Γυναικείο handball Π.Α.Ο.Κ. 2017-2018

Re: Γυναικείο handball Π.Α.Ο.Κ. 2017-2018

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 15 Σεπ 2017, 04:24

Διάβασα σε άρθρο ότι σκάει μεγάλη χορηγία φανέλας που θα ανακοινωθεί από βδομάδα... Θα αλλάξει τα οικονομικά μας δεδομένα!

Αναμένουμε...
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46405
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Γυναικείο handball Π.Α.Ο.Κ. 2017-2018

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τετ 20 Σεπ 2017, 01:08

Μία Βίκινγκ στον ΠΑΟΚ


H Νέντα Τζούρισιτς προστέθηκε τις τελευταίες ημέρες στο ρόστερ της γυναικείας ομάδας χάντμπολ του ΠΑΟΚ, προερχόμενη από την... άλλη άκρη της Ευρώπης.

Μία κίνηση που πραγματοποιήθηκε στο τελευταίο διάστημα της μεταγραφικής περιόδου, την οποία όμως οι άνθρωποι του Δικεφάλου έψηναν από την αρχή του καλοκαιριού. Η Τζούρισιτς αγωνίζεται σε όλες τις θέσεις της περιφέρειας και έχει ήδη εντυπωσιάσει με τις ικανότητές της στις προπονήσεις των ασπρόμαυρων

ΑΠΟ ΤΗ ΔΑΝΙΑ ΜΕ... ΑΓΑΠΗ

Η νέα παίκτρια του ΠΑΟΚ γεννήθηκε στις 16 Μαΐου του 1995 σε μία μικρή γραφική πόλη της Δανίας, το Χόρσενς. Λατρεύει το μέρος που πέρασε ολόκληρη την παιδική της ηλικία, το οποίο όμως αναγκάστηκε να αποχωριστεί για σπουδές στα 20 της χρόνια. Μετακόμισε λίγα χιλιόμετρα μακριά, στο Άαρχους, τη δεύτερη μεγαλύτερη πόλη της χώρας της για να φοιτήσει στο Παιδαγωγικό Τμήμα του τοπικού Πανεπιστημίου.

ΧΑΝΤΜΠΟΛ ΑΠΟ ΚΟΥΝΙΑ

Στα... χνάρια της μεγάλης της αδερφής, Σάνια, η Νέντα ξεκίνησε να παίζει χάντμπολ σε ηλικία μόλις τεσσάρων ετών. Οι ακαδημίες της τοπικής Χέλιτ Χόρσενς ανέδειξαν το ταλέντο της μικρόσωμης αλλά εξαιρετικά ευφυούς πλέι μέικερ. Γρήγορα εξελίχθηκε αγωνιστικά, κατάφερε να φτάσει μέχρι την πρώτη ομάδα και να αγωνιστεί στην κορυφαία κατηγορία του δανέζικου χάντμπολ.

Ο ΠΑΟΚ ΚΑΙ ΟΙ ΣΠΟΥΔΕΣ

Το ασπρόμαυρο σκάουτινγκ είχε από νωρίς εντοπίσει την περίπτωση της Τζούρισιτς. Ήταν η ιδανική περίπτωση για να πλαισιώσει την ήδη εξαιρετική περιφέρεια της ομάδας του Χρήστου Τζουβάρα. Ο έφορος του τμήματος, Δημήτρης Χασεκίδης, πάλεψε αρκετά την συγκεκριμένη μεταγραφή και τελικά έπεισε την 22χρονη να επιλέξει τη Θεσσαλονίκη για τη συνέχεια των σπουδών της και ταυτόχρονα να αγωνιστεί στον ΠΑΟΚ.

ΠΛΗΡΟΤΗΤΑ ΠΟΥ... ΤΡΟΜΑΖΕΙ

Με την άφιξη της Τζούρισιτς το ρόστερ του Δικεφάλου συμπληρώνεται με ιδανικό τρόπο. Χαρακτηριστικό είναι το γεγονός πως για τις θέσεις της περιφέρειας πέρα από την Δανή, υπάρχουν οι Νούλα, Στρατάκη, Μούρνου, Στρατάκη, Χατζηπαρασίδου, Σαμολαδά, Στοϊκόβτσκα και Τσιομπάνου. Το επίπεδο στις προπονήσεις της ομάδας έχει ανέβει κατακόρυφα και "πέφτουν κορμιά" για μία θέση στις πρώτες επιλογές του Χρήστου Τζουβάρα. Στις τάξεις των "ασπρόμαυρων" υπάρχει τεράστια ανυπομονησία για την επίσημη έναρξη της σεζόν ενώ ευχή όλων είναι το τμήμα να ζήσει μεγάλες στιγμές φέτος...

ΕΤΟΙΜΗ ΓΙΑ ΤΗ ΝΕΑ ΕΜΠΕΙΡΙΑ Η ΔΑΝΗ

Η Τζούρισιτς γνώριζε τον ΠΑΟΚ προτού προκύψει η μεταγραφή της. Στη Δανία, όπως λέει στη FORZA, είναι πολύ γνωστός ο ποδοσφαιρικός Δικέφαλος και ο κόσμος του.

"Ήξερα από παλαιότερα τον ΠΑΟΚ σαν σύλλογο κυρίως λόγω της ομάδας ποδοσφαίρου και των οπαδών του. Μόλις έμαθα ότι διατηρεί τμήμα χάντμπολ χάρηκα πολύ που θα έχω την ευκαιρία να συνδυάσω τις σπουδές μου με το αγαπημένο μου άθλημα στη Θεσσαλονίκη", τονίζει η 22χρονη Σκανδιναβή.

Το διάστημα που μένει στην πόλη είναι μικρό παρ' όλα αυτά της έχει αφήσει εξαιρετική εντύπωση ενώ στο παρελθόν έχει ξαναεπισκεφθεί την Ελλάδα. "Δεν έχω προλάβει να δω πολλά από τη Θεσσαλονίκη αλλά φαίνεται μια πραγματικά πολύ όμορφη πόλη. Παλαιότερα είχα περάσει διάστημα των διακοπών μου σε Κρήτη και Ρόδο. Μου αρέσει η Ελλάδα", συμπληρώνει η νέα παίκτρια του ΠΑΟΚ.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46405
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Γυναικείο handball Π.Α.Ο.Κ. 2017-2018

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 22 Σεπ 2017, 00:42

Ο Αμύντας Αμυνταίου αποχώρησε από το πρωτάθλημα και οι επιλαχούσες ομάδες αρνήθηκαν τη πρόσκληση στην Α1, οπότε οι ομάδες γίνονται 9...


Ζαντός έγραψε:Πρόγραμμα Πρωταθλήματος 2017-2018


14.10.2017 1η Αγωνιστική - 10η Αγωνιστική 03.02.2018

HONDA Πανόραμα - Μ. Αλέξανδρος Γιαννιτσών
Φιλώτας Φλώρινας - Αμύντας Αμυνταίου
Αναγ. Άρτας Φέτα Ήπειρος - Ο.Φ. Ν. Ιωνίας
Γ.Α.Σ. Καματερού - Π.Α.Ο.Κ.
Α.Σ. Άρης Θεσσαλονίκης - Φίλιππος Βέροιας


21.10.2017 2η Αγωνιστική - 11η Αγωνιστική 10.02.2018
Α.Σ. Άρης Θεσσαλονίκης - HONDA Πανόραμα
Μ. Αλέξανδρος Γιαννιτσών - Φιλώτας Φλώρινας
Αμύντας Αμυνταίου - Αναγ. Άρτας Φέτα Ήπειρος
Ο.Φ. Ν. Ιωνίας - Γ.Α.Σ. Καματερού
Φίλιππος Βέροιας - Π.Α.Ο.Κ.



28.10.2017 3η Αγωνιστική - 12η Αγωνιστική 24.02.2018


Φιλώτας Φλώρινας - Α.Σ. Άρης Θεσσαλονίκης
Αναγ. Άρτας Φέτα Ήπειρος - Μ. Αλέξανδρος Γιαννιτσών
Γ.Α.Σ. Καματερού - Αμύντας Αμυνταίου
Π.Α.Ο.Κ. - Ο.Φ. Ν. Ιωνίας
HONDA Πανόραμα - Φίλιππος Βέροιας


11.11.2017 4η Αγωνιστική - 13η Αγωνιστική 03.03.2018

Α.Σ. Άρης Θεσσαλονίκης - Αναγ. Άρτας Φέτα Ήπειρος
HONDA Πανόραμα - Φιλώτας Φλώρινας
Μ. Αλέξανδρος Γιαννιτσών - Γ.Α.Σ. Καματερού
Αμύντας Αμυνταίου - Π.Α.Ο.Κ.
Φίλιππος Βέροιας - Ο.Φ. Ν. Ιωνίας


18.11.2017 5η Αγωνιστική - 14η Αγωνιστική 10.03.2018

Γ.Α.Σ. Καματερού - Α.Σ. Άρης Θεσσαλονίκης
Αναγ. Άρτας Φέτα Ήπειρος - HONDA Πανόραμα
Π.Α.Ο.Κ. - Μ. Αλέξανδρος Γιαννιτσών
Ο.Φ. Ν. Ιωνίας - Αμύντας Αμυνταίου
Φιλώτας Φλώρινας - Φίλιππος Βέροιας


09.12.2017 6η Αγωνιστική - 15η Αγωνιστική 31.03.2018

Α.Σ. Άρης Θεσσαλονίκης - Π.Α.Ο.Κ.
HONDA Πανόραμα - Γ.Α.Σ. Καματερού
Φιλώτας Φλώρινας - Αναγ. Άρτας Φέτα Ήπειρος
Μ. Αλέξανδρος Γιαννιτσών - Ο.Φ. Ν. Ιωνίας
Φίλιππος Βέροιας - Αμύντας Αμυνταίου


16.12.2017 7η Αγωνιστική - 16η Αγωνιστική 14.04.2018

Ο.Φ. Ν. Ιωνίας - Α.Σ. Άρης Θεσσαλονίκης
Π.Α.Ο.Κ. - HONDA Πανόραμα
Γ.Α.Σ. Καματερού - Φιλώτας Φλώρινας
Αμύντας Αμυνταίου - Μ. Αλέξανδρος Γιαννιτσών
Αναγ. Άρτας Φέτα Ήπειρος - Φίλιππος Βέροιας


20.01.2018 8η Αγωνιστική - 17η Αγωνιστική 21.04.2018


Α.Σ. Άρης Θεσσαλονίκης - Αμύντας Αμυνταίου
HONDA Πανόραμα - Ο.Φ. Ν. Ιωνίας
Φιλώτας Φλώρινας - Π.Α.Ο.Κ.
Αναγ. Άρτας Φέτα Ήπειρος - Γ.Α.Σ. Καματερού
Φίλιππος Βέροιας - Μ. Αλέξανδρος Γιαννιτσών

27.01.2018 9η Αγωνιστική - 18η Αγωνιστική 28.04.2018

Μ. Αλέξανδρος Γιαννιτσών - Α.Σ. Άρης Θεσσαλονίκης
Αμύντας Αμυνταίου - HONDA Πανόραμα
Ο.Φ. Ν. Ιωνίας - Φιλώτας Φλώρινας
Π.Α.Ο.Κ. - Αναγ. Άρτας Φέτα Ήπειρος
Γ.Α.Σ. Καματερού - Φίλιππος Βέροιας
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46405
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Γυναικείο handball Π.Α.Ο.Κ. 2017-2018

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 22 Σεπ 2017, 01:08

H Ιωνία αποκλείστηκε από το EHF Cup μετά από κλαρίνα 31-24 και 22-30.

(1ος αγώνας)
ΟΦΝΙ (Σάσα Ζιβούλοβιτς): Μ. Κεπεσίδου, Κερλίδη, Στεφάνοβιτς, Μίλασιτς 7, Παπανικολάου 4, Πάπα 1, Ζυγούρα 3, Μακρή, Μάγκου 1, Βαφειάδου 5, Ν. Κεπεσίδου, Κοντοστέργιου, Σαραντάκου, Ζηνωνίδου, Χρονοπούλου 2, Στουγιαννίδου 1

(2ος αγώνας)
ΟΦΝΙ (Σάσα Ζιβούλοβιτς): Μ. Κεπεσίδου, Κερλίδη 1, Στεφάνοβιτς 2, Μίλασιτς 3, Παπανικολάου 5, Πάπα 7, Ζυγούρα, Μακρή, Μάγκου, Βαφειάδου, Ν. Κεπεσίδου, Κοντοστέργιου, Σαραντάκου, Ζηνωνίδου 1, Χρονοπούλου 3, Στουγιαννίδου.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46405
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Γυναικείο handball Π.Α.Ο.Κ. 2017-2018

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τρί 10 Οκτ 2017, 00:11

"Εμείς μαζί για μια ζωή"

Ο Α.Σ. ΠΑΟΚ και το Τμήμα Χάντμπολ Γυναικών του Δικεφάλου ανακοινώνουν την επέκταση της συνεργασίας τους με την αθλήτρια, Νάνσυ Στρατάκη.

Η έμπειρη περιφερειακός που επέστρεψε στην ομάδα φέτος το καλοκαίρι είχε αρχικά συμφωνήσει για μια σεζόν.

Μετά από συνάντηση με τον έφορο του τμήματος, Δημήτρη Χασεκίδη, αποφασίστηκε από κοινού με την Στρατάκη, η τελευταία να παραμείνει για... πάντα στον ΠΑΟΚ και να κλείσει την καριέρα της φορώντας την "ασπρόμαυρη" φανέλα.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46405
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Γυναικείο handball Π.Α.Ο.Κ. 2017-2018

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τετ 11 Οκτ 2017, 01:31

Ζαντός έγραψε:Διάβασα σε άρθρο ότι σκάει μεγάλη χορηγία φανέλας που θα ανακοινωθεί από βδομάδα... Θα αλλάξει τα οικονομικά μας δεδομένα!

Αναμένουμε...


Ένας μήνας κοντεύει απ τις 15 Σεπτέμβρη και δεν ανακοινώθηκε ακόμα τίποτα τέτοιο... :shock:
Τελικά ήταν ΑΡΔθρο μάλλον... :evil:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Γυναικείο handball Π.Α.Ο.Κ. 2017-2018

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Παρ 13 Οκτ 2017, 15:38

Εντυπωσιακή η νέα φανέλα. (pics)
Παρασκευή, 13 Οκτωβρίου 2017 16:23...
Από inpaok.com:

Η γυναικεία ομάδα χάντμπολ του Π.Α.Ο.Κ. είναι έτοιμη για την πρεμιέρα της νέας σεζόν στο Καματερό (Σάββατο 14/10,16:00).

Φέτος, στην ονομασία της ομάδας προστίθεται η RED LED μετά τη μεγάλη συνεργασία με την εταιρία ηλεκτρολογικών ειδών, η οποία θα είναι και κεντρικός χορηγός της νέας φανέλας του Δικεφάλου.

Η νέα φανέλα του Π.Α.Ο.Κ. RED LED είναι εντυπωσιακή και το INPAOK εξασφάλισε αποκλειστικές φωτογραφίες της:

Εικόνα

Εικόνα



Από inpaok.com Κατηγορία: Ρεπορτάζ ΠΑΟΚ | Μ.Μ.Ε.
Ετικέτες Γυναικείο ποδόσφαιρο Π.Α.Ο.Κ. φανέλα

...........................................................................................................................................................

:pano: :opaokara: :opaokara: :nairepaok: :nairepaok: :opaokara: :opaokara: :pano:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Γυναικείο handball Π.Α.Ο.Κ. 2017-2018

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Παρ 13 Οκτ 2017, 18:20

«Καμία δικαιολογία, μόνο το νταμπλ!»
Παρασκευή, 13 Οκτωβρίου 2017 18:17...
Από inpaok:

Η ομάδα χάντμπολ γυναικών του ΠΑΟΚ RED LED κάνει πρεμιέρα στη φετινή Α1 Γυναικών εκτός έδρας απέναντι στον ΓΑΣ Καματερού το Σάββατο 14/10 στις 16:00.

Εικόνα

Η αρχηγός των «ασπρόμαυρων», Μυρτώ Νούλα, μίλησε ξεκάθαρα για το μεγάλο στόχο της νέας σεζόν.

Αναλυτικά όσα τόνισε στην επίσημη σελίδα του ΑΣ ΠΑΟΚ:

«Δεν υπάρχει πλέον καμία δικαιολογία. Ξεκινάμε τη σεζόν με μοναδικό στόχο το νταμπλ. Είμαστε πλήρεις, έχει γίνει σπουδαία δουλειά από τον ΑΣ ΠΑΟΚ και όλα είναι έτοιμα για την έναρξη της νέας σεζόν. Πρώτος αντίπαλος για μας είναι το Καματερό και θέλουμε να κοιτάμε κάθε ματς ξεχωριστά για να πετύχουμε στο στόχο μας».


Από inpaok.com Κατηγορία: Ρεπορτάζ ΠΑΟΚ | Μ.Μ.Ε.
Ετικέτες γυναικειο χαντμπολ

................................................................................................................................................................
:pano:

Αυτή ειδικά, ό,τι κι αν λέει, το πιστεύει με την ψυχάρα της, να ξέρετε...Πολύ πωρωμένο Π.Α.Ο.Κ.τσάκι... :opaokara:

:nairepaok:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Γυναικείο handball Π.Α.Ο.Κ. 2017-2018

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 13 Οκτ 2017, 19:38

goran 64 έγραψε:
Ζαντός έγραψε:Διάβασα σε άρθρο ότι σκάει μεγάλη χορηγία φανέλας που θα ανακοινωθεί από βδομάδα... Θα αλλάξει τα οικονομικά μας δεδομένα!

Αναμένουμε...


Ένας μήνας κοντεύει απ τις 15 Σεπτέμβρη και δεν ανακοινώθηκε ακόμα τίποτα τέτοιο... :shock:
Τελικά ήταν ΑΡΔθρο μάλλον... :evil:


Τελικά μπήκε και στο όνομα της ομάδας και στη φανέλα ο χορηγός..
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46405
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Γυναικείο handball Π.Α.Ο.Κ. 2017-2018

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 13 Οκτ 2017, 22:55

Γ.Α.Σ. Καματερού - Π.Α.Ο.Κ. στις 16:00, πρεμιέρα πρωταθλήματος σε ένα ακόμη άθλημα!
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46405
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Γυναικείο handball Π.Α.Ο.Κ. 2017-2018

Δημοσίευσηαπό HOOL4IGAN » Παρ 13 Οκτ 2017, 23:20

Ζαντέ τη Νέα Ιωνία φέτος την έχουμε; Στις 2 ομάδες να βγαίνεις δεύτερος ε δεν το δέχομαι και σε άθλημα που ο Ιβάν στις γυναίκες τα χώνει... Βλέπε και Ροστόφ στο γυναικείο χάντμπολ...
Εικόνα«Επιτρέπεται να πέσεις, επιβάλλεται να σηκωθείς».Εικόνα
Άβαταρ μέλους
HOOL4IGAN
 
Δημοσιεύσεις: 2103
Εγγραφή: Πέμ 05 Μάιος 2016, 19:24
Τοποθεσία: Μικράς Ασίας 6

Re: Γυναικείο handball Π.Α.Ο.Κ. 2017-2018

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Σάβ 14 Οκτ 2017, 01:06

Δεν έχω δει ούτε ένα λεπτό τις δικές μας να αγωνίζονται...πόσο μάλλον τις άλλες!
Ο goran θα ξέρει καλύτερα.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46405
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Γυναικείο handball Π.Α.Ο.Κ. 2017-2018

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Σάβ 14 Οκτ 2017, 17:39

21-30 στο Καματερό!
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46405
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Γυναικείο handball Π.Α.Ο.Κ. 2017-2018

Δημοσίευσηαπό HOOL4IGAN » Σάβ 14 Οκτ 2017, 18:20

ΜΠΡΑΒΟ στα κορίτσια μας!!! :opaokara:
Εικόνα«Επιτρέπεται να πέσεις, επιβάλλεται να σηκωθείς».Εικόνα
Άβαταρ μέλους
HOOL4IGAN
 
Δημοσιεύσεις: 2103
Εγγραφή: Πέμ 05 Μάιος 2016, 19:24
Τοποθεσία: Μικράς Ασίας 6

Re: Γυναικείο handball Π.Α.Ο.Κ. 2017-2018

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Σάβ 14 Οκτ 2017, 19:09

Καλή αρχή οι κοριτσάρες...Μ Π Ρ Α Β Ο :pano: !!!! :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara:

:nairepaok:


Βλέπω ότι τελικά "γράφει" υπέροχα στην πλάτη το 4-10-99 πάνω απ το ΠΑΟΚ... :opaokara: :opaokara:
Εικόνα
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Γυναικεία τμήματα

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 8 επισκέπτες