Γιώργος Σαββίδης

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Τρί 17 Οκτ 2017, 20:20

goran 64 έγραψε:Η προσωπική αντιμετώπιση του μέλους του Δ.Σ. της Π.Α.Ε. Π.Α.Ο.Κ. και γιου του Προέδρου και μεγαλομετόχου της, στο θέμα ορισμού των κορακιών του επερχόμενου παιχνιδιού με τον πουστόγ@υρο στο βοθρολίμανο την Κυριακή:

.......................................................................................................................................................

Προτείνει Μάικλ Όλιβερ ο Σαββίδης για το
πουστόγ@υρος - Π.Α.Ο.Κ.

Τρίτη, 17 Οκτωβρίου 2017 19:29...

Ο Γιώργος Σαββίδης κατέθεσε την δική του πρόταση για τον διαιτητή του ντέρμπι πουστόγ@υρος-Π.Α.Ο.Κ. "σε περίπτωση που δεν μπορείτε να αποφασίσετε".

Πρόταση για ξένο διαιτητή στο ντέρμπι πουστόγ@υρος-ΠΑΟΚ και συγκεκριμένα, τον 32χρονο Άγγλο Μάικλ Όλιβερ (από τους καλύτερους ρέφερι που έχει οριστεί στο Γιουβέντους-Σπόρτινγκ), κατέθεσε μέσω instagram ο Γιώργος Σαββίδης.

Το μέλος της διοίκησης του Π.Α.Ο.Κ. συνοδεύει την πρότασή του με το σχόλιο προς την ΚΕΔ "σε περίπτωση που δεν μπορείτε να αποφασίσετε".

Θυμίζουμε ότι με βάση τις πληροφορίες που υπάρχουν, υποψήφιοι να σφυρίξουν είναι οι Κομίνης, Παπαπέτρου και Μάνταλος.



Τελευταία τροποποίηση στις Τρίτη, 17 Οκτωβρίου 2017 19:48
Από sport24.gr Κατηγορία: Ρεπορτάζ ΠΑΟΚ | Μ.Μ.Ε.
Ετικέτες Γιώργος Σαββίδης Γαύρος ΠΑΟΚ

........................................................................................................................................................

Αντί να αντιδράμε συντεταγμένα και οργανωμένα σαν σοβαρή Π.Α.Ε., ποστάρουμε χαζομάρες ή ειρωνείες... :oops: :evil:
Πώς περιμένουμε λοιπόν να μας συμπεριφερθούν αυτοί που μας βιάζουν και στους οποίους απευθυνόμαστε? :? :roll:

Εδω πηραμε τις περισσοτερες επιτροπες και δεν αλλαξε τπτ.
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27766
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό painkiller4 » Παρ 20 Οκτ 2017, 16:12

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
painkiller4
 
Δημοσιεύσεις: 6611
Εγγραφή: Παρ 27 Νοέμ 2015, 01:45

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό desperando » Κυρ 22 Οκτ 2017, 22:43

Παλικάρι μου μπορεί ο πόλεμος ακόμα να μην χάθηκε αλλά με αυτόν προπονητή δεν πρόκειται να τον κερδίσουμε ούτε καν με διαιτησίες υπέρ μας.

Ξυπνήστε οικογενειακός όσο είναι νωρίς ο άνθρωπος αποκλειστηκε από ξυλοκόπους και σε έχει στο πρωτάθλημα στο 4-3-1 με το καλύτερο υλικό της ιστορίας μας,επιδόσεις που είχα με Μπαλάφα Ηλιάδη και σε 4 ματς εκτός έχουμε βάλει 1 γκολ.
PAOK against modern football

ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΑΙ ΞΥΠΝΗΤΟΣ ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ
Άβαταρ μέλους
desperando
 
Δημοσιεύσεις: 11904
Εγγραφή: Τρί 12 Μάιος 2009, 13:20
Τοποθεσία: κάπου εκεί έξω

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό Alastor » Κυρ 22 Οκτ 2017, 22:46

Ο Σαββιδης ειχε πει πως ο ιβιτς θα μας φερει πρωταθλημα. Μετα ειπε πως θα μας το φερει ο Στανογεβιτς. Μετα πως θα μας το φερει ο Λουτσεσκου. Ελπιζω να καταλαβαινεται το pattern
Άβαταρ μέλους
Alastor
 
Δημοσιεύσεις: 6208
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:37

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό obanebane » Κυρ 22 Οκτ 2017, 22:49

Μια χαρά τα είπε,ότι έχουν προαναγγείλει έχει γίνει,ελάχιστα έχουν μείνει για να γίνουν πλέον.
Και επειδή βλέπουμε τη τρέλα τους,θα φέρουν και άλλους παιχταράδες το Γενάρη στις μια δύο θέσεις που πονάμε για να έρθει ο τίτλος.
Άβαταρ μέλους
obanebane
 
Δημοσιεύσεις: 24567
Εγγραφή: Τρί 10 Μαρ 2009, 00:51
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό desperando » Κυρ 22 Οκτ 2017, 23:00

Το πρόβλημα όμως δεν είναι οι παίκτες.
1 γκολ σε 4 εκτός έδρας παιχνίδια

Λες και παίζουμε με τον σκαρμουτσο και τον φρουνζα στην επίθεση
PAOK against modern football

ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΑΙ ΞΥΠΝΗΤΟΣ ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ
Άβαταρ μέλους
desperando
 
Δημοσιεύσεις: 11904
Εγγραφή: Τρί 12 Μάιος 2009, 13:20
Τοποθεσία: κάπου εκεί έξω

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Κυρ 22 Οκτ 2017, 23:03

obanebane έγραψε:Μια χαρά τα είπε,ότι έχουν προαναγγείλει έχει γίνει,ελάχιστα έχουν μείνει για να γίνουν πλέον.
Και επειδή βλέπουμε τη τρέλα τους,θα φέρουν και άλλους παιχταράδες το Γενάρη στις μια δύο θέσεις που πονάμε για να έρθει ο τίτλος.
Σωστά.... Θα τα κάνουν..... ΚΑΙ ΘΑ ΈΡΘΕΙ ΤΟ ΠΡΩΤΆΘΛΗΜΑ

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9772
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό obanebane » Κυρ 22 Οκτ 2017, 23:03

Θα δείξει despe,εγώ δεν απογοητεύομαι.
Αν υπάρχει κάποιος εκεί έξω που να έρχεται στον ΠΑΟΚ τώρα και θα μας κάνει να παίξουμε καλύτερα,καλώς να ορίσει.
Δε πιστεύω ότι υπάρχει κάποιος αυτή τη στιγμή που μιλάμε.
Άβαταρ μέλους
obanebane
 
Δημοσιεύσεις: 24567
Εγγραφή: Τρί 10 Μαρ 2009, 00:51
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Κυρ 22 Οκτ 2017, 23:08

Alastor έγραψε:Ο Σαββιδης ειχε πει πως ο ιβιτς θα μας φερει πρωταθλημα. Μετα ειπε πως θα μας το φερει ο Στανογεβιτς. Μετα πως θα μας το φερει ο Λουτσεσκου. Ελπιζω να καταλαβαινεται το pattern

Ειπε οτι θα φερει και παικταραδες και εφερε...
Τι θες να βγει να γραψει;;;
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27766
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Κυρ 22 Οκτ 2017, 23:23

Μπράβο ρε Γιώργη...Έχεις μάτι εσύ παλικάρι μου, φαίνεται καθαρά...Αυτό που κλείνει η αρκούδα στο μήνυμα λέω...
Κυνήγα λυσσασμένα τον πόλεμο (με ήττες στις μάχες δίχως καμία απώλεια ζώντος) κι ας τους να δουλεύουν καλά...

Ο ξεφτιλιστικός αποκλεισμός απ το Σουηδικό χωριό ήταν οι καμπάνες της Παναγίας των Παρισίων, αλλά εσύ που?
Πήγες και μου δωσες τον μοναδικό game changer της ομάδας, από προσωπικό βίτσιο για έναν υπέρβαρο παίχτη!!!!

Το κοντέρ, μετά από 8 αγωνιστικές πλέον, δείχνει -6 απ τα χωριά και -6 σήμερα, σύνολο -12...Το λες και κατάψυξη...
Η ομάδα δίχως μεγάλο προπονητή δεν πάει πουθενά, όσους παίχτες και να του φέρεις και τον χειμώνα κι όποτε...

Αν περιμένεις στο φετινό "ανταγωνιστικό" ΠρωΚτάθλημα να μην κερδίσει η κούλα για να είμαστε εμείς και πάλι οι πρωτοπόροι, τότε πάσο, αλλά κοίτα να μάθεις ότι το Πρωκτάθλημα έτσι θα κάνει πολύ σύντομα φτερά γι αλλού!!!!

Άσε λοιπόν πλέον τις φιέστες, τις παιδιάστικες ειρωνείες και τους εγωκεντρισμούς και ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ ΤΡΟΠΑΡΙ ΧΘΕΣ!!!!
Αν όντως θέλεις να κατακτήσεις τίτλους με τον Π.Α.Ο.Κ., κατάλαβε επιτέλους ότι δεν δείχνεις να ξέρεις τον τρόπο!!!!
Μάγκα θα σε έχω να πας να φέρεις ΠΡΟΠΟΝΗΤΑΡΑ αύριο, να τουμπεκιαστείς μόνιμα και να του δώσεις τα κλειδιά!!!!

Άντε να σε δω λοιπόν πασάκα μου, αν το λέει η περδικούλα σου να βάλεις πια το ΕΓΩ σου ΚΑΤΩ απ τον Π.Α.Ο.Κ.!!!!
Γιατί μέχρι τα τώρα και μάλιστα κάθε χρόνο όλο και περισσότερο, δείχνεις να το χεις σχετικά πολύ ψηλωμένο... :evil:

:pano:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό simba » Κυρ 22 Οκτ 2017, 23:31

παντως αυτο με το "χωριο", μην το συνεχιζουμε γτ μετα τον αποκλεισμο της γαλατα, ειναι 1ο στον ομιλο με χερτα-μπιλμπαο, μια μπιλμπαο που στο 90' τσιμπησε το βαθμο.. :mrgreen:


Κατα τ'αλλα, οπως ελεγα στα ψιλα μες στη βδομαδα, δε χρειαζονται φιεστες και μλκιες πριν απο μαχες..προσθετη πιεση που οπως φανηκε ακομα και οι μαουρισιο-καντουρι δε μπορεσαν να διαχειριστουν..
Άβαταρ μέλους
simba
 
Δημοσιεύσεις: 10160
Εγγραφή: Πέμ 05 Φεβ 2009, 22:34

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Κυρ 22 Οκτ 2017, 23:46

Πολύς ... αέρας, βλέπω, άρχισε να φυσάει. Όπου φυσάει ο άνεμος. Ωραίος, παρεμπιπτόντως, ο Τουρνάς.
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17920
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό Sick Bastard » Δευτ 23 Οκτ 2017, 19:11

"Ξύπνησα με ένα χαμόγελο στο πρόσωπό μου, και υπάρχουν αρκετοί λόγοι γι' αυτό. 'Ήμασταν καλύτεροι αλλά άτυχοι, αυτό είναι το ποδόσφαιρο. Συμβαίνει. Μας κοροϊδεύετε για την συγκέντρωση στη Τούμπα και την ίδια στιγμή πανηγυρίζατε την τυχερή σας νίκη σαν τρελοί λες και κερδίσατε την Μπαρτσελόνα στο Καμπ Νόου. Σπάσατε γραφεία πριν το παιχνίδι, καίγατε τραίνα στην θύρα σας, είχατε πανό για την οικογένεια μου.
Μετά από αυτά μπορώ να πω πως η οικογένειά μου γίνεται όλο και πιο δυνατή στην Ελλάδα και είναι φοβισμένοι. Ο ΠΑΟΚ δυναμώνει στη χώρα και είναι φοβισμένοι. Είμαστε ΠΑΟΚ, θα είμαστε πρωταθλητές στο τέλος της χρονιάς, βάλτε το στο μυαλό σας.
ΥΓ: Είμαι πολύ υπερήφανος και χαρούμενος που οι φίλοι του ΠΑΟΚ έχουν τα δικά τους μυαλά και είναι ανεξάρτητοι. Ξέρετε καλύτερα..."


αυτό μάλιστα.
Είναι μια σωστή και σοβαρή δήλωση.
Εύγε.
ΤΙ ΨΗΦΙΣΑΤΕ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ
ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΓΑΥΡΩΝ ΟΙ ΜΑΝΕΣ.
ΚΚ2020: "Θα φροντίσουμε να σχεδιάσουμε μια ομάδα που δεν θα χαμηλώσει τον πήχη και στόχοι μας θα είναι το νταμπλ κάθε χρόνο. Στόχος μας θα είναι να αυξήσουμε τα έσοδα και όχι να μειώσουμε τα έξοδα".
Άβαταρ μέλους
Sick Bastard
 
Δημοσιεύσεις: 11465
Εγγραφή: Τρί 19 Οκτ 2010, 11:00

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Τρί 24 Οκτ 2017, 10:26

Το ότι μας φοβούνται είναι γεγονός. Και όχι απλά μας φοβούνται αλλά τους έχει πιάσει πανικός. Αυτό δείχνουν όλες οι δηλώσεις τους και οι ενέργειές τους όπως στο ΕΘΝΟΣ.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89366
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τετ 25 Οκτ 2017, 23:37

Δυστυχώς, πάρα πολύ δυστυχώς, με τα σημερινά συνεχόμενα posts σου, επιβεβαιώνεις όλα όσα έχω στον νου μου ότι γίνονται με τελείως λάθος τρόπο μέσα στον οργανισμό Π.Α.Ο.Κ. και δεν σε δικαιολογώ καθόλου λόγω ηλικίας!!!!
:evil: :twisted:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: cescsex και 7 επισκέπτες