Ηλίας Παπαθεοδώρου

Συζήτηση για το έμψυχο υλικό της ομάδας

Re: Ηλίας Παπαθεοδώρου

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τετ 15 Νοέμ 2017, 22:22

"Μας κόστισε το πρώτο δεκάλεπτο"...(ξαναματα)είπε ο "προπονητής" μας... :evil: ΕΛΕΟΣ πια ρε π@@στη μου... :twisted: :x
Τίτλος συνέντευξης του (ξανα)βγαλμένος απ το επαναλαμβανόμενο παρελθόν του και όπως είχα πει και τότε...
Αν κάθεται στον πάγκο για να διαπιστώνει τι πάει στραβά, δίχως να διορθώνει τίποτα, το ίδιο μπορώ να κάνω κι εγώ, Ε Θ Ε Λ Ο Ν Τ Ι Κ Α, δίχως πληρωμή, πώς το λένε ρε σεις? Τ Ζ Α Μ Π Α...Καταλαβαίνετε ρε εκεί στην ΚΑΕ? :ugeek:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Ηλίας Παπαθεοδώρου

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Τετ 15 Νοέμ 2017, 22:41

ΟΝτως καθε φορα τα ιδια λεει με αλλοβδεκαλεπτο
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

Re: Ηλίας Παπαθεοδώρου

Δημοσίευσηαπό Odi » Τετ 15 Νοέμ 2017, 22:44

Στο πρώτο δεκάλεπτο έδειξε τους οπαδούς μας.Μου φάνηκε οτι σε έβριζαν. Ερεύνησε το.

Κατά τα άλλα, όλα οκ.
Μόνο ΠΑΟΚ
Άβαταρ μέλους
Odi
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 11050
Εγγραφή: Τρί 17 Ιουν 2008, 15:50
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Ηλίας Παπαθεοδώρου

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Τετ 15 Νοέμ 2017, 23:24

apple64 έγραψε:Ο επόμενος προπονητής να είναι Λόρδος. Να μιλά στον πληθυντικό, να έχει διαβάσει Ζαμπούνη και να πίνει μόνο τσάι. Επίσης να πηγαίνει στην Εκκλησία κάθε Κυριακή.

Τι διαβάζουμε...

Ο ΠΑΟΚ και όλες οι Ελληνικές ομάδες (πλην των δύο) παίζουν για την χαρά του αθλήματος. Πότε θα το καταλάβουμε; ΤΟ ΠΡΌΒΛΗΜΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ. Είναι τα κλειστά συμβόλαια στην Euroleague.

Υ.Γ. Δεν θυμάμαι ούτε έναν προπονητή στην αθλητική μου ζωή που να μην έβριζε. Ούτε έναν.


Εμενα βασικα απ την αρχη που ακουσα και διαβασα 5 πραγματα για τον κοουτς αυτος ηταν ο ενδιασμος μου.Οχι οτι βριζει (πολλοι το κανουν) αλλα οτι εχει πολλα ΠΟΛΛΑ νευρα.Αυτο δυστυχως περναει στην ομαδα τις περισσοτερες φορες (εκνευρισμος) με συνεπεια την απωλεια συγκεντρωσης .Αλλο ειναι να βλεπεις ενα τυπο που ωριεται στο παγκο (ασχετο το τι λεει,οι αμερικανοι δε καταλαβαινουν) και σου φωναζει συνεχως κι αλλο να βλεπεις καποιον cool(ακα Σουλη) που σου λεει "Οκ εκανες λαθος,ξερω οτι μπορεις καλυτερα γυρνα μεσα και καν το".Εξαρταται βεβαια κι απ το ποσο σοφτ ειναι οι παικτες σου. ;)
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26716
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Ηλίας Παπαθεοδώρου

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Κυρ 19 Νοέμ 2017, 14:11

Προπαγανδιστικό άρθρο στο εσβτιενει οτι τα αποτελέσματα ειανι ιδια με περσι
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

Re: Ηλίας Παπαθεοδώρου

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Κυρ 19 Νοέμ 2017, 14:44

Το "εσβτιενεϊ" ευραϊκό δεν είναι? :?
Τι άλλο περίμενες από ποκκή προπαγάνδα? :roll:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Ηλίας Παπαθεοδώρου

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Κυρ 19 Νοέμ 2017, 23:49

MANIAKOS έγραψε:Προπαγανδιστικό άρθρο στο εσβτιενει οτι τα αποτελέσματα ειανι ιδια με περσι



Μέχρι πέρσι 24 Νοεμβρίου, είχαμε ρεκόρ 5-2 στο πρωτάθλημα. Ήττες μόνο από Τρίκαλα και χανούμι.

Στην Ευρώπη μέχρι 28 Νοεμβρίου, ρεκόρ 3-4 (κερδίσαμε 28/11 τη Ventspils εδώ).
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46860
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Ηλίας Παπαθεοδώρου

Δημοσίευσηαπό palok » Δευτ 20 Νοέμ 2017, 10:12

καλό είναι να γράφονται αυτά γιατί ο ουγκ οπαδός του ΠΑΟΚ δεν δύναται να καταλάβει εάν η ομάδα (έως σήμερα) είναι καλύτερη ή όχι από πέρυσι. Χρειαζόμαστε στοιχεία και βιβλιογραφικές αναφορές από τους παντιογνώστες δημοσιογράφους. Σας ευχαριστούμε που μας κάνετε καλύτερους ανθρώπους.
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10602
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: Ηλίας Παπαθεοδώρου

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Κυρ 26 Νοέμ 2017, 15:27

Από τις ελάχιστες φορές (ή η πρώτη φορά) που βλέπω προπονητή της ομάδας με ιματισμό άλλου τμήματος!
Μπράβο!

Εικόνα
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46860
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Ηλίας Παπαθεοδώρου

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Κυρ 26 Νοέμ 2017, 16:01

Ανθραξ ο θησαυρός που κεει κ γ μπλούζα
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

Re: Ηλίας Παπαθεοδώρου

Δημοσίευσηαπό Kostomanolis » Κυρ 26 Νοέμ 2017, 16:03

Απο ποιο τμημα ειναι;

Εν αρχη ην ο ΠΑΟΚ
Ἐν ὰρχή ὴν ὸ ΠΑΟΚ...
Άβαταρ μέλους
Kostomanolis
 
Δημοσιεύσεις: 3805
Εγγραφή: Δευτ 24 Μαρ 2008, 12:40
Τοποθεσία: Ιλίσσια

Re: Ηλίας Παπαθεοδώρου

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Κυρ 26 Νοέμ 2017, 16:11

Volley... Γαμάτος ο ιματισμός της Anthrax, έχει πολύ πράγμα η μπουτίκ.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46860
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Ηλίας Παπαθεοδώρου

Δημοσίευσηαπό potamda » Κυρ 03 Δεκ 2017, 00:33

Σήμερα που ο αντίστοιχα καθόλου δημοφιλής προπονητής στο ποδόσφαιρο πήρε τα πρώτα συγχαρητήρια για τη νίκη επί της Ξάνθης, εσύ παρά την επίσης νίκη επί του Κολοσσού, δεν πήρες το παραμικρό εύσημο.
Το θεωρώ άδικο, γιατί απ' ο,τι διαβάζω, η ομάδα έδειξε σημάδια βελτίωσης.
Συγχαρητήρια κόουτς και συνέχισε την προσπάθεια.
Se non la ami quando perde non amarla quando vince...
Άβαταρ μέλους
potamda
 
Δημοσιεύσεις: 5158
Εγγραφή: Τετ 18 Μαρ 2009, 18:52
Τοποθεσία: όπου γης και πατρίς...

Re: Ηλίας Παπαθεοδώρου

Δημοσίευσηαπό mrpink » Κυρ 03 Δεκ 2017, 01:15

Σε έκραξα στο παρελθόν, και θα σε ξανακράξω στο μέλλον, αν η ομάδα αρχίσει πάλι να μην αποδίδει.

Συγχαρητήρια για σήμερα. Δεν είδα το ματς, αλλά η βελτίωση στην άμυνα δεν μπορεί παρά να είναι πρωτίστως δικό σου έργο.
Ανακαλώ
Άβαταρ μέλους
mrpink
 
Δημοσιεύσεις: 408
Εγγραφή: Πέμ 11 Ιουν 2015, 11:13

Re: Ηλίας Παπαθεοδώρου

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Κυρ 03 Δεκ 2017, 01:30

εγω θα σε κραξω λιγο μπας και μπορεσω να κοιμηθω λιγακι σημερα.Εχω την αισθηση(με μια μικρη επιφυλαξη) οτι καπου ξεχασες να βγαλεις τον Κατσιβελη παροτι ειχε σκασει Για κανα δυο περιοδους μονο οχι τιποτα σπουδαιο
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26716
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες