Προμηθέας Πατρών - Π.Α.Ο.Κ. 81-68 Σχόλια & παραλειπόμενα

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του νέου πρωταθλήματος Basket League και όλων των παραλειπομένων...

Re: Προμηθέας Πατρών - Π.Α.Ο.Κ. 81-68 Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό KalamarGiannis » Κυρ 28 Ιαν 2018, 22:29

Κουβέντα κάνουμε.
Δηλαδή παίζει και το ενδεχόμενο να μην έχουμε παίξει καλή άμυνα, απλά να ήταν τραγικοί και οι αντίπαλοι κάποιες φορές...
Με τα κορμιά του Λάκι και του Κατσίβελη πάντως, συν Κόνιαρη , ΕΠΡΕΠΕ να έχουμε καλή περιφερειακή άμυνα.
Τώρα τι να πούμε, ότι εκτός από το Σἐντερ που χρειαζόμαστε να προσθέσουμε κι ένα αμυντικό γκαρντ; ε, άμα οργανώνει κι εκτελεί κι όλας κουτί θα μας έρθει! ξέρετε κανένα τέτοιο παίκτη;; Μήπως εκείνος ο λευκός Αμερικανός που είχαν οι Γερμανοί, με τα μπράτσα; (δεν θυμάμαι να οργάνωνε...)
>Βall every day
>Η δουλειά δεν τελειώνει ποτέ-εμείς τελειώνουμε
>Καιρός για αποτοξίνωση από την υγιεινή διατροφή
Άβαταρ μέλους
KalamarGiannis
 
Δημοσιεύσεις: 2230
Εγγραφή: Δευτ 07 Σεπ 2009, 18:30

Re: Προμηθέας Πατρών - Π.Α.Ο.Κ. 81-68 Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό palok » Κυρ 28 Ιαν 2018, 22:50

Γιάννη θολώνει απιστευτα ο κοουτς με τέτοιες διαιτησίες. Τον έχουνε πάρει χαμπάρι. Δεν κατάλαβε κανείς γιατί ο Λίνος ας πούμε έπαιξε χτες τόσο λίγο...

Τώρα για παίκτες. Δε χρειαζονται και 50 αλλαγές. Αποφάσισε έναν και δες τι γίνεται μετά. Σίγουρα πάντως με αυτή την προσφορά ψηλων Αμερικανών δεν θα πας πουθενά....

Άσχετα αν είναι τρομερό ότι έχουμε back court 3 παικτών και κάποιοι αναρωτιούνται αν θελουμε γκαρντ....

Οποιονδήποτε με πόδια nixon. Hall. Cahil του Κοροίβου κλπ.
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10586
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: Προμηθέας Πατρών - Π.Α.Ο.Κ. 81-68 Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό palok » Δευτ 29 Ιαν 2018, 09:38

υπάρχει ρε άλλος σύλλογος στον κόσμο που σαββατοκύριακο του αποβάλλουν και τους 2 team managers σε ποδόσφαιρο και μπάσκετ? μόνο ΠΑΟΚ ρε, πάρτε το χαμπάρι.

Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10586
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: Προμηθέας Πατρών - Π.Α.Ο.Κ. 81-68 Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό hellrider » Δευτ 29 Ιαν 2018, 10:13

Η ομαδα εδιωξε 3 και πηρε 2 παικτες και αμεσως η ομαδα ανεβηκε πολλα επιπεδα σε σχεση με εκεινο το χαλι που βλεπαμε στην αρχη. Αν αλλαζαμε και τον κρουμπαλι ή εστω να τον διωξουμε και να παιζει 10 λεπτα ο καρρας θα ανεβουμε απο λιγο εως πολυ(αν παρουμε αλλον ξενο).
Εδω η κυμη ηταν σιγουρη για πεσιμο και πηρε 2 παικτες(μακφαντεν και μακγκι) και παει απο νικη σε νικη!
Το κολλημα του κοουτς με τον κρουμπαλι πρεπει να λαβει τελος για το καλο της ομαδας. Να παραδεχθει οτι η μοναδικη καλη κινηση του καλοκαιριου στους ξενους ηταν ο τζοουνς! Και να μην νευριαζει με ασχετα και να πεταει την μπαλα στην εξεδρα!
Παρεπιμπτοντως ο κρουμπαλι σε ελλαδα και ευρωπη εχει λιγοτερο απο 50% στα διποντα(κακο ποσοστο για παικτη ρακετας) και ο καρρας πανω απο 60%!
Επιπλεον για οσους ειχαν παρακολουθησει το καλοκαιρι το ευρωμπασκετ των νεων θα θυμαστε οτι ο κονιαρης τον εβρισκε με κλειστα ματια τον καρρα και τον ειχε κανει σκορερ! Επισης τα λιγα λεπτα που εχει παρει ο καρρας εχει συμβει κατι παρομοιο.

Σιγουρα το καλυτερο ειναι να βρουμε αντικαταστατη αλλα ακομα δεν μπορουμε για οποιοδηποτε λογο τουλαχιστον να τον διωξουμε και να παιζει ο καρρας!Οτι σχολιο διαβασα το σ/κ ΠΑΟΚτσηδων για το ματς σε οποιδηποτε site ΟΛΟΙ εγραφαν για το χαλι με τον κρουμπαλι που δεν παει αλλο και πολλοι εγραφαν καλυτερα να παιζει ο καρρας!
hellrider
 
Δημοσιεύσεις: 830
Εγγραφή: Τετ 29 Νοέμ 2017, 13:06

Re: Προμηθέας Πατρών - Π.Α.Ο.Κ. 81-68 Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό ABOLEYTOI » Δευτ 29 Ιαν 2018, 13:12

ρε συ palok τι είναι αυτή η ταινία με τους σκουληκάρηδες που μας έβαλες; :lol: :lol: :lol:

περί Κρουμπάλι το ανάγνωσμα,
οι προηγούμενη ομάδα του τον βραβεύει για την προσφορά του (άρα κάτι αξίζει)
ο προπονητής τον είχε στην προηγούμενη ομάδα του (άρα τον ξέρει σαν παίκτη)
ο παίκτης έχει πολύ άσχημη απόδοση (άρα του έχουν κάνει μάγια και ξέχασε το μπάσκετ που ήξερε)

αν βλέπει κάποιος άλλη λογική εξήγηση να μου πει.

άντε και πολλά είπαμε, ντου στους Ποσειδώνιους τώρα.
Από όλα τα σημεία
μου αρέσει η τελεία.
Άβαταρ μέλους
ABOLEYTOI
 
Δημοσιεύσεις: 8366
Εγγραφή: Σάβ 14 Μαρ 2009, 23:54

Re: Προμηθέας Πατρών - Π.Α.Ο.Κ. 81-68 Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό KalamarGiannis » Δευτ 29 Ιαν 2018, 16:08

o kruballi πιθανόν να έχει πάθει κοκομπλοκο με την άσχημη εικόνα του και να τον έχει πάρει από κάτω...
δεν αναρωτιέστε ΠΩΣ ΕΙΧΕ ΜΕΣΟ ΟΡΟ 15 πόντους αυτός ο παίκτης;;;;;;;; εγώ απορώ...

σε ότι έχει να κάνει με την ψυχολογία του πάντως, θα σας πω ότι κατά την ταπεινή μου άποψη είναι άδικο να κρίνεται ως φυσιολογικός άνθρωπος, διότι νομίζω ότι έχει ψυχασθένεια. Δεν κάνω πλάκα, οι πληροφορίες μου από την ομάδα λένε ότι παραμιλάει συνεχώς..
'τούτου δοθέντος πρέπει να φύγει χτες.
>Βall every day
>Η δουλειά δεν τελειώνει ποτέ-εμείς τελειώνουμε
>Καιρός για αποτοξίνωση από την υγιεινή διατροφή
Άβαταρ μέλους
KalamarGiannis
 
Δημοσιεύσεις: 2230
Εγγραφή: Δευτ 07 Σεπ 2009, 18:30

Re: Προμηθέας Πατρών - Π.Α.Ο.Κ. 81-68 Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Δευτ 29 Ιαν 2018, 17:05

Τέλος εδώ...μια ακόμη ήττα στο σακούλι, κερδάμε τη Neptunas και οπλίζουμε για βάζελο!!




Edit (προστέθηκε 31/01):

Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46405
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα Basket League

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες