Χάντμπολ 2017 - 2018

Χάντμπολ 2017 - 2018

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τρί 27 Ιουν 2017, 12:58

Νέος προπονητής για τον κυπελλούχο Π.Α.Ο.Κ. που κρατάει μεγάλο κομμάτι του ρόστερ του, αναπληρώνει τα κενά του και πάει ξανά του χρόνου για νταμπλ. Μεγάλη υπόθεση η συμμετοχή στην Ευρώπη τη νέα χρονιά, που πρέπει να ξεκουνήσει κάποιος οπαδούς που μπορούν να βρεθούν κοντά στην ομάδα!
Η είσοδος του γαύρου στο ελληνικό χάντμπολ (συγχώνευση με Δικέα) θα προσφέρει περισσότερα "φώτα" στο χάντμπολ και φυσικά λίγους οπαδούς παραπάνω στα γήπεδα. Δυναμική η είσοδός του, ας ελπίσουμε να μη φέρει στο ελληνικό χάντμπολ τη σαπίλα που κουβαλάει αυτή η φανέλα...

Για να μάθετε πώς θα στηρίξετε την ομάδα, πέρα από την παρουσία στο γήπεδο, δείτε το link στην υπογραφή μου, σας το δίνω και εδώ. http://forum.paokmania.gr/viewtopic.php?f=5&t=444&p=1322371#p1322371
Για διαρκείας Α.Σ. δεν έχω ακούσει κάτι, αλλά πιθανότατα θα βγει πάλι. Τις 2 τελευταίες φορές, κόστιζε 30€ και τα κάλυπτε ΟΛΑ.



ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΠΑΟΚΑΡΑ!!!! :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara:
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Χάντμπολ 2017 - 2018

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τετ 28 Ιουν 2017, 19:11

Η ομάδα θα βγάλει δικά της ξεχωριστά διαρκείας, που θα κοστίζουν 15€, πιθανότατα!

Λογικά θα καλύπτει τα πάντα από Ελλάδα και Ευρώπη. Ευκαιρία είναι, καθώς το απλό εισιτήριο (νομίζω) κοστίζει 5€!
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Χάντμπολ 2017 - 2018

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Δευτ 03 Ιούλ 2017, 11:29

https://www.facebook.com/tsilis07/videos/10212947592863453/


Ακόμα μνημονεύω αυτή τη γκολάρα... Πω ρε φίλε, καύλα! Ίσως το γκολ της χρονιάς σε όλα τα ενήλικα τμήματα του Π.Α.Ο.Κ.!!
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Χάντμπολ 2017 - 2018

Δημοσίευσηαπό K_geo » Τετ 05 Ιούλ 2017, 12:58

Καλόμοιρος:
για όσους θυμούνται/ακούσανε πέρυσι τον αγώνα ΠΑΟΚ-Πυλαία, είχαμε ξεχωρίσει τον...22 (Καλόμοιρος) και τον αριστερόχειρα της Πυλαίας (που είανι όμως 24 ετών πια)...

ο νεαρός περιφερειακός είναι ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΑ ταλαντούχος, έχει σουτ σε πρωτο,δυτερο,τριτο χρόνο, με άλμα ή χωρίς, απο κάτω, μέσο σουτ. Παίζει με το πίβοτ.. γενικά, ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ κίνηση και ΜΠΡΑΒΟ!!!

Γκοραν/Ρομαν, πιστεύω τον θυμάστε που τα λέγαμε ακόμα και έξω απο το γήπεδο, με ανθρώπους της Πυλαίας!!!!!
"να παραμερίσουμε όλοι τα πάθη και τις διαφορές μας.Συσπειρωμένοι όλοι θα τα καταφέρουμε."Θ4
"Μην κοιτάς τι μπορεί να κάνει ο ΠΑΟΚ για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τον ΠΑΟΚ."ΠΑΟΚ N.Y Club
"Της πατρίδος μου η σημαία έχει χρώμα ασπρόμαυρο"
Άβαταρ μέλους
K_geo
 
Δημοσιεύσεις: 17888
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 15:36
Τοποθεσία: 74χλμ απο Τουμπα.

Re: Χάντμπολ 2017 - 2018

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 07 Ιούλ 2017, 03:23

Εκείνος ο ψηλός;; Καλή κίνηση!! Ανακοινώθηκε;;
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Χάντμπολ 2017 - 2018

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Πέμ 13 Ιούλ 2017, 07:57

Τη τριάδα τερματοφυλάκων, μαζί με τους Γουργούμη - Κοτανίδη, θα συμπληρώνει και φέτος ο Ηλίας Ζάγκας, που θα παραμείνει στον Π.Α.Ο.Κ. εν τέλει!
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Χάντμπολ 2017 - 2018

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Σάβ 15 Ιούλ 2017, 02:37

Νέα συστήματα διεξαγωγής σε Handball Premier και Α2 Ανδρών


Απεστάλησαν στα σωματεία- μέλη της ΟΧΕ και αναρτήθηκαν στην επίσημη ιστοσελίδα της Ομοσπονδίας, οι ειδικές προκηρύξεις των πρωταθλημάτων Handball Premier, A1 Γυναικών και Α2 Ανδρών περιόδου 2017-2018, η κλήρωση των οποίων θα διεξαχθεί την προσεχή Τρίτη 18 Ιουλίου (18:00) στο Μουσείο της Ακρόπολης.

Η Handball Premier θα αρχίσει στις 23 Σεπτεμβρίου 2017 και θα ολοκληρωθεί το αργότερο στις 4 Ιουνίου 2018

Σύστημα διεξαγωγής

Α' φάση

Οι 12 ομάδες θα συναντηθούν μεταξύ τους δύο φορές.


Β΄ φάση

Οι ομάδες που κατέλαβαν τις θέσεις 1-2, αγωνίζονται απευθείας στην Γ' Φάση (ημιτελικά) του πρωταθλήματος.
Οι ομάδες που κατέλαβαν τις θέσεις 7 και 8,
καταλαμβάνουν τις αντίστοιχες θέσεις στην τελική κατάταξη.

Οι ομάδες που κατέλαβαν τις θέσεις 3 έως και 6, χωρίζονται σε δύο ζευγάρια Α' (3η-6η) και Β' (4η-5η) και θα παίξουν στις δύο νίκες, με τους νικητές να προκρίνονται στα ημιτελικά των πλέι οφ.

Οι ομάδες που κατέλαβαν τις θέσεις 9 έως και 12 συμμετέχουν στα πλέι άουτ. Χωρίζονται σε δύο ζευγάρια, Γ' (9η-10η), Δ' (11η-12η) και παίζουν στις δύο νίκες.

H νικήτρια του ζευγαριού Γ' (9-10) καταλαμβάνει την 9η θέση της τελικής κατάταξης, ενώ ηττημένη ομάδα του ζευγαριού Δ' (11-12) καταλαμβάνει την 12η θέση και υποβιβάζεται.

Η ηττημένη του ζευγαριού Γ' και η νικήτρια ομάδα του ζευγαριού Δ' συνεχίζουν στην Γ' Φάση.

*Οι αγώνες των ζευγαριών Γ-Δ θα διεξαχθούν εφόσον στο κάθε ζευγάρι οι ομάδες έχουν διαφορά στην βαθμολογία μετά την λήξη της Α' Φάσης μικρότερη ή ίση των 5 βαθμών.


Γ' φάση

Ο 1ος της Α' φάσης παίζει με τον νικητή ζευγαριού Β΄(4-5) και ο 2ος της Α' φάσης με τον νικητή ζευγαριού Α' (3-6) στις δύο νίκες (ημιτελικά πλέι οφ).

Η ηττημένη ομάδα του ζευγαριού Γ' (9-10) με την νικήτρια ομάδα του ζευγαριού Δ' (11-12) της Β' Φάσης αγωνίζονται στις δύο νίκες. Η νικήτρια ομάδα καταλαμβάνει την 10η θέση και η ηττημένη την 11η και υποβιβάζεται.


Δ' φάση


Οι νικήτριες ομάδες από τα ζευγάρια της ημιτελικής φάσης παίζουν (έδρα- έδρα) στον τελικό για την ανάδειξη του πρωταθλητή στις τρεις νίκες. Οι ηττημένες ομάδες των ημιτελικών θα παίξουν στον μικρό τελικό για την οριστική κατάταξη της 3ης και 4ης θέσης στις δύο νίκες.




Τι 23 Σεπτεμβρίου ρε μ@λ@κες;;;; Δεν θα έχω γυρίσει ακόμη!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Χάντμπολ 2017 - 2018

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Σάβ 15 Ιούλ 2017, 02:45

Ρε Kgeo;;;; Ο Τσόχλας!! Χαχαχαχα θυμάσαι;;


Κοντά σε Βραζάλιτσα!

Εικόνα

Το INPAOK σας είχε ενημερώσει για το ενδιαφέρον της ομάδας χάντμπολ του Δικεφάλου για τον Σέρβο πίβοτ, Έλντιν Βραζάλιτσα.

Σύμφωνα με νεότερες πληροφορίες, ο υψηλόσωμος αθλητής (1,91 μ.) βρίσκεται κοντά σε συμφωνία με το Δικέφαλο για να ενισχύσει ακόμη περισσότερο την ομάδα του Στέλιου Σεϊρεκίδη.

Σε νεότερη επικοινωνία, μάλιστα, του INPAOK με τον Βραζάλιτσα, ο Σέρβος αθλητής επιβεβαίωσε το ενδιαφέρον των Κυπελλούχων Ελλάδος, χωρίς όμως να υπάρχει ακόμη οριστική συμφωνία μεταξύ των δύο πλευρών.




Αλλά γιατί κι άλλο pivot;; Με Κοκκώνη και Κεσίδη δεν είμαστε κομπλέ;; 3 πίβοτ έχουν γενικά οι ομάδες;
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Χάντμπολ 2017 - 2018

Δημοσίευσηαπό K_geo » Σάβ 15 Ιούλ 2017, 09:28

Roman, απο οσο ειδα περυσι τις ομαδες, ο καλυτερος αμυντικός του πρωταθλήματος! στα ισα! Και όχι απλά δυνατός στην άμυνα, αλλά και..γρήγορος στη κόντρα! Πραγματικά απο τους πιο εντυπωσιακούς παίχτες πέρυσι στην Ελλάδα! Ο κοκώνης είναι 36 πια.. καλύτερη επιλογή για να μοιράζονται χρόνο δεν θα μπορούσαμε να έχουμε!!!

μακάρι να πάρουμε και τον Ζούλιφιτς το δεξί εξτρέμ που ήταν πέρυσι στο Φίλιππο... φαίνεται μάλιστα στην παραπάνω φοτο και μακάρι να μην είναι τυχαίο αλλά..μοιραίο!! :)

Κεσίδης οκ, αλλά όχι για το επίεπδο που θέλουμε..

υγ: κρίμα που δεν μας έκατσε ο μπουκοβίνας για το τέρμα, βέβαια μαζί με λοιζο έφυγαν εξωτερικό αλλά έχω μια..ανασφάλεια στη θέση μακάρι ο Γουργούμης με τις εμφανίσεις του να με πείσει για το αντίθετο. δεν σημαίνει αυτό ότι ειναι κακό τέρμα ενω παράλληλα θεωρώ ότι οι εμπειρίες του στο εξωτερικό τον έκαναν ακόμα καλύτερο...
"να παραμερίσουμε όλοι τα πάθη και τις διαφορές μας.Συσπειρωμένοι όλοι θα τα καταφέρουμε."Θ4
"Μην κοιτάς τι μπορεί να κάνει ο ΠΑΟΚ για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τον ΠΑΟΚ."ΠΑΟΚ N.Y Club
"Της πατρίδος μου η σημαία έχει χρώμα ασπρόμαυρο"
Άβαταρ μέλους
K_geo
 
Δημοσιεύσεις: 17888
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 15:36
Τοποθεσία: 74χλμ απο Τουμπα.

Re: Χάντμπολ 2017 - 2018

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Σάβ 15 Ιούλ 2017, 09:50

RoMaN έγραψε:Ρε Kgeo;;;; Ο Τσόχλας!! Χαχαχαχα θυμάσαι;;


Κοντά σε Βραζάλιτσα!

Εικόνα


Έλα τώρα που κάνεις ότι αναρωτιέσαι κιόλας... :? Σε πήραμε χαμπάρι... :shock: :shock:

-

-

-

-

-

Μάκρυνες λίγο το μούσι, φόρεσες κι ένα κόκκινο μπλουζάκι με το 44 (30+14, τυχαίο? :mrgreen: ), έβγαλες μια φωτό με τίποτα γειτονάκια σου κάνοντας το σχετικό photoshop και μας φορτώνεις με μεταγραφές-παπάδες... :o



Υ.Γ. Τώρα κατάλαβα... Το ΖΑντός απ το ΒραΖΑλιτσα μάλλον βγαίνει τελικά... :D :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Χάντμπολ 2017 - 2018

Δημοσίευσηαπό HOOL4IGAN » Σάβ 15 Ιούλ 2017, 10:04

Όπου μούσι και χαρά ο ΖΑΝΤΟΣ πρώτος σα να λέμε... :lol: :lol: :lol:
Εικόνα«Επιτρέπεται να πέσεις, επιβάλλεται να σηκωθείς».Εικόνα
Άβαταρ μέλους
HOOL4IGAN
 
Δημοσιεύσεις: 2103
Εγγραφή: Πέμ 05 Μάιος 2016, 19:24
Τοποθεσία: Μικράς Ασίας 6

Re: Χάντμπολ 2017 - 2018

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Σάβ 15 Ιούλ 2017, 10:57

:lol: :lol: :lol: :lol:

Καλά Απόστολε...Δεν τον έχεις δει ποτέ θαρρώ τον Ζαντό... 8-)

Ίδιος ο Βραζάλιτσα είναι λέμε ρε...Ι Δ Ι Ο Σ όμως!!!! :D :opaokara:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Χάντμπολ 2017 - 2018

Δημοσίευσηαπό HOOL4IGAN » Σάβ 15 Ιούλ 2017, 11:44

Όχι ρε ποτέ... Μόνο την φωνή του γνωρίζω από τις αναμεταδόσεις στο discord και κάτι ψιλά που με έχει πει γι'αυτόν ο Τσόχλας...

Ξέρω βέβαια ότι κινείτε πα-ΝΤΟΥ ή με πλοίο ή με λεωφορείο... Φήμες αυτό λένε... :lol:
Εικόνα«Επιτρέπεται να πέσεις, επιβάλλεται να σηκωθείς».Εικόνα
Άβαταρ μέλους
HOOL4IGAN
 
Δημοσιεύσεις: 2103
Εγγραφή: Πέμ 05 Μάιος 2016, 19:24
Τοποθεσία: Μικράς Ασίας 6

Re: Χάντμπολ 2017 - 2018

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Σάβ 15 Ιούλ 2017, 19:05

Χαχαχαχαχαχα είστε τρελοί ρε! :opaokara:


Φέτος το Χάντμπολ πάει για μεγάλα πράγματα, το πρωτάθλημα θα πάρει φωτιά με τον γαύρο και γουστάρω που το PAOKmania θα είναι εκεί!!!!
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Χάντμπολ 2017 - 2018

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Κυρ 16 Ιούλ 2017, 03:56

RoMaN έγραψε:Η ομάδα θα βγάλει δικά της ξεχωριστά διαρκείας, που θα κοστίζουν 15€, πιθανότατα!

Λογικά θα καλύπτει τα πάντα από Ελλάδα και Ευρώπη. Ευκαιρία είναι, καθώς το απλό εισιτήριο (νομίζω) κοστίζει 5€!



Από βδομάδα τα διαρκείας!

Η ομάδα χάντμπολ του ΠΑΟΚ πέρα από τα μεταγραφικά «τρέχει» αρκετά ακόμη θέματα ενόψει της νέας σεζόν.
Ένα από αυτά είναι τα εισιτήρια διαρκείας που πρόκειται να κυκλοφορήσουν την ερχόμενη εβδομάδα για τους φίλους του Δικεφάλου.

Οι οπαδοί του ΠΑΟΚ θα έχουν τη δυνατότητα να βρίσκονται δίπλα στους Κυπελλούχους Ελλάδος καθ' όλη τη διάρκεια της αγωνιστικής περιόδου με μόλις 15€, όσο δηλαδή θα κοστίζει το εισιτήριο διαρκείας.

Με τα μεγάλα ντέρμπι απέναντι σε γαύρο και ΑΕΚ να έρχονται, το ενδιαφέρον είναι ακόμη μεγαλύτερο και ήδη ο ασπρόμαυρος κόσμος έχει δείξει τη διάθεση να σταθεί στο πλευρό των παικτών του Στέλιου Σεϊρεκίδη.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Επόμενο

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες