Toύμπα: Διάφορα σχόλια και συζήτησή για το ναό μας

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Toύμπα: Διάφορα σχόλια και συζήτησή για το ναό μας

Δημοσίευσηαπό Descartes » Παρ 20 Οκτ 2017, 14:39

Αναμένουμε τα σχέδια της Νέας Τούμπας!

Ελπίζω και εμείς οι οπαδοί να αλλάξουμε νοοτροπία στη Νέα Τούμπα. Να μη βρωμίζουμε τους χώρους του γηπέδου και να τηρούμε τους κανόνες ασφαλείας και υγιεινής. Τα ωραία γήπεδα χρειάζονται και ανάλογες συμπεριφορές. Δεν επιτρέπεται αυτή η κατάσταση με τα σκουπίδια και τη βρώμα που αφήνουμε πίσω μας σε χώρους του γηπέδου.
Άβαταρ μέλους
Descartes
 
Δημοσιεύσεις: 1994
Εγγραφή: Σάβ 28 Ιαν 2017, 22:01

Re: Toύμπα: Διάφορα σχόλια και συζήτησή για το ναό μας

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Παρ 20 Οκτ 2017, 14:41

Γιώργο Σαββίδη είμαι σίγουρος ότι θα είναι το καλλίτερο γήπεδο στην Ελλάδα, τα κοπροσκυλα που θα προσπαθήσουν να μας καθυστερησουν φοβάμαι.....
Μέχρι και το λαμογιο ο Λοβέρδος θα κάνει ερώτηση στην βουλή κατά του γηπέδου
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9772
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Toύμπα: Διάφορα σχόλια και συζήτησή για το ναό μας

Δημοσίευσηαπό fiorentinos » Παρ 20 Οκτ 2017, 15:19

Ο Σαββίδης ανέβασε αυτό το γήπεδο στο instagram. Ξέρει κανείς ποιο είναι; [img]https://uploads.tapatalk-cdn.com/20171020/edbc8a883a09785bc7553165b3fcfa8b.jpg[/img]
Άβαταρ μέλους
fiorentinos
 
Δημοσιεύσεις: 373
Εγγραφή: Δευτ 26 Μάιος 2008, 01:11

Re: Toύμπα: Διάφορα σχόλια και συζήτησή για το ναό μας

Δημοσίευσηαπό Hermann » Παρ 20 Οκτ 2017, 15:22

Της Γιούβε νομίζω

edit: όχι νομίζω, αυτό είναι
Τελευταία επεξεργασία από Hermann και Παρ 20 Οκτ 2017, 15:23, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
Hermann
 
Δημοσιεύσεις: 3481
Εγγραφή: Δευτ 12 Δεκ 2016, 18:58
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Toύμπα: Διάφορα σχόλια και συζήτησή για το ναό μας

Δημοσίευσηαπό Descartes » Παρ 20 Οκτ 2017, 15:23

eorptol1 έγραψε:τα κοπροσκυλα που θα προσπαθήσουν να μας καθυστερησουν φοβάμαι.....
Μέχρι και το λαμογιο ο Λοβέρδος θα κάνει ερώτηση στην βουλή κατά του γηπέδου


Πατρινός Κontop..tanos. Κάθαρμα και αρχιλαμόγιο απο τα λίγα. Βρωμερή σ...τοφατσα.
Άβαταρ μέλους
Descartes
 
Δημοσιεύσεις: 1994
Εγγραφή: Σάβ 28 Ιαν 2017, 22:01

Re: Toύμπα: Διάφορα σχόλια και συζήτησή για το ναό μας

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 20 Οκτ 2017, 16:00

Descartes έγραψε:Ελπίζω και εμείς οι οπαδοί να αλλάξουμε νοοτροπία στη Νέα Τούμπα. Να μη βρωμίζουμε τους χώρους του γηπέδου και να τηρούμε τους κανόνες ασφαλείας και υγιεινής. Τα ωραία γήπεδα χρειάζονται και ανάλογες συμπεριφορές. Δεν επιτρέπεται αυτή η κατάσταση με τα σκουπίδια και τη βρώμα που αφήνουμε πίσω μας σε χώρους του γηπέδου.



Αγαπώ τον Π.Α.Ο.Κ., σημαίνει "αγαπώ και το σπίτι του", όχι "*αμώ το σπίτι του"... Γήπεδο ευρωπαίικων προδιαγραφών, ομάδα ευρωπαίικων προδιαγραφών και οπαδοί Β εθνικής;

Σεβασμός.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46410
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Toύμπα: Διάφορα σχόλια και συζήτησή για το ναό μας

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Παρ 20 Οκτ 2017, 16:07

fiorentinos έγραψε:Ο Σαββίδης ανέβασε αυτό το γήπεδο στο instagram. Ξέρει κανείς ποιο είναι; [img]https://uploads.tapatalk-cdn.com/20171020/edbc8a883a09785bc7553165b3fcfa8b.jpg[/img]
Της Γιουβέντους είναι έχει πάει κανείς;

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9772
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Toύμπα: Διάφορα σχόλια και συζήτησή για το ναό μας

Δημοσίευσηαπό Descartes » Παρ 20 Οκτ 2017, 16:26

Ζαντός έγραψε:Αγαπώ τον Π.Α.Ο.Κ., σημαίνει "αγαπώ και το σπίτι του", όχι "*αμώ το σπίτι του"... Γήπεδο ευρωπαίικων προδιαγραφών, ομάδα ευρωπαίικων προδιαγραφών και οπαδοί Β εθνικής;

Σεβασμός.


Έτσι ακριβώς. Πρέπει να γίνει οπαδική εκστρατεία για να αλλάξουμε συμπεριφορά. Θυμάμαι οταν πρωτοπαραλάβαμε το Παλατάκι, ζήτημα να άντεξε μερικούς μήνες, μετά αρχίσανε τα κατεστραμένα αποχωρητήρια, η βρωμιά παντού. Τώρα τελευταία έχει βελτιωθεί κάπως η κατάσταση.

Πρέπει να αλλάξουμε σε αυτό το ζήτημα, οι οπαδοί απο μόνοι μας. Ειδικά στο θέμα της υγιεινής δεν είμαστε σωστοί κατα τη γνώμη μου. Δεν μπορεί να σου μάθει ο ΑΣ, η ΠΑΕ ή η ΚΑΕ πως να συμπεριφέρεσαι, να μη φτύνεις, να μην πετάς σκουπίδια (ΔΕΝ μιλάω για τα χαρτάκια και τις κορδέλες που συνεισφέρουν στην ατμόσφαιρα του αγώνα) παντού...
Άβαταρ μέλους
Descartes
 
Δημοσιεύσεις: 1994
Εγγραφή: Σάβ 28 Ιαν 2017, 22:01

Re: Toύμπα: Διάφορα σχόλια και συζήτησή για το ναό μας

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 20 Οκτ 2017, 16:49

Καλά, μια φορά στο Παλατάκι ο άλλος κουνούσε το πλέξι γκλασς εκεί στη γωνία...για κανέναν λόγο, απλώς το κουνούσε κι αυτό πήγαινε πέρα-δώθε...ήθελα να κατέβω κάτω και να τον σουτάρω στη μπασκέτα...
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46410
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Toύμπα: Διάφορα σχόλια και συζήτησή για το ναό μας

Δημοσίευσηαπό Tolaros » Παρ 20 Οκτ 2017, 16:52

Μην έχετε αυταπάτες, στην καινούρια 4 το νέο γήπεδο θα θυμίσει το τωρινό σε ελάχιστο χρονικό διάστημα. Ας το διατηρήσουν σε καλή κατάσταση οι υπόλοιπες θύρες τουλάχιστον
Άβαταρ μέλους
Tolaros
 
Δημοσιεύσεις: 5512
Εγγραφή: Κυρ 23 Δεκ 2007, 22:16
Τοποθεσία: Ντεπώ

Re: Toύμπα: Διάφορα σχόλια και συζήτησή για το ναό μας

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Παρ 20 Οκτ 2017, 16:56

Descartes έγραψε:
Ζαντός έγραψε:Αγαπώ τον Π.Α.Ο.Κ., σημαίνει "αγαπώ και το σπίτι του", όχι "*αμώ το σπίτι του"... Γήπεδο ευρωπαίικων προδιαγραφών, ομάδα ευρωπαίικων προδιαγραφών και οπαδοί Β εθνικής;

Σεβασμός.


Έτσι ακριβώς. Πρέπει να γίνει οπαδική εκστρατεία για να αλλάξουμε συμπεριφορά. Θυμάμαι οταν πρωτοπαραλάβαμε το Παλατάκι, ζήτημα να άντεξε μερικούς μήνες, μετά αρχίσανε τα κατεστραμένα αποχωρητήρια, η βρωμιά παντού. Τώρα τελευταία έχει βελτιωθεί κάπως η κατάσταση.

Πρέπει να αλλάξουμε σε αυτό το ζήτημα, οι οπαδοί απο μόνοι μας. Ειδικά στο θέμα της υγιεινής δεν είμαστε σωστοί κατα τη γνώμη μου. Δεν μπορεί να σου μάθει ο ΑΣ, η ΠΑΕ ή η ΚΑΕ πως να συμπεριφέρεσαι, να μη φτύνεις, να μην πετάς σκουπίδια (ΔΕΝ μιλάω για τα χαρτάκια και τις κορδέλες που συνεισφέρουν στην ατμόσφαιρα του αγώνα) παντού...

Αφου δεν παει και κανεις στο παλατακι...
Πως να βρωμισει...;;;;:P
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27766
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Re: Toύμπα: Διάφορα σχόλια και συζήτησή για το ναό μας

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 20 Οκτ 2017, 17:51

Ε έρχονται δύο φορές το χρόνο και μας χαλάνε τις τουαλέτες. Δύο χρόνια στην ίδια τουαλέτα κατουράω και δύο το καζανάκι πνέει τα λοίσθια.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46410
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Toύμπα: Διάφορα σχόλια και συζήτησή για το ναό μας

Δημοσίευσηαπό Taseos » Παρ 20 Οκτ 2017, 18:00

Δηλαδη σοβαρα πιστευεται οτι το πεταλο της νεας τουμπας θα αντεξει πανω απο 2-3 ματς να ειναι ανθρωπινο; Καθαρο;
Άβαταρ μέλους
Taseos
 
Δημοσιεύσεις: 3836
Εγγραφή: Κυρ 30 Δεκ 2007, 14:25

Re: Toύμπα: Διάφορα σχόλια και συζήτησή για το ναό μας

Δημοσίευσηαπό Chuck Norris » Παρ 20 Οκτ 2017, 18:23

Δεν θα πρέπει να ληφθούν μέτρα για αυτο?
Winnin is like deodorant - it comes up and a lot of things don't stink
Άβαταρ μέλους
Chuck Norris
 
Δημοσιεύσεις: 2190
Εγγραφή: Πέμ 11 Ιουν 2015, 20:29
Τοποθεσία: Πόλη με μια ομάδα

Re: Toύμπα: Διάφορα σχόλια και συζήτησή για το ναό μας

Δημοσίευσηαπό nikolasf » Παρ 20 Οκτ 2017, 19:19

Ζαντός έγραψε:
Descartes έγραψε:Ελπίζω και εμείς οι οπαδοί να αλλάξουμε νοοτροπία στη Νέα Τούμπα. Να μη βρωμίζουμε τους χώρους του γηπέδου και να τηρούμε τους κανόνες ασφαλείας και υγιεινής. Τα ωραία γήπεδα χρειάζονται και ανάλογες συμπεριφορές. Δεν επιτρέπεται αυτή η κατάσταση με τα σκουπίδια και τη βρώμα που αφήνουμε πίσω μας σε χώρους του γηπέδου.



Αγαπώ τον Π.Α.Ο.Κ., σημαίνει "αγαπώ και το σπίτι του", όχι "*αμώ το σπίτι του"... Γήπεδο ευρωπαίικων προδιαγραφών, ομάδα ευρωπαίικων προδιαγραφών και οπαδοί Β εθνικής;

Σεβασμός.

ΑΥΤΟ+++++++++++++++++++
ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙΣ ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ ΝΑ ΣΗΚΩΘΕΙΣ (Pablo Gabriel García Pérez)
Όταν η αδικία γίνεται νόμος, η παρανομία γίνεται καθήκον
"Πάρτε το χαμπάρι, οι εφιάλτες σας μόλις ξεκίνησαν...» (ΘΥΡΑ 4)
Ανεξάρτητη Μακεδονία και Κρήτη λοιμοκτονία στο "κράτος" της χαβούζας
Άβαταρ μέλους
nikolasf
 
Δημοσιεύσεις: 8495
Εγγραφή: Παρ 12 Νοέμ 2010, 19:48

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 8 επισκέπτες