ΠΑΟΚ-Παναιτωλικός, 16/09, 18:15, Νovasports2, PAOKTV

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του νέου πρωταθλήματος Superleague και όλων των παραλειπομένων...

Re: ΠΑΟΚ-Παναιτωλικός, 16/09, 18:15, Νovasports2, PAOKTV

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Τετ 13 Σεπ 2017, 14:31

Με ψυχη, πυγμη, αγωνιστικοτητα και ομαδικη δουλεια το... χ ειναι εφικτος στοχος :lol:
Dimg4
 

Re: ΠΑΟΚ-Παναιτωλικός, 16/09, 18:15, Νovasports2, PAOKTV

Δημοσίευσηαπό Chuck Norris » Τετ 13 Σεπ 2017, 14:37

Μανιακέ μην φοβάσαι , εγώ κουμπι που θα σε μπανάρει δεν πατάω ! Εχω δει την καταψυξη σου και δεν θέλω να πάρω τέτοιο ρίσκο
Winnin is like deodorant - it comes up and a lot of things don't stink
Άβαταρ μέλους
Chuck Norris
 
Δημοσιεύσεις: 2190
Εγγραφή: Πέμ 11 Ιουν 2015, 20:29
Τοποθεσία: Πόλη με μια ομάδα

Re: ΠΑΟΚ-Παναιτωλικός, 16/09, 18:15, Νovasports2, PAOKTV

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τετ 13 Σεπ 2017, 14:45

theodorsalonika έγραψε:
mike έγραψε:theodorsalonika .... είσαι maomao ρε φίλε!

;) ξέρεις εσύ




xexexexe

ΠΑΟΚ ΚΑΙ ΜΑΟΜΑΟ

Να, να, αυτά είναι... :shock:
Βλέπετε τι κάνετε τώρα ρε παλικάρια? :?
Θα νομίσει και κανένας ότι αυτά τα "συνθηματικά" σας προέρχονται απ το chat και θα χουμε τζάμπα γκρίνιες... :evil: :lol:

:pano:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: ΠΑΟΚ-Παναιτωλικός, 16/09, 18:15, Νovasports2, PAOKTV

Δημοσίευσηαπό Maniaq@Deepwood » Τετ 13 Σεπ 2017, 15:06

Ελπίζω να μην πονέσουν τα μυαλά μας πάλι ,η ώρα είναι καλή για ξεκούραση και καφεδάρα
Maniaq@Deepwood
 
Δημοσιεύσεις: 648
Εγγραφή: Δευτ 28 Απρ 2014, 20:41

Re: ΠΑΟΚ-Παναιτωλικός, 16/09, 18:15, Νovasports2, PAOKTV

Δημοσίευσηαπό gk.box16 » Τετ 13 Σεπ 2017, 15:36

Θα κερδίσουμε απλά και όμορφα :opaokara:
Άβαταρ μέλους
gk.box16
 
Δημοσιεύσεις: 895
Εγγραφή: Κυρ 08 Ιαν 2017, 20:56
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: ΠΑΟΚ-Παναιτωλικός, 16/09, 18:15, Νovasports2, PAOKTV

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Τετ 13 Σεπ 2017, 16:16

Αυτό ακούγεται σαν το όνειρο του Lucesku.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89862
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: ΠΑΟΚ-Παναιτωλικός, 16/09, 18:15, Νovasports2, PAOKTV

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Τετ 13 Σεπ 2017, 16:20

Chuck Norris έγραψε:Μανιακέ μην φοβάσαι , εγώ κουμπι που θα σε μπανάρει δεν πατάω ! Εχω δει την καταψυξη σου και δεν θέλω να πάρω τέτοιο ρίσκο

:mrgreen:
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

Re: ΠΑΟΚ-Παναιτωλικός, 16/09, 18:15, Νovasports2, PAOKTV

Δημοσίευσηαπό aspromaura ioannina » Τετ 13 Σεπ 2017, 16:47

eorptol1 έγραψε:Δύο ισοπαλίες και δύο βαθμοί από τους πρώτους για το ανάθεμα ειρωνεία σε διάλυση κλπ.

Και αν φερουμε ισοπαλια με το Αγρινιο θα ειμαστε μονο 4 βαθμους πισω απο την κορυφη και παλι δεν θα εχει χαθει τιποτα. Ομως δεν παει ετσι. Σημερα ο ΠΑΟΚ θα επρεπε να εχει συγκεντρωσει 9 βαθμους.
Οι βαθμοι αυτοι δεν αναπληρωνονται. Αποτελουν παρελθον. Δεν πρεπει να σκεφτομαστε κατα αυτον τον τροπο, κατα την αποψη μου παντα. Απο την αλλη εχεις απολυτο δικιο για τις κωλοτουμπες που κανουμε ως οπαδοι απο τη μια στιγμη στην αλλη.

Τωρα για το παιχνιδι τι να πω? Οτι επιβαλλεται να κερδισουμε?χαιρω πολυ!ο λογος στους παιχτες.
Άβαταρ μέλους
aspromaura ioannina
 
Δημοσιεύσεις: 1689
Εγγραφή: Κυρ 31 Ιαν 2016, 00:48

Re: ΠΑΟΚ-Παναιτωλικός, 16/09, 18:15, Νovasports2, PAOKTV

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Τετ 13 Σεπ 2017, 16:53

ινπαοκ
Ο Αριστοτέλης Διαμαντόπουλος του συνδέσμου Αρκαδίας ορίστηκε να διευθύνει την αναμέτρηση του ΠΑΟΚ με τον Παναιτωλικό στην Τούμπα. Ως βοηθούς θα έχει τον Ηλία Αλεξέα από την Μεσσηνία και τον Δημήτρη Γκάγκα από τη Λάρισα. Τέταρτος διαιτητής θα είναι ο Αθανάσιος Σέζος από τον σύνδεσμο Κιλκίς.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89862
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: ΠΑΟΚ-Παναιτωλικός, 16/09, 18:15, Νovasports2, PAOKTV

Δημοσίευσηαπό Petros1988 » Τετ 13 Σεπ 2017, 20:35

Ο Μορας λέει δεν μας φοβίζει ο ΠΑΟΚ! Και εγώ του λέω ότι όποιος δεν μας σέβεται πρέπει να μας φοβάται! Άμα φας 4 γκολ το Σάββατο Μόρα θα σε φοβησει.
Άβαταρ μέλους
Petros1988
 
Δημοσιεύσεις: 2313
Εγγραφή: Παρ 01 Ιούλ 2016, 14:56

Re: ΠΑΟΚ-Παναιτωλικός, 16/09, 18:15, Νovasports2, PAOKTV

Δημοσίευσηαπό simba » Πέμ 14 Σεπ 2017, 02:34

giapas έγραψε:Είδε κανένας το Αγρίνιο φέτος; Τι ομάδα έχουν , λένε τίποτα;

Τα 2 εξτρεμ τους θελουν προσοχη στις αντεπιθεσεις (ειδικα ο Clesio στα αριστερα) και ο λοπες στο κεντρο..

Η κουλα παντως ειχε κωλο την 1η αγωνιστικη.
http://www.novasports.gr/web-tv/on-dema ... os-1-1-hl/
http://www.novasports.gr/web-tv/on-dema ... os-2-2-hl/



Αλλα αν δεν ξεκαουν οι δικοι μας, μπας και φυγουν τα βαριδια απ'τα ποδια (-->και το μυαλο), και με τον αχιλλεα τριανδριας να παιξουμε, θα'χουμε ζορια.

Οποτε
Εικόνα

αν κ μεχρι να συνελθουμε αθλητικα (περα απ'τις οποιες παραφωνιες λουτσεσκου, σε τακτικη και προσωπα), φοβαμαι οτι θαναι πολυ αργα (γτ θαρθουν κ αλλες γκελες)..
Άβαταρ μέλους
simba
 
Δημοσιεύσεις: 10160
Εγγραφή: Πέμ 05 Φεβ 2009, 22:34

Re: ΠΑΟΚ-Παναιτωλικός, 16/09, 18:15, Νovasports2, PAOKTV

Δημοσίευσηαπό Magpies4 » Πέμ 14 Σεπ 2017, 03:00

Αυτό που όλοι περιμέναμε και προβλέπαμε όλο το καλοκαίρι έγινε αρχές Σεπτεμβρίου. Νομοτελειακά ο ΠΑΟΚ ξέμεινε από αριστερά μπάκ. Αν και στην προπόνηση ο Δέλλη μου φάνηκε ότι πέταγε, το θεωρώ άδικο για τον παίκτη να μην έχει αγωνιστεί καθόλου (νομίζω ούτε στα φιλικά, ούτε Ευρώπη) και τώρα να τον βάζουμε βασικό.

Τώρα φυσικά μπορεί να βάλει τον Κρέσπο απο κεί, ή να παίξει με 3 σεντερ μπάκ. Δεν νομίζω να ρισκάρει Ζαμπράνο γιατί κανείς προπονητής δεν θέλει να κάνει αλλαγή το σέντερ μπάκ (δεν μπορεί να παίξει 60 λεπτά πχ). Ο Λουτσέσκου στην Ριζούπολη έβαλε τον ανέτοιμο Κάνιας (6ἀρι δηλαδή) και αναγκάστηκε να χαραμίσει αλλαγή και να βάλει τον Κάτσε. 3 5 2 βλέπω λοιπόν ως πιθανό σύστημα για το Σάββατο.
Άβαταρ μέλους
Magpies4
 
Δημοσιεύσεις: 4466
Εγγραφή: Σάβ 27 Δεκ 2014, 04:06

Re: ΠΑΟΚ-Παναιτωλικός, 16/09, 18:15, Νovasports2, PAOKTV

Δημοσίευσηαπό V-olakiotis » Πέμ 14 Σεπ 2017, 03:16

Ας ελπίσουμε από αυτό το παιχνίδι να δούμε πιο ορθολογική διαχείριση από τον Λούτσε και δείγματα του ταλέντου των αποκτημάτων του Αυγούστου...

Πιστεύω ότι θα έρθει νίκη με καλό σκορ!

Τίποτα δεν έχει χαθεί για το πρωτάθλημα! Είμαστε μέσα και είμαστε και πιο άνετοι από άλλες χρονιές χωρίς ευρωπαϊκές υποχρεώσεις...

ΝΑΤΟΙ ΝΑΤΟΙ ΟΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ!!!
ΝΑΤΟΙ ΝΑΤΟΙ ΟΙ ΑΗΤΤΗΤΟΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ!!!
Άβαταρ μέλους
V-olakiotis
 
Δημοσιεύσεις: 6130
Εγγραφή: Τρί 28 Ιούλ 2009, 12:59
Τοποθεσία: Ουσουάια, Αργεντινη

Re: ΠΑΟΚ-Παναιτωλικός, 16/09, 18:15, Νovasports2, PAOKTV

Δημοσίευσηαπό Magpies4 » Πέμ 14 Σεπ 2017, 05:07

Φυσικά και δεν έχει κριθεί τίποτα. Μόνο στο μυαλό του οπαδού γίνονται συνειρμοί του ότι με 2 γκέλες δεν πάμε για τίποτα φέτος.

Εχουμε 3 ζόρικα παιχνίδια με ΕΟ, αεκ, νιόνιο εκτός. Αν πάρουμε αποτελέσματα σε αυτά τα 3, πχ, αλλάζει το κλίμα. Ούτως ή άλλως για να πάρεις το πρωτάθλημα θα χρειαστείς νίκες εναντίον των άλλων δύο διεκδικητών (θεωρώ ότι ο πράσινος καταρρέει). Προσοχή, δεν λέω ότι θα τα πάρουμε αυτά τα μάτς, λέω ότι εάν φέτος δούμε τον ΠΑΟΚ σε ντέρμπι να παίζει μπάλα (ακόμα δεν τον είδαμε!), σε αντίθεση με πέρσι, τότε όλο το κλίμα αλλάζει.

Γι αυτό πρέπει να σκύψουν το κεφάλι κάτω και να δουλέψουν, να κερδίσουν τα 4 μάτς πρίν το ντέρμπι (νομίζω 3 μέσα, 1 στην αέλ) ώστε να μπούμε στην περίοδο των ντέρμπι με τους καινούριους έτοιμους (αυτή την στιγμή οι καινούριοι είναι μόνο για ένα ημίχρονο και άν).
Άβαταρ μέλους
Magpies4
 
Δημοσιεύσεις: 4466
Εγγραφή: Σάβ 27 Δεκ 2014, 04:06

Re: ΠΑΟΚ-Παναιτωλικός, 16/09, 18:15, Νovasports2, PAOKTV

Δημοσίευσηαπό sakis_the_fraud » Πέμ 14 Σεπ 2017, 06:30

Magpies4 έγραψε:Αυτό που όλοι περιμέναμε και προβλέπαμε όλο το καλοκαίρι έγινε αρχές Σεπτεμβρίου. Νομοτελειακά ο ΠΑΟΚ ξέμεινε από αριστερά μπάκ. Αν και στην προπόνηση ο Δέλλη μου φάνηκε ότι πέταγε, το θεωρώ άδικο για τον παίκτη να μην έχει αγωνιστεί καθόλου (νομίζω ούτε στα φιλικά, ούτε Ευρώπη) και τώρα να τον βάζουμε βασικό.

Τώρα φυσικά μπορεί να βάλει τον Κρέσπο απο κεί, ή να παίξει με 3 σεντερ μπάκ. Δεν νομίζω να ρισκάρει Ζαμπράνο γιατί κανείς προπονητής δεν θέλει να κάνει αλλαγή το σέντερ μπάκ (δεν μπορεί να παίξει 60 λεπτά πχ). Ο Λουτσέσκου στην Ριζούπολη έβαλε τον ανέτοιμο Κάνιας (6ἀρι δηλαδή) και αναγκάστηκε να χαραμίσει αλλαγή και να βάλει τον Κάτσε. 3 5 2 βλέπω λοιπόν ως πιθανό σύστημα για το Σάββατο.


5 στοπερ εχεις, κρεσπο, βαρελα, σαμπρανο, μαλεζα, πουγγουρα, γιατι να το γυρισει σε 3 5 2 και να κανει παλι πειραματα;

Κρεσπο αριστερα, ματος δεξια και στο κεντρο μαζι με βαρέλα σε περιπτωση που ο σαμπρανο ειναι ανετοιμος η δεν εχει εγκλιματιστει πληρως, βαζεις μαλεζα.

Ουτε πειραματα ουτε τιποτα, δεν υπαρχει λογος να ανακατεψουμε την ομαδα.

Sent from my E6653 using Tapatalk
---
Άβαταρ μέλους
sakis_the_fraud
 
Δημοσιεύσεις: 721
Εγγραφή: Κυρ 13 Φεβ 2011, 16:43

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα Superleague

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης