Răzvan Lucescu

Συζήτηση για το έμψυχο υλικό της ομάδας

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Παρ 20 Οκτ 2017, 13:50

Δε χάνουμε. Ξεκινάμε από εκεί. Το ευκταίο η διπλούρα με πειστικότατη εμφάνιση. Έχουμε αρχίσει και δείχνουμε κάποια πράγματα, κι ας μην είναι και αποτέλεσμα τρελών αυτοματισμών. Ο πουστογ@υρος, υπό Κ.Σ, έχει μέχρι τώρα ΑΜΥΝΑ ΤΗΣ ΠΛΑΚΑΣ! Κι όντως είναι μεγάλο μείον για εμάς ότι τη δεδομένη στιγμή ο Μακ είναι τόσο μέτριος. Βέβαια, κι ο Σέρβος στα εκτός μέχρι τώρα δεν προσφέρει τα αναμενόμενα. Όχι βέβαια ότι αποτέλεσε και την μόνη παραφωνία στα μέχρι τώρα εκτός. Αλλά, όσο να πεις, στην Τούμπα έχει άλλη εικόνα. Ίσως να είναι αξιόληπτο ρίσκο να ξεκινούσε τουλάχιστον ο Σλοβάκος. Εν δυνάμει ευκαιρίες να σκοράρουμε, θεωρώ, θα έχουμε αρκετές. Να πω ότι δε με προβληματίζει ο βρωμι@ρης ο κοπρομινης και το παρεάκι του θα είναι ψέμα. Φοβάμαι μην τυχόν κατέβουμε αγωνιστικά όπως πρέπει, πράγμα που στο συγκεκριμένο τουλάχιστον μπορντελο κάθε άλλο παρά σπάνιο είναι, και διαμορφωθεί κανένα ετσιθελικο "θαύμα" σε βάρος μας. Με τα γνωστά επακόλουθα. Όχι τόσο βαθμολογικά στη φάση αυτή.
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17920
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό giapas » Παρ 20 Οκτ 2017, 14:08

kataramenos5 έγραψε:
giapas έγραψε:Αν όμως φίλε δούμε τίποτα θαύματα , αλχημείες στην άμυνα και στην επίθεση για να ματσάρεις παίκτες αντιπάλων ... τότε φίλε ακόμα και να νικήσεις εγώ θα σε κράξω.


Δηλαδη αν μ αυτες τις αλχημειες το παιχνιδι ερθει κανα 0-4 θα τον κραξουμε ? :shock: :? Παγκοσμια πρωτοτυπια δηλαδη.
Δε μαμεις ΠΑΟΚ ΕΙΣΑΙ :mrgreen:

ΥΓ Παω να πλαναρω το μαδερι


Νομίζω πως αντί για το δάσος στάθηκες στο θάμνο.
giapas
 
Δημοσιεύσεις: 9372
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2010, 10:49

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό hasio_john » Παρ 20 Οκτ 2017, 14:16

Άστον giapa, γενικά του Κατ του αρέσουν οι .... θάμνοι!
Μην του δίνεις σημασία!
Εικόνα
Μέρα χωρίς χαμόγελο, μέρα χωρίς ελπίδα,
σε κάνει και μαζεύεσαι, σαν να 'χει καταιγίδα
Άβαταρ μέλους
hasio_john
 
Δημοσιεύσεις: 9444
Εγγραφή: Σάβ 13 Δεκ 2008, 21:16
Τοποθεσία: ΧΑΝΙΑ

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Παρ 20 Οκτ 2017, 14:19

kataramenos5 έγραψε:
giapas έγραψε:Αν όμως φίλε δούμε τίποτα θαύματα , αλχημείες στην άμυνα και στην επίθεση για να ματσάρεις παίκτες αντιπάλων ... τότε φίλε ακόμα και να νικήσεις εγώ θα σε κράξω.


Δηλαδη αν μ αυτες τις αλχημειες το παιχνιδι ερθει κανα 0-4 θα τον κραξουμε ? :shock: :? Παγκοσμια πρωτοτυπια δηλαδη.
Δε μαμεις ΠΑΟΚ ΕΙΣΑΙ :mrgreen:

ΥΓ Παω να πλαναρω το μαδερι


Υπάρχει διαφορά στον χειρισμό ρε συ kat... :roll:
Μάλλον ο giapas το χει απλανιάριστο το δικό του ή ακόμα και με καρφιά μην σε πω... :lol: :D :opaokara: :opaokara:


Υ.Γ. Δεν ξεχνώ ότι, μόνο :pano: εμείς αντικαταστήσαμε προπονητή (Σάκοτα) που μας έφερε Ευρωπαϊκό τίτλο... :o
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό giapas » Παρ 20 Οκτ 2017, 14:27

μα δεν είναι στόχος μου να κράξω το Λουτσε ... απλά να τονίσω ότι πρέπει να πάρει την ευκαιρία από τα μαλλιά και να μη πάει σε αλχημείες. Ακόμα και να βγουν οι αλχημείες , σε βάθος χρόνου δε σε ευνοούν.
giapas
 
Δημοσιεύσεις: 9372
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2010, 10:49

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Παρ 20 Οκτ 2017, 15:01

Έχω ήδη συμφωνήσει με το πνεύμα σου νωρίτερα και τώρα πειράζω λίγο τον kat φίλε giapas... ;) :D
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό giapas » Παρ 20 Οκτ 2017, 15:07

Ναι γκοραν thanks... στο κατ το έγραψα

ΔΕ ΠΕΡΝΑΕΙ Η ΩΡΑ
giapas
 
Δημοσιεύσεις: 9372
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2010, 10:49

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Παρ 20 Οκτ 2017, 15:12

ΣΤΟ ΚΑΤ? Φτου φτου φτου...Μακριά από μας βρε συ... :lol: :lol: :D :opaokara:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Σάβ 21 Οκτ 2017, 12:50

Πάνε ρε και παίξε στα ίσια και παλικαρίσια και μην δώσεις αφορμή στο κοράκι να μας κλείσει στην περιοχή μας!!!!
Έχεις πολύ καλύτερους παίχτες απ τον πουστόγ@υρο σε όλες τις γραμμές κι αυτοί δεν υπάρχουν καν αμυντικά!!!!
Κατέβα με καθαρό 4-3-3 και γ@μα τους το σπίτι!!!!
:pano:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό Evgenios1978 » Σάβ 21 Οκτ 2017, 13:20

goran 64 έγραψε:Πάνε ρε και παίξε στα ίσια και παλικαρίσια και μην δώσεις αφορμή στο κοράκι να μας κλείσει στην περιοχή μας!!!!
Έχεις πολύ καλύτερους παίχτες απ τον πουστόγ@υρο σε όλες τις γραμμές κι αυτοί δεν υπάρχουν καν αμυντικά!!!!
Κατέβα με καθαρό 4-3-3 και γ@μα τους το σπίτι!!!!
:pano:


ΕΤΣΙ ΡΕ.......
ΚΛΕΙΣΕ ΤΟΥΣ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΤΟΥΣ
ΑΝΥΠΑΡΚΤΟΥΣ....
Άβαταρ μέλους
Evgenios1978
 
Δημοσιεύσεις: 68
Εγγραφή: Κυρ 09 Ιούλ 2017, 10:31
Τοποθεσία: Αθήνα @@@μενη ο ΠΑΟΚ δεν πεθαινει...

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό Petros1988 » Σάβ 21 Οκτ 2017, 13:51

Θέλω να δω πως θα κατεβάσεις την ομάδα!Και πόσο ψηλά θα ανεβάσεις τις γραμμές από πίσω.
Άβαταρ μέλους
Petros1988
 
Δημοσιεύσεις: 2313
Εγγραφή: Παρ 01 Ιούλ 2016, 14:56

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Σάβ 21 Οκτ 2017, 14:19

Καλά, ας διασφαλίσουμε ότι στα πρώτα 25-30 λεπτά δε θα κινδυνεύσουμε αμυντικά και μετά τους ξηγιόμαστε φυστικι αράπικο. Έχω καλό προαίσθημα για αύριο. Και για αποτέλεσμα αλλά και εμφάνιση.
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17920
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό nasos66 » Σάβ 21 Οκτ 2017, 15:34

Ραζβαν μη μασας τιποτα.Ακομα και αλχημειες να κανεις εγω μαζι σου είμαι.Μεχρι και τον αρχηγο αφησε εξω αμα γουστάρεις. :opaokara:
nasos66
 
Δημοσιεύσεις: 586
Εγγραφή: Δευτ 10 Αύγ 2015, 09:56

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Σάβ 21 Οκτ 2017, 16:48

Δε σε παω μια αλλα μακαρι να του παρεις την ταυτοτητα αυριο και να επιτελους να βουλωσουμε στοματα στις εδρες τους
Dimg4
 

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Σάβ 21 Οκτ 2017, 20:12

goran 64 έγραψε:Πάνε ρε και παίξε στα ίσια και παλικαρίσια και μην δώσεις αφορμή στο κοράκι να μας κλείσει στην περιοχή μας!!!!
Έχεις πολύ καλύτερους παίχτες απ τον πουστόγ@υρο σε όλες τις γραμμές κι αυτοί δεν υπάρχουν καν αμυντικά!!!!
Κατέβα με καθαρό 4-3-3 και γ@μα τους το σπίτι!!!!
:pano:


Κι αν το κανει και τσιμπησει ...4 ποιος θα θυμαται οτι ηταν δικη σου προτροπη? :twisted:

Κουραστηκα με αυτα τα "ΠΡΕΠΕΙ " ,"ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ" να νικησουμε κλπ .Τοσα χρονια το ζοριζουμε και μας γυρναει μπουμερανγκ.Η φαση μου θυμιζει εποχη Χουμπ.Εχουμε ομαδαρα και παμε να τους....Τελικα φαγαμε 4 .
Τιποτα δεν πρεπει και τιποτα δε επιβαλλεται στο ποδοσφαιρο.Μεγαλη "Κουρβα" η ατιμη. Βαση δυναμικοτητας 7 επρεπε να τους ριξει η Μπαρτσα αλλα μια στραβη του πικε το πηγε στα 2 διαφορα κι αν δεν ηταν αφελης ο τακης θα μπορουσε να κλεψει και το βαθμο.
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26575
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης