Τηλεοπτικός Σταθμός OPEN Beyond

Re: Τηλεοπτικός Σταθμός "Ε" (Epsilon TV)

Δημοσίευσηαπό KOSTAS54 » Δευτ 14 Αύγ 2017, 10:54

Αν δεν κατανοήσεις, βλέποντας την πορεία πρώην ομοιοπαθών, το βάραθρο από το οποίο γλύτωσες δεν θα εκτιμήσεις ποτέ σωστά την αξία αυτού που έχεις και αυτού που είσαι.
Τελευταία επεξεργασία από KOSTAS54 και Δευτ 14 Αύγ 2017, 14:44, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
KOSTAS54
 
Δημοσιεύσεις: 3763
Εγγραφή: Σάβ 02 Μάιος 2009, 00:02

Re: Τηλεοπτικός Σταθμός "Ε" (Epsilon TV)

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Δευτ 14 Αύγ 2017, 11:14

ΙΒΑΝ Ο ΜΠΟΓΔΑΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ!!!!


ΚΑΝΤΕ ΚΑΜΙΑ ΜΕΤΑΓΡΑΦΗ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!!! Δυο μέρες κανάλι και δεν έχουμε ούτε μπούμαν ρε!!
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46420
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Τηλεοπτικός Σταθμός "Ε" (Epsilon TV)

Δημοσίευσηαπό pgetsos » Δευτ 14 Αύγ 2017, 11:35

KOSTAS54 έγραψε:
pgetsos έγραψε:
KOSTAS54 έγραψε:Εσείς όλοι δεν λέγατε μέχρι τώρα "Ιβάν πάρε κανάλι να μπορούμε να αντισταθούμε στην προπαγάνδα της χαβούζας"? Πως ξαφνικά δεν σας ενδιαφέρει? Σιγά ρε μυγιάγκιχτοι μην σας παρεξηγήσουν που ασχολείστε με το επιχειρηματικό εγχείρημα του προέδρου και σας πει πρόβατα ο Καμόρα και ο Ραπτόπουλος. Λες και δεν είναι συνυφασμένη η πρόοδος της ομάδας μας και με την επιχειρηματική εξέλιξη του μεγαλομετόχου και προέδρου της ομάδας μας.
Ευχαριστούμε για τον χαρακτηρισμό

Τώρα πάνε στο θέμα του όταν πήρε την άδεια τότε να δεις αν έγραψα αν χέστηκα που την πήρε η ΌχΙ και αν θα πανηγυρισω όπως οι υπόλοιποι τότε
(Μυγιαγκιχτοι χαρακτηρισμός από σένα; :mrgreen: Ενδιαφέρον....)


Μυγιάγκιχτος=υπερευαίσθητος, βλέπεις κανέναν προσβλητικό χαρακτηρισμό? Αν έψαχνες ευκαιρία να μου καταλογίσεις παράβαση νομίζω ότι ατύχησες.
Χαχαχαχαχαχαχα

Ότι να'ναι, ψάχνω παράβαση λέει :lol:

Πολύ απλά ότι είπε ο Μπέρυ. Κάνεις επίθεση ότι σε προσβάλλει σαν άνθρωπο η λέξη κουλης....

Και δεν είπες κάτι για όλα τα υπόλοιπα :) Πες ρε Κώστα τι λέγαμε όλοι εμείς. Βρες ένα ποστ Πόσο πολύ το θέλουμε το κανάλι όλοι εμείς οι μυγιαγκιχτοι
Όταν μια μαύρη γάτα περάσει από μπροστά σου, σημαίνει ότι το ζώο πάει κάπου.
Κανόνες λειτουργίας του φόρουμ!
Άβαταρ μέλους
pgetsos
Site Admin
 
Δημοσιεύσεις: 11404
Εγγραφή: Τετ 27 Απρ 2011, 15:50

Re: Τηλεοπτικός Σταθμός "Ε" (Epsilon TV)

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Δευτ 14 Αύγ 2017, 11:53

Ζαντός έγραψε:ΙΒΑΝ Ο ΜΠΟΓΔΑΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ!!!!


ΚΑΝΤΕ ΚΑΜΙΑ ΜΕΤΑΓΡΑΦΗ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!!! Δυο μέρες κανάλι και δεν έχουμε ούτε μπούμαν ρε!!
Τελικά θα πηγαίνεις Τούμπα η μόνο παλατάκι; και αν παλατάκι βόλεϋ η μπάσκετ;

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9773
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Τηλεοπτικός Σταθμός "Ε" (Epsilon TV)

Δημοσίευσηαπό logios » Δευτ 14 Αύγ 2017, 14:06

Εξιδανίκευση της ιδέας ΠΑΟΚ με χαρακτηριστικά και απαιτήσεις μιας πρωταγωνίστριας ανώνυμης εταιρείας δεν συμβαδίζουν.
Να το κάνουμε όπως οι Βάσκοι και ότι προκύψει, περί ιδέας.

Στάλθηκε από το Lenovo A7000-a μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
logios
 
Δημοσιεύσεις: 1374
Εγγραφή: Πέμ 20 Νοέμ 2008, 22:01

Re: Τηλεοπτικός Σταθμός "Ε" (Epsilon TV)

Δημοσίευσηαπό berry » Δευτ 14 Αύγ 2017, 14:16

εταιρια λαικης βασης οπως ελεγε καποτε ο ζουραρις; αυτο εννοεις; παντως οι βασκοι παιζουν μονο με βασκους παιχτες κλπ εχοντας εθνικιστικα στοιχεια λογικης να ανεξαρητοποιηθουν απο την ισπανια. εχουν εννοω αλλο πλανο...
...γιατι απο παιδια μας παλαβωσε η ασπρομαυρη στολη! ΠΑΟΚ ΛΕ ΟΛΕ ΟΛΕ ΟΛΕ ΠΑΟΚ ΛΕ ΟΛΕ ΠΑΟΚ ΛΕ ΟΛΕ ΟΛΕ
berry
 
Δημοσιεύσεις: 1035
Εγγραφή: Τρί 04 Φεβ 2014, 21:08

Re: Τηλεοπτικός Σταθμός "Ε" (Epsilon TV)

Δημοσίευσηαπό berry » Δευτ 14 Αύγ 2017, 14:20

η ατλετικ μπιλμπαο γιατι πχ η ρεαλ σοσιεδαδ εχει και ξενους και απο την υπολοιπη ισπανια
...γιατι απο παιδια μας παλαβωσε η ασπρομαυρη στολη! ΠΑΟΚ ΛΕ ΟΛΕ ΟΛΕ ΟΛΕ ΠΑΟΚ ΛΕ ΟΛΕ ΠΑΟΚ ΛΕ ΟΛΕ ΟΛΕ
berry
 
Δημοσιεύσεις: 1035
Εγγραφή: Τρί 04 Φεβ 2014, 21:08

Re: Τηλεοπτικός Σταθμός "Ε" (Epsilon TV)

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Δευτ 14 Αύγ 2017, 14:43

berry έγραψε:εταιρια λαικης βασης οπως ελεγε καποτε ο ζουραρις; αυτο εννοεις; παντως οι βασκοι παιζουν μονο με βασκους παιχτες κλπ εχοντας εθνικιστικα στοιχεια λογικης να ανεξαρητοποιηθουν απο την ισπανια. εχουν εννοω αλλο πλανο...
Ο ζουραρις είχε και πλάνο να πέσουμε στη Δ εθνική όπως έλεγε
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9773
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Τηλεοπτικός Σταθμός "Ε" (Epsilon TV)

Δημοσίευσηαπό berry » Δευτ 14 Αύγ 2017, 14:49

μα στο επαγγελματικο ποδοσφαιρο δε γινονται αυτα! κατι θεωριες περι μελων σα τη μπαρτσελονα κλπ....
ονειρα...πουλια μου ταξιδιαρικα!
...γιατι απο παιδια μας παλαβωσε η ασπρομαυρη στολη! ΠΑΟΚ ΛΕ ΟΛΕ ΟΛΕ ΟΛΕ ΠΑΟΚ ΛΕ ΟΛΕ ΠΑΟΚ ΛΕ ΟΛΕ ΟΛΕ
berry
 
Δημοσιεύσεις: 1035
Εγγραφή: Τρί 04 Φεβ 2014, 21:08

Re: Τηλεοπτικός Σταθμός "Ε" (Epsilon TV)

Δημοσίευσηαπό logios » Δευτ 14 Αύγ 2017, 15:07

Off topic είμαστε, απλά έκανα αναφορά για τον συνοπαδό που βαρέθηκε τα "τερτίπια" της ΠΑΕ.

Στάλθηκε από το Lenovo A7000-a μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
logios
 
Δημοσιεύσεις: 1374
Εγγραφή: Πέμ 20 Νοέμ 2008, 22:01

Re: Τηλεοπτικός Σταθμός "Ε" (Epsilon TV)

Δημοσίευσηαπό kos » Δευτ 14 Αύγ 2017, 20:12

το μονο που δεν θελω να δω ειναι οι γραφικοτητες του αλαφουζου με ρεπορταζ τραβηγμενα απο τα μαλλια για σφαγες του ΠΑΟΚ και καθηγητες διατησιας με ασπρομαυρα γυαλια. αρκετες φορες εχουμε κανει αυτα που κοροιδευαμε. φτανει.
kos
 
Δημοσιεύσεις: 4908
Εγγραφή: Τρί 08 Ιούλ 2008, 18:21

Re: Τηλεοπτικός Σταθμός "Ε" (Epsilon TV)

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Δευτ 14 Αύγ 2017, 20:51

desperando έγραψε:Παιδάκι 20 χρονών και κουραστικε και δεν θέλει να πάει Τούμπα.
Παιδάκια που δεν έζησαν ούτε εποχές γουμενου ούτε εποχές Μπάτμαν,ούτε βουλινους κουραστικαν επί εποχής Σαββίδη.




Σε επιτρέπω να πάρεις πίσω τον χαρακτηρισμό "παιδάκι" που με προσβάλλει ευθέως.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46420
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Τηλεοπτικός Σταθμός "Ε" (Epsilon TV)

Δημοσίευσηαπό pgetsos » Δευτ 14 Αύγ 2017, 21:11

Και δεν είναι και 20 αλλά δε γαμεις

Ζαντέ, να ακούς τους παλιούς. Και την απόλυτη αλήθεια έχουν, και δίκιο σε όλα έχουν, και μπορούν να σου λένε ότι είναι ντροπή που σε έκαναν μοντ, γιατί σε έσφαξε βρετανός διαιτητής και δεν έχεις βγάλει από άβαταρ ΙΒΟΡΙΑΝΟ παίχτη (και ας ήταν....γαλλική αποικία :lol: )... Γιατί έτσι πρέπει, να τον ακούς τον...παππού
Όταν μια μαύρη γάτα περάσει από μπροστά σου, σημαίνει ότι το ζώο πάει κάπου.
Κανόνες λειτουργίας του φόρουμ!
Άβαταρ μέλους
pgetsos
Site Admin
 
Δημοσιεύσεις: 11404
Εγγραφή: Τετ 27 Απρ 2011, 15:50

Re: Τηλεοπτικός Σταθμός "Ε" (Epsilon TV)

Δημοσίευσηαπό Aye4 » Δευτ 14 Αύγ 2017, 23:01

Για το επαναλανσάρισμα του "E" ο νέος ιδιοκτήτης θα συνεργαστεί
με διεθνή εταιρεία ειδικευμένων συμβούλων με έδρα το Λονδίνο


Στο Πρώτο Θέμα, στο ρεπορτάζ του Βασίλη Τσακίρογλου με τίτλο «γιατί πήρε ο Ιβάν το Έψιλον» δημοσιοποιούνται πληροφορίες για τις πρώτες κινήσεις: «...Για το επαναλανσάρισμα του σταθμού ο νέος ιδιοκτήτης θα συνεργαστεί με διεθνή εταιρεία ειδικευμένων συμβούλων με έδρα το Λονδίνο. Η συγκεκριμένη εταιρεία έχει επιβλέψει την «αναγέννηση» πλήθους καναλιών σε όλο τον κόσμο και οι άνθρωποι του κ. Σαββίδη βρίσκονται σε τακτική επαφή μαζί της εδώ και έναν χρόνο. Η εταιρεία απαρτίζεται από πρώην στελέχη του BBC και του channel 4, τα οποία συνεργάζονται επίσης με γνωστούς Βρετανούς τηλεοπτικούς δημοσιογράφους».

Με βάση το ίδιο ρεπορτάζ για το Έψιλον θα υπάρξει μία μεταβατική περίοδος έως και τις αρχές Ιανουαρίου, ώστε ο σταθμός να αλλάξει το πρόγραμμά του, ενώ θα δοθεί έμφαση στην ενημέρωση, αλλά και σε νέες παραγωγές.

Πηγή: http://www.paokmania.gr/stiles/mme/130534-i-synergasia-ivan-gia-to-epsilon
Άβαταρ μέλους
Aye4
 
Δημοσιεύσεις: 1638
Εγγραφή: Τρί 01 Αύγ 2017, 19:10
Τοποθεσία: Καστέλλα (Πρ. Ηλίας)

Re: Τηλεοπτικός Σταθμός "Ε" (Epsilon TV)

Δημοσίευσηαπό Αιτωλος » Τρί 15 Αύγ 2017, 18:34

Ας ελπίσουμε να δούμε κάτι διαφορετικό γιατι η τηλεόραση εδώ και πολλά χρόνια δεν βλέπετε.. Μακάρι να υπάρχει αντικειμενική ενημέρωση και θα σε εκτιμήσουν αυτοί που πρέπει αγαπητέ Ιβάν. Και μη ΠΑΟΚτσηδες.
ΚΑΙ ΌΤΑΝ ΘΑ ΠΕΘΆΝΩ ΘΈΛΩ ΤΟ ΔΙΚΈΦΑΛΟ ΣΤΟΝ ΤΆΦΟ ΜΟΥ ΕΠΑΝΩ
Άβαταρ μέλους
Αιτωλος
 
Δημοσιεύσεις: 206
Εγγραφή: Τετ 22 Ιαν 2014, 16:45

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο TV

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες