ΝΤΟΥ για ψήφο! Βοήθεια σε παλιό μέλος για διαγωνισμό

Ό,τι άλλο κρίνετε απαραίτητο προς συζήτηση και δεν έγκειται στις παραπάνω Θεματικές Ενότητες...

Re: Βοήθεια σε παλιό μέλος για διαγωνισμό

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Σάβ 09 Δεκ 2017, 21:24

Έκανα και κοινοποίηση στο προφίλ μου.

Συνιστώ κι εγώ ΤΟΥΣ ΠΑΝΤΕΣ να κάνουν το ίδιο. Από δύο άτομα έξτρα να ψηφίσουν (από κάθε κοινοποίηση), είμαστε εντάξει.

http://bit.ly/2ix7WZq
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46914
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Βοήθεια σε παλιό μέλος για διαγωνισμό

Δημοσίευσηαπό Mene' » Κυρ 10 Δεκ 2017, 01:38

Ασχολουμαι με τα βουνά 25 χρόνια τώρα και πραγματικά σε ζηλεύω με την καλή έννοια . . .Έδωσα το λινκ σε όσες επαφές μου είναι ΠΑΟΚ ή ασχολούνται με βουνά όπως και εγώ. Περίπου σε 30-40 δηλαδή. Ήδη οι 3-4 μου απάντησαν πως σε ψήφισαν. Ότι μπόρεσα έκανα αδερφέ!
Opinions are like assholes . . . everybody has one !
Άβαταρ μέλους
Mene'
 
Δημοσιεύσεις: 252
Εγγραφή: Παρ 28 Νοέμ 2014, 22:14

Re: Βοήθεια σε παλιό μέλος για διαγωνισμό

Δημοσίευσηαπό VAGGT » Κυρ 10 Δεκ 2017, 11:32

Mene' έγραψε:Ασχολουμαι με τα βουνά 25 χρόνια τώρα και πραγματικά σε ζηλεύω με την καλή έννοια . . .Έδωσα το λινκ σε όσες επαφές μου είναι ΠΑΟΚ ή ασχολούνται με βουνά όπως και εγώ. Περίπου σε 30-40 δηλαδή. Ήδη οι 3-4 μου απάντησαν πως σε ψήφισαν. Ότι μπόρεσα έκανα αδερφέ!


Χιλια ευχαριστω αδερφέ μου να σαι καλά .Ακόμα και ενας ψήφος μετράει γιατι αυτη τη στιγμή γινεται μακελειο με εναν Ιταλο που ανεβαινει ΚΑΤΑΚΟΡΥΦΑ εδω και μιαμιση μερα.Εχει παρει 3μιση χιλ ψηφους (δεν ξερω πως) και μεις πηραμε 500 στο ιδιο διάστημα.Εχει ριξει την διαφορά κοντα στους 2 χιλιαδες ψήφους και ειναι θεμα ώρας να περάσει μπροστα.
ΣΗΜΕΡΑ Η ΤΟΥΜΠΑ ΚΑΙ ΤΑ ΠΕΡΙΞ ΤΗΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΔΩΣΟΥΝ ΤΟ ΜΠΟΥΣΤΑΡΙΣΜΑ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΟΥΜΕ

Καντε καμάντσα να πειτε διπλανους κτλ κτλ τους παντες απο την ωρα που θα παμε στα καφε και στις ρετσινες πριν το ματς και μεσα στο γηπεδο.Αλλιως δεν θα γινει τιποτα καιθα παει στράφι όλος αυτός ο χαμος γμτ

ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΗ ΧΩΡΙΣ ΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΗ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΔΟΥΛΕΙΑ.
Αν θελετε μπειτε και καντε κοινοποιηση το post που εχω στο προφιλ μου σήμερα που το εχω δημόσιο
Vaggelis Vasiliadis
[url]
http://polar.fjallraven.com/contestant/ ... r&region=3[/url]
Άβαταρ μέλους
VAGGT
 
Δημοσιεύσεις: 729
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 13:30
Τοποθεσία: SALONICA!!!!

Re: Βοήθεια σε παλιό μέλος για διαγωνισμό

Δημοσίευσηαπό Hermann » Κυρ 10 Δεκ 2017, 14:53

Στείλε σε σελίδες να σε βοηθήσουν!!! Στείλε ένα μήνυμα πάλι στη ΠΑΕ να δώσει ώθηση και σε σελίδες όπως ο Δούκας και οι λοιποί!!! Εγώ έχω ψηφίσει και εκ μέρους των άλλων μελών της οικογένειας μου
Άβαταρ μέλους
Hermann
 
Δημοσιεύσεις: 3490
Εγγραφή: Δευτ 12 Δεκ 2016, 18:58
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Βοήθεια σε παλιό μέλος για διαγωνισμό

Δημοσίευσηαπό VAGGT » Κυρ 10 Δεκ 2017, 23:15

Hermann έγραψε:Στείλε σε σελίδες να σε βοηθήσουν!!! Στείλε ένα μήνυμα πάλι στη ΠΑΕ να δώσει ώθηση και σε σελίδες όπως ο Δούκας και οι λοιποί!!! Εγώ έχω ψηφίσει και εκ μέρους των άλλων μελών της οικογένειας μου


Η ΠΑΕ βοήθησε από μόνη της δεν έστειλα καν μήνυμα όπως και η ΚΑΕ.
Σ ευχαριστώ αγόρι μου για την βοήθεια.
Ο Ιταλος μας εχει φτάσει στους 400 ψήφους απόσταση.
Η πορτουγκάλα έκανε και αυτη τη υστατη στιγμή την επίθεσή της και η διαφορα μας απο 1380 ψήφους έπεσε στους 1000 δυστυχώς και θέλει άλλες 3 μερες να τελειωσει η ψηφοφορια.
Δεν τα παρατάμε με τίποτα!!!
Θα σας πάρει 10 δευτερόλεπτα η διαδικασία και είναι δωρεάν.
1)Κάνετε κλικ στον σύνδεσμο που βλέπετε παρακάτω και πατάτε VOTE
http://polar.fjallraven.com/contestant/?id=664&backpage=1&order=popular&region=3
2)Κάνουμε σύνδεση μέσω Facebook.
3)Πατάτε ότι δεν είστε ρομπότ στο κενό κουτάκι και σβήνετε το επόμενο αν θέλετε.
Αυτό είναι όλο.✅☑️
Σημαντικό είναι να το ΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΕΤΕ στο προφίλ σας να το δούν και οι φίλοι σας για να βοηθήσουν και αυτοί με την σειρά τους.
Άβαταρ μέλους
VAGGT
 
Δημοσιεύσεις: 729
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 13:30
Τοποθεσία: SALONICA!!!!

Re: Βοήθεια σε παλιό μέλος για διαγωνισμό

Δημοσίευσηαπό potamda » Δευτ 11 Δεκ 2017, 01:31

Τι κάνει ο Ιταλός; Μαφία... Βαγγέλη γερά, τρεις ημέρες έμειναν...
Se non la ami quando perde non amarla quando vince...
Άβαταρ μέλους
potamda
 
Δημοσιεύσεις: 5167
Εγγραφή: Τετ 18 Μαρ 2009, 18:52
Τοποθεσία: όπου γης και πατρίς...

Re: Βοήθεια σε παλιό μέλος για διαγωνισμό

Δημοσίευσηαπό hasio_john » Δευτ 11 Δεκ 2017, 01:54

Σφίγγει ο κλοιός επικίνδυνα..
ΠΑΟΚΑΡΑ στους 7824 , ο μαφιόζος ως δια μαγείας 7447 και η Πορτογαλέζα 7095!
Να σου πω την αλήθεια τον Ιταλό δεν το φοβάμαι μιας και χαλαρά κάνει κάτι παράνομο και θ' αποκλειστεί. Αν δείτε τα προφίλ του σε ΚΑΜΙΑ περίπτωση δεν τον λες και "διάσημο"! 3 και ο κούκος τον ακολουθάνε.
Η άλλη η τσούπρα κάνει την δυναμική της επίθεση όπως μπορεί, βγαίνει σε κανάλια σε ράδια και παντού. Βασικά αυτή φοβάμαι περισσότερο, μην κρύβει και άλλο άσσο στο μανίκι τώρα στο τέλος. Την κόβω σε κάνα CNN αύριο την κάμπια!
Μέρα χωρίς χαμόγελο, μέρα χωρίς ελπίδα,
σε κάνει και μαζεύεσαι, σαν να 'χει καταιγίδα
Άβαταρ μέλους
hasio_john
 
Δημοσιεύσεις: 9521
Εγγραφή: Σάβ 13 Δεκ 2008, 21:16
Τοποθεσία: ΧΑΝΙΑ

Re: Βοήθεια σε παλιό μέλος για διαγωνισμό

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Δευτ 11 Δεκ 2017, 05:53

bump
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46914
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Βοήθεια σε παλιό μέλος για διαγωνισμό

Δημοσίευσηαπό Ksenitemenos4 » Δευτ 11 Δεκ 2017, 06:00

χαχαχα την καμπια λεει
Ksenitemenos4
 
Δημοσιεύσεις: 2751
Εγγραφή: Πέμ 07 Αύγ 2014, 23:21

Re: Βοήθεια σε παλιό μέλος για διαγωνισμό

Δημοσίευσηαπό VAGGT » Δευτ 11 Δεκ 2017, 14:14

hasio_john έγραψε:Σφίγγει ο κλοιός επικίνδυνα..
ΠΑΟΚΑΡΑ στους 7824 , ο μαφιόζος ως δια μαγείας 7447 και η Πορτογαλέζα 7095!
Να σου πω την αλήθεια τον Ιταλό δεν το φοβάμαι μιας και χαλαρά κάνει κάτι παράνομο και θ' αποκλειστεί. Αν δείτε τα προφίλ του σε ΚΑΜΙΑ περίπτωση δεν τον λες και "διάσημο"! 3 και ο κούκος τον ακολουθάνε.
Η άλλη η τσούπρα κάνει την δυναμική της επίθεση όπως μπορεί, βγαίνει σε κανάλια σε ράδια και παντού. Βασικά αυτή φοβάμαι περισσότερο, μην κρύβει και άλλο άσσο στο μανίκι τώρα στο τέλος. Την κόβω σε κάνα CNN αύριο την κάμπια!

Εχει βγει παντου η πορτογαλιδα γιασεμακης

Παιδια ειλικρινα σας λεω καθε ψηφος ειναι ΣΗΜΑΝΤΙΚΗ ΤΩΡΑ.Εμειναν 2μιση μερες και τον Ιταλο δεν τον υπολογιζω γιατι θα τον αποκλεισουν.Εχει πρει πακετο 5000 χηφους με 375 δολλαρια και τωρα το παλευει με τους φιλους του.
Η πορτογαλιδα παει μαμιωντας.
ΒΟΗΘΑΤΕ!!!!βαλτε φιλους γνωστους και εκτος απο κοινοποιηση στειλτε το λινκ με ΜΗΝΥΜΑ ΣΤΟ ΜΕΣΣΕΝΤΖΕΡ να ΨΗΦΙΣΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΣΤΕΙΛΟΥΝ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΣΕ ΑΛΛΟΥΣ.ΚΑΙΓΟΜΑΣΤΕ ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΤΙΓΜΗ.
[url]
http://polar.fjallraven.com/contestant/ ... r&region=3[/url]

Αν θελετε το ΛΙΝΚ να βγαζει και φωτο στειλτε αυτο

http://bit.ly/2ix7WZq
Άβαταρ μέλους
VAGGT
 
Δημοσιεύσεις: 729
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 13:30
Τοποθεσία: SALONICA!!!!

Re: Βοήθεια σε παλιό μέλος για διαγωνισμό

Δημοσίευσηαπό psykoman » Δευτ 11 Δεκ 2017, 18:12

ρε Βαγγο απο που ξεφυτρωσε αυτος ο Ιταλος;;; κι απο κατω γεμισε Ιταλους.
Ο πολεμος ξεκινησε:
Αν προχωρησω, ακολουθηστε με
Αν υποχωρησω, σκοτωστε με
Αν σκοτωθω, εκδικηθειτε με


υ.γ.Ολα στον βωμο της εξελιξης:Μετα τα γενοσημα φαρμακα αποκτησαμε και γενοσημους οπαδους.
Άβαταρ μέλους
psykoman
 
Δημοσιεύσεις: 2626
Εγγραφή: Τρί 05 Φεβ 2008, 22:39
Τοποθεσία: Σερρες

Re: Βοήθεια σε παλιό μέλος για διαγωνισμό

Δημοσίευσηαπό hasio_john » Δευτ 11 Δεκ 2017, 18:20

Σε κάνα μισάωρο θα έχει προσπεράσει ο Ιταλός... (40 ψήφοι είναι πλέον :| )
Ελπίζω εκεί στην επιτροπή που τα βλέπουν αυτά, να μην είναι κάνας ανθέλληνας και κάνουν τα στραβά μάτια!
Μέρα χωρίς χαμόγελο, μέρα χωρίς ελπίδα,
σε κάνει και μαζεύεσαι, σαν να 'χει καταιγίδα
Άβαταρ μέλους
hasio_john
 
Δημοσιεύσεις: 9521
Εγγραφή: Σάβ 13 Δεκ 2008, 21:16
Τοποθεσία: ΧΑΝΙΑ

Re: Βοήθεια σε παλιό μέλος για διαγωνισμό

Δημοσίευσηαπό VAGGT » Δευτ 11 Δεκ 2017, 18:40

psykoman έγραψε:ρε Βαγγο απο που ξεφυτρωσε αυτος ο Ιταλος;;; κι απο κατω γεμισε Ιταλους.



Εχει αγοράσει πακετο 5 χιλ ψηφους απ οτι συμπεραναμε με τον Ελληνα που πήγε πέρσι.
Θεωρώ οτι θα τον ακυρώσουν αλλιώς θα φανούν και οι διοργανωτές πολυ μακακες.
Το βασικα προβλημα είναι καταρχήν οτι έχουμε κολλήσει εμείς σε ψήφους και ειμαστε στάσιμοι.
Το δευτερο είναι οτι η Πορτουγκάλα εχει τακιμιασει με τον Ινδό και την βοηθάει με ποσταρισματα και εχει κλεισει ψαλίδα 1360 ψήφους στους 400 και συνεχίζει και ανεβαίνει.

Αν εχετε καμια ιδέα θα χαρώ να την ακούσω.Περιμένω 2 δυνατές κινήσεις να πω την αμαρτία μου τις επόμενες ώρες οπότε ας ελπίσουμε οτι τα τελευταία μας χαρτιά θα μας δώσουν και την τελική νικη.

Απο κει και πέρα συνεχίζουμε μόνοι μας τον ίδιο τίμιο αγώνα χωρις να αγοράζω ψήφους κτλ.Δεν μπορώ με ψειρίσματα να κερδίζω δεν εχω μάθει έτσι ως ανθρωπος και ως ΠΑΟΚτσης.Την νικη δίκαια ή ας χάσω δίκαια.
Οσοι θελετε ψηφίζετε και μη ξεχνάτε να κοινοποιείτε το λινκ αυτό για να σας βγάζει και φωτογραφία.

http://bit.ly/2ix7WZq
Άβαταρ μέλους
VAGGT
 
Δημοσιεύσεις: 729
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 13:30
Τοποθεσία: SALONICA!!!!

Re: Βοήθεια σε παλιό μέλος για διαγωνισμό

Δημοσίευσηαπό prist64 » Δευτ 11 Δεκ 2017, 20:54

Βαγγελη γερα
μπηκαν στην μαχη οι παπαδοκορες,το κοινοποπιησαν στο φου-μπου τους
ειδικα η αντι σαλπιγγιδικια εχει πολλους φιλους
ΚΙ ΟΜΩΣ.....ΟΛΟΙ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ
prist64
 
Δημοσιεύσεις: 7019
Εγγραφή: Σάβ 09 Αύγ 2014, 11:36

Re: Βοήθεια σε παλιό μέλος για διαγωνισμό

Δημοσίευσηαπό VAGGT » Δευτ 11 Δεκ 2017, 21:33

prist64 έγραψε:Βαγγελη γερα
μπηκαν στην μαχη οι παπαδοκορες,το κοινοποπιησαν στο φου-μπου τους
ειδικα η αντι σαλπιγγιδικια εχει πολλους φιλους


ΕΕΕΕΕΠΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣ!!!!ΠΑΜΕ ΓΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara:
Άβαταρ μέλους
VAGGT
 
Δημοσιεύσεις: 729
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 13:30
Τοποθεσία: SALONICA!!!!

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Γενική Συζήτηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 9 επισκέπτες