Εισιτήρια Διαρκείας Κ.Α.Ε. Π.Α.Ο.Κ. 2017-2018

Σχόλια γιά την Διοίκηση της KΑΕ και όλα τα σχετικά...

Εισιτήρια Διαρκείας Κ.Α.Ε. Π.Α.Ο.Κ. 2017-2018

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τετ 16 Αύγ 2017, 18:58

Εισιτήρια διαρκείας ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2017-2018

Εικόνα


Η ΚΑΕ ΠΑΟΚ ανακοινώνει ότι από την Πέμπτη 17 Αυγούστου 2017 (στις 10:00) ξεκινά η διάθεση των εισιτηρίων διαρκείας της ομάδας μπάσκετ του ΠΑΟΚ για την αγωνιστική περίοδο 2017-2018.

Το μέλλον είναι ΕΔΩ!

Η έναρξη της νέας αγωνιστικής περιόδου πλησιάζει και ο ανανεωμένος και ενισχυμένος ΠΑΟΚ είναι έτοιμος για μια σειρά σπουδαίων αγώνων σε Ελλάδα και Ευρώπη. Ελάτε στο «Παλατάκι», στηρίξτε την ομάδα και ζήστε από κοντά μία συναρπαστική σεζόν στη STOIXIMAN.GR Basket League και στο Basketball Champions League.

O νέος ΠΑΟΚ έρχεται…

Τα εισιτήρια διαρκείας της ΚΑΕ ΠΑΟΚ παραμένουν στα ίδια πολύ χαμηλά επίπεδα, με προνομιακές τιμές για όλους.
Για όσους ανανεώσουν τις θέσεις τους οι τιμές ξεκινούν από 80€ και για τους νέους κατόχoυς από 100€ και όλα αυτά για 20 τουλάχιστον αγώνες στο ελληνικό πρωτάθλημα και το Basketball Champions League.
Στα εισιτήρια διαρκείας υπάρχουν ειδικές τιμές για ανέργους και φοιτητές, ενώ και φέτος θα δοθεί ιδιαίτερη προσοχή στις οικογένειες, που με την παρουσία τους στο «Παλατάκι» θα συμμετέχουν στην οικογενειακή κερκίδα που θα λειτουργήσει και την σεζόν 2017-18.

Όλοι οι κάτοχοι εισιτηρίων διαρκείας θα έχουν έκπτωση για αγορές από την μπουτίκ της ΚΑΕ ΠΑΟΚ, καθώς και ειδικά προνόμια σε προϊόντα και υπηρεσίες από τους χορηγούς της ΚΑΕ ΠΑΟΚ.

Αναλυτικά οι τιμές των εισιτηρίων διαρκείας της περιόδου 2017-2018 είναι…


Εικόνα


ΣΗΜΑΝΤΙΚΕΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ

Τα εισιτήρια διαρκείας περιλαμβάνουν όλους τους εντός έδρας αγώνες του ΠΑΟΚ για το Ελληνικό Πρωτάθλημα (STOIXIMAN.GR Basket League), τόσο για την κανονική περίοδο, όσο και για τα Playoffs (όλες οι φάσεις) και τους εντός έδρας αγώνες για την κανονική περίοδο του Basketball Champions League. Συμπεριλαμβάνονται επίσης τα φιλικά παιχνίδια που θα διοργανώσει ο ΠΑΟΚ και θα διεξαχθούν στο PAOK Sports Arena. Δεν περιλαμβάνονται οι αγώνες του Κυπέλλου Ελλάδας.

Οι κάτοχοι εισιτηρίων VIP (Lounge, Gold, Silver) και ΒΟΧ, έχουν αποκλειστική είσοδο και χρήση της ανανεωμένης αίθουσας VIP του PAOK Sports Arena κατά τη διάρκεια των εντός έδρας αγώνων του ΠΑΟΚ.


ΠΕΡΙΟΔΟΙ ΔΙΑΘΕΣΗΣ
Από την Πέμπτη 17 Αυγούστου 2017 μέχρι και την Παρασκευή 8 Σεπτεμβρίου 2017, θα έχουν προτεραιότητα και δικαίωμα ανανέωσης θέσης και ειδικής εκπτωτικής τιμής οι κάτοχοι παλιών εισιτηρίων διαρκείας. Ταυτόχρονα θα είναι δυνατή η διάθεση των ελεύθερων θέσεων.

Από την Δευτέρα 11 Σεπτεμβρίου 2017, θα είναι ελεύθερη η διάθεση όλων των εισιτηρίων διαρκείας χωρίς περιορισμούς.


ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ
Οι φίλαθλοι του ΠΑΟΚ που θέλουν να ανανεώσουν τις θέσεις τους, θα πρέπει να προσκομίσουν αστυνομική ταυτότητα (ή διαβατήριο), αποδεικτικό ΑΜΚΑ και την κάρτα διαρκείας της σεζόν 2016-2017. Σε περίπτωση που ο κάτοχος εισιτηρίου διαρκείας δεν μπορεί να προσέλθει τη συγκεκριμένη χρονική περίοδο ανανεώσεων στα γραφεία της ΚΑΕ ΠΑΟΚ, μπορεί να κάνει την ανανέωση της θέσης του μέσω Internet ή μέσω εξουσιοδοτημένου αντιπροσώπου, ο οποίος θα πρέπει να προσκομίσει την ταυτότητα του κατόχου, την εξουσιοδότηση και την κάρτα διαρκείας του κατόχου.

Οι νέοι κάτοχοι εισιτηρίου διαρκείας θα πρέπει να προσκομίσουν αστυνομική ταυτότητα (ή διαβατήριο) και αποδεικτικό ΑΜΚΑ.


ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ ΕΙΣΙΤΗΡΙΩΝ

Κανονικά εισιτήρια

Εταιρικά: Υπάρχει η δυνατότητα αγοράς ειδικών θέσεων BOX, εντός αγωνιστικού χώρου και ύστερα από επικοινωνία με το τμήμα marketing της ΚΑΕ ΠΑΟΚ (2310-472870, mail: marketing@paokbc.gr). Τα BOX, μπορούν να φιλοξενήσουν μέχρι και 6 φιλάθλους, δίνουν την δυνατότητα σταθερής διαφημιστικής πινακίδας για όλους τους εντός έδρας αγώνες του ΠΑΟΚ και κοστίζουν 5.000€

Οικογενειακά εισιτήρια: Οι γονείς που θέλουν να απολαύσουν την εμπειρία του γηπέδου μαζί με τα παιδιά τους μπορούν να εκμεταλλευτούν τις ειδικές τιμές που προσφέρονται μέσα από το οικογενειακό πακέτο εισιτηρίων διαρκείας. Ο κάθε γονέας μπορεί να αγοράσει οικογενειακό εισιτήριο διαρκείας στην τιμή των 75€, ενώ η τιμή για το πρώτο παιδί είναι 50€ και για το δεύτερο παιδί 25€. Για κάθε επόμενο παιδί, η είσοδος είναι δωρεάν. Τα παιδιά θα πρέπει να μην έχουν περάσει το 14ο έτος της ηλικίας τους (να έχουν γεννηθεί μετά την 1/1/2003). Για την αγορά του οικογενειακού εισιτηρίου είναι απαραίτητη η προσκόμιση βεβαίωσης της οικογενειακής κατάστασης του γονέα και η προσκόμιση πιστοποιητικού γέννησης για τα παιδιά.

Τα οικογενειακά εισιτήρια ισχύουν για τα διαζώματα 114 και 115. Δεν είναι δυνατή η αγορά οικογενειακού εισιτηρίου μέσω Internet.


Εικόνα


Παιδικά εισιτήρια: Παιδιά μέχρι 14 ετών (γεννηθέντες από την 1/1/2003 και μετά), πληρώνουν παιδικό εισιτήριο που κοστίζει 50€ για την κατηγορία White και 70€ για την κατηγορία Black. Για την αγορά παιδικού εισιτηρίου απαιτείται προσκόμιση πιστοποιητικού γέννησης. Δεν είναι δυνατή η αγορά παιδικού εισιτηρίου μέσω Internet.

Εισιτήρια ανέργων/φοιτητικά: Με την προσκόμιση της κάρτας ανεργίας (σε ισχύ) ή αποδεικτικού πάσο, είναι δυνατή η αγορά εισιτηρίου διαρκείας στην τιμή των 50€ για τα διαζώματα 221, 222 και 223.

Εισιτήρια ακαδημιών: Οι γονείς των αθλητών των ακαδημιών, με την προσκόμιση των απαραίτητων δικαιολογητικών (κάρτα αθλητή), έχουν την δυνατότητα να προμηθευτούν εισιτήρια για την θύρα 8 (διαζώματα 114, 115) στην τιμή των 80€.


ΣΗΜΕΙΑ ΔΙΑΘΕΣΗΣ
Κλειστό γήπεδο ΠΑΟΚ (PAOK Sports Arena). Το ωράριο λειτουργίας είναι από Δευτέρα μέχρι Παρασκευή από 10:00-19:00.

Μέσω internet στη διεύθυνση https://buy.tickethour.com/paokbc-ww/showProductList.html

Από το τηλεφωνικό κέντρο της tickethour στο 2108938111, από Δευτέρα μέχρι Κυριακή (εκτός των επίσημων αργιών) από 09.00 έως και 21.00, μόνο για νέους κατόχους και όχι για ανανεώσεις.


Τα οικογενειακά, παιδικά και τα εισιτήρια ανέργων/φοιτητών, απαιτούν την φυσική παρουσία των ενδιαφερομένων, που πρέπει να προσκομίσουν και τα απαραίτητα δικαιολογητικά. Συνεπώς διατίθενται μόνο από το PAOK Sports Arena.


ΤΡΟΠΟΙ ΠΛΗΡΩΜΗΣ

Μετρητά

Πιστωτική κάρτα με δυνατότητα αποπληρωμής έως 6 άτοκες δόσεις. Δεκτές όλες οι πιστωτικές κάρτες, εκτός της AMERICAN EXPRESS και της Diners Club, Citibank.

Κατάθεση σε λογαριασμό της ΚΑΕ ΠΑΟΚ στην τράπεζα ΠΕΙΡΑΙΩΣ
(λογαριασμός: 5212043379874 – ΙΒΑΝ: GR 9001722120005212043379874)

Οι φίλαθλοι που θα επιλέξουν την κατάθεση, θα πρέπει να στέλνουν με mail ή φαξ το καταθετήριο, αστυνομική ταυτότητα, το τηλέφωνό τους και την θέση την οποία επιθυμούν, την οποία μπορούν να επιλέξουν από το Online σύστημα διαχείρισης των εισιτηρίων στη διεύθυνση https://buy.tickethour.com/paokbc-ww/sh ... tList.html

Δεν είναι εφικτή η αγορά εισιτηρίου με προκαταβολή.
Δεν είναι εφικτή η αγορά εισιτηρίου με δύο τρόπους πληρωμής (παράδειγμα: μετρητά και πιστωτική κάρτα).

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
Κάθε ενδιαφερόμενος μπορεί να επικοινωνεί με τα γραφεία της ΚΑΕ ΠΑΟΚ (Κλειστό γήπεδο ΠΑΟΚ, Αντώνη Τρίτση 12, τηλ.2310-472551, 2310-472561, email: tickets@paokbc.gr). Πληροφορίες υπάρχουν για το πρόγραμμα των εισιτηρίων διαρκείας και στην ιστοσελίδα http://www.paokbc.gr


http://www.paokbc.gr/uploads/2017-18/paoksportsarena_tickets_plan.jpg

Εικόνα
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Εισιτήρια Διαρκείας Κ.Α.Ε. Π.Α.Ο.Κ. 2017-2018

Δημοσίευσηαπό PAOK_Antarctica » Τετ 16 Αύγ 2017, 19:21

Πιστεύω αν δεν γινόταν η όλη φάση με τον Χαραμπόπουλο, που ξενέρωσε πολλούς, θα βλέπαμε μια κάποια επιπλέον κινητικότητα στα εισιτήρια φέτος.
Όπως και να το κάνουμε η φετινή χρονιά θα είναι σίγουρα η πιο ενδιαφέρουσα των τελευταίων χρόνων.
Όχι ότι στοχεύουμε κάπου, αλλά θα δούμε λίγο διαφορετικό μπάσκετ.
Ασπρόμαυρη Ανταρκτική
Άβαταρ μέλους
PAOK_Antarctica
 
Δημοσιεύσεις: 15316
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 17:13
Τοποθεσία: Νότιος Πόλος

Re: Εισιτήρια Διαρκείας Κ.Α.Ε. Π.Α.Ο.Κ. 2017-2018

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τετ 16 Αύγ 2017, 19:25

Μισή ντροπή δική μας, μισή ντροπή δική τους.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Εισιτήρια Διαρκείας Κ.Α.Ε. Π.Α.Ο.Κ. 2017-2018

Δημοσίευσηαπό Kostomanolis » Τετ 16 Αύγ 2017, 19:56

Αν και πολυ δυσκολα θα πατησω ποδι λογω αποστασης λεω να καταθεσω τον οβολο μου για ενα απο τα οικονομικα πακετα

Εν αρχη ην ο ΠΑΟΚ
Ἐν ὰρχή ὴν ὸ ΠΑΟΚ...
Άβαταρ μέλους
Kostomanolis
 
Δημοσιεύσεις: 3805
Εγγραφή: Δευτ 24 Μαρ 2008, 12:40
Τοποθεσία: Ιλίσσια

Re: Εισιτήρια Διαρκείας Κ.Α.Ε. Π.Α.Ο.Κ. 2017-2018

Δημοσίευσηαπό fossa » Τετ 16 Αύγ 2017, 20:27

Και μέσω ΣΦ 50 ευρώ. :pano:
Ακόμα ένας λόγος με τη κλειστή Τούμπα να ενισχύσουμε περισσότερο.
Άβαταρ μέλους
fossa
 
Δημοσιεύσεις: 1877
Εγγραφή: Πέμ 06 Φεβ 2014, 22:25

Re: Εισιτήρια Διαρκείας Κ.Α.Ε. Π.Α.Ο.Κ. 2017-2018

Δημοσίευσηαπό Kostomanolis » Τετ 16 Αύγ 2017, 21:05

Μπορω δηλαδη να το παρω απο τον Πανελληνιο;

Εν αρχη ην ο ΠΑΟΚ
Ἐν ὰρχή ὴν ὸ ΠΑΟΚ...
Άβαταρ μέλους
Kostomanolis
 
Δημοσιεύσεις: 3805
Εγγραφή: Δευτ 24 Μαρ 2008, 12:40
Τοποθεσία: Ιλίσσια

Re: Εισιτήρια Διαρκείας Κ.Α.Ε. Π.Α.Ο.Κ. 2017-2018

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τετ 16 Αύγ 2017, 21:09

Ρώτα εκεί..
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Εισιτήρια Διαρκείας Κ.Α.Ε. Π.Α.Ο.Κ. 2017-2018

Δημοσίευσηαπό KalamarGiannis » Πέμ 17 Αύγ 2017, 15:48

πρώτη φορά κατάφερα και το τσίμπησα από την πρώτη μέρα! κράτησα τη θεσούλα μου στο κέντρο...
είμαι πολύ ενθουσιασμένος με τη νέα χρονιά...
όπως τα λέγαμε και με ένα αδελφό στο Παλατάκι, η ομάδα θα έχει νιάτα, διάθεση , υγεία, δύναμη και ταχύτητα...δε μπορώ να περιμένω για τα παιχνίδια...
ΥΓ ανακοινώνεται σε λίγο ο Καρράς (και είναι κλάσεις καλύτερος από τους Καλέδες άλλων εποχών)
>Βall every day
>Η δουλειά δεν τελειώνει ποτέ-εμείς τελειώνουμε
>Καιρός για αποτοξίνωση από την υγιεινή διατροφή
Άβαταρ μέλους
KalamarGiannis
 
Δημοσιεύσεις: 2231
Εγγραφή: Δευτ 07 Σεπ 2009, 18:30

Re: Εισιτήρια Διαρκείας Κ.Α.Ε. Π.Α.Ο.Κ. 2017-2018

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Πέμ 17 Αύγ 2017, 20:28

Φέτος πρέπει να καθιερώσουμε PAOKmaniaκή συνάντηση πριν από κάθε αγώνα στο καφέ του Παλατακιού. Όχι για να τη πούμε στους ΠΑΕΠΑΟΚτσήδες, αλλά...
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Εισιτήρια Διαρκείας Κ.Α.Ε. Π.Α.Ο.Κ. 2017-2018

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 18 Αύγ 2017, 19:01

Μόνο εμένα ήρθε SMS από τη Κ.Α.Ε. για τα διαρκείας;;

Πρόπερσι με έστειλαν και χρόνια πολλά στα γενέθλιά μου!!
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Εισιτήρια Διαρκείας Κ.Α.Ε. Π.Α.Ο.Κ. 2017-2018

Δημοσίευσηαπό PAOK_Antarctica » Παρ 18 Αύγ 2017, 19:04

Και σε μένα ήρθε.
Ασπρόμαυρη Ανταρκτική
Άβαταρ μέλους
PAOK_Antarctica
 
Δημοσιεύσεις: 15316
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 17:13
Τοποθεσία: Νότιος Πόλος

Re: Εισιτήρια Διαρκείας Κ.Α.Ε. Π.Α.Ο.Κ. 2017-2018

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Παρ 18 Αύγ 2017, 19:12

Ζαντός έγραψε:Φέτος πρέπει να καθιερώσουμε PAOKmaniaκή συνάντηση πριν από κάθε αγώνα στο καφέ του Παλατακιού. Όχι για να τη πούμε στους ΠΑΕΠΑΟΚτσήδες, αλλά...


Γιατί? Έχεις παράπονα? Λίγες συναντήσεις κάναμε δηλαδή πέρσι στο καφέ (κι ας μην έχει και σουβλάκια)? :? :D
Φέτος φυσικά, μακάρι να μαζευόμαστε και συχνότερα και περισσότεροι, ευχής έργον θα είναι... ;)

Ένας είναι ο :pano: Π.Α.Ο.Κ.!!!! :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara:

:nairepaok:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Εισιτήρια Διαρκείας Κ.Α.Ε. Π.Α.Ο.Κ. 2017-2018

Δημοσίευσηαπό Chuck Norris » Παρ 18 Αύγ 2017, 20:07

Ζαντός έγραψε:Μόνο εμένα ήρθε SMS από τη Κ.Α.Ε. για τα διαρκείας;;

Πρόπερσι με έστειλαν και χρόνια πολλά στα γενέθλιά μου!!


Εμένα μου στέλνουν "Καλή επιτυχία" σε κάθε εξεταστική!
Winnin is like deodorant - it comes up and a lot of things don't stink
Άβαταρ μέλους
Chuck Norris
 
Δημοσιεύσεις: 2190
Εγγραφή: Πέμ 11 Ιουν 2015, 20:29
Τοποθεσία: Πόλη με μια ομάδα

Re: Εισιτήρια Διαρκείας Κ.Α.Ε. Π.Α.Ο.Κ. 2017-2018

Δημοσίευσηαπό Sekeris4 » Παρ 18 Αύγ 2017, 20:35

goran 64 έγραψε:
Ζαντός έγραψε:Φέτος πρέπει να καθιερώσουμε PAOKmaniaκή συνάντηση πριν από κάθε αγώνα στο καφέ του Παλατακιού. Όχι για να τη πούμε στους ΠΑΕΠΑΟΚτσήδες, αλλά...


Γιατί? Έχεις παράπονα? Λίγες συναντήσεις κάναμε δηλαδή πέρσι στο καφέ (κι ας μην έχει και σουβλάκια)? :? :D
Φέτος φυσικά, μακάρι να μαζευόμαστε και συχνότερα και περισσότεροι, ευχής έργον θα είναι... ;)

Ένας είναι ο :pano: Π.Α.Ο.Κ.!!!! :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara:

:nairepaok:


Εμαθα οτι ψηνουν,σουβλακια ή παιχτες θα σε γελασω :mrgreen: :mrgreen:
αρετοπουλος-κομινης-ποντικης.Μας εκλεψαν το πρωταθλημα και παριστανουμε τους πολιτισμενους.Ο σβερκος κοκκινιζει οσο τον χτυπας.
Άβαταρ μέλους
Sekeris4
 
Δημοσιεύσεις: 1938
Εγγραφή: Κυρ 24 Αύγ 2014, 21:48

Re: Εισιτήρια Διαρκείας Κ.Α.Ε. Π.Α.Ο.Κ. 2017-2018

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 18 Αύγ 2017, 20:54

Chuck Norris έγραψε:
Ζαντός έγραψε:Μόνο εμένα ήρθε SMS από τη Κ.Α.Ε. για τα διαρκείας;;

Πρόπερσι με έστειλαν και χρόνια πολλά στα γενέθλιά μου!!


Εμένα μου στέλνουν "Καλή επιτυχία" σε κάθε εξεταστική!



Εμένα με λένε "καλημέρα" το πρωί και "καληνύχτα" κάθε βράδυ... Και καμιά φορά με παίρνουν τηλέφωνο και μιλάμε.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Επόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες