Γυναικείο handball Π.Α.Ο.Κ. 2017-2018

Re: Γυναικείο handball Π.Α.Ο.Κ. 2017-2018

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Κυρ 17 Δεκ 2017, 13:39

Πραγματικά είναι και οι τρεις τους πολύ ποιοτικές προσθήκες και είμαι 99% σίγουρος ότι φέτος είναι η χρονιά μας!
Το ρόστερ μας έχει γεμίσει πλέον πολύ και από εμπειρία μεγαλύτερων παραστάσεων (Τζούρισιτς, Τσιομπάνου και Στρατάκη, εκτός των τριών προαναφερομένων) αλλά και από ταλέντο (Χατζηπαρασίδου, Γκάτζου και 2-3 ακόμα πιτσιρίκες), έχοντας κρατήσει όμως επιπλέον και τους "βασικούς πυλώνες" μας από πέρσι, όπως οι Μάστακα, Μούρνου, Προκοπίδου, Νούλα και Τσαουσίδου...Με όλες αυτές είμαι πολύ αισιόδοξος για την φετινή συνέχεια...

Γενικότερα όμως, αφού (συζητώντας το χθες μαζί του) ο Χασεκίδης είναι διατεθιμένος να κάνει ό,τι χρειαστεί και στο μέλλον για να δυναμώσει κι άλλο η ομάδα, πιστεύω ότι φέτος ξεκινάει Η ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΙΑ :pano: handball...

:nairepaok:


Όσο για το χθεσινό "ενσταντανέ" και που το ανέφερα νομίζω ότι έκανα ήδη την.............."υπέρβαση"... :D
Sorry man, αλλά δεν θα προχωρήσω σε γαργαλιστικές λεπτομέρειες "ευαίσθητων προσωπικών δεδομένων"! :opaokara:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Γυναικείο handball Π.Α.Ο.Κ. 2017-2018

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Κυρ 14 Ιαν 2018, 14:06

Πολλά συγχαρητήρια στις :pano: κοριτσάρες μας για την πρόκριση στο Final 4 του Κυπέλλου Ελλάδος!!!!

Εμφατική νίκη-πρόκριση με 14-42 (ημίχρονο 5-22) μέσα στην Φλώρινα, επί του αδύναμου τοπικού Φιλώτα...

:nairepaok:

Σημειώνω-χαιρετίζω την υποστήριξη της ομάδας μέσω της παρουσίας σήμερα εκεί αρκετών φιλάθλων μας!!!!

Ελπίζω να δούμε τους τελικούς στην Θεσσαλονίκη...Πάμε γερά να το σηκώσουμε κι αυτό... :opaokara: :opaokara:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Γυναικείο handball Π.Α.Ο.Κ. 2017-2018

Δημοσίευσηαπό BlackBlockAttack » Τρί 16 Ιαν 2018, 14:10

Διαβαζω οτι και οι δυο ευρωπαικοι αγωνες θα γινουν στην Κροατια λογω οικονομικων θεματων και διαφορα δυναμικοτητας...Το ιδιο εγινε και στο ανδρικο με τους Τουρκους που παιξαμε.....Γιατι δηλωνουμε την ομαδα εαν δε μπορουμε ουτε τα βασικα να κανουμε?
Κατσαρής:Αν δεν έρχονταν στον ΠΑΟΚ ο Σαββίδης τη χρονική στιγμή που ήρθε, τώρα δεν θα υπήρχε ούτε ΠΑΟΚ, ούτε ερασιτέχνης. Δεν θα υπήρχαν οι ομάδες που έχουμε. Θα διαλύαμε σιγά-σιγά τα τμήματα.
Άβαταρ μέλους
BlackBlockAttack
 
Δημοσιεύσεις: 1428
Εγγραφή: Κυρ 07 Ιουν 2015, 08:13

Re: Γυναικείο handball Π.Α.Ο.Κ. 2017-2018

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τρί 16 Ιαν 2018, 15:34

Καλή ερώτηση.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46399
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Γυναικείο handball Π.Α.Ο.Κ. 2017-2018

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Παρ 26 Ιαν 2018, 13:59

Σειρά έχει... η Άρτα!!!
Εικόνα
Για την 9η αγωνιστική της Α1 Χάντμπολ Γυναικών ο Π.Α.Ο.Κ. RED LED υποδέχεται στο κλειστό της Μίκρας την Αναγέννηση Άρτας, το Σάββατο 27 Ιανουαρίου, στις 16:00.

Τα κορίτσια του Χρήστου Τζουβάρα μετά το ρεπό της προηγούμενης εβδομάδας λόγω της αποχώρησης του Φιλώτα Φλώρινας, θέλουν να συνεχίσουν την ξέφρενη πορεία τους, καθώς μετρούν 8Χ8 νίκες σε πρωτάθλημα και κύπελλο και με μία καλή εμφάνιση να κατακτήσουν ακόμα μία και να αυξήσουν το συγκεκριμένο σερί.

Όλες οι παίκτριες του Δικεφάλου είναι ετοιμοπόλεμες και βρίσκονται στην διάθεση του προπονητικού τιμ για τον συγκεκριμένο αγώνα.

H ομάδα της Αναγέννησης Άρτας είναι ένας αξιόλογος αντίπαλος και όλοι στο τμήμα περιμένουν τον κόσμο του Δικεφάλου να στηρίξει την ομάδα καθώς εκείνη την ώρα κανένα άλλο τμήμα δεν αγωνίζεται στην Θεσσαλονίκη.

Σάββατο 27 Ιανουαρίου 2018

Γήπεδο Μίκρας, 16:00

Π.Α.Ο.Κ. RED LED - Φέτα Ήπειρος Αναγέννηση Άρτας



Από acpaok.gr Κατηγορία: Ρεπορτάζ ΠΑΟΚ | Μ.Μ.Ε.
Ετικέτες γυνακείο χαντμπολ Π.Α.Ο.Κ.

...........................................................................

Όσον αφορά το παιχτικό κομμάτι περιμένω έναν πολύ ποιοτικό και ενδιαφέροντα αγώνα, αφού η Αναγέννηση Άρτας είναι η σχεδόν μόνιμη Νο 3 δύναμη του Ελληνικού γυναικείου handball, ακολουθώντας εμάς αλλά και τον ΟΦΝΙ...

Για όσους μπορούν να πάνε, τους το προτείνω ανεπιφύλακτα σαν θέαμα, ανταγωνιστικότητα και οπαδικό χρέος...

Εύχομαι με την κατά το δυνατόν μεγαλύτερη νίκη ρε Π.Α.Ο.Κ.άρα!!!! :pano:


Υ.Γ. Θυμίζω ότι, με το πιο πλήρες ρόστερ του Πρωταθλήματος, φέτος πάμε καθαρά και μόνο για το ΝΤΑΜΠΛ...
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Γυναικείο handball Π.Α.Ο.Κ. 2017-2018

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 26 Ιαν 2018, 18:37

Θα πας Goran;
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46399
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Γυναικείο handball Π.Α.Ο.Κ. 2017-2018

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Παρ 26 Ιαν 2018, 19:04

Όχι, δυστυχώς...Έχω προγραμματισμένη προπόνηση bowling εκείνη την ώρα και μετά θα πάω στο volley, στις 7...
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Γυναικείο handball Π.Α.Ο.Κ. 2017-2018

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 26 Ιαν 2018, 19:08

Έγινε!
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46399
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Γυναικείο handball Π.Α.Ο.Κ. 2017-2018

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Κυρ 28 Ιαν 2018, 11:59

Simply the best... :pano:
Σάββατο, 27 Ιανουαρίου 2018 17:17...

Την πορεία πρωταθλητισμού συνέχισε η γυναικεία ομάδα χάντμπολ Π.Α.Ο.Κ. REDLED υποτάσσοντας αυτή τη φορά τη Φέτα Ήπειρος Αναγέννηση Άρτας στο «σπίτι του χάντμπολ» στη Μίκρα σε έναν αγώνα που

πραγματοποιήθηκε στο πλαίσιο της 9ης Αγωνιστικής το απόγευμα του Σαββάτου με 34-19.

Τα κορίτσια του Χρήστου Τζουβάρα απέδειξαν για μία ακόμη φορά μέσα στο γήπεδο την αξία και το βάθος του ρόστερ, μην αφήνοντας τις φιλοξενούμενες να πιστέψουν ότι μπορούν να κερδίσουν κάτι περισσότερο από το συγκεκριμένο αγώνα.

Για τον Δικέφαλο, έρχεται μία δύσκολη εβδομάδα, αφού την Τετάρτη 31/01 αντιμετωπίζει για το πρωτάθλημα τον ΓΑΣ Καματερού και την Παρασκευή αναχωρεί για την Κροατία, όπου το σαββατοκύριακο 3 & 4 Φεβρουαρίου αντιμετωπίζει σε διπλό αγώνα στα πλαίσια του Round 3 του Challenge Cup την κροάτικη Lokomotiva Zagreb.

Την ομάδα της Άρτας, ο Π.Α.Ο.Κ. REDLED θα την ξαναβρεί αντιμέτωπη στα ημιτελικά του FINAL 4 που θα πραγματοποιηθεί στη Λευκόβρυση Κοζάνης.

Π.Α.Ο.Κ. REDLED - Φέτα Ήπειρος Αναγέννηση Άρτα: 34-19

Ημίχρονο: 19-10

Τα πεντάλεπτα: 3-2, 5-3, 8-5, 11-7, 14-8, 19-10 (ημχ.) 22-11, 27-12, 29-15, 30-16, 32-17, 34-19

Π.Α.Ο.Κ. RED LED (Χρήστος Τζουβάρας): Νούλα 2, Μάστακα 3, Χατζηπαρασίδου 1, Γκάτζιου 5, Τσιομπάνου 4, Προκοπίδου 3, Μούρνου 3, Σεραφίμοβα, Νίκολιτς 4, Καβαζοπούλου, Παναγιωτίδου 1, Τζούρισιτς 4, Τσαουσίδου 1, Στρατάκη 2, Στοϊκόβσκα 1, Κρίτζαλη.

ΦΕΤΑ ΗΠΕΙΡΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ (Ιόνκα Δήμου): Μάμαλη, Μπαλάφα 8, Σκουτέλα 6, Καλοΐδη, Σμαρδέλη, Βέμη 1, Σκάρα, Κολτούκη 2, Βράτσεβα, Παπανδρέου, Καναρά 2, Κουρέλη, Καλασνίκοβα.

Διαιτητές: Πατιός-Πήτας, Δίλεπτα: 3-0, Πέναλτι: 3/3-1/2


Από acpaok.gr Κατηγορία: Άλλα Σπορ | Χάντμπολ
Ετικέτες γυναικείο χάντμπολ Π.Α.Ο.Κ. - Π.Α.Ο.Κ. RedLed
......................................................................

Πολλά συγχαρητήρια στα κορίτσια μας για την ευρύτατη νίκη απέναντι στην "μόνιμη" Νο 3 ομάδα της Α1 handball...
Πάμε να τα σαρώσουμε όλα φέτος, έχοντας φτιάξει μια πληρέστατη σε εμπειρία και ταλέντο ομαδάρα!!!! :opaokara:

:nairepaok:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Γυναικείο handball Π.Α.Ο.Κ. 2017-2018

Δημοσίευσηαπό BlackBlockAttack » Τρί 30 Ιαν 2018, 21:34

ΠΑΟΚ REDLED - ΓΑΣ Καματερού με ελεύθερη είσοδο!

Την ευκαιρία να παρακολουθήσουν τη γυναικεία ομάδα χάντμπολ του Συλλόγου με ελεύθερη είσοδο, χωρίς εισιτήριο, θα έχουν οι φίλαθλοι του Δικεφάλου το απόγευμα της Τετάρτης 31 Ιανουαρίου 2018 και ώρα 18:00 στον αγώνα που θα πραγματοποιηθεί στο «σπίτι του χάντμπολ» στη Μίκρα με αντίπαλο τον ΓΑΣ Καματερού.

Το Διοικητικό Συμβούλιο του Ομίλου πήρε αυτή την απόφαση, θέλοντας να ευχαριστήσει τους φίλους της ομάδας για την υποστήριξη που παρέχουν σε αυτήν!

http://www.acpaok.gr/el/article/744-pao ... erh-eisodo
Κατσαρής:Αν δεν έρχονταν στον ΠΑΟΚ ο Σαββίδης τη χρονική στιγμή που ήρθε, τώρα δεν θα υπήρχε ούτε ΠΑΟΚ, ούτε ερασιτέχνης. Δεν θα υπήρχαν οι ομάδες που έχουμε. Θα διαλύαμε σιγά-σιγά τα τμήματα.
Άβαταρ μέλους
BlackBlockAttack
 
Δημοσιεύσεις: 1428
Εγγραφή: Κυρ 07 Ιουν 2015, 08:13

Re: Γυναικείο handball Π.Α.Ο.Κ. 2017-2018

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τετ 31 Ιαν 2018, 00:44

Μακάρι ο λαός να πάει και στα καπάκια να τρέξει 19:30 στο Παλατάκι!!
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46399
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Γυναικείο handball Π.Α.Ο.Κ. 2017-2018

Δημοσίευσηαπό john4serres » Τετ 31 Ιαν 2018, 12:49

υπενθυμίζουμε:
Σήμερα (31/1) στις 18:00, στο πλαίσιο της 10ης αγωνιστικής της Α1 χάντμπολ γυναικών ο ΠΑΟΚ RED LED υποδέχεται στο κλειστό γήπεδο της Μίκρας την ομάδα του ΓΑΣ Καματερού.


Όπως έγινε γνωστό, η είσοδος για τον κόσμο που θα πάει στο γήπεδο θα είναι ελεύθερη.
supporters - not customers
Άβαταρ μέλους
john4serres
 
Δημοσιεύσεις: 29795
Εγγραφή: Σάβ 07 Φεβ 2009, 12:00

Re: Γυναικείο handball Π.Α.Ο.Κ. 2017-2018

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τετ 31 Ιαν 2018, 16:13

:opaokara: :opaokara:
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46399
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Γυναικείο handball Π.Α.Ο.Κ. 2017-2018

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τετ 31 Ιαν 2018, 19:45

Μόλις "προσκύνησε" την μεγάλη Π.Α.Ο.Κ.άρα και ο 4ος της βαθμολογίας ΓΑΣ Καματερού, με 30-23... :opaokara: :opaokara:

Πάμε για το ΝΤΑΜΠΛ φέτος... :opaokara: :opaokara:

Μόνες πρώτες και αήτηττες, με 9/9 νίκες, οι κοριτσάρες μας...Μ Π Ρ Α Β Ο :pano: !!!!

:nairepaok: :nairepaok: :nairepaok: :nairepaok:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Γυναικείο handball Π.Α.Ο.Κ. 2017-2018

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Παρ 09 Φεβ 2018, 14:37

Να συνεχίσει από εκεί που σταμάτησε!

Εικόνα

Παρασκευή, 09 Φεβρουαρίου 2018 14:14...

Στο πλαίσιο της 11ης αγωνιστικής της Α1 Χάντμπολ Γυναικών ο Π.Α.Ο.Κ. REDLED υποδέχεται στο γήπεδο της Μίκρας την ομάδα του Φίλιππου Βέροιας το απόγευμα του Σαββάτου 10 Φεβρουαρίου, στις 16:00.

Οι παίκτριες του Δικεφάλου επιστρέφουν στις εγχώριες διοργανώσεις μετά την ολοκλήρωση των ευρωπαϊκών τους υποχρεώσεων και θέλουν να κατακτήσουν ακόμα μία νίκη ούτως ώστε να κρατήσουν την διαφορά των δύο βαθμών απο τον δεύτερο της βαθμολογίας, την ομάδα της Νέας Ιωνίας, την οποία αντιμετωπίζει την επόμενη αγωνιστική εκτός έδρας, αλλά και να συνεχίσουν το αήττητο σερί που μετράνε απο την αρχή του πρωταθλήματος.

Ο προπονητής της ομάδας Χρήστος Τζουβάρας έχει στην διάθεσή του όλες τις παίκτριες του τμήματος.

Οι διαιτητές της αναμέτρησης είναι οι: Στεφανίδης- Μαυρίδης, Σίσκου.

Την εξέλιξη του αγώνα θα έχουν την ευκαιρία οι φίλαθλοι του Δικεφάλου να την παρακολουθήσουν από την επίσημη σελίδα του Α.Σ. Π.Α.Ο.Κ. στο facebook.

Σάββατο 10 Φεβρουαρίου
Γήπεδο Μίκρας, ώρα 16:00,
Π.Α.Ο.Κ. REDLED-Φίλιππος Βέροιας



Από acpaok.gr Κατηγορία: Ρεπορτάζ Π.Α.Ο.Κ. | Μ.Μ.Ε.
Ετικέτες γυναικεία ομάδα χάντμπολ Π.Α.Ο.Κ.

................................................................................
Θυμίζω ότι στον πρώτο γύρο ο Φίλιππος Βέροιας ήταν η ομάδα που μας δυσκόλεψε περισσότερο απ όλες τις άλλες...
Αυτό το γεγονός συν το αναμενόμενα πολύ καλό θέαμα είναι οι επιπλέον λόγοι που θα βρεθώ αύριο στην Μίκρα...
Οι πρωταρχικοί βέβαια είναι η τρέλα για τα ασπρόμαυρα, η αγάπη για το άθλημα και ο προσωπικός θαυμασμός μου για την πρωτοπόρο της βαθμολογίας της Α1 γυναικών ομάδα του Π.Α.Ο.Κ. και μοναδική αήττητη της κατηγορίας της!

:pano:

Θεωρώ θλιβερό το γεγονός να μην έρχονται πάνω από 100-150 άτομα για να θαυμάσουν την εν δυνάμει Νταμπλούχο!

:nairepaok:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Γυναικεία τμήματα

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες