33. Στέφανος - Κλάους Αθανασιάδης ΙΙ

Συζήτηση για το εμψυχο υλικό της ομάδας

Re: 33. Στέφανος - Κλάους Αθανασιάδης ΙΙ

Δημοσίευσηαπό Perestroika_G4 » Δευτ 20 Μαρ 2017, 22:55

ξέρουν αυτός και αυτοί επίσης. Παρακαλώ το ποστ να δημοσιευτεί κανονικά και ΦΥΣΙΚΆ δεν υπάρχει τίποτα το μεμπτό σ αυτό που λέω κάντε μια βόλτα στα ποστ αυτού του περίεργου και θα δείτε πολύ χειρότερα εναντίον παικτών μαs

έχουμε το πόνο μας έχουμε και τα κόμπλεξ περίεργων παρατημένων γκόμενων, άντε γιατί παράγινε

Το οτι μπορει να εχεις δικιο δε σημαινει οτι μπορεις να εκφραζεσαι ετσι.
Θα μιλας βασει κανονων.επισης αν θες να βοηθησεις μπορεις να πατησεις αναφορα και οχι να την λες στους mod.
Κατσε στον παγκο μια μερα.
Sourmenetea
Perestroika_G4
 
Δημοσιεύσεις: 132
Εγγραφή: Τετ 12 Νοέμ 2014, 00:57

Re: 33. Στέφανος - Κλάους Αθανασιάδης ΙΙ

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Τρί 21 Μαρ 2017, 02:36

nothu έγραψε:Τα παραπονο στον προπονητη τοτε που επιμενει. Οχι εδω. Αυτος δεν μπορει. Το ειπαμε.


E? εδω τι ειναι? σαιτ της αεκ?
Dimg4
 

Re: 33. Στέφανος - Κλάους Αθανασιάδης ΙΙ

Δημοσίευσηαπό nothu » Τρί 21 Μαρ 2017, 03:42

Ε;
Άβαταρ μέλους
nothu
 
Δημοσιεύσεις: 5026
Εγγραφή: Πέμ 05 Δεκ 2013, 22:32

Re: 33. Στέφανος - Κλάους Αθανασιάδης ΙΙ

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Τρί 21 Μαρ 2017, 09:48

Ο καθένας έχει δικαίωμα να εκφράζει την άποψή του. Εδώ είναι το σάιτ του ΠΑΟΚ και όχι το Athanasiades fan club. Εφόσον ο - οποιοσδήποτε - παίκτης στερεί (ή δεν συμβάλλει) με την απόδοση του μια ασπρόμαυρη επιτυχία θα δεχθεί τα αντίστοιχα σχόλια.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89365
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: 33. Στέφανος - Κλάους Αθανασιάδης ΙΙ

Δημοσίευσηαπό nothu » Τρί 21 Μαρ 2017, 10:23

Βασικα εδω εχει γινει αθανασιαδης haters. Κι εγω δεν ξανα ασχολουμαι γιατι εχει καταντησει αηδιαστικο και γελοιο.
Άβαταρ μέλους
nothu
 
Δημοσιεύσεις: 5026
Εγγραφή: Πέμ 05 Δεκ 2013, 22:32

Re: 33. Στέφανος - Κλάους Αθανασιάδης ΙΙ

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Τρί 21 Μαρ 2017, 11:01

nothu έγραψε:Ε;


Σε ρωτησα αν ειναι αλλης ομαδας φορουμ και μας απαγορευεις τα παραπονα.
Dimg4
 

Re: 33. Στέφανος - Κλάους Αθανασιάδης ΙΙ

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Τρί 21 Μαρ 2017, 11:07

Είπαμε: το ποδόσφαιρο είναι πάθος και όπως όλα τα πάθη εμπεριέχει έντονα συναισθήματα που οδηγούν σε ακρότητες. Το να γράφει ότι φέτος ο Αθανασιάδης δεν βλέπεται και κακώς αγωνίζεται βασικός είναι μια καθόλα "νόμιμη" άποψη που έχεις το δικαίωμα να την γράψεις. Αυτό δεν σημαίνει ότι μισείς τον παίκτη, αλλά πάνω στο έντονο πάθος για νίκη μπορεί ο καθένας να γράψει ακραίους χαρακτηρισμούς, όπως πχ είχαν γράψει για τον Τζιόλη: "όρθιο δοκάρι".
Τους ακραίους χαρακτηρισμούς τους καταλαβαίνω, αλλά δεν τους δικαιολογώ, πλην όμως πάνω στην ένταση της στιγμή όλοι μπορούμε να τους υιοθετήσουμε.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89365
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: 33. Στέφανος - Κλάους Αθανασιάδης ΙΙ

Δημοσίευσηαπό nothu » Τρί 21 Μαρ 2017, 11:10

Κοιταξε τωρα αμα μαθεις οτι θα παιξει βασικος με λαρισα, ελα δω και γραφε τα δικα σου ξες εσυ. Σε στηριζω, δικο μας παιδι εισαι, αιντε μπορεις. Ξες αυτα τα ψευτικα που γραφετε πολλοι εδω μεσα. Και μετα αφου παλι ο κλαους θα τον παιξει μπες και γραφε μας παλι τα ιδια. Οσες σελιδες πισω και να πας θα δεις τα ιδια και τα ιδια. Εγω πλεον δεν τα λεω παραπονα, τα λεω κομπλεξ.
Και ΑΝ ξαναπαιξει ο Κλαους εγω το δηλωνω οτι θα κανω ταναπου το τοπικ του Ιβιτς. Γιατι δε γινεται κατι που βλεπει ολος ο πλανητης να μην το βλεπει αυτος.
Άβαταρ μέλους
nothu
 
Δημοσιεύσεις: 5026
Εγγραφή: Πέμ 05 Δεκ 2013, 22:32

Re: 33. Στέφανος - Κλάους Αθανασιάδης ΙΙ

Δημοσίευσηαπό prist64 » Τρί 21 Μαρ 2017, 13:09

Απορω που ασχολειστε ακομη με τον Κλαους.
Το παλληκαρι ειναι χαμενο,δεν ξερω αν εχει γυρισμο η περιπτωση του
αλλά φτανει με τα ξεμπουκωματα,τις κριτικες και την κοντρα αναμεσα σε συμφορουμιτες.
Ολοι θελουμε τον καλο παλιο Κλαους,αλλά ας κανει κατι κι αυτος επιτελους.
Αν τον βαζει ο προπονητης καποιος λογος θα υπαρχει,οταν γινουμε εμεις προπονητες ας μη τον ξαναβαλουμε.
Αλλα αυτη η μιρλα δεν αντεχεται.
ας κανει οποιος θελει κριτικη,ας πει κατι διαφορετικο καποιος αλλος αλλά μεχρι εκει
Εδω καταντησε προσωπικη αντιπαραθεση.
Ελεος δεν χρωσταμε τιποτε οι υπολοιποι.
ΚΙ ΟΜΩΣ.....ΟΛΟΙ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ
prist64
 
Δημοσιεύσεις: 6996
Εγγραφή: Σάβ 09 Αύγ 2014, 11:36

Re: 33. Στέφανος - Κλάους Αθανασιάδης ΙΙ

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Τρί 21 Μαρ 2017, 13:21

nothu έγραψε:Κοιταξε τωρα αμα μαθεις οτι θα παιξει βασικος με λαρισα, ελα δω και γραφε τα δικα σου ξες εσυ. Σε στηριζω, δικο μας παιδι εισαι, αιντε μπορεις. Ξες αυτα τα ψευτικα που γραφετε πολλοι εδω μεσα. Και μετα αφου παλι ο κλαους θα τον παιξει μπες και γραφε μας παλι τα ιδια. Οσες σελιδες πισω και να πας θα δεις τα ιδια και τα ιδια. Εγω πλεον δεν τα λεω παραπονα, τα λεω κομπλεξ.
Και ΑΝ ξαναπαιξει ο Κλαους εγω το δηλωνω οτι θα κανω ταναπου το τοπικ του Ιβιτς. Γιατι δε γινεται κατι που βλεπει ολος ο πλανητης να μην το βλεπει αυτος.


Ρε πας καλα? Υπερφορτωση προστασιας εχεις παθει και εχασες τα αυτονοητα? Ε δε θα μας τρελανεις εσυ.
Οσο τραγικος κι αν ειναι ο κλαους του δινουμε στηριξη οποτε παιξει!! Αντι να επικροτειται το γεγονος οτι παρα την ΑΝΥΠΑΡΞΙΑ του ακομα του λεμε παμε ρε κλαους κλπ... μας την λες που τον κατακρινουμε ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΑΚΟΜΗ τραγικη εμφανιση!
Ε συγνωμη αλλα επειδη εσυ εχεις τυφλωθει απο τις εμφανισεις του και βλεπεις φαντασματα haters δε σου φταινε εδω μεσα.
Dimg4
 

Re: 33. Στέφανος - Κλάους Αθανασιάδης ΙΙ

Δημοσίευσηαπό K_geo » Τρί 21 Μαρ 2017, 13:42

δεν θα ξανακλειδωσει το τοπικ, αλλα λογαριασμοι.

και δεν το ξαναλεω.


καλα τα λεει ο πατερ.
"να παραμερίσουμε όλοι τα πάθη και τις διαφορές μας.Συσπειρωμένοι όλοι θα τα καταφέρουμε."Θ4
"Μην κοιτάς τι μπορεί να κάνει ο ΠΑΟΚ για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τον ΠΑΟΚ."ΠΑΟΚ N.Y Club
"Της πατρίδος μου η σημαία έχει χρώμα ασπρόμαυρο"
Άβαταρ μέλους
K_geo
 
Δημοσιεύσεις: 17888
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 15:36
Τοποθεσία: 74χλμ απο Τουμπα.

Re: 33. Στέφανος - Κλάους Αθανασιάδης ΙΙ

Δημοσίευσηαπό CCCP » Τρί 21 Μαρ 2017, 13:44

Υποκρισία ειναι η επιλεκτικη σε παικτες ευαισθησία στην υπέρμετρη κριτικη. Οπως και το να μας ενοχλει μονο το υπερμετρο και αδικο κραξιμο αλλα η υπερμετρη και αδικη αποθεωση εις βαρος της ομαδας οχι.
Άβαταρ μέλους
CCCP
 
Δημοσιεύσεις: 6130
Εγγραφή: Τρί 12 Φεβ 2008, 23:26

Re: 33. Στέφανος - Κλάους Αθανασιάδης ΙΙ

Δημοσίευσηαπό K_geo » Τρί 21 Μαρ 2017, 13:45

cartman, σιγα μην το εγκρινω.

CCCP το εχεις πει καμια 9043423 φορες και απο οτι βλεπεις δεν υπαρχει κατι τετοιο, πια. οποτε δεν καταλαβαινω γιατι ξανα και ξανα και ξανα. που θα μας πεις και υποκριτες να πουμε. σοβαρευτειτε λιγο μερικοι.

το να με γραφουν στα @@ του πελκα μερικοι μου τη δινει.

ΞΕΚΟΛΑΤΕ.
"να παραμερίσουμε όλοι τα πάθη και τις διαφορές μας.Συσπειρωμένοι όλοι θα τα καταφέρουμε."Θ4
"Μην κοιτάς τι μπορεί να κάνει ο ΠΑΟΚ για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τον ΠΑΟΚ."ΠΑΟΚ N.Y Club
"Της πατρίδος μου η σημαία έχει χρώμα ασπρόμαυρο"
Άβαταρ μέλους
K_geo
 
Δημοσιεύσεις: 17888
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 15:36
Τοποθεσία: 74χλμ απο Τουμπα.

Re: 33. Στέφανος - Κλάους Αθανασιάδης ΙΙ

Δημοσίευσηαπό nothu » Τρί 21 Μαρ 2017, 14:03

Dimg4 έγραψε:
nothu έγραψε:Κοιταξε τωρα αμα μαθεις οτι θα παιξει βασικος με λαρισα, ελα δω και γραφε τα δικα σου ξες εσυ. Σε στηριζω, δικο μας παιδι εισαι, αιντε μπορεις. Ξες αυτα τα ψευτικα που γραφετε πολλοι εδω μεσα. Και μετα αφου παλι ο κλαους θα τον παιξει μπες και γραφε μας παλι τα ιδια. Οσες σελιδες πισω και να πας θα δεις τα ιδια και τα ιδια. Εγω πλεον δεν τα λεω παραπονα, τα λεω κομπλεξ.
Και ΑΝ ξαναπαιξει ο Κλαους εγω το δηλωνω οτι θα κανω ταναπου το τοπικ του Ιβιτς. Γιατι δε γινεται κατι που βλεπει ολος ο πλανητης να μην το βλεπει αυτος.


Ρε πας καλα? Υπερφορτωση προστασιας εχεις παθει και εχασες τα αυτονοητα? Ε δε θα μας τρελανεις εσυ.
Οσο τραγικος κι αν ειναι ο κλαους του δινουμε στηριξη οποτε παιξει!! Αντι να επικροτειται το γεγονος οτι παρα την ΑΝΥΠΑΡΞΙΑ του ακομα του λεμε παμε ρε κλαους κλπ... μας την λες που τον κατακρινουμε ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΑΚΟΜΗ τραγικη εμφανιση!
Ε συγνωμη αλλα επειδη εσυ εχεις τυφλωθει απο τις εμφανισεις του και βλεπεις φαντασματα haters δε σου φταινε εδω μεσα.

Το τελευταιο που εγραψα το διαβασες; Για ποια προστασια μου λες; Εγω δεν θελω να παιζει ο Κλαουσ, το χω πει εκατο φορες. Αμα εσενα σ αρεσει αυτο που κανετε συνεχεια εδω μεσα τοτε παω πασο.
Άβαταρ μέλους
nothu
 
Δημοσιεύσεις: 5026
Εγγραφή: Πέμ 05 Δεκ 2013, 22:32

Re: 33. Στέφανος - Κλάους Αθανασιάδης ΙΙ

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Τρί 21 Μαρ 2017, 14:24

Ουτε εγω θελω να παιζει. Αλλα οταν τον βαζει ο ιβιτς υποχρεωση μου ειναι να μεταδωσω θετικη ενεργεια. Τωρα αν τα σκατωνει συνεχως τι ν πω. Εχει μπροστα του ΤΕΡΑΣΤΙΕΣ ευκαιριες γιατι παιζουμε με το ποκ αρκετα σε κυπελλο πρωταθλημα.
Dimg4
 

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες