και η μεση του οχι μονο αργα δεν ειναι,αδιαβαστο σε στελνουν.
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27827
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Re: 21. Diego Biseswar

Δημοσίευσηαπό obanebane » Τρί 13 Φεβ 2018, 01:58

Παρά πολύ καλό παιχνίδι,συνέχισε έτσι ρε παιχταρα.
Άβαταρ μέλους
obanebane
 
Δημοσιεύσεις: 24575
Εγγραφή: Τρί 10 Μαρ 2009, 00:51
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

Re: 21. Diego Biseswar

Δημοσίευσηαπό thanasakiss4 » Τρί 13 Φεβ 2018, 08:26

Οπως το πε ο προπονητης μας ..δεν γινεται να μην γουσυαρεις τον τροπο που παίζει ο Μπισεσβαρ!

Στάλθηκε από το SM-T530 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
ΠΑΟΚ εδώ ..ΠΑΟΚ εκεί.. ΠΑΟΚ θα είμαι μια ζωή!
Άβαταρ μέλους
thanasakiss4
Bet Guru 2019
 
Δημοσιεύσεις: 1966
Εγγραφή: Παρ 20 Ιουν 2008, 11:30
Τοποθεσία: Κομοτηνή

Re: 21. Diego Biseswar

Δημοσίευσηαπό Chuck Norris » Τρί 13 Φεβ 2018, 15:24

Νομίζω βρήκε την λύση ο Λουτσος πως θα τον χωρέσει στην ομάδα! Έκανε παπάδες χθες από τα αριστερά
Winnin is like deodorant - it comes up and a lot of things don't stink
Άβαταρ μέλους
Chuck Norris
 
Δημοσιεύσεις: 2190
Εγγραφή: Πέμ 11 Ιουν 2015, 20:29
Τοποθεσία: Πόλη με μια ομάδα

Re: 21. Diego Biseswar

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τρί 13 Φεβ 2018, 15:32

Sera4 έγραψε:ε οταν θελεις ρε λακαμα εισαι εκπληκτικος παιχτης...πολυ ωραια η αντιδραση που βγαζεις ιδιως τελευταια, δεν την περιμενα απο εσενα να πω την αληθεια...κουντος :ugeek:

+ 1...

Αφού κατάφερε να βάλει (όπως τώρα και κάποιες φορές και πέρσι) τον εαυτό του κάτω απ την ομάδα και στην υπηρεσία της επίτευξης των μεγάλων στόχων της, μέσα από όποιες-όσες συμμετοχές του, είναι αξιομνημόνευτος...

Άπειρα συγχαρητήρια και στον Μπίσε και στον Λου, που τα κατάφερε στην διαχείριση της δύσκολης μενταλιτέ του!

:nairepaok:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: 21. Diego Biseswar

Δημοσίευσηαπό ampalaeos » Τρί 13 Φεβ 2018, 19:24

Ακομα αυτος ο ΠΑΙΧΤΑΡΑΣ δεν εχει ακουσει το ονομα του στην τουμπα.
Το παρακατω ΠΡΕΠΕΙ να ακουστει στην τουμπα επιτελους...

https://vimeo.com/232623240


Υγ. Ενα τεραστιο ΜΠΡΑΒΟ σε οσους αγωνιζονται καθημερινα εδω και σχεδον 2 χρονια, λεγοντας και επαναλαμβανοντας επανειλημμένα τα αυτονοητα για την αξια αυτου του Παιχταρα, απενταντι στην αδικη κριτικη που δεχετε με επιχειρηματα που δεν ισχυουν (χοντρος, αργος, αδιαφορος, δεν βγαζει 90, με τα φεγγαρια του, βρωμανε τα ποδια του) και με απαιτησεις που ξεπερνουν τα ορια της σουπερλιγκας και αγγιζουν πρωταθληματα τυπου λα λιγκας (ξερει μπαλα αλλα... δεν μαρκαρει, δεν βγαζει την καυλα του ματος, δεν εχει το τελειωμα του πριγιο, μα γιατι δεν ειναι ο μεσσι) και ενω εχει φαει τοσο παγκο, και περσι (που απαντησε με το κυπελλο) και πολυ περισσοτερο φετος, εχει συμπεριφερθει τοσο επαγγελματικα που του αξιζει τουλαχιστον ενα δυνατο συνθημα... Μακαρι να ακουστει μια μερα γιατι το αξιζει. Καλη συνεχεια.

:pano:
ampalaeos
 
Δημοσιεύσεις: 98
Εγγραφή: Τετ 12 Μαρ 2008, 20:53

Re: 21. Diego Biseswar

Δημοσίευσηαπό aspromaura ioannina » Τετ 14 Φεβ 2018, 16:14

αδερφε δεν ανοιγει εμφανιζει κατι το λινκ.

Κατα τα αλλα ++++
Άβαταρ μέλους
aspromaura ioannina
 
Δημοσιεύσεις: 1689
Εγγραφή: Κυρ 31 Ιαν 2016, 00:48

Re: 21. Diego Biseswar

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Παρ 16 Φεβ 2018, 10:04

Παικταρά μου είσαι ο ιδανικός παίκτης για να ανοίγει αντίπαλες άμυνες: είτε με τις δικές σου αριστερές μπούκες, είτε με τις τρελλές μπαλιές σου σε παίκτες που έχουν την κίνηση (Πέλκας, Matos, Vieirinha), Με σένα μέσα δεν φοβάμαι κανέναν αντίπαλο. Πόσω μάλλον αυτόν τον καιρό, που έχεις αποκτήσει (επιτέλους) και αγωνιστικό ρυθμό. Θα σε χαρούμε πάλι αύριο, στην 10η συνεχόμενη νίκη πρωταθλήματος και 14η, αν συνυπολογιστούν και οι αγώνες κυπέλλου.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89838
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: 21. Diego Biseswar

Δημοσίευσηαπό Odi » Παρ 16 Φεβ 2018, 10:16

Απ ότι διαβάζω, διατηρεί την θέση του στο αρχικό σχήμα. Εύγε στον Μπίσε και στον Λουτσέσκου λοιπόν.
Μόνο ΠΑΟΚ
Άβαταρ μέλους
Odi
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 11049
Εγγραφή: Τρί 17 Ιουν 2008, 15:50
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης