Πιθανός νέος Προπονητής

Σχόλια/Κριτική για οτιδήποτε ακούγεται ή γράφεται σχετικά με αγορές πωλήσεις ποδοσφαιριστων στην ομάδα μας...

Re: Πιθανός νέος Προπονητής

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Παρ 16 Ιουν 2017, 13:51

PNG
Τέσσερις προπονητές έπαιξαν δυνατά για τον πάγκου του ΠΑΟΚ τα τελευταία δύο 24ωρα. Αυτοί φέρεται να είναι ο Λουτσέσκου, που απορρίφθηκε για τους γνωστούς λόγους, ένας Ανατολικοευρωπαίος (πιθανόν ο Βαλερί Καρπίν), ένας Πορτογάλος κι ο Στανόγιεβιτς, στον οποίο τελικά κατέληξαν οι Μίχελ και Σαββίδης. Τι και πως και γιατί, προφανώς θα απαντηθούν, κατά την παρουσίαση του Σέρβου από τον Λούμπος Μίχελ.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89366
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Πιθανός νέος Προπονητής

Δημοσίευσηαπό barlow4 » Παρ 16 Ιουν 2017, 13:51

The_Stalker έγραψε:Ρε συ Κεν, δηλώσεις του στιλ "θα τρίβετε τα μάτια σας", "χορτασμένος από λεφτά διψασμένος για τίτλους", "σκοτώστε τον αν βρείτε καλύτερο", είναι ΣΑΝΟ στα μούτρα μου. Δεν είσαι εσύ χειροκροτητής ή μ@λ@κ@ς, οι παραπάνω δηλώσεις σε ΤΕΤΟΙΟΥΣ απευθύνονται. Εϊναι καρμπόν με τις μαλακίες που έβγαλαν οι γάβροι για να δικαιολογήσουν την επιλογή χάσι. Ε, δεν θα πάρω.

ε καλα εμεις θα διαμορφωσουμε την αποψη μας οπως κρινουμε.δε θα διαμορφωσουμε αντι-αποψη απεναντι στην υπερβολη του καθε μπουφου.
Άβαταρ μέλους
barlow4
 
Δημοσιεύσεις: 10018
Εγγραφή: Παρ 04 Ιούλ 2008, 14:40

Re: Πιθανός νέος Προπονητής

Δημοσίευσηαπό GoMaRoS » Παρ 16 Ιουν 2017, 13:53

Ενας πιο ψημενος Ιβιτς, που μπορει να συνεχισει την δουλεια του Ιβιτς χωρις να μπερδεψει την ομαδα. Αυτο θα πω και τιποτα αλλο, δεν ειμαι ενθουσιασμενος αλλα καταλαβαινω την λογικη πανω στην οποια εγινε αυτη η επιλογη. Τα υπολοιπα θα τα δουμε στο χορταρι

του ευχομαι καλη επιτυχια με πολλους τιτλους
GoMaRoS
 
Δημοσιεύσεις: 6671
Εγγραφή: Σάβ 19 Ιουν 2010, 13:50

Re: Πιθανός νέος Προπονητής

Δημοσίευσηαπό DimitrisS » Παρ 16 Ιουν 2017, 13:55

:lol: :lol: :lol:

4 προπονητες κυριες και κυριοι.

1.Αυτος που πηραμε και μαθαμε το ονομα του, αφου μας το ειπε ο δημοσιογραφος του γαυρου και μετα η ΠΑΕ.
2.Αυτος που γραφοταν εδω και 2 εβδομαδες και ξαραμε απο πριν το ονομα του.
3.Ενας Πορτογαλος, μπορει να ναι και Ισπανος, μπορει και Γαλλος.
4.Ενας αλλος απο αλλη χωρα. Δεν το ξερετε, ειναι απο καποιο χωριο.
Άβαταρ μέλους
DimitrisS
 
Δημοσιεύσεις: 7403
Εγγραφή: Πέμ 29 Οκτ 2015, 18:42

Re: Πιθανός νέος Προπονητής

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Παρ 16 Ιουν 2017, 13:58

ΑποστόληςΑ έγραψε:Επ' αυτού που έγραψε ο ΠΟΡΚΥ έχω ενστάσεις:
1. Το Ευρωπαίος είναι πολύ γενικό
2. Το να μην μας χαλάσει τη δουλειά το ΠΟΚ είναι για γέλια
3. Το ότι θα χαρεί ο κόσμος του ΠΑΟΚ είναι για κλάματα.


Επίσης ο Στανόγιεβιτς δεν γράφτηκε ποτέ στα διάφορα sites...


Συμπεράσματα:

1...Κάτω τα χέρια απ τον ΠΟΡΚΥ... :D :opaokara: :opaokara:
2...Ποιος Νικολακόπουλος τώρα μμμμωωωωρρρρέέέέ???? :evil:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Πιθανός νέος Προπονητής

Δημοσίευσηαπό barlow4 » Παρ 16 Ιουν 2017, 14:01

the stalker
και εγω δεν ξερω το στανογιεβιτς.βλεπω μερικα ενθαρρυντικα στοιχεια βλεπω και μερικα που με προβληματιζουν.απλα ρε φιλε εγω που δηλωνω μονιμα αμπαλος δεν πειθομαι απο τα βιογραφικα.δε μου λενε πολλα περαν το οτι οταν οι συνθηκες ειναι αυτες που πρεπει να ειναι,κανουν σωστα τη δουλεια τους.
πανω σε αυτο κανενας πρεντομ δε με κανει να νοιωθω πιο ησυχος.νεοι προπονητες ειναι ολοι τους που ηταν σε ομαδες που πανω κατω επαιξαν στα κυβικα τους.ουτε κανεναν που πηρε ομαδαρα και την κατεστρεψε φεραμε.ουτε κανεναν μαιντανο,ουτε ομως και κανεναν που πηρε μια ανυποληπτη ομαδα και την πηγε στα σαλονια.ολοι στο ιδιο καζανι βραζουν.στο χαρακτηρα τους εστιαζω.για να δωσεις κλειδια σε εναν προπονητη πρεπει να εχει μεγεθος μεγαλυτερο απο εσενα που λεει ο λογος.να ερθει ο μεσσι που λεει ο λογος και σκυψει το κεφαλι.ε αυτον και να τον φερεις δεν μπορεις να τον υποστηριξεις.
ρεαλιστης προσπαθω να ειμαι.προσπαθω να καταλαβω που βρισκομαστε.νομιζω οτι στην παραζαλη των χρηματων του ιβαν εμεις νοιωθουμε πιο λεφταδες απο οτι αυτος.
και ειμαστε στο γιουνανισταν ,μην το ξεχναμε.ακομα δεν ξερουμε με ποσους βαθμους θα ξεκινησουν οι μισες ομαδες και ποτε θα ξαναδουμε εντος εδρας παιχνιδι.εγω ειλικρινα απο τα 5 φραγκα πραπανω στο γιουνανισταν θα προτιμουσα τα 50 παραπανω της κινας.των εμιρατων.μαλλον δεν εχουμε καταλαβει οτι ολοι στην ευρωπη μας εχουν για το πιο διεφθαρμενο πρωταθλημα πνιγμενο στη βια και στην ανυποληψια.
Τελευταία επεξεργασία από barlow4 και Παρ 16 Ιουν 2017, 14:03, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
barlow4
 
Δημοσιεύσεις: 10018
Εγγραφή: Παρ 04 Ιούλ 2008, 14:40

Re: Πιθανός νέος Προπονητής

Δημοσίευσηαπό danirifle » Παρ 16 Ιουν 2017, 14:01

DimitrisS έγραψε::lol: :lol: :lol:

4 προπονητες κυριες και κυριοι.

1.Αυτος που πηραμε και μαθαμε το ονομα του, αφου μας το ειπε ο δημοσιογραφος του γαυρου και μετα η ΠΑΕ.
2.Αυτος που γραφοταν εδω και 2 εβδομαδες και ξαραμε απο πριν το ονομα του.
3.Ενας Πορτογαλος, μπορει να ναι και Ισπανος, μπορει και Γαλλος.
4.Ενας αλλος απο αλλη χωρα. Δεν το ξερετε, ειναι απο καποιο χωριο.


:lol: :lol: :lol: :lol:
έχω πεθάνει ρε φίλε...
ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΦΤΙΑΓΜΕΝΟΙ...
Άβαταρ μέλους
danirifle
 
Δημοσιεύσεις: 10094
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 14:03

Re: Πιθανός νέος Προπονητής

Δημοσίευσηαπό Tolaros » Παρ 16 Ιουν 2017, 14:02

Μη ζητάτε από τον κόσμο να μην είναι δύσπιστος από τη στιγμή που η ίδια η ΠΑΕ θα του κάνει μονοετές.
9/10 που λέτε υπομονή να δούμε, άμα τον έπαιρνε ο γάβρος θα γράφατε χαχαχουχα λευκή πετσέτα ο χοντρός, πάει νοτιγχαμ κ αβέρτα σανό στα πρόβατα του Πειραιά. Αυτά ακριβώς θα γράφονταν εδώ μέσα. Μα ακριβώς.
Προσωπικά δε διαφωνώ με την υπομονή και τη στήριξη, αλλά τουλάχιστον μη τη λέτε σε αυτούς που ξενέρωσαν, έχουν κάθε δικαίωμα.
Επιτέλους τελειώσαμε με το θέμα προπονητή, στα ψιλοτετοια μου ήταν εξαρχής, έχω γράψει πως τις κούπες στην Ελλάδα τις φέρνει το ρόστερ. Ένα φορ της προκοπής να είχαμε φέτος από την αρχή θα έπαιρνε πρωτάθλημα και ο Ιβιτς που πέρσι ήταν Κ 20.
Μεταγραφές για να δούμε που στοχεύει στα αλήθεια η ομάδα φέτος και όχι στα λόγια.
Άβαταρ μέλους
Tolaros
 
Δημοσιεύσεις: 5512
Εγγραφή: Κυρ 23 Δεκ 2007, 22:16
Τοποθεσία: Ντεπώ

Re: Πιθανός νέος Προπονητής

Δημοσίευσηαπό tsou » Παρ 16 Ιουν 2017, 14:04

ωραίος τόλαρε
Άντε, και του χρόνου ουεφάκι ρε.
Άβαταρ μέλους
tsou
 
Δημοσιεύσεις: 2151
Εγγραφή: Τρί 17 Αύγ 2010, 16:34
Τοποθεσία: Βρυξέλλες

Re: Πιθανός νέος Προπονητής

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 16 Ιουν 2017, 14:04

Kostas_Peraia4 έγραψε:Μετά τις 3,θα έχουμε στο ραδιόφωνο του paokmania τον Σπάσιτς για να μας μιλήσει για τον Στανόγιεβιτς.Όσοι θέλετε μπορείτε να μου στείλετε ερωτήσεις με pm για να τις μεταφέρω
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Πιθανός νέος Προπονητής

Δημοσίευσηαπό barlow4 » Παρ 16 Ιουν 2017, 14:05

συμφωνω απολυτα με την πρωτη προταση σου τολαρε.κ εμενα με χααει πολυ αυτο.βασικα ειναι το μονο που με χαλαει αν οντως ισχυει.
κατα τα αλλα τι μας νοιζει τι θα πουν οι γαυροι ρε τολαρε.καζουρα ειναι.και το ρεμπροφ να επαιρναν που σε καποιους εδω μεσα αρεσει πολυ, παλι θα βρισκαμε ενα σωρο να πουμε.
Τελευταία επεξεργασία από barlow4 και Παρ 16 Ιουν 2017, 14:06, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
barlow4
 
Δημοσιεύσεις: 10018
Εγγραφή: Παρ 04 Ιούλ 2008, 14:40

Re: Πιθανός νέος Προπονητής

Δημοσίευσηαπό Alastor » Παρ 16 Ιουν 2017, 14:06

GoMaRoS έγραψε:Ενας πιο ψημενος Ιβιτς, που μπορει να συνεχισει την δουλεια του Ιβιτς χωρις να μπερδεψει την ομαδα. Αυτο θα πω και τιποτα αλλο, δεν ειμαι ενθουσιασμενος αλλα καταλαβαινω την λογικη πανω στην οποια εγινε αυτη η επιλογη. Τα υπολοιπα θα τα δουμε στο χορταρι

του ευχομαι καλη επιτυχια με πολλους τιτλους


Ναι ετσι ακριβως....ηδη το αγαπημενο του συστημα ειναι το 4-4-2 :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
Alastor
 
Δημοσιεύσεις: 6208
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:37

Re: Πιθανός νέος Προπονητής

Δημοσίευσηαπό tsou » Παρ 16 Ιουν 2017, 14:09

barlow4 έγραψε:και το ρεμπροφ να επαιρναν που σε καποιους εδω μεσα αρεσει πολυ, παλι θα βρισκαμε ενα σωρο να πουμε.

τι θα μπορούσε να πει καποιος για τον ρεμπροφ με 5 τίτλους στα τελευταία 3 χρόνια και πρόκριση στους 16 του τσουλού την ντιναμό κιέβου μετά από καμιά 20 χρόνια;
Άντε, και του χρόνου ουεφάκι ρε.
Άβαταρ μέλους
tsou
 
Δημοσιεύσεις: 2151
Εγγραφή: Τρί 17 Αύγ 2010, 16:34
Τοποθεσία: Βρυξέλλες

Re: Πιθανός νέος Προπονητής

Δημοσίευσηαπό danirifle » Παρ 16 Ιουν 2017, 14:11

μη ζητάτε προπονηταράδες, όταν ο ίδιος ο λαός πηγαίνει 5.000 στο γήπεδο
εμείς οι ίδιοι απαξιώνουμε την ομάδα με την απουσία μας και περιμένουμε και με το δάχτυλο στη σκανδάλη σε περίπτωση που χάσουμε το πορτάθλμα
ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΦΤΙΑΓΜΕΝΟΙ...
Άβαταρ μέλους
danirifle
 
Δημοσιεύσεις: 10094
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 14:03

Re: Πιθανός νέος Προπονητής

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Παρ 16 Ιουν 2017, 14:13

Σχετικά με τη χρονική διάρκεια του συμβολαίου ο Πετρωτός έγραψε:
Ο 43χρονος Σέρβος τεχνικός και οι άνθρωποι του "Δικεφάλου" έχουν συμφωνήσει σε όλα και μένει να καταλήξουν σε ένα μόνο ζήτημα. Αν το συμβόλαιο συνεργασίας θα είναι μονοετές ή μεγαλύτερης χρονικής διάρκειας με ρήτρα που θα επιτρέπει να σπάσει στο τέλος της νέας σεζόν.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89366
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Μεταγραφολογία

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 9 επισκέπτες