Aleksandar Stanojevic

Συζήτηση για το εμψυχο υλικό της ομάδας

Re: Aleksandar Stanojevic

Δημοσίευσηαπό gk.box16 » Δευτ 17 Ιούλ 2017, 16:20

Ο Παοκτσης μέσα στην τρέλα του προσεύχεται για πρωταθληματα και ονειροπολεί πως τα πρωταθληματα θα του φέρουν γαλήνη και ηρεμια ! :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
gk.box16
 
Δημοσιεύσεις: 889
Εγγραφή: Κυρ 08 Ιαν 2017, 20:56
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Aleksandar Stanojevic

Δημοσίευσηαπό nothu » Δευτ 17 Ιούλ 2017, 16:25

Σιγα τον σεξι. Φραντζα απο τα λιντλ εχει.
Άβαταρ μέλους
nothu
 
Δημοσιεύσεις: 5026
Εγγραφή: Πέμ 05 Δεκ 2013, 22:32

Re: Aleksandar Stanojevic

Δημοσίευσηαπό xristossidir » Δευτ 17 Ιούλ 2017, 16:33

παρακολουθω χρονια το παοκμανια μια δυο φορες εγραψα και δεν σκοπευα να γραψω αλλα αυτο με τους συνοπαδους μου κατανταει ανυποφορο
ειμαι 52 χρονων και εχω ζησει και καλες και κακες στιγμες της ομαδας , αλλα τετοια γκρινια δεν εχω ξαναζησει

λενε καποιοι μεσα στο φορουμ για την αεκ αλλα δεν βλεπουν οτι οι οπαδοι της πως στηριζουν την ομαδα τους , εδω θα φανε 4 γκολ σε καθε παιχνιδι με την τσεεσκα και αυτοι μιλαν για προκριση

και εμεις αντι να στηριξουμε τον προπονητη μας το μονο που κανουμε ειναι να τον απαξιωνουμε και να τον λοιδωρουμε( β κινας, δεν θα βγαλει την παρελαση κτλ)

αγαπηστε την ΠΑΟΚαρα μας
xristossidir
 
Δημοσιεύσεις: 23
Εγγραφή: Κυρ 31 Ιαν 2016, 18:10

Re: Aleksandar Stanojevic

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Δευτ 17 Ιούλ 2017, 16:38

abg12d34 έγραψε::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
μπηκα να διαβασω και αμεσως βλεπω γιατι μπορει να ειναι καποιος ΠΑΟΚ

σε 3 σελιδες μεσα 10 φορες με .....γυρισαν .....τα μυαλα και αλλες τοσες φορες με πιασανε τα γελια

ρεεεεεεε

λοιπον μαλακιες ο ιβαν δεν πρεπει να κανει αλλες...
να παει τωρα και να παρει τον....μπονουτσι ...απο την μιλαν
να παει στην ολανδια να βρει τον....ζεεντορφ.... και να τον επαναφερει
και στην κορυφη να τους .....τελειωσει ...ολους και να παει να φερει τον.....ανταμελο τον φαλκαο....
και για αναπληρωματικο του τον...eorptol1....τον πτολεμαιδα...

για προπονητη να διωξει τον....κινεζο...και να βαλει....εμενα...

εγω αυτα βλεπω οτι πρεπει να γινουν για να παρει η ομαδα το πρωταθλημα περπατωντας...

διαφωνει κανεις???

Αναπληρωματικος δεν έρχομαι θέλω εγγυημένο χρόνο να μιλήσουν με τον μάνατζερ μου τον Πολ η έστω με τον κολκα για λογαριασμό μου που προστατεύει τους Έλληνες παίκτες :) :)
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9773
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Aleksandar Stanojevic

Δημοσίευσηαπό abc_o_ karpouzas » Δευτ 17 Ιούλ 2017, 17:10

δηλ. θα σε κανω αλλαγη με τον αδαμελο τον φαλκαο στην αλλαγη επανω θα σε κανει ....χαι φαιβ....
και εχεις και αποψη??

παμε παρακατω....

εδω τελικα παλι καλα ειμαστε......

αυτα ειναι σχολια ΠΑΟΚτσιδων απο το χαζετα σε καποιο αρθρο για τον ΠΑΟΚ

Alexandros Siafakas
17:48 | 17-07-2017
Από την κατάληξη του άρθρου διαπιστώνεις ότι Βουκιτς και Στανογιεβιτς το μόνο που τους ενδιαφέρει είναι πως θα βγάλουν καμία μίζα!! Ο Σαββίδης πάλι κάνει τα ίδια λάθη και πάλι στο τέλος θα του φταίει το κατεστημένο και ποτέ ο ίδιος!! Ακούει τον Βουκιτς που μας φόρτωσε τον Σέρβο από την δεύτερη κατηγορία της Κίνας ο οποίος έδωσε και τριήμερο ρεπό να ξεκουραστούν τα παιδιά από τη σκληρή προετοιμασία ενώ σε μια εβδομάδα έχουμε επίσημο αγώνα και περιθωριοποιει τον Μιχελ!! Έρχεται η στραβή από την Ολιμπικ και θα ψάχνουν να δουν τι φταίει μετά

ΑπάντησεΜου αρέσει!
Εικόνα Marchesi
Marchesi
17:20 | 17-07-2017
Ποιός Bellusci?? Ρε παιδιά δεν είμαστε Αστέρας Τρίπολης, εκτός αν θέλουμε να γίνουμε..Πάρτε το Zambrano ή εφάμιλης αξίας παίκτη, αν θέλουμε να γίνουμε καλύτερη ομάδα.
Θέλει σοβαρή ενίσχυση η ομάδα με παίκτες επιπέδου Ofoe αν θέλουμε να κοντράρουμε τον Ολυμπιακό, αλλιώς δώστε του από τώρα το πρωτάθλημα.

ΑπάντησεΜου αρέσει!
Εικόνα Γλεντι Κλαους 33
Γλεντι Κλαους 33
16:57 | 17-07-2017
μπακ, χαφ και εξτρεμ θελει η ομαδα, τελειωνετε!
δεν θελουμε να μας τους ανακοινωνετε σαν δωρα στα τελη αυγουστου, οπως τον μπερμπατοφ...
τωρα τους θελουμε, μπας και προλαβουν να κανουν καμια προετοιμασια...
τι να τους κανουμε αν δεν κανουν προετοιμασια και σερνονται ολη τη χρονια??

ΑπάντησεΜου αρέσει!1
Εικόνα sportsman4
sportsman4
16:57 | 17-07-2017
εγω ενα ξερω με δανεικους ομαδα δεν κανεις

ΑπάντησεΜου αρέσει!2
Εικόνα Αλεξανδρος o Πειραιωτης
Αλεξανδρος o Πε...
16:18 | 17-07-2017
Πολυ ακριβη περιπτωση αλλα με μια ματια που εριξα στο διαδικτυο εχει καλες συστασεις.Δυσκολο το βλεπω.Θελει χαφ και αμυνα ο Παοκ γερη ενισχυση με 3 δυνατες προσθηκες.Εχει πολυ καλη επιθεση ομολογουμενως αλλα δεν αρκει.

ΑπάντησεΜου αρέσει!1


ΒΟΡΕΙΟΣ ΤΙΜΩΡΟΣ
16:16 | 17-07-2017
Ο νέος Κοντρερας έρχεται

ΑπάντησεΜου αρέσει!

Chris PAOK
15:31 | 17-07-2017
Ο Βουκιτς τι σχεση εχει με την ΠΑΕ Π.Α.Ο.Κ. ? Για ποιον λογο αυτος εφερε προπονητη της αρεσκειας του και οχι ο Μιχελ που ειναι υπευθυνος? Τωρα λεει θελει να φερει και σεντερ μπακ της αρεσκειας του επειδη ειναι φιλοι με τον Ιβαν. Ουτε η ομαδα του χωριου μου τετοια κομικοτραγικα πραγματα. Αν μας παρατησει ο Μιχελ μετα θα αναρωτιομαστε γιατι. Φετος ηταν ευκαιρια και για τα παιχνιδια του Βουκιτς και των μανατζαρεων παλι αντι για ενα βημα μπροστα κανουμε 4 πισω. Αμαν πια αυτη η ομαδα, ημαρτον. Οσο σε παω ρε Ιβαν, τοσο τα ιδια λαθη και πισωγυρισματα κανεις. Δεν υπαρχει λογικη σε αυτα που γινονται στην ομαδα, ειναι σε αυτοματο πιλοτο. Θα μας χαιρετησει και ο Μιχελ και μετα αντε παλι να βρεις ισορροπιες. Στεναχωρια, και χιλια κριμα.

ΑπάντησεΜου αρέσει!6
Εικόνα Γλεντι Κλαους 33
Γλεντι Κλαους 33
16:56 | 17-07-2017
ετσι ακριβως φιλε... το ιδιο πραγμα εγινε και με τον αρνεσεν... αντι να δοξαζουμε τον υψιστο που ηρθε ενας εμπειρος τεχνοκρατης σκαδιναβος στην ψωροκωσταινα του φρεντο καπουτσινο να στρωσει την ομαδα, τον διωξαμε σε 1 χρονο και μαλιστα καποιοι εδω μεσα τον κατηγορουσανε οτι μας γεμισε και παλτα... αυτος που εφερε τον γκαρι ροντριγκεζ...
τι να πεις ρε φιλε... καθεται κι ακουει ο ιβαν τον βουκιτς μονο και μονο επειδη επαιξε στην παρτιζαν, δεν μπορω να φανταστω αλλο λογο... οπως το πες, θα φυγει νυχτα ο μιχελ και θα κλαιμε, αντι να του δωσουμε το ελευθερο να φτιαξει την ομαδα...
Άβαταρ μέλους
abc_o_ karpouzas
 
Δημοσιεύσεις: 5947
Εγγραφή: Παρ 20 Ιουν 2008, 15:12
Τοποθεσία: seven hill town

Re: Aleksandar Stanojevic

Δημοσίευσηαπό ABOLEYTOI » Δευτ 17 Ιούλ 2017, 19:39

Από τη στιγμή που το τοπικ έχει το όνομα ενός περαστικου και όχι τον τίτλο "Προπονητής ΠΑΟΚ" είναι φυσικό επακόλουθο να γίνονται τέτοιες συζητήσεις.
Θα προτιμούσα πιο προβατοποιημενο, πιο super το φόρουμ μας. Αυτιστικό ΠΑΟΚ ολε όλη την ώρα.

Κύριε προπονητα καλά ξεμπερδέματα με τον μεγάλο. Αν μπορείς να τον κουλαντρισεις θα επωφεληθεί όλος ο ΠΑΟΚ.
Από όλα τα σημεία
μου αρέσει η τελεία.
Άβαταρ μέλους
ABOLEYTOI
 
Δημοσιεύσεις: 8366
Εγγραφή: Σάβ 14 Μαρ 2009, 23:54

Re: Aleksandar Stanojevic

Δημοσίευσηαπό Guitarman » Δευτ 17 Ιούλ 2017, 21:51

ABOLEYTOI έγραψε:Από τη στιγμή που το τοπικ έχει το όνομα ενός περαστικου και όχι τον τίτλο "Προπονητής ΠΑΟΚ" είναι φυσικό επακόλουθο να γίνονται τέτοιες συζητήσεις.


Σωστή παρατήρηση. Να μην κουράζονται και οι μοντς να ανοίγουν κάθε λίγο και λιγάκι νέο τόπικ με τους ρυθμούς που αλλάζουμε προπονητές...
Άβαταρ μέλους
Guitarman
 
Δημοσιεύσεις: 1345
Εγγραφή: Δευτ 31 Αύγ 2009, 18:12

Re: Aleksandar Stanojevic

Δημοσίευσηαπό Guitarman » Δευτ 17 Ιούλ 2017, 21:55

tsou έγραψε:
Guitarman έγραψε:Σιριουσλι πάντως, ο Στάνο μιλάει περισσότερο ειλικρινά από όσο πρέπει. Και ο νοών νοείτω...

δεν μου φαίνεται κακό, και κανείς δεν μπορεί να αποκλείσει ότι μιλάει συχνά και με βλάνταν ίβιτς που του λέει τις απόψεις του.


Οι σελίδες που γράφτηκαν έπειτα από το παραπάνω κομεντ δείχνουν ξεκάθαρα πως δεν κάνει καλά που μιλάει γιατί όσο μιλάει τόσο βρίσκουν αφορμή οι καλοθελητές να δημιουργούν ζητήματα...

Καλά το πάτε πάντως μερικοί. Δεν νομίζω να έχω δει τόσο έντονους καβγάδες για προπονητή από τόσο νωρίς. Του χρόνου αρχίστε να μαλώνετε για τον προπονητή πριν τελειώσουν τα πλευ οφφ. Ο λαός του ΠΑΟΚ πάντα στην πρωτοπορία!
Άβαταρ μέλους
Guitarman
 
Δημοσιεύσεις: 1345
Εγγραφή: Δευτ 31 Αύγ 2009, 18:12

Re: Aleksandar Stanojevic

Δημοσίευσηαπό sic-4 » Δευτ 17 Ιούλ 2017, 22:16

giapas έγραψε:sic-4 , ποιο από τα 2 σενάρια θεωρείς πιθανότερο;

1) O Στανόγιεβιτς είδε 2-3-4 ματς του ΠΑΟΚ για να πάρει μια γεύση για το ρόστερ της ομάδας .

2) Ο ίδιος , είδε όλα τα παιχνίδια της ομάδας και είχε καθαρή εικόνα για το κάθε παίκτη.


Να σου αντιστρεψω το ερωτημα.
Μιλαμε για ενα δημοσιο προσωπο, σοβαροτατο επαγγελματια (οπως μαρτυρα το γεγονος οτι τον πληρωνουν αδρα για να διαχειριζεται επιχειρησεις αξιας εκατομμυριων ευρω), που τυγχανει μαλιστα να ειναι "δικος μας" (ναι ασπρομαυρα φοραει αν δεν το παρατηρησες, αλλα αστο αυτο) και ο οποιος εκανε μια συγκεκριμενη δηλωση για την οποια με ρωτας. Τι ακριβως δεν καταλαβαινεις και ψαχνεις σεναρια; Ποια κινητηριος δυναμη σε ωθει να θεωρεις εκ των προτερων οτι μαλλον δεν λεει αληθεια και να ψαχνεις για σεναρια;

Γιατι θα επρεπε αυτη η εκ του πουθενα ορμωμενη καχυποψια σου να αποτελεσει βαση συζητησης; Συνειδητοποιεις οτι αν αμφισβητουσες με τετοιον τροπο ευθεως εναν ανθρωπο στα μουτρα του, θα ηταν αφορμη για αγριο καυγα; Αν δηλαδη δηλωνες κατι σχετικο με το επαγγελμα σου, κι εγω (δια ζωσης) χωρις να εχω καμια απολυτως ενδειξη οτι εισαι ψευτης κατα συνηθεια σε αμφισβητουσα, σε ελεγα ψευτη και εψαχνα για σεναρια πισω απο τις δηλωσεις σου, θα ησουν οκ;

Απορια: λειτουργειτε με τοση ελαφροτητα και στην καθημερινοτητα σας ορισμενοι ή μονο μεσα στο φορουμ;

Επεξεργαστηκε
Βλέπω έναν Αετό με δυο κεφάλια
Άβαταρ μέλους
sic-4
 
Δημοσιεύσεις: 5902
Εγγραφή: Παρ 11 Ιούλ 2014, 22:05
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Aleksandar Stanojevic

Δημοσίευσηαπό sic-4 » Δευτ 17 Ιούλ 2017, 22:21

Notorious4 έγραψε:Dimg4 φοβερό το ήθος σου δεν θα κάτσω να ασχοληθώ μαζί σου. δεν με ξέρεις και λες χαρακτηρισμούς που θα μπορούσα να χρησιμοποιήσω και εγώ για σένα και ακομα χειρότερους.


Ενω εσυ τον Στανογεβιτς που τον ειπες ψευτη και χαμενο και made in China, παιζατε σφαλιαρες απ' το δημοτικο να φανταστω ε; Ρε τι ακουμε. Ειναι κι ευαισθητο το παιδι. Μονο να βριζει θελει, πληγωνεται αν του το επιστρεψεις.

Ποια γνωμη σου ρε εξεφρασες; Ψευτη τον ειπες, επικοινωνουμε; Κι αν ειναι ετσι και μας λες οτι "εγω ειπα τη γνωμη μου" τοτε να μη χαλιεσαι με αυτα που σε ειπε ο Dim, κι αυτος τη γνωμη του ειπε. Οσο ξερεις εσυ τον Στανογεβιτς, τοσο σε ξερει και ο Dim.

Βγαινεις και λοιδωρεις ασυστολα εναν ανθρωπο και μετα ζητας και τα ρεστα και μας λες και για ικανοτητες να "διαβασουμε". Ευτυχως διαβασαμε τις ομορφιες σου και ειδαμε το φως. Οτι να ναι.
Βλέπω έναν Αετό με δυο κεφάλια
Άβαταρ μέλους
sic-4
 
Δημοσιεύσεις: 5902
Εγγραφή: Παρ 11 Ιούλ 2014, 22:05
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Aleksandar Stanojevic

Δημοσίευσηαπό sic-4 » Δευτ 17 Ιούλ 2017, 22:27

ο Notorious διδασκει ηθος... μπαναρετε με, δεν την παλευω αλλο σημερα
Βλέπω έναν Αετό με δυο κεφάλια
Άβαταρ μέλους
sic-4
 
Δημοσιεύσεις: 5902
Εγγραφή: Παρ 11 Ιούλ 2014, 22:05
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Aleksandar Stanojevic

Δημοσίευσηαπό sic-4 » Δευτ 17 Ιούλ 2017, 22:30

Stanojevic Grobari έγραψε:Notorious4 φοβερό το ήθος σου δεν θα κάτσω να ασχοληθώ μαζί σου. δεν με ξέρεις και λες χαρακτηρισμούς που θα μπορούσα να χρησιμοποιήσω και εγώ για σένα και ακομα χειρότερους.
Βλέπω έναν Αετό με δυο κεφάλια
Άβαταρ μέλους
sic-4
 
Δημοσιεύσεις: 5902
Εγγραφή: Παρ 11 Ιούλ 2014, 22:05
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Aleksandar Stanojevic

Δημοσίευσηαπό desperando » Δευτ 17 Ιούλ 2017, 22:44

Ρε 3000 χρόνια μνημόνιαρε
PAOK against modern football

ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΑΙ ΞΥΠΝΗΤΟΣ ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ
Άβαταρ μέλους
desperando
 
Δημοσιεύσεις: 11904
Εγγραφή: Τρί 12 Μάιος 2009, 13:20
Τοποθεσία: κάπου εκεί έξω

Re: Aleksandar Stanojevic

Δημοσίευσηαπό jibbie » Δευτ 17 Ιούλ 2017, 22:45

ψυχραιμια ρε σεις. αλλοι γουσταρουν λιγοτερο, αλλοι περισσοτερο, αλλοι καθολου. ολοι ΠΑΟΚ παθαμε.
Άβαταρ μέλους
jibbie
 
Δημοσιεύσεις: 5956
Εγγραφή: Τρί 12 Φεβ 2008, 00:41
Τοποθεσία: Hackney,London

Re: Aleksandar Stanojevic

Δημοσίευσηαπό Notorious4 » Δευτ 17 Ιούλ 2017, 22:48

Sic πρέπει να πας διακοπές φίλε αν όντως σε επηρεάζουν τόσο πολύ τα δικά μου ποστ η άλλων συνοπαδών.

Ναι γνώμη μου είναι ότι είπε ψέμματα ότι έχει μελετήσει τον ΠΑΟΚ και δηλώνει ότι θα παίξει 442 όταν το 99% του φόρουμ όταν το άκουσε είπε ότι δεν υπάρχει πιθανότητα να λειτουργήσει και εν τέλει αποδείχθηκε αληθές.

Το made in china έχει να κάνει ότι η μόνη επιτυχημένη χρόνια του ήταν στην παρτιζαν γιατί στη Κίνα στις μισές ομάδες έφυγε αποτυχημένος ενώ δεν κατάφερε να κάνει και κάποιο άθλο στις υπόλοιπες ομάδες.

Όσο αφορά για την ικανότητα να διαβάσεις μάλλον κατάλαβες λάθος καθώς αφορούσε στη κριτική σκέψη και την δημιουργία αρνητικού κλίματος και όχι στο ότι εγώ τα λέω σωστά η όχι.

Τώρα όσο αφορά στον dimg4 νομίζω πως δέχθηκα σφοδρή επίθεση αλλά τοσα χρόνια στο διαδίκτυο δεν με πολύ αγγίζουν αυτά.
Άβαταρ μέλους
Notorious4
 
Δημοσιεύσεις: 958
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2015, 21:38

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης