Aleksandar Stanojevic

Συζήτηση για το εμψυχο υλικό της ομάδας

Re: Aleksandar Stanojevic

Δημοσίευσηαπό Sick Bastard » Κυρ 18 Ιουν 2017, 19:56

Βγάζω το καπέλο μου στους Σέρβους πάντως, υποστήριξη ο ένας στον άλλον μέχρι κεραίας.
ΤΙ ΨΗΦΙΣΑΤΕ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ
ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΓΑΥΡΩΝ ΟΙ ΜΑΝΕΣ.
ΚΚ2020: "Θα φροντίσουμε να σχεδιάσουμε μια ομάδα που δεν θα χαμηλώσει τον πήχη και στόχοι μας θα είναι το νταμπλ κάθε χρόνο. Στόχος μας θα είναι να αυξήσουμε τα έσοδα και όχι να μειώσουμε τα έξοδα".
Άβαταρ μέλους
Sick Bastard
 
Δημοσιεύσεις: 11465
Εγγραφή: Τρί 19 Οκτ 2010, 11:00

Re: Aleksandar Stanojevic

Δημοσίευσηαπό ilovegame27 » Κυρ 18 Ιουν 2017, 20:16

ΣΤΗΡΙΞΗ ΜΟΝΟ ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ!!
ΥΓ. Συγνώμη για τα κεφαλαία αλλά από αυτά που ακούω εδώ θέλω να το φωνάξω δυνατά
Άβαταρ μέλους
ilovegame27
 
Δημοσιεύσεις: 1806
Εγγραφή: Δευτ 21 Ιούλ 2008, 16:30
Τοποθεσία: ΣΕΡΡΕΣ

Re: Aleksandar Stanojevic

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Κυρ 18 Ιουν 2017, 20:43

Rizla έγραψε:Δηλαδή ο Στανογεβιτς καπέλωσε τον Μιχελ; :o

Ή ο Βούκιτς τον Ιβάν? :shock:


Υ.Γ. Αμείλικτα τα ερωτήματα Νίκο Τσιαμτσίκα... :D :opaokara:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Aleksandar Stanojevic

Δημοσίευσηαπό Homo Sapiens » Κυρ 18 Ιουν 2017, 21:54

Τωρα εχουμε καινούργιο προπονητή....Μακαρι να συνεργαστεί οσο καλύτερα γινετε με τους ποδοσφαιριστές και τη διοικηση, ωστε να πετύχει τους στοχους που εχει η ομαδαρα μας..και ελπίζω να έχει τη τύχη με το μέρος του διότι χρειάζεται και λίγη από αυτή..Καλή επιτυχία στον Αλεξανδρο...Αυτά είχα να πω και να ευχηθώ πάλι στον νέο μας προπονητή καλώς ήρθε και να μας φέρει πολλές επιτυχίες και να στεριώσει επιτέλους και κάποιος προπονητής στον πάγκο της ομαδας μας..... :nairepaok: :nairepaok:
Άβαταρ μέλους
Homo Sapiens
 
Δημοσιεύσεις: 24
Εγγραφή: Τετ 01 Φεβ 2017, 21:49

Re: Aleksandar Stanojevic

Δημοσίευσηαπό aspromaura ioannina » Δευτ 19 Ιουν 2017, 10:20

sic-4 έγραψε:
aspromaura ioannina έγραψε:Και κατι αλλο, κατα τις τοποθετησεις του ο Ι.Σ. γνωριζε ή δεν γνωριζε τα της Λιγδας(τα γνωριζει ακομη και ο 5χρονος ανιψιος μου)?Τα γνωριζε. Επομενως, απο τη στιγμη που εκανε λογο για πρωταθληματα, έχοντας απολυτη επιγνωση της καταστασης του ελλ. ποδοσφαιρου, σημαινει ειτε οτι ειναι εκτος τοπου και χρονου, ειτε οτι ειναι απολυτα αποφασισμενος να φερει τον ΠΑΟΚ στην κορυφη της Λιγδας.


ρε συ Ιωαννινα, αυτο ειναι ο ορισμος της επιλεκτικης μεταφρασης
Λες απο τη στιγμη που εκανε λογο για πρωταθληματα, εχοντας απολυτη επιγνωση της καταστασης...
Δεν ειπε οτι και την Μπαρτσελονα να φερω ετσι οπως ειναι τα πραγματα, πρωταθλημα δεν;
Δεν ειπε οτι θα προσπαθησει να καθαρισει το σκηνικο;
Εχει μηπως κανενα κουμπι να πατησει να αλλαξουν ολα και δεν το κανει;
Μηπως δειχνει να μπηκε κι αυτος στο συστημα και να κανει λαμογιες;
Δεν εχει δειξει οτι ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ να κανει οτι μπορει για να καθαρισει το κολπο;

Λες οτι εκανε λογο για πρωταθληματα αλλα παραλειπεις μια πολυ σημαντικη δηλωση του επ αυτου κι ετσι αλλαζει εντελως η ουσια για να οδηγηθεις στο ειναι εκτος τοπου και χρονου.

Simba τα περι Μπαρτσελονα που ειχε αναφερει ο Σαββιδης ηταν ξεκαθαρος λαικισμος. Εκτος αν θεωρησουμε δεδομενο οτι οποιαδηποτε ενισχυση του ροστερ ειναι ανευ σημασιας ελεω διαφθορας. Ως αντεπιχειρημα θα θεσω τον ερχομο ενος και μονο παιχτη που αλλαξε ολοκληρη την εικονα του ροστερ και εδωσε πολυτιμους βαθμους, του Πριοβιτς. κατα την αποψη μου αν ο Σαββιδης εφερνε ακομη 5 παιχτες επαξιους του οικονομικου του μεγεθους δεν θα μπορουσαν να μας αντιμετωπισουν ουτε με παρανομα μεσα. Νομοτελειακα.

Δεν ξερω αν κανω λαθος ή οχι απλως σου εξηγω για ποιο λογο δεν ελαβα τη συγκεκριμενη δηλωση του σοβαρα υποψιν.

Επισης, αν παρατηρησεις θα δεις οτι και εσυ απομονωσες συγκεκριμενες μονο φρασεις του σχολιου μου. Εγραψα: ειτε οτι ειναι εκτος τοπου και χρονου, ειτε οτι ειναι απολυτα ΑΠΟΦΑΣΙΣΜΕΝΟΣ να φερει τον ΠΑΟΚ στην κορυφη της Λιγδας.
Τι απο ολα ισχυει θα το δειξει ο χρονος. Για την ωρα νομιζω οτι εχουμε δικαιωμα να απαιτουμε οτι καλυτερο για την ομαδα μας και κατα τη γνωμη μου αυτο μεταφραζεται με το πρωταθλημα που περιμενουμε εδω και 30 χρονια.

Αν δεν απαιτησεις δεν παιρνεις τιποτα σε αυτηωτη ζωη.

:pano:
Άβαταρ μέλους
aspromaura ioannina
 
Δημοσιεύσεις: 1689
Εγγραφή: Κυρ 31 Ιαν 2016, 00:48

Re: Aleksandar Stanojevic

Δημοσίευσηαπό flash4 » Δευτ 19 Ιουν 2017, 12:23

Καλώς ήρθες κι από μένα Αλέξανδρε! Καλή επιτυχία στο δύσκολο έργο που ανέλαβες! :pano:
flash4
 
Δημοσιεύσεις: 1370
Εγγραφή: Κυρ 10 Ιαν 2016, 17:13

Re: Aleksandar Stanojevic

Δημοσίευσηαπό paokathens » Δευτ 19 Ιουν 2017, 12:53

Καλωσόρισες, στη μεγαλύτερη ηλεκτρική καρέκλα του κόσμου. :pano:
Άβαταρ μέλους
paokathens
 
Δημοσιεύσεις: 346
Εγγραφή: Κυρ 19 Απρ 2009, 14:26

Re: Aleksandar Stanojevic

Δημοσίευσηαπό Amon Tobin » Δευτ 19 Ιουν 2017, 13:06

Κώστα μπορείς να ανεβάσεις screenshot, απο το ακατανόμαστο,του νέου μας προπονητή?
Παρεπιπτόντως πολλά συγχαρητήρια για το αποκλειστικό με τον Λεβέκ!!!

Καλωσήρθες Αλεξάνταρ!Σιδεροκέφαλος κ καλότυχος να είσαι!

Πάντως επειδή έχω το φετίχ να κρίνω φυσιογνωμικά τους ανθρώπους,μου βγάζεις κάτι πολύ αισιόδοξο...
"Όταν η αδικία γίνεται νόμος, η παρανομία γίνεται καθήκον"
Άβαταρ μέλους
Amon Tobin
 
Δημοσιεύσεις: 493
Εγγραφή: Πέμ 15 Μάιος 2014, 12:45

Re: Aleksandar Stanojevic

Δημοσίευσηαπό sic-4 » Δευτ 19 Ιουν 2017, 14:28

aspromaura ioannina έγραψε:
sic-4 έγραψε:
aspromaura ioannina έγραψε:Και κατι αλλο, κατα τις τοποθετησεις του ο Ι.Σ. γνωριζε ή δεν γνωριζε τα της Λιγδας(τα γνωριζει ακομη και ο 5χρονος ανιψιος μου)?Τα γνωριζε. Επομενως, απο τη στιγμη που εκανε λογο για πρωταθληματα, έχοντας απολυτη επιγνωση της καταστασης του ελλ. ποδοσφαιρου, σημαινει ειτε οτι ειναι εκτος τοπου και χρονου, ειτε οτι ειναι απολυτα αποφασισμενος να φερει τον ΠΑΟΚ στην κορυφη της Λιγδας.


ρε συ Ιωαννινα, αυτο ειναι ο ορισμος της επιλεκτικης μεταφρασης
Λες απο τη στιγμη που εκανε λογο για πρωταθληματα, εχοντας απολυτη επιγνωση της καταστασης...
Δεν ειπε οτι και την Μπαρτσελονα να φερω ετσι οπως ειναι τα πραγματα, πρωταθλημα δεν;
Δεν ειπε οτι θα προσπαθησει να καθαρισει το σκηνικο;
Εχει μηπως κανενα κουμπι να πατησει να αλλαξουν ολα και δεν το κανει;
Μηπως δειχνει να μπηκε κι αυτος στο συστημα και να κανει λαμογιες;
Δεν εχει δειξει οτι ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ να κανει οτι μπορει για να καθαρισει το κολπο;

Λες οτι εκανε λογο για πρωταθληματα αλλα παραλειπεις μια πολυ σημαντικη δηλωση του επ αυτου κι ετσι αλλαζει εντελως η ουσια για να οδηγηθεις στο ειναι εκτος τοπου και χρονου.

Simba τα περι Μπαρτσελονα που ειχε αναφερει ο Σαββιδης ηταν ξεκαθαρος λαικισμος. Εκτος αν θεωρησουμε δεδομενο οτι οποιαδηποτε ενισχυση του ροστερ ειναι ανευ σημασιας ελεω διαφθορας. Ως αντεπιχειρημα θα θεσω τον ερχομο ενος και μονο παιχτη που αλλαξε ολοκληρη την εικονα του ροστερ και εδωσε πολυτιμους βαθμους, του Πριοβιτς. κατα την αποψη μου αν ο Σαββιδης εφερνε ακομη 5 παιχτες επαξιους του οικονομικου του μεγεθους δεν θα μπορουσαν να μας αντιμετωπισουν ουτε με παρανομα μεσα. Νομοτελειακα.

Δεν ξερω αν κανω λαθος ή οχι απλως σου εξηγω για ποιο λογο δεν ελαβα τη συγκεκριμενη δηλωση του σοβαρα υποψιν.

Επισης, αν παρατηρησεις θα δεις οτι και εσυ απομονωσες συγκεκριμενες μονο φρασεις του σχολιου μου. Εγραψα: ειτε οτι ειναι εκτος τοπου και χρονου, ειτε οτι ειναι απολυτα ΑΠΟΦΑΣΙΣΜΕΝΟΣ να φερει τον ΠΑΟΚ στην κορυφη της Λιγδας.
Τι απο ολα ισχυει θα το δειξει ο χρονος. Για την ωρα νομιζω οτι εχουμε δικαιωμα να απαιτουμε οτι καλυτερο για την ομαδα μας και κατα τη γνωμη μου αυτο μεταφραζεται με το πρωταθλημα που περιμενουμε εδω και 30 χρονια.

Αν δεν απαιτησεις δεν παιρνεις τιποτα σε αυτηωτη ζωη.

:pano:



μα δεν με λενε Simba... :mrgreen:
Βλέπω έναν Αετό με δυο κεφάλια
Άβαταρ μέλους
sic-4
 
Δημοσιεύσεις: 5904
Εγγραφή: Παρ 11 Ιούλ 2014, 22:05
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Aleksandar Stanojevic

Δημοσίευσηαπό CCCP » Δευτ 19 Ιουν 2017, 14:47

Παρουσιαση/συνεντευξη τυπου ποτε θα εχουμε?
Άβαταρ μέλους
CCCP
 
Δημοσιεύσεις: 6150
Εγγραφή: Τρί 12 Φεβ 2008, 23:26

Re: Aleksandar Stanojevic

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Δευτ 19 Ιουν 2017, 15:04

Φεβρουάριο μαλλον ούτε καν μαρτη για να ισορροπήσουμε την θητεία Ίβιτς
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

Re: Aleksandar Stanojevic

Δημοσίευσηαπό Alastor » Δευτ 19 Ιουν 2017, 15:29

τον εχουν τοσο πολυ στην ανυποληψια που ουτε συνεντευξη τυπου δεν θα κανουν
Άβαταρ μέλους
Alastor
 
Δημοσιεύσεις: 6213
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:37

Re: Aleksandar Stanojevic

Δημοσίευσηαπό K_geo » Δευτ 19 Ιουν 2017, 15:30

την πεμπτη θα γινει
"να παραμερίσουμε όλοι τα πάθη και τις διαφορές μας.Συσπειρωμένοι όλοι θα τα καταφέρουμε."Θ4
"Μην κοιτάς τι μπορεί να κάνει ο ΠΑΟΚ για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τον ΠΑΟΚ."ΠΑΟΚ N.Y Club
"Της πατρίδος μου η σημαία έχει χρώμα ασπρόμαυρο"
Άβαταρ μέλους
K_geo
 
Δημοσιεύσεις: 17889
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 15:36
Τοποθεσία: 74χλμ απο Τουμπα.

Re: Aleksandar Stanojevic

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Δευτ 19 Ιουν 2017, 15:48

Στο πάνελ της συνέντευξης θα είναι ο Vukic; :mrgreen:
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46907
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Aleksandar Stanojevic

Δημοσίευσηαπό painkiller4 » Δευτ 19 Ιουν 2017, 15:51

Εγώ περιμένω να κάνει ερωτήσεις και ο Νικολακοπουλος κάτι παραπάνω θα ξέρει από τους τοπικούς αρδ. 8-)
Άβαταρ μέλους
painkiller4
 
Δημοσιεύσεις: 6627
Εγγραφή: Παρ 27 Νοέμ 2015, 01:45

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες