Stoiximan.gr Basket League

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του νέου πρωταθλήματος Basket League και όλων των παραλειπομένων...

Stoiximan.gr Basket League

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Πέμ 13 Ιούλ 2017, 07:29

Το topic του πρωταθλήματος, που ως γνωστόν αναφέρουμε γενικά νέα από τις αντίπαλες ομάδες.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Basket League

Δημοσίευσηαπό BlackBlockAttack » Τετ 02 Αύγ 2017, 11:46

Οι τρεις απο ενα χαρτι και οι αλλοι 11 δε μπορουν να βρουν τηλεοπτικο συμβολαιο...
Γιατι κατεβαινουν?
Γαλατσοπουλε δε το ηξερες οτι θα συβει αυτο?Προεδρος σε τι?
Ετσι πως καταντησαν το μπασκετ παρα πολυ ειναι αυτοι που πηγαινουν στα γηπεδα...
Κατσαρής:Αν δεν έρχονταν στον ΠΑΟΚ ο Σαββίδης τη χρονική στιγμή που ήρθε, τώρα δεν θα υπήρχε ούτε ΠΑΟΚ, ούτε ερασιτέχνης. Δεν θα υπήρχαν οι ομάδες που έχουμε. Θα διαλύαμε σιγά-σιγά τα τμήματα.
Άβαταρ μέλους
BlackBlockAttack
 
Δημοσιεύσεις: 1428
Εγγραφή: Κυρ 07 Ιουν 2015, 08:13

Re: Basket League

Δημοσίευσηαπό kayde » Τετ 02 Αύγ 2017, 12:42

Μαλλον οι 11 οδευουν προς ΕΡΤ,εμεις και ο αρης θα μοιραστουμε 500.000,και οι υπολοιπες 9 ομαδες,1.000.000.Γνωριζει καποιος ποσα περναμε απο νοβα?
Και οταν θα πεθανω,θελω τον Δικεφαλο στο ταφο μου επανω..
Άβαταρ μέλους
kayde
 
Δημοσιεύσεις: 2099
Εγγραφή: Παρ 01 Ιούλ 2016, 01:38
Τοποθεσία: Επτάλοφος

Re: Basket League

Δημοσίευσηαπό dtown » Τετ 02 Αύγ 2017, 12:46

Αυτη η προταση της Ερτ ειναι σε επιπεδο φημης.Κατσε να δουμε γιατι χωρις κανεναν απο τους βρικολακες πολυ αισιοδοξο σεναριο το βρισκω να δωσουν τοσα πολλα.Το θεμα ειναι πολυ σοβαρο.Φυσικα απορω και εγω με τον Γαλατσοπουλο.Τι καθεται ακομα εκει,για κεντρικη διαχειριση πηγε και απετυχε..τοση γλυκα εχουν αυτες οι καρεκλες?
dtown
 
Δημοσιεύσεις: 887
Εγγραφή: Πέμ 30 Σεπ 2010, 20:24

Re: Basket League

Δημοσίευσηαπό Kostomanolis » Πέμ 03 Αύγ 2017, 15:35

Αν παρουμε μισο μυριο ειναι πολυ καλα παντως

Εν αρχη ην ο ΠΑΟΚ
Ἐν ὰρχή ὴν ὸ ΠΑΟΚ...
Άβαταρ μέλους
Kostomanolis
 
Δημοσιεύσεις: 3805
Εγγραφή: Δευτ 24 Μαρ 2008, 12:40
Τοποθεσία: Ιλίσσια

Re: Basket League

Δημοσίευσηαπό kayde » Πέμ 03 Αύγ 2017, 16:00

Θα μοιραστουμε μισο γραψανε,τωρα τι ισχυει θα δουμε.
Και οταν θα πεθανω,θελω τον Δικεφαλο στο ταφο μου επανω..
Άβαταρ μέλους
kayde
 
Δημοσιεύσεις: 2099
Εγγραφή: Παρ 01 Ιούλ 2016, 01:38
Τοποθεσία: Επτάλοφος

Re: Basket League

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 04 Αύγ 2017, 04:19

Άκυρη η απόφαση για τη μείωση των ομάδων στην Stoiximan.gr Basket League


ΕΟΚ και ΕΣΑΚΕ αποφάσισαν τελικά ότι δεν θα μειωθεί ο αριθμός των ομάδων της Stoiximan.gr Basket League από την σεζόν 2018/19 και αυτές θα παραμείνουν 14.

Η απόφαση του Δ.Σ του ΕΣΑΚΕ να μειωθούν οι ομάδες στην Stoiximan.gr Basket League από 14 σε 13 την σεζόν 2018/19 για να καταληξουν σε 12 την σεζόν 2019/20 είχε αντιμετωπιστεί από την αρχή με προβληματισμό από τις ομάδες και την ΕΟΚ. Και, όπως φαίνεται, αυτή η απόφαση δεν θα εφαρμοστεί τελικά.

Σύμφωνα με πληροφορίες του Sport24, η ΕΟΚ και ο ΕΣΑΚΕ αποφάσισαν ότι δεν γίνεται να εφαρμοστεί άμεσα αυτή η απόφαση. Ο λόγος είναι ότι η ΕΟΚ έχει ήδη στείλει την προκήρυξη για τη σεζόν 2017/18 σε όλες τις ομάδες της Α2, στην οποία προβλέπεται η διεξαγωγή playoffs και η άνοδος συνολικά δύο ομάδων στη Stoiximan.gr Basket League -και όχι μιας όπως αναφέρει η απόφαση του ΕΣΑΚΕ και δε μπορεί να αλλάξει. Η Ελληνική Ομοσπονδία εξάλλου είχε εκφράσει εξ αρχής την αντίθεσή της με αυτή την απόφαση.

Την σεζόν 2017/18 λοιπόν θα υποβιβαστούν κανονικά δύο ομάδες από την Stoiximan.gr Basket League στην Α2 και θα κερδίσουν την άνοδο επίσης δύο ομάδες, όπως υπήρχε στον αρχικό προγραμματισμό.

Αξίζει να αναφερθεί πάντως ότι οι δύο πλευρές αποφάσισαν ότι στο μέλλον θα θέσουν ξανά το θέμα επί τάπητος και θα πάρουν μία απόφαση από κοινού αν πρόκειται να αλλάξει κάτι στην Stoiximan.gr Basket League.



Άρα ο Β@σιλ@κόπουλος (ΕΟΚ) καπέλωσε τον Γαλατσόπουλο (χΕΣΑΚΕ)...
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Basket League

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Δευτ 21 Αύγ 2017, 17:11

Τοπικ κυπελλου μπασκετ δεν εχει φτιαχτει??
Dimg4
 

Re: Stoiximan.gr Basket League

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Δευτ 21 Αύγ 2017, 20:36

Θα δημιουργηθεί αυτή τη στιγμή!! Ευχαριστώ!
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Stoiximan.gr Basket League

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Πέμ 24 Αύγ 2017, 03:26

Κακαρούδης*, Χαριτόπουλος και άλλοι, στον Γριακλή της Α2, ο οποίος περιμένει κλήση στην Α1...


* γνωστός ως Facebookούδης.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Stoiximan.gr Basket League

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τρί 05 Σεπ 2017, 04:46

Την Τρίτη (5/9) η κλήρωση του πρωταθλήματος

Το πρόγραμμα του για το πρωτάθλημα της αγωνιστικής περιόδου ‎2017-2018 θα μάθει ο ΠΑΟΚ την Τρίτη 6 Σεπτεμβρίου, καθώς θα διεξαχθεί η κλήρωση της STOIXIMAN.GR Basket League.

Η κλήρωση του νέου πρωταθλήματος, θα φιλοξενηθεί και φέτος στη Θεσσαλονίκη και συγκεκριμένα στο ξενοδοχείο «Μακεδονία Παλλάς», θα ξεκινήσει στις 18:30 και θα μεταδοθεί τηλεοπτικά από την ΕΡΤ 1.

Στην εκδήλωση θα παραλάβει το βραβείο του καλύτερου νέου παίκτη του περσινού πρωταθλήματος ο Αντώνης Κόνιαρης. Σε ειδική βράβευση θα τιμηθεί και η Εθνική Νέων Ανδρών που κατέκτησε το χρυσό μετάλλιο στο Ευρωμπάσκετ της Κρήτης, προπονητής της οποίας ήταν ο Ηλίας Παπαθεοδώρου και μέλη οι Αντώνης Κόνιαρης, Θοδωρής Καρράς και Βασίλης Χαραλαμπόπουλος.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Stoiximan.gr Basket League

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τετ 06 Σεπ 2017, 00:11

Πρόγραμμα Stoiximan.gr Basket League 2017-2018

Πρωτάθλημα συνολικά:
https://scontent.fskg1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/21272121_1570211643036074_1193238026203186187_n.jpg?oh=e40058ccdf9966a9711982ecf32b1006&oe=5A60861D


Αγώνες Π.Α.Ο.Κ.:

1η αγωνιστική (7/10/2017)
ΠΑΟΚ-Προμηθέας Πάτρας

2η αγωνιστική (14/10/2017)
Παναθηναϊκός Superfoods-ΠΑΟΚ

3η αγωνιστική (21/10/2017)
ΠΑΟΚ-Κύμη

4η αγωνιστική (28/10/2017)
Τρίκαλα BC Aries-ΠΑΟΚ

5η αγωνιστική (11/11/2017)
ΠΑΟΚ-Άρης

6η αγωνιστική (18/11/2017)
Ρέθυμνο Cretan Kings-ΠΑΟΚ

7η αγωνιστική (2/12/2017)
ΠΑΟΚ-Κολοσσός H Hotels

8η αγωνιστική (9/12/2017)
Κόροιβος-ΠΑΟΚ

9η αγωνιστική (16/12/2017)
ΠΑΟΚ-ΑΕΚ

10η αγωνιστική (30/12/2017)
Λαύριο-ΠΑΟΚ

11η αγωνιστική (6/1/2018)
ΠΑΟΚ-γαύρος

12η αγωνιστική (13/1/2018)
ΠΑΟΚ-Πανιώνιος ΓΣΣ

13η αγωνιστική (20/1/2018)
Γυμναστικός Λάρισας Φάρος-ΠΑΟΚ

14η αγωνιστική (27/1/2018)
Προμηθέας Πάτρας-ΠΑΟΚ

15η αγωνιστική (3/2/2018)
ΠΑΟΚ-Παναθηναϊκός

16η αγωνιστική (14/2/2018)
Κύμη-ΠΑΟΚ

17η αγωνιστική (3/3/2018)
ΠΑΟΚ-Τρίκαλα BC Aries

18η αγωνιστική (10/3/2018)
Άρης-ΠΑΟΚ

19η αγωνιστική (17/3/2018)
ΠΑΟΚ-Ρέθυμνο Cretan Kings

20ή αγωνιστική (24/3/2018)
Κολοσσός H Hotels-ΠΑΟΚ

21η αγωνιστική (31/3/2018)
ΠΑΟΚ-Κόροιβος

22η αγωνιστική (11/4/2018)
ΑΕΚ-ΠΑΟΚ

23η αγωνιστική (14/4/2018)
ΠΑΟΚ-Λαύριο

24η αγωνιστική (4/5/2018)
γαύρος-ΠΑΟΚ

25η αγωνιστική (8/5/2018)
Πανιώνιος ΓΣΣ-ΠΑΟΚ

26η αγωνιστική (12/5/2018)
ΠΑΟΚ-Γυμναστικός Φάρος Λάρισας
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Stoiximan.gr Basket League

Δημοσίευσηαπό kayde » Τρί 19 Σεπ 2017, 19:24

Τελικα αυτο που λεγαμε για τα τηλεοπτικα εκλεισε.Απο 250.000 ΠΑΟΚ και αρης και οι υπολοιποι με μια αυξηση θα μοιραστουν 1.200.000.Στην ΕΡΤ που βολευει και για ευρεση -ισως- και καποιων χορηγιων λογω ελευθερου καναλιου.Πιστευω οτι ειναι καλη συμφωνια.
Και οταν θα πεθανω,θελω τον Δικεφαλο στο ταφο μου επανω..
Άβαταρ μέλους
kayde
 
Δημοσιεύσεις: 2099
Εγγραφή: Παρ 01 Ιούλ 2016, 01:38
Τοποθεσία: Επτάλοφος

Re: Stoiximan.gr Basket League

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τετ 20 Σεπ 2017, 00:58

http://www.paokmania.gr/stiles/mme/132522-oi-leptomereies-gia-to-megalo-deal-esake-ert-ta-esoda-kai-oi-metadoseis


Οι λεπτομέρειες για το μεγάλο deal ΕΣΑΚΕ - ΕΡΤ: τα έσοδα και οι μεταδόσεις!

Το SDNA ρίχνει φως στις λεπτομέρειες της μεγάλης συμφωνίας του ΕΣΑΚΕ με την ΕΡΤ για τις 11 ομάδες της Stoiximan.gr Basket League!

Το μεγάλο deal ανάμεσα στον ΕΣΑΚΕ και την δημόσια τηλεόραση οριστικοποιήθηκε και ανακοινώθηκε με κάθε επισημότητα σε μια δύσκολη εποχή για τα τηλεοπτικά κανάλια. Γεγονός είναι πως στις μέρες μας τα κανάλια αποφεύγουν να επενδύσουν σε προϊόντα που δεν θεωρούν τόσο εμπορικά.

Με τον Παναθηναϊκό Superfoods να έχει... αυτομολήσει, ακολουθώντας τον Ολυμπιακό και την ΑΕΚ στον «δρόμο» προς την «Cosmote TV», το εγχείρημα να βρεθεί τηλεοπτική «στέγη» για τις υπόλοιπες 11 ομάδες της λίγκας ήταν πολύ δύσκολο.

Ο ΕΣΑΚΕ τελικά τα βρήκε σε όλα με την ΕΡΤ και το deal θα πρέπει να θεωρείται «μεγάλο» για πολλούς λόγους...
Ας δούμε τι εννοούμε αναλυτικά:

Α) Οι ομάδες του ελληνικού πρωταθλήματος θα λάβουν περισσότερα χρήματα σε σχέση με εκείνα που έπαιρναν από την περσινή τους συμφωνία.

Β) Τα παιχνίδια θα μεταδίδονται σε «ανοιχτή» τηλεόραση και μάλιστα στο κρατικό κανάλι, κάτι που σημαίνει πως η εξεύρεση χορηγών για τις ομάδες θα είναι ευκολότερη.

Γ) Το deal περιλαμβάνει περισσότερες τηλεοπτικές μεταδόσεις για τις 11 ομάδες, συγκριτικά με εκείνες που είχαν μέχρι πέρυσι.

Περισσότερα έσοδα για όλους

Τα περισσότερα έσοδα για όλους αναλύονται στους δύο παρακάτω άξονες...

Ο ΠΑΟΚ και ο Άρης θα λάβουν από 250.000 ευρώ με εγγυημένο συμβόλαιο.
Σε μια δύσκολη εποχή για τις δύο ΚΑΕ, οι οποίες προσπαθούν να ορθοποδήσουν οικονομικά, τα... γκαραντί 250.000 ευρώ θα είναι μια σημαντική βοήθεια.

Όλες οι υπόλοιπες ομάδες (9) θα έχουν αυξημένα συμβόλαια σε σχέση με πέρυσι. Για παράδειγμα, ο Προμηθέας από 110.000 ευρώ που έπαιρνε πέρυσι, θα λάβει 140.000 ευρώ. Εδώ πρέπει να τονίσουμε πως έπαιξε ρόλο η κατάταξη στον βαθμολογικό πίνακα της περασμένης σεζόν.

Συνολικά στις 11 ομάδες θα μοιραστεί το ποσό των 1.696.000 ευρώ. Το ποσό χωρίζεται σε κάτι παραπάνω από 1,5 εκατ. ευρώ, που είναι η συμφωνία με την ΕΡΤ συν τα 150.000 ευρώ, που έρχονται από την χορηγία της Cosmote. Τα χρήματα της χορηγίας μπήκαν στον... κοινό κουμπαρά και δεν έμειναν στο ταμείο του ΕΣΑΚΕ, αφού αποφασίστηκε να μοιραστούν στις ομάδες.

Η κίνηση αυτή βοήθησε από την μεριά της ώστε να αυξηθούν τα συμβόλαια όλων και να μείνουν στο τέλος ευχαριστημένοι.

Συζητήσεις για τις μεταδόσεις, στόχος τα τρία ματς την εβδομάδα

Το συμβόλαιο έχει «κλειδώσει» και πλέον θα υπάρξει νέος κύκλος διαπραγματεύσεων με την ΕΡΤ με στόχο να μεταδίδονται τρία παιχνίδια την εβδομάδα. Παράλληλα, γίνονται συζητήσεις ώστε να υπάρξει εκπομπή για το μπάσκετ, σαν Λεπτό προς Λεπτό, όμως ακόμα αυτά δεν έχουν οριστικοποιηθεί.

Πέρυσι η «NOVA» μετέδιδε «ζωντανά» και ξεχωριστά από το Λεπτό προς Λεπτό δύο ματς την εβδομάδα και το ένα ήταν του Παναθηναϊκού Superfoods. Με τους «πράσινους» στην «Cosmote TV» και τον ΕΣΑΚΕ να προσπαθεί για τρία ματς την εβδομάδα είναι σίγουρο ότι οι 11 ομάδες θα έχουν μεγαλύτερη προβολή.

Μάλιστα, θα μεταδίδεται μίνιμουμ ένα ματς από τις 11 ομάδες το Σάββατο και ένα την Κυριακή, ενώ υπάρχει προοπτική να γίνεται και ένας αγώνας την Δευτέρα, ώστε να υπάρχει μεγαλύτερη κάλυψη. Και αυτό θα αποφασιστεί μέσα στις επόμενες μέρες.

Όπως και να 'χει, πρόκειται για ένα μεγάλο deal σε μια δύσκολη εποχή τόσο για το μπάσκετ, όσο και για τα κανάλια.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Stoiximan.gr Basket League

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τετ 20 Σεπ 2017, 00:59

Άρα πάμε σε 3 αγώνες Α1 την εβδομάδα;; Π.Α.Ο.Κ. & Άρη φαντάζομαι θα παίζουν σχεδόν πάντα, +1 ντέρμπυ των άλλων...αλλά είναι λίγο. Ειδικά αν θα είναι 1 αγώνας την ημέρα...


Π.Α.Ο.Κ. & Άρης θα πάρουν από 250.000€... Για τον Π.Α.Ο.Κ. είναι +1 καλή μεταγραφή ή (ακόμα καλύτερα) κάλυψη οφειλών, βελτιωτικές εργασίες στο Παλατάκι, ή οτιδήποτε άλλο...

Η Κ.Α.Ε. Άρης, αν δεν σπρώξει σε οφειλές καλαθοσφαιριστών, την έβαψε. Δεν έχει άλλη επιλογή.

Εκεί είναι η διαφορά μας.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Επόμενο

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα Basket League

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες