Ιβάν Σαββίδης ΙΙΙ

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Ιβαν Σαββίδης ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό nasos66 » Σάβ 12 Αύγ 2017, 20:40

Εγω διαβασα από τη συνεντευξη του Μιχελ σημερα αυτό.

-----Είναι απόφαση που πάρθηκε από την διοίκηση και εγκρίθηκε από τον μεγαλομέτοχο-----.

και καπου ειχα διαβασει ότι ο Ιβαν ζητησε από τους παιχτες να στηρίξουνε τον προπονητη,πριν 1-2 μερες.

Εγω καταλαβαίνω ότι είναι αποφαση του μικρου Σαββιδη που είναι στη διοικηση,αλλα και παλι δεν είμαι σιγουρος αφου δεν ξερω πως δουλευει η διοικηση,αλλα παντως όχι του Ιβαν Σαββιδη.
nasos66
 
Δημοσιεύσεις: 586
Εγγραφή: Δευτ 10 Αύγ 2015, 09:56

Re: Ιβαν Σαββίδης ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Σάβ 12 Αύγ 2017, 21:06

MANIAKOS έγραψε:Απανταω εδω στους ευθικτους

Για τα καλα του Ιβαν δεν προκειται να γραψω σαν παιδάκι ξανα, τα ξερουμε ολοι


Αλλα χώνεται κ βαζει διπλούς τριπλούς συμβούλους , παίρνει παικτες κλπ κ τα κανει σκατα στα αγωνιστικα

Διαφωνειτε όσο θέλετε δεν με ενδιαφέρει

Πραγματικα σαν φρουρά απαντάτε ορισμένοι λες κ μονο εσείς θέλετε το καλο της ομαδας


+ π...

:nairepaok:



Υ.Γ. Φρουράάάά...ΦΡΟΥΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :opaokara: :opaokara:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Ιβαν Σαββίδης ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό Aye4 » Σάβ 12 Αύγ 2017, 23:09

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΑΠΟΧΩΡΗΣΗ DIMERA (ΣΑΒΒΙΔΗΣ) ΑΠΟ MEGA
ΚΑΙ ΠΩΛΗΣΗ ΜΕΡΙΔΙΟΥ ΣΕ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΣΥΜΦΕΡΟΝΤΩΝ ΔΗΜΗΤΡΗ ΜΕΛΙΣΣΑΝΙΔΗ

Μετά την επίσημη επιβεβαίωση της αγοράς του τηλεοπτικού σταθμού "Ε", απο τον Ιβάν Σαββίδη, καλά ενημερωμένες πληροφορίες της τηλεοπτικής αγοράς, ισχυρίζονται ότι η πλευρά του προέδρου του ΠΑΟΚ πούλησε πρόσφατα το 19,63% των μετοχών του MEGA, που είχε αγοράσει από τον Φώτη Μπόμπολα, σε εταιρεία κυπριακών συμφερόντων, με την οποία σχετίζεται ο Δημήτρης Μελισσανίδης (και μέσω της οποίας είχε επιχειρήσει να αποκτήσει τον ΔΟΛ).
Πηγή των αρχικών πληροφορίών, είναι αντίστοιχο δημοσίευμα της ιστοσελίδας altsantiri.gr (του Λάκη Λαζόπουλου), μια αξιόπιστη πηγή, που υπενθυμίζω ήταν η πρώτη που είχε δημοσιεύσει τα σχετικά με την αγορά του "Ε" απο τον Ιβάν Σαββίδη (τα δήθεν σχετικά αποκλειστικά κάποιων ΑΡΔοσάιτ της Θεσσαλονίκης, επι του θέματος, είναι για τον...peo και για όσους παρακολουθούν το θέμα, απο το paokmania.gr γράψαμε πολλά περισσότερα απο τον καθένα τους).
ΠΗΓΗ: http://www.altsantiri.gr/homepage/apokl ... -kanali-e/
Άβαταρ μέλους
Aye4
 
Δημοσιεύσεις: 1638
Εγγραφή: Τρί 01 Αύγ 2017, 19:10
Τοποθεσία: Καστέλλα (Πρ. Ηλίας)

Re: Ιβαν Σαββίδης ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό kayde » Σάβ 12 Αύγ 2017, 23:47

Αλαφου,χοντρεμπορας,τιγρης,Σαββιδης καναλια? Τρελα γουστα :lol: :lol:
Και οταν θα πεθανω,θελω τον Δικεφαλο στο ταφο μου επανω..
Άβαταρ μέλους
kayde
 
Δημοσιεύσεις: 2099
Εγγραφή: Παρ 01 Ιούλ 2016, 01:38
Τοποθεσία: Επτάλοφος

Re: Ιβαν Σαββίδης ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Κυρ 13 Αύγ 2017, 01:34

MANIAKOS έγραψε:Απαντάω εδω στους ευθικτους

Για τ α καλα του ιβαν δεν προκειται να γραψω σαν παιδάκι ξανα τ ξερουμε ολοι


Αλλα χώνεται κ βαζει διπλούς τριπλούς συμβούλους , παίρνει παικτες κλπ κ τα κανει σκατα στα αγωνιστικα

Διαφωνιεται όσο θέλετε δεν με ενδιαφέρει

Πραγμαριτα σαν φρουρά απαντάται ορισμένοι λες κ μονο εσείς θέλετε το καλο της ομαδας


Ευτυχως σε καταλαβαμε νωρις και δε θα κοροιδεψεις αλλους πια. Ξεσκεπαστηκες.Μολογα να ελαφρυνεις τη θεση σου.
Ποιος σ εβαλε ,ποιες ειναι οι πηγες σου? Κι υστερα θα σου δωσουμε ενα χαρτι να υπογραψεις....μια δηλωση...
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26576
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Ιβαν Σαββίδης ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Κυρ 13 Αύγ 2017, 01:41

ΕΝΤαξει ετσι όπως έγιναν τα πραγματα θα τα πω


Ο γκοραν με παρέσυρε :mrgreen:

Υπογραφή δεν ξεεω να βάλω Σταυρο;
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

Re: Ιβαν Σαββίδης ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Κυρ 13 Αύγ 2017, 02:23

:shock: :shock:

:pano:

Υ.Γ. "Με παρέέέσυυρεε τοο ρέέέμααααα, μάάναα μου δεν είναι ψέέέέμααααααα..."... :D :opaokara: :opaokara:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Ιβαν Σαββίδης ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό Aye4 » Κυρ 13 Αύγ 2017, 08:39

Μια ακόμη έγκυρη πηγή (δημοσιογράφος Μάκης Κουρής), επιβεβαιώνει ότι και με "υπογραφή, το τηλεοπτικό κανάλι "Ε" μεταβιβάστηκε σε εταιρεία συμφερόντων του Ιβάν Σαββίδη. Επιβεβαιώνεται επίσης, κάτι που "έδειχνε" εξ αρχής ότι συμβαίνει. Ότι ο Λάκης Λαζόπουλος θα διαδραματίσει κομβικό ρόλο στη λειτουργία του νέου "Ε", καθώς ήταν ενδεικτικό το ότι πηγές προσκείμενες στον Λάκη Λαζόπουλο, ήταν αυτές που έκαναν πάντα πρώτες, τις αποκαλύψεις για την αγοραπωλησία του Καναλιού.
Επιβεβαιώνεται παράλληλα κι απο άλλη πηγή, αυτό που απο χθές γράψαμε στο paokmania.gr ότι μεταβιβάστηκε το 19,6% της συμμτεοχής της Dimera (Σαββίδης) στην Τηλέτυπος (MEGA), σε κυπριακή εταιρεία στην οποία αναφέρεται ότι έχει συμφέροντα ο Δημήτρης Μελισσανίδης (aka "τίγρης"). Συνεπώς, ο Ιβάν Σαββίδης δεν έχει πλέον καμία σχέση με το MEGA.
Άλλες πληροφορίες ανέφεραν ότι προ ημερών, κάποιοι εισηγήθηκαν στον Ιβάν Σαββίδη να μην προχωρήσει στην αγορά του "Ε" αλλά αφού αποκτήσει άδεια τηλεοπτικού σταθμού, μέσω της νέας δημοπρασίας που αναμένεται σύντομα, να δημιουργήσει εξ αρχής ένα νέο τηλεοπτικό σταθμό. Τελικώς επικράτησε η άποψη να αποκτηθεί ένας σταθμός που ήδη λειτουργεί,, εφόσον το κόστος δεν είναι "απαγορευτικό", ώστε απο το 2018 να μπορεί να εκπέμψει με το νέο πρόγραμμμα, ως αδειούχος σταθμός, αποφεύγοντας αναζητήσεις δημιουργίας νέων εγκαταστάσεων. Μια άποψη που συμμερίζεται και η υγιής πλευρά της τηλεοπτικής αγοράς, πόσο μάλλον όταν ο Τ/Ο "Ε" έχει σύγχρονες εγκαταστάσεις και το τίμημα της εξαγοράς του, κοστίζει λιγότερο απο το να "στηθεί" εξ αρχής ένα νέο κανάλι. Άσε που έτσι γλωτώνει και τα περιρρέοντα λαμόγια και τους περιφερόμενους ξερόλες, ιδίως κάποιους εκ Θεσσαλονίκης (κι απο αυτούς που βάζει η σκέψη σας).
Κι αυτός είναι ο λόγος, που προ εβδομάδος περίπου, ο Ιβάν Σαββίδης επισκέφθηκε αυτοπροσώπως τις εγκαταστάσεις του "Ε" στην Αθήνα (Μαρούσι), ξεναγήθηκε προσωπικά απο τον απερχόμενο ιδιοκτήτη κ. Βρυώνη και στελέχη του σταθμού κι έμεινε απόλυτα ικανοποιημένος (κυρίως τα στελέχη της Dimera που τον συνόδευνα και γνωρίζουν απο τα ραδιοτηλεοπτικά). Η επίσκεψη αυτή έπαιξε καθοριστικό ρόλο, στην απόφαση για οριστική αγορά του καναλιού, εξέλιξη που επιβεβαιώθηκε και μέσω υπογραφών, προ 24ώρων.
Για τα παραπάνω (πηγή) μπορείτε να διαβάσετε κι εδω: http://www.typologies.gr/bikan-i-ypogra ... di-to-etv/
Άβαταρ μέλους
Aye4
 
Δημοσιεύσεις: 1638
Εγγραφή: Τρί 01 Αύγ 2017, 19:10
Τοποθεσία: Καστέλλα (Πρ. Ηλίας)

Re: Ιβαν Σαββίδης ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Κυρ 13 Αύγ 2017, 08:54

Τελικά ο Κυριάκος δεν απέφυγε κανάλι Σαββίδη.... Η σιωπή τόσους μήνες δεν ήταν γιατι ήταν προς αποχώρηση ο Ιβάν όπως ελπίζαν και το λέγανε συνέχεια τα Παραπολιτικα του εσκομπαρινακη

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9772
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Ιβαν Σαββίδης ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό Sekeris4 » Κυρ 13 Αύγ 2017, 09:23

Ποιος κυριακος ρε πτολ?Κουλη θα τον λες και οποιος δεν γουσταρει,ξυδι :mrgreen:
Κουλης μιζοτακης το χρυσό παιδι
αρετοπουλος-κομινης-ποντικης.Μας εκλεψαν το πρωταθλημα και παριστανουμε τους πολιτισμενους.Ο σβερκος κοκκινιζει οσο τον χτυπας.
Άβαταρ μέλους
Sekeris4
 
Δημοσιεύσεις: 1938
Εγγραφή: Κυρ 24 Αύγ 2014, 21:48

Re: Ιβαν Σαββίδης ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Κυρ 13 Αύγ 2017, 09:33

aspromaura ioannina έγραψε:Λοιπον, πριν μερικες μερικες δημιουργηθηκε θεμα στη σελιδα Ιβαν Σαββιδης σχετικα με κατι που εγραψα με αποτελεσμα να δεκτω ποινη 4 ημερων. Οποιος θεωρει οτι δεν τον αφορα ας παρακαμψει το σχολιο μου. Καταλαβαινω οτι ποσως ενδιαφερει τι συνεβη στο φορουμ πριν καμποσες μερες ποσω μαλλον με τις εξελιξεις στην ομαδα να τρεχουν. Ωστοσο, οφειλω να ξεκαθαρισω την θεση μου.

Το δικο μου λαθος ειναι οτι παρερμηνευσα την ερωτηση που εθεσε ο Hermann ''Αναρωτιέμαι ρε παιδιά αξίζουν τόσα λεφτά για μέσα τα οποία έχουν "πεθάνει"; Ποιος διαβάζει εφημερίδες και βλέπει Ε;''. Λογω απροσεξιας θεωρησα την ερωτηση του γενικη και οχι συγκεκριμενη προς την περιπτωση του Σαββιδη . Εχοντας λαθεμενη ενυπτωση απαντησα ''συν ξεπλυμα χρηματος''. Απροσεκτος και φελλος μπορει να υπηρξα στη συγκεκριμενη στιγμη αλλα πονηρος οχι, αφου προσθεσα οτι μιλουσα ''ΓΕΝΙΚΑ και οχι για τη συγκεκριμενη περιπτωση''.

Κατανοω οτι ερημην της αμεσης επαφης θα πρεπει να ειμαστε περισσοτερο προσεχτικοι στις θεσεις μας ωστε να γινομαστε αντιληπτοι απο τα υπολοιπα μελη. Ξεκαθαριζω, και οποιος θελει ας με πιστεψει, οτι δεν ειχα καμια προθεση να αφησω υπονοουμενο για τον Σαββιδη. Θα ηταν πολυ χοντρη και απαραδεκτη μια τετοια κατηγορια, χωρις στοιχεια. Εξαλλου θα επρεπε να ειμαι πολυ χαζος για να γραψω τετοιου ειδους σχολιο σε ενα ΠΑΟΚτσηδικο οπαδικο forum, γνωριζοντας τις αντιδρασεις που θα ακολουθουσαν. Ζηταω λοιπον συγγνωμη απο οποιονδηποτε θιχτηκε και αναλαμβανω πληρως την ευθυνη.

Απο κει και περα, δεχτηκα επιπλεον ποινη απο τον mod sourmenetes εξαιτιας ενος σχολιου με το οποιο σατυριζα τον Αθανασιαδη, οτι δηθεν θα εργαστει για το καναλι E. Αδερφε sourmenetes, εντελως φιλικα, μπορεις σε παρακαλω πολυ να μου εξηγησεις για ποιον λογο δεν εδειξες παρομοια ευαισθησια και για τα δεκαδες υποτιμητικα-σατυρικα σχολια που γραφτηκαν για τον Αθανασιαδη με αφορμη το ενδεχομενο μεταγραφης του στην Τουρκια; Ουτε μια παρατηρηση δεν εκανες βρε αδερφε. Για ποιον λογο;

Για τον Ουαρντα επισης μου εριξες εβδομαδιαιο ban επειδη τον αποκαλεσα ''μαλακισμενο'' την ωρα που τοσα και τοσα μελη τον αποκαλεσαν ''καραγκιοζη'' και ατομο με χαμηλο iq. Και σε αυτη την περιπτωση αντεδρασες επιλεκτικα. Γιατι;

Αυτο που θελω να πω ειναι οτι αν οντως θελετε, οι mods, να συμβαλλετε στην ορθη λειτουργια του forum, οφειλετε πρωτοι εσεις να σεβαστειτε του κανονες λειτουργιας και επειτα εμεις. Οι κανονες και οι τιμωριες θα πρεπει να εφαρμοζονται καθολικα. Θα πρεπει να αφορουν τους παντες, ακομη και αν ειναι οι πιο παλιοι εδω μεσα ή οι πιο συμπαθεις.

:pano:

Δε δεχθηκες ποινη για την περιπτωση κλαους μονο.
Απο τη στιγμη που επεστρεψες απο το προηγουμενο μπαν ειχες συναπτες προκλησεις και σου επισημανα εγω 2-3 φορες να εισαι πιο ηρεμος στα σχολια σου.

Η απαντηση σου ηταν κυριως οτι γιατι μονο σε σενα,ενω αυτο δε γινεται μονο σε σενα.παρατηρησεις γινονται σε παρα πολλα μελη ειτε τα βλεπετε εσεις,ειτε δεν τα βλεπετε,ειτε γινονται και μεσω μειλ πιο εντονες.

Παρολα αυτα συνεχισες την ειρωνεια-εξευτελισμος με το ποστ στα του κλαους και αποκορυφωμα στο ποστ για σαββιδη.μιλησες για ξεπλυμα χρηματος στο τοπικ του,αλλα δεν ηταν για αυτον.

Γιατι το ανεφερες τοτε;;
Μαθε να κοντρολαρεις αυτα που γραφεις.δεν ειμαστε εσω καφενειο.μας βλεπουν κι αλλοι.

Χθες αν ειδες το παοκμανια δυο ειδησεις εβγαλε για βιειιρινια και ελ καντουρι και 1:30 τα ξημερωματα καποιοι βγαζανε αποκλειστικα.
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27766
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Re: Ιβαν Σαββίδης ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Κυρ 13 Αύγ 2017, 10:50

Sekeris4 έγραψε:Ποιος κυριακος ρε πτολ?Κουλη θα τον λες και οποιος δεν γουσταρει,ξυδι :mrgreen:
Κουλης μιζοτακης το χρυσό παιδι
Το κουλης δημιουργεί εντάσεις :) :)

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9772
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Ιβαν Σαββίδης ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό aspromaura ioannina » Κυρ 13 Αύγ 2017, 13:04

sourmenetes έγραψε:
Δε δεχθηκες ποινη για την περιπτωση κλαους μονο.
Απο τη στιγμη που επεστρεψες απο το προηγουμενο μπαν ειχες συναπτες προκλησεις και σου επισημανα εγω 2-3 φορες να εισαι πιο ηρεμος στα σχολια σου.

Η απαντηση σου ηταν κυριως οτι γιατι μονο σε σενα,ενω αυτο δε γινεται μονο σε σενα.παρατηρησεις γινονται σε παρα πολλα μελη ειτε τα βλεπετε εσεις,ειτε δεν τα βλεπετε,ειτε γινονται και μεσω μειλ πιο εντονες.

Παρολα αυτα συνεχισες την ειρωνεια-εξευτελισμος με το ποστ στα του κλαους και αποκορυφωμα στο ποστ για σαββιδη.μιλησες για ξεπλυμα χρηματος στο τοπικ του,αλλα δεν ηταν για αυτον.

Γιατι το ανεφερες τοτε;;
Μαθε να κοντρολαρεις αυτα που γραφεις.δεν ειμαστε εσω καφενειο.μας βλεπουν κι αλλοι.

Χθες αν ειδες το παοκμανια δυο ειδησεις εβγαλε για βιειιρινια και ελ καντουρι και 1:30 τα ξημερωματα καποιοι βγαζανε αποκλειστικα.

Νομιζω οτι ημουν ξεκαθαρος στο γιατι εγραψα για ξεπλυμα χρηματος και επισης ανελαβα την ευθυνη των πραξεων μου ζητωντας συγγνωμη για την αναστατωση. Θα μου πεις μια συγγνωμη δεν διαγραφει το λαθος μου αλλα δεν μπορω να κανω κατι περισσοτερο. Μπερδευτηκα αδερφε απλο ειναι και καλα εκανες και με banαρες.

Στα του Κλαους ομως εισαι λαθος, τουλαχιστον απο την δικη μου οπτικη. Οχι γιατι με banαρες αλλα επειδη δεν εκανες/κανεις το ιδιο και σε αλλους. Μη προσπαθεις να κανεις το ασπρο μαυρο.δεν ειναι κακο να παραδεχομαστε που και που τα λαθη μας. Στη σελιδα του Κλαους γινεται ΓΛΕΝΤΙ εδω και καμποσες μερες και δεν ειδα ΟΥΤΕ ΜΙΑ παρατηρηση τοσο απο εσενα οσο και απο τους υπολοιπους μοντς. Και πολλα απο τα σχολια στα οποια αναφερομαι ειναι τρις χειροτερα απο τα δικα μου. Τωρα αν εχεις στειλει email σε ολους τους, πηγαινω πασο.
Άβαταρ μέλους
aspromaura ioannina
 
Δημοσιεύσεις: 1689
Εγγραφή: Κυρ 31 Ιαν 2016, 00:48

Re: Ιβαν Σαββίδης ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό Alastor » Κυρ 13 Αύγ 2017, 15:07

kayde έγραψε:Αλαφου,χοντρεμπορας,τιγρης,Σαββιδης καναλια? Τρελα γουστα :lol: :lol:


το πρωταθλημα της τηλεθεασης ποιος θα το κερδισει? Τα καναλια παραρτηματα θα λιβανιζουν τον πρεζεμπορα? Κορακια της AGB θα μετρατε σωστα η ακομα ενα στημενο πρωταθλημα τηλεθεασης ?
Άβαταρ μέλους
Alastor
 
Δημοσιεύσεις: 6208
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:37

Re: Ιβαν Σαββίδης ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό aquila » Κυρ 13 Αύγ 2017, 15:41

Ευχαριστημένος να είσαι εγω έφαγα 2 μήνες Μπαν επειδή είπα ότι είμαστε ηττοπαθείς μετά τον αγώνα με το γαύρο που είμασταν καλύτεροι και βγάλαμε μόνοι μας τα μάτια μας! Άλλος πάλι δεν θυμάμαι Νικ έφαγε μόνιμο Μπαν επειδή τόλμησε και είπε ότι δε του φάνηκε και τόσο σφαγή μια διαιτησία με το γαύρο!!! Για ίδια η χειρότερα άλλοι έχουν ασυλία.
Γενικά επικρατεί μια τάση καχυποψίας πάντως ότι όλοι είναι εχθροί και ότι όποιος κριτικάρει θέλει το κακό της ομάδας.
Για όλα φταίνε συνήθως οι αρδ οι διαιτητές το ποκ η πουτανα η αθηνα. Στον ΠΑΟΚ γίνονται όλα σωστα και πρέπει να στηρίζουμε το θεσμό του προπονητή κτλ κτλ.
Νομίζω αυτή η κατάσταση αντικατοπτρίζει σε μεγάλο βαθμό και τη νοοτροπία του οργανισμού ΠΑΟΚ συνολικα στο ποδόσφαιρο τουλάχιστον. Αν δεν αλλάξει πρόοδο δεν πρόκειται να δούμε ποτέ ανεξαρτήτως χρηματων που πέφτουν στην ομάδα. Δεν είναι τυχαίο που χρειαζόμαστε 50% περισσότερο μπάτζετ από βαζελοχανουμια για να βρισκόμαστε στο ίδιο επίπεδο.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
Aquila non capit muscas
Άβαταρ μέλους
aquila
 
Δημοσιεύσεις: 1326
Εγγραφή: Δευτ 27 Ιούλ 2015, 19:54
Τοποθεσία: Κορυδαλλός

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες