87.José Alberto Cañas

Συζήτηση για το έμψυχο υλικό της ομάδας

Re: 87.José Alberto Cañas

Δημοσίευσηαπό nothu » Τετ 13 Σεπ 2017, 16:00

black death έγραψε:Τι να εννοώ; Ότι γράφω. Και μιλάω κυρίως για δύο παράλληλες πάσες χωρίς να δέχεται πίεση στο πρώτο ημίχρονο που πήγαν σε αντίπαλο σε διάστημα περίπου δέκα λεπτών (αν όχι λιγότερο). Εκεί πραγματικά η θεωρία της έλλειψης ικανότητας, της κακής φόρμας ή του ανθρώπινου λάθους δοκιμάζεται και τίθεται υπό αμφισβήτηση.


Στημενος ηταν δηλαδη ?
Άβαταρ μέλους
nothu
 
Δημοσιεύσεις: 5026
Εγγραφή: Πέμ 05 Δεκ 2013, 22:32

Re: 87.José Alberto Cañas

Δημοσίευσηαπό black death » Τετ 13 Σεπ 2017, 16:09

nothu έγραψε:Στημενος ηταν δηλαδη ?

Γιατί δεν το ρωτάς απ' την αρχή και με βάζεις να γράφω;
Δεν πιστεύω ότι ήταν στημένος και ούτε ξέρω, όπως δεν ξέρεις κι εσύ. Εκτός αν είσαι απ' αυτούς που πιστεύουν ότι δεν γίνονται αυτά στο επαγγελματικό ποδόσφαιρο ή τα αποτρέπει αυτομάτως η αγιοσύνη της φανέλας του ΠΑΟΚ.
Άβαταρ μέλους
black death
 
Δημοσιεύσεις: 4389
Εγγραφή: Παρ 17 Σεπ 2010, 08:43

Re: 87.José Alberto Cañas

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τετ 13 Σεπ 2017, 16:13

black death έγραψε:Δύσκολα βρίσκεις παίχτη που να μην είναι καλός σε τίποτα. Σήμερα έπαιζε και στα όρια του ύποπτου σε κάτι φάσεις θα έλεγα.

:shock: :shock: :shock: :shock:

Μάλιστα... :oops:

:pano:


Υ.Γ. Τελικά "δεν είναι αυτό που νομίζαμε" αλλά δεν αποκλείεται να είναι κάτι τέτοιο περίπου... :ugeek:
Τελευταία επεξεργασία από goran 64 και Τετ 13 Σεπ 2017, 16:18, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: 87.José Alberto Cañas

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Τετ 13 Σεπ 2017, 16:17

black death έγραψε:
nothu έγραψε:Στημενος ηταν δηλαδη ?

Γιατί δεν το ρωτάς απ' την αρχή και με βάζεις να γράφω;
Δεν πιστεύω ότι ήταν στημένος και ούτε ξέρω, όπως δεν ξέρεις κι εσύ. Εκτός αν είσαι απ' αυτούς που πιστεύουν ότι δεν γίνονται αυτά στο επαγγελματικό ποδόσφαιρο ή τα αποτρέπει αυτομάτως η αγιοσύνη της φανέλας του ΠΑΟΚ.


Στη μοντ τιμ δινεις το δικαιωμα να σε μπαναρει ομως.


Εν τω μεταξυ τον λες στην αρχη υποπτο,μετα το παιζεις οτι δεν ξερεις αλλα και ο αλλος δεν ξερει.κουτοπονηριες και μπουρδιτσες.

2 μερες μπαν.
Mod team
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27827
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Re: 87.José Alberto Cañas

Δημοσίευσηαπό black death » Τετ 13 Σεπ 2017, 16:19

Είπα στα όρια του ύποπτου, δεν τον είπα στημένο, ούτε το έπαιξα ότι ξέρω κάτι και αυτή ήταν η θέση μου και μετά. Τώρα αν θες ρίξε μου κι ένα μήνα.
Άβαταρ μέλους
black death
 
Δημοσιεύσεις: 4389
Εγγραφή: Παρ 17 Σεπ 2010, 08:43

Re: 87.José Alberto Cañas

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Τετ 13 Σεπ 2017, 16:25

Μεγαλε δε θα παιζουμε με τις λεξεις.καταλαβαινω πολυ καλα το τι ηθελες να πεις.
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27827
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Re: 87.José Alberto Cañas

Δημοσίευσηαπό berry » Τετ 13 Σεπ 2017, 16:50

πολλοι περσυνοι "δεμενοι" παιχτες δεν ξεκινησαν καλα φετος. το διδυμο ματος καμπος δεξια ειναι σα να μην εχουν ξαναπαιξει ποτε μαζι. προφανως δεν ξεχασαν τη.μπαλα ουτε ο κανιας. κατι αλλο φταιει που ειναι ασυνδετοι και με βαρια ποδια. εγω δεν το γνωριζω. σε καμια περιπτωση ομως δεν παει το μυαλο μου σε....στησιμο , σε δολο γενικοτερα. ολη η ομαδα ειναι λιγο...καπως, αλλα τη.λυση την ξερουν οι υπευθυνοι. εγω απλα διακρινω το οτι κατι φταιει. ειδικα σε σοβαρο ανθρωπο σαν τον κανιας...το στημενος ειναι πολυ λαθος εκφραση. γνωμη μου.
...γιατι απο παιδια μας παλαβωσε η ασπρομαυρη στολη! ΠΑΟΚ ΛΕ ΟΛΕ ΟΛΕ ΟΛΕ ΠΑΟΚ ΛΕ ΟΛΕ ΠΑΟΚ ΛΕ ΟΛΕ ΟΛΕ
berry
 
Δημοσιεύσεις: 1035
Εγγραφή: Τρί 04 Φεβ 2014, 21:08

Re: 87.José Alberto Cañas

Δημοσίευσηαπό Tolaros » Τετ 13 Σεπ 2017, 17:01

Συνεχίζω να πιστεύω καλύτερο εξαρι αυτή τη στιγμή στον ΠΑΟΚ μπορεί να παίξει ο Τσίμιροτ
Άβαταρ μέλους
Tolaros
 
Δημοσιεύσεις: 5526
Εγγραφή: Κυρ 23 Δεκ 2007, 22:16
Τοποθεσία: Ντεπώ

Re: 87.José Alberto Cañas

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τετ 13 Σεπ 2017, 17:20

+ 1...
Από πέρσι το ίδιο πίστευα...
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: 87.José Alberto Cañas

Δημοσίευσηαπό Equalizer » Τετ 13 Σεπ 2017, 17:25

Έχουμε δει ποτέ τον Τσιμιροτ να μαρκάρει επιτυχημένα οποιονδήποτε αντίπαλο του ή ν κόβει ποιοτικά, έγκαιρα ή έξυπνα και τον θεωρούμε κάποιου είδους ταλέντο για τη θέση του κόφτη;

Προσωπικά τον κατατάσσω στο αμυντικό κομμάτι ΜΙΣΟ σκαλί πάνω απ τον κάτσε ο οποίος επίσης δεν ξέρει να κάνει τίποτα άλλο πέρα απ το να τραβάει φανέλες και να εμφανίζεται πάντα σε δεύτερο ή τρίτο χρόνο σε φάση άμυνας.

Να λείπει το βυσσινο
Άβαταρ μέλους
Equalizer
 
Δημοσιεύσεις: 13119
Εγγραφή: Τετ 06 Μάιος 2009, 16:48

Re: 87.José Alberto Cañas

Δημοσίευσηαπό SplashBro22 » Τετ 13 Σεπ 2017, 17:45

ο Κάνιας μπορεί να μην έχει ποιότητα όμως όσοι τον γνωρίζουν προσωπικά καταλαβαίνουν ότι τα δίνει όλα για την ομάδα και είναι ψυχάρα, θα έπρεπε να είναι και αρχηγός αντί του χέστη Κρέσπο. Άμεσο μπαν σε αυτόν που είπε για στημένο θα πρότεινα
Αδέρφια μας εκεί ψηλά που ζείτε...
Άβαταρ μέλους
SplashBro22
 
Δημοσιεύσεις: 292
Εγγραφή: Τετ 28 Ιουν 2017, 23:01

Re: 87.José Alberto Cañas

Δημοσίευσηαπό desperando » Τετ 13 Σεπ 2017, 20:38

rainmaker έγραψε:Έχουμε δει ποτέ τον Τσιμιροτ να μαρκάρει επιτυχημένα οποιονδήποτε αντίπαλο του ή ν κόβει ποιοτικά, έγκαιρα ή έξυπνα και τον θεωρούμε κάποιου είδους ταλέντο για τη θέση του κόφτη;

Προσωπικά τον κατατάσσω στο αμυντικό κομμάτι ΜΙΣΟ σκαλί πάνω απ τον κάτσε ο οποίος επίσης δεν ξέρει να κάνει τίποτα άλλο πέρα απ το να τραβάει φανέλες και να εμφανίζεται πάντα σε δεύτερο ή τρίτο χρόνο σε φάση άμυνας.

Να λείπει το βυσσινο

Σ αυτό κάνεις λάθος για τον Τσιμιροτ
Έχει πολύ καλά και σωστά μαρκαρίσματα αν και δεν τον βοηθά η δύναμή του.
Εκεί που υστερεί πολύ είναι το αμυντικό διάβασμα του παιχνιδιού.δεν είναι δηλαδή ο παίκτης που θα είναι στο σωστό σημείο την σωστή στιγμή.
Πάντως απ τον προχθεσινο κανιας ο τσιμιροτ είναι πολύ πιο χρήσιμος.
PAOK against modern football

ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΑΙ ΞΥΠΝΗΤΟΣ ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ
Άβαταρ μέλους
desperando
 
Δημοσιεύσεις: 11904
Εγγραφή: Τρί 12 Μάιος 2009, 13:20
Τοποθεσία: κάπου εκεί έξω

Re: 87.José Alberto Cañas

Δημοσίευσηαπό CCCP » Τετ 13 Σεπ 2017, 21:12

desperando έγραψε:Εκεί που υστερεί πολύ είναι το αμυντικό διάβασμα του παιχνιδιού.δεν είναι δηλαδή ο παίκτης που θα είναι στο σωστό σημείο την σωστή στιγμή.


Ε ναι ρε Ντεσπε αλλα δεν γινεται 6αρι χωρις αυτο.

Τελικα παντως δωθηκε εξηγηση γιατι εμεινε τελειως εκτος ο Τσιμιροτ?
Άβαταρ μέλους
CCCP
 
Δημοσιεύσεις: 6150
Εγγραφή: Τρί 12 Φεβ 2008, 23:26

Re: 87.José Alberto Cañas

Δημοσίευσηαπό simba » Πέμ 14 Σεπ 2017, 00:39

SplashBro22 έγραψε:ο Κάνιας μπορεί να μην έχει ποιότητα όμως όσοι τον γνωρίζουν προσωπικά καταλαβαίνουν ότι τα δίνει όλα για την ομάδα και είναι ψυχάρα..

θα έπρεπε να είναι και αρχηγός αντί του χέστη Κρέσπο. Άμεσο μπαν σε αυτόν που είπε για στημένο θα πρότεινα

Σορυ, αλλα η "επιχειρηματολογια" που χρησιμοποιεις στην αρχη ειναι επιεικως αστεια.

Επειτα, το να ζητας μπαν και ταυτοχρονα να αποκαλεις παικτη μας (κ μαλιστα σε σχεση με τον κανιας!) χεστη, το λες και οξυμωρο.
Άβαταρ μέλους
simba
 
Δημοσιεύσεις: 10160
Εγγραφή: Πέμ 05 Φεβ 2009, 22:34

Re: 87.José Alberto Cañas

Δημοσίευσηαπό Χωρικός » Πέμ 14 Σεπ 2017, 00:50

το ίδιο είναι χέστης και στημένος;;;;;;;
Άβαταρ μέλους
Χωρικός
 
Δημοσιεύσεις: 3199
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2010, 10:49

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες